>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje MŚ 18 - Europa [6-8 październik 2016]

Status
Zamknięty.
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Albania v Hiszpania / Hiszpania wygra @ 1,3 ✅ 0:2

Niektore buki juz wystawily kursy na nastepne mecze i mysle, ze warto skorzystac z poczatkowych kursow bo pewnie spadna nieco w dol im blizej spotkan. Albania co prawda pokonala na wyjezdzie Lichtenstein, i przyznam sie, ze nie ogladalem tego meczu ale pamietam dobrze Albanie z gier podczas EURO i nie widze dla nich zadnych szans na ugranie chociazby punktu z Hiszpania. Kursy oczywiscie nie sa wielkie, choc na handi -1, widzialem nawet odds against u jakiegos buka (chyba cos kolo 2,1) wiec mozna znalezc calkiem fajny kurs. Hiszpanie po dosyc nieszczesliwym remisie z Italia powinni sie odbic w meczu z Albania. Jakosc u Hiszpanow jest nieporownywalna z jakoscia w ekipie Albani i bedzie to widac na boisku. Do AKO Hiszpanie jak znalazl.

Finlandia v Chorwacja / Chorwcja @ 1,6 unibet ✅ 0:1

Co tu duzo gadac, Chorwaci pykneli 0:6 Kosovo a Finowie przegrali wygrany mecz w 90+ minutach z Islandia. Ta porazka bedzie siedziec w glowach Finow przez jakis czas i mysle, ze nie pomoze im to w spotkaniu z Chorwacja. Wielokrotnie widzialem zespoly ktore w podobnych sytuacjach przegrywaly i w nastepnym meczu graly tak jakby wciaz rozpamietywaly poprzednie spotkanie i &quot;co by bylo gdyby&quot;. Chorwacji natomiast nie mieli zadnych problemow z Kosovem i tym bardziej nie powinni miec problemow z Finlandia. Kursy na Chorwacje w meczu wyjazdowym z Finlandia sa wyzsze niz w wyjazdowym meczu z Kosovem. Znaczyloby to, ze buki twierdza, ze Finowie sa odrobine lepsi od Kosova, ale ja pamietam mecz Finlandia v Kosovo w pierwszej kolejce spotkan i pamietam dobrze, jak Kosovo cisnelo na wyjezdzie Finow i spokojnie moglo wygrac tamto spotkanie. Mysle, ze Chorwaci przyjada do Finlandii po trzy punkty i wywioza ja z relatywna latwoscia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - El. mistrzostw świata - Europa
Godzina: 20:45
Spotkanie: Belgia - Bośnia
Typ: 1/obie strzelą
Kurs: 3,10
Bukmacher: Winmasters
Analiza:
Przed nami jedno z najciekawszych spotkań dzisiaj w eliminacjach do Mistrzostw Świata pomimo różnicy kursów 1,5 vs 7,50. Obie ekipy mają bardzo dobry skład złożony ze świetnych zawodników, oczywiście 1 półeczkę wyżej są stawiani Belgowie, którzy mają top światowy zawodników lecz jeśli przyjrzymy się do składu Bośni to tam również dostrzeżemy bardzo dobrych zawodników np. E. Dzeko (AS Roma), V. Ibisević (Hertha), S. Lulić (Lazio),M. Pjanić (Juventus), S. Kolasinac (Schalke), A. Begović (Chelsea)...
Jeśli chodzi o mecze bezpośrednie między obiema drużynami to spotkali się również w poprzednich eliminacjach tym razem do Mistrzostw Europy i w Bośni było 1:1 a w Belgii 3:1 a więc w obu meczach obie drużyny strzelały gola.
W 1 kolejce Belgia łatwo rozprawiła się na wyjeździe z Cyprem 3:0, 2 bramki R. Lukaku i bramka Y. Carrasco natomiast Bośnia rozbiła u siebie Estonię aż 5:0 po 2 bramkach E. Spahica i po 1 bramce dołożyli E. Dzeko, H. Medunjanin i V. Ibisević.
Mój typ na to spotkanie to jednak wygrana Belgów lecz dodatkowo dodaję obie strzelą.
Pomimo, że Bośnia pokazała się z bardzo dobrej strony pokonując aż 5:0 Estonię to Belgia u siebie jest piekielnie mocna co nie raz pokazywała... Jedynie na minus jest to, że w tym meczu nie zagra K. De Bruyne co jest bardzo dużym osłabieniem zespołu ale mają go kim zastąpić.
Przewidywalne składy obu ekip:
Belgia (1-4-2-3-1):
Courtois - Meunier, Vertonghen, Alderweireld, Lukaku - Nainggolan, Witsel - Carrasco, Hazard, Mertens - Lukaku
Bośnia (1-4-4-2): Begović - Kolasinac, Zukanović, Spahić, Vranjes - Lulić, Pjanić, Medunjanin, Visca - Dzeko, Ibisević
Powodzenia.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Francja over 0,5 gola w 1 połowie
Holandia over 0,5 gola w 1 połowie

@ AKO 1,82 stys
Ja dzisiaj zagram taką kombinację. Uważam, że grupa A jest dosyć trudna i będzie tutaj sporo walki. Jedna i druga drużyna w 1 meczach zremisowała, ale to Francja bardziej rozczarowała nie strzelając nawet gola. Holendrzy zremisowali na wyjezdzie ze Szwecją co jest w zasadzie zrozumiałe. Dziś obie ekipy zagrają na własnych boiskach ze znacząco slabszymi od siebie przeciwnikami. Skład Francuzów dziś bardzo mocny...W zasadzie najlepsze co było na Euro. Bułgaria to ekipa obecnie mi mało znana. Patrzyłem na ich statystyki i jak zobaczyłem, że ta drużyna straciła 14 ( !!! ) goli w trzech ostatnich spoktaniach, gdzie Luksemburg wbił im 3 bramki to myślę, że Francja dziś ich rozjedzie i bramka w 1 połowie to bardzo dobry pomysł.
Jeśli chodzi o Holandię to grają z Białorusią...Kolejny mecz z Francja, więc myślę, że dziś będzie pełna spina i atak od początku. Nie sądzę, aby znów zaliczyli taką wpadkę i odpadli w kwalifikacjach. Robben nie zagra, ale to już w zasadzie norma ???? Holandia ma dość ciekawy zespół w tej chwili, który według mnie dziś spokojnie wygra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
A 0

ajtech

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - El. mistrzostw świata - Europa
Godzina: 20:45
Spotkanie: Łotwa - Wyspy Owcze
Typ: 1
Kurs: 1,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Troszkę się dziwię dlaczego nikt nie podejmuje się analizy tego spotkania i w sumie dochodzę do wniosku, że tu nie ma czego analizować. Łotwa na pewno tuzem futbolu nie jest ale jak mają zdobywać jakieś punkciki to właśnie z takimi drużynami jak Wyspy Owcze, Andora itp. Dochodzi aspekt, że grają u siebie. 1,75 to według mnie za wysoki kurs (powinien być max 1,4).
Zastanawiam się jeszcze nad dorzuceniem do dubla wygranej Szwecji za 1,3 co efekcie końcowym daje mi AKO 2,27.

Pozdrawiam i życzę zielonych kuponów.
 
otobet 115

otobet

Użytkownik


Francja - Bułgaria
Trójkolorowi niespodziewanie w pierwszym spotkaniu eliminacji do MŚ w Rosji zremisowali bezbramkowo z Białorusią. Dzisiaj nie może być mowy o kolejnej wpadce, ponieważ przed nimi jeszcze spotkania z Holandią oraz Szwecją, które są zdecydowanie wyżej notowane niż Białoruś czy Bułgaria. Nieoczekiwanie, po pierwszym spotkaniu w grupie Bułgaria jest na prowadzeniu. Czy dzisiaj będzie w stanie sprawić niespodziankę w Paryżu? Wśród graczy powołanych przez Didiera Deschampsa zabrakło Schneiderlina, który nie znalazł uznania w oczach Jose Mourinho, Deschamp nadal nie powołuje również Benzemy. Z gry w kadrze zrezygnował Mathieu. Czy dzisiejszy wieczór okaże się lepszy dla Francjii? Na pewno wszystkie oczy będą skierowane na paryski stadion.
Francja (1-4-2-3-1): Lloris – Kurzawa, Koscielny, Varane, Sagna – Pogba, Kante – Matuidi, Payet, Sissoko - Griezmann
Bułgaria (1-4-5-1): Stoyanov – Nedyalkov, Chorbadzhiski, Minev, S. Popov – Aleksandrov - Marcelinho, I. Popov, Dyakov, G. Milanov - Rangelov
▶ Over 2,5 gola
▶ Kurs :1.45
▶ Otobet
 
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
O meczach Francja - Bułgaria i Luksemburg - Szwecja zostało już powiedziane wystarczająco wiele, więc nie będę się specjalnie rozpisywał. Poprzedni mecz Francuzów można uznać za &quot;klęskę&quot;, bo jak inaczej nazwać remis z Białorusią, gdzie gospodarze oddają 3 strzały, żadnego celnego, a Trójkolorowi ponad 20, 10 celnych, dominują przez cały mecz i wyjeżdżają bez kompletu punktów. Teraz następna kolejka, o tamtym meczu trzeba zapomnieć. Tym razem na własnym podwórku - to muszą być 3 punkty. Następne mecze z silniejszymi rywalami, więc tutaj Francuzi nie mogą sobie pozwolić na kolejny &quot;klops&quot;. Szwedzi natomiast grają z Luksemburgiem - 145 miejsce w rankingu FIFA. Niby ktoś powie ranking nie gra roli, bo wiele razy się o tym przekonywaliśmy, ale nie tutaj. Przepaść między tymi drużynami. Przegrana Luksemburgu z Bułgarią 3:4 to chyba i tak &quot;zwycięstwo&quot;. Oglądałem tamto spotkanie, Bułgaria zagrała tragiczny futbol i tylko fartem wywieźli zwycięstwo. O Szwedach nie ma co pisać, Ibrahimović zakończył reprezentacyjną karierę, ale bez niego Szwecja to i tak zespół minimum 2 klasy lepszy niż Luksemburg. Kursy mizerne, ale do mocnego kombi w sam raz.

Francja - 1.12
Szwecja - 1.30
 
leito 21

leito

Użytkownik
Francja - Bułgaria
over 1.5 HT ✅
@2,18 Unibet

Mecz na odbudowanie się dla Francji po remisie z Białorusią w pierwszej &quot;kolejce&quot; eliminacji do MŚ. Zagrają z Bułgarią, która to o mały włos, a zaliczyłaby jeszcze większą wpadkę niż Francuzi z Białorusią tj. remis z Luksemburgiem. W grupie Francji gra Holandia i Szwecja, tak więc do awansu może być ciężka droga, a nie zdobycie dziś kompletu punktów może bardzo utrudnić w przyszłości realizację planu zakwalifikowania się na MŚ.
Proponuję w tym spotkaniu typ na over 1.5 bramki w pierwszej połowie. Kieruję się tym, iż Francuzi powinni chcieć zrewanżować się za mecz z Białorusią. I co ważniejsze jeśli popatrzymy na formę piłkarzy w klubach to ten typ jest jak najbardziej możliwy. Gwiazdy zespołu spisują się bardzo dobrze:
Antoine Griezmann - 6 bramek i 1 asysta w 6 spotkaniach
Dimitri Payet - 1 bramka i 4 asysty w 5 spotkaniach
Oczywiście brakuje przebłysku formy u kilku piłkarzy typu Pogba, który w MU nie udowadnia, że jest wart pieniędzy, które zostały za niego zapłacone.
Z drugiej strony jest Bułgaria, która nie ma topowych zawodników i po tym jak czas Dimitra Berbatova minął ciężko jest wskazać kogoś kto może te bramki strzelić. Za to Bułgaria pokazała, że potrafi stracić trzy bramki w meczu u siebie z Luksemburgiem. I niech to będzie dobry prognostyk za tym typem.
 
R 36

rafal919

Użytkownik
Węgry -Szwajcaria under 11,5 rzutów rożnych @ 1,83 totolotek ✅ ✅
U innych bukmacherów wystawiona linia 9,5 na rożne. Różnica 2 roznych to dla mnie sporą przesada. Węgrzy skrzydłami grają słabo, nie widzę by nastukali większą ilość różnych niż 3-4,
Mecz będzie toczył się pewnie w środku pola. Warto zagrać.

Dodatkowo:
Dziś u tego bukmachera promocja &quot;Gram Grubo&quot; przy zagraniu ako powyżej 2 za 100zl dodają kurs 1,12 rekompensujac podatek
✅
Dodatkowo spore value w under 9,5roznego @ 2,9!! Gdzie np u całorocznego kurs niecałe 2.. ✅
Polecam serdecznie.
 
jedi_kpr 185

jedi_kpr

Użytkownik
Po tym jak widziałem męczarnie Grecji z Gibraltarem szukam teoretycznie &quot;niespodzianki&quot;, bo jeżeli tak się stanie dla mnie nią nie będzie, w wygranej Cypru. Patrząc na to jak Cypr sobie radzi w ostatnich eliminacjach tj. wygrana z Izraelem i BiH na wyjeździe, przy takiej dyspozycji jaką Mitroglou z ekipą pokazują od dłuższego czasu ide za drobne w gości.
Grecja - Cypr
Ilość goli gość +1,5 - 5,4
Gość lub remis - 2,6
Gość - 7,5

Expekt
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - El. mistrzostw świata - Europa
Godzina: 20:45
Spotkanie: Łotwa - Wyspy Owcze
Typ: 1
Kurs: 1,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Troszkę się dziwię dlaczego nikt nie podejmuje się analizy tego spotkania i w sumie dochodzę do wniosku, że tu nie ma czego analizować. Łotwa na pewno tuzem futbolu nie jest ale jak mają zdobywać jakieś punkciki to właśnie z takimi drużynami jak Wyspy Owcze, Andora itp. Dochodzi aspekt, że grają u siebie. 1,75 to według mnie za wysoki kurs (powinien być max 1,4).
Zastanawiam się jeszcze nad dorzuceniem do dubla wygranej Szwecji za 1,3 co efekcie końcowym daje mi AKO 2,27.
Pozdrawiam i życzę zielonych kuponów.
Nikt się tego nie podejmuje bo to mecz nie do grania a już na pewno nie na 1 po 1,7. Kurs jest dobry a nawet za niski,
łotwa ostatnio co gra to jest dramat, ostatnio w fatalnym stylu wymęczyli 1-0 w Andorze. Ogólnie Łotwa i Estonia swoją grą się cofnęły i zbliżają się poziomem do takiego Luksemburga. Z pewnością bym tu nie grał 1. Gospodarze słabi, nie mają żadnych ciekawych graczy. Z kolei pasterze owiec ostatnimi czasy jak na siebie coś tam pogrywają, podejmuj walkę, jak przegrywają to nisko. W ostatnich kwalach przypomnę ogolili dwa razy Greków, może i w kryzysie ale do Łotyszy to sa klase lepsi. Ostatnio owce urwały punkty solidnym Madziarom a powinni wygrać! To nie są chłopcy do bicia

edit: no i Owce wygrali Łotwa to dno i kilo mułu....
 
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Witam serdecznie typerów! Jako, że od wczoraj gramy El.MŚ 2018 to dziś mam do zaproponowania bardzo łakomy kąsek jakim jest pojedynek Mistrzów Europy Portugalczyków z totalnym kopciuszkiem, a więc Andorą. To, że Gospodarze wygrają jest pewne jak śmierć i podatki. Ale nie będę tu szukał handicapów czy czegoś innego. Dziś swoje pieniądze lokuję w liczbę korków nabitych przez Portugalię. Punktem odniesienia będzie dla mnie mecz towarzyski Portugalii z Gibraltarem, który nie tak dawno miał miejsce. Wtedy Portugalczycy nabili 20 kornerów! Przy czym wcale nie podkręcali tempa. Do tego dochodzi pierwszy mecz z Helwetami i dwójka w plecy. Dzisiaj będzie szukanie zdecydowanie polepszenia bilansu bramkowego. Dużo akcji, dużo strzałów, DUŻO korków ???? We wspomnianym meczy ze Szwajcarią Portugalia nabiła 11 korków. Andora natomiast w meczach o punkty, El Euro 2016: Walia 13,8 kornerów, Belgia 8, 12, Bośnia 7,6, Izrael 12,12, Cypr 8,3. Walia, Izrael, Belgia. Te zespoły nabijały u siebie z Andorą multum korków, i dziś nie będzie inaczej. Ofensywnie usposobiona drużyna Gospodarzy zrobi zawieruchę pod polem karnym Gości.
Over 10,5 korka Portugalii --&gt; 1.93 Betano
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
W 115

wrobel007

Użytkownik
Witam, wczorajsze typy okazały się trafnym wyborem, także postarajmy się, żeby dzisiejszy dzień równie dobrze się zakończył.
Belgia vs Bośnia Hercegowina
Przyglądałem się troche obu drużyną i na papierze lepiej wygląda Belgia, która jest ciężka do wyczucia, potrafią grać bardzo dobrze, ale maja też takie mecze, o których chcą jak najszybciej zapomnieć. Podczas euro pamiętam pierwszy mecz z Włochami, w którym wypadli bardzo słabo, natomiast trzy następne mecze wygrali w bardzo fajny sposób nie tracąc żadnej bramki z takimi drużynami jak, Szwecja, Węgry, czy Irlandia... Samo H2H między tymi drużynami mówi za BTS&#39;em, ale ja dzisiaj ide w kierunku czystej wygranej Belgii, ponieważ, przed swoją publicznością przy odrobinie chęci są wstanie wygrać z Bośnią.

Belgia vs Bośnia Hercegowina 1 @1,53 Bet365 ✅

Węgry vs Szwajcaria
Dość ciekawy mecz moim zdaniem, Szwajcarzy mają już za sobą wygrany mecz z Portugalią, moim zdaniem najcięższy rywal w grupie, teraz przyszło na Węgry, które prezentują się solidnie, lecz Szwajcaria wypada lepiej na tle gospodarzy i według mnie mogą złapać tutaj trzy punkciki. Węgry zremisowali z Wyspami Owczymi na wyjeździe, co jest słabym wynikiem... Jeżeli Szwajcaria wygra ten mecz, to zapewni sobie dość solidną pozycje w tabeli, ale wszystko zależy z jakim nastawieniem wyjdą. Bezpiecznym wariantem jest tutaj zagranie x2, dla odważnych można się pokusić o czystą dwójeczkę.
Węgry vs Szwajcaria x2 @1,29 Bet365 ✅
Spodobały mi się również typy Pana Nole i chyba z nich korzystam i stworze jakieś dwa delikatne kuponiki i pogram za pewną stawkę. Zastanawiam się też nad overem 2,5 Francji, bo spokojnie ich na to stać, tylko zależy czy będzie im się chciało tyle strzelać...
Idę również w strone Holandii, bo po odbudowaniu zespołu, wyglądają bardzo solidnie i dzisiaj biorą ten mecz bez większych problemów.
#e
No i dzisiejszy dzień znowu na plus, tak jak myślałem, Belgia na czyste konto z tyłu zagrała, analiza się sprawdziła, łatwo wygrali. Szwajcaria już troche gorzej, ale mimo wszystko wywalczyli trzy punkciki, czyli trafione. Kto zagrał bezpośrednio na gości, to gratuluje, ja wybrałem wariant bezpieczniejszy i też jestem zadowolony ????
Pograne zostało na live pare meczy, Francja po stracie gola po 1,44 + holandia over 0,5, dość szybko weszło, także owocny dzień dzisiaj i czekamy do jutra na kolejną szansę zarobienia paru groszy.
Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
P 7

pablitos85

Użytkownik
Witam,panowie co myślicie jutro o 1 na Czarnogórę z Kazachstanem?w 1 kolejce remis na wyjeździe z Rumunią po 1 a nasi powinni przy 2-0 dobić Kazachów ale tego nie zrobili i wiemy jak się skończyło po 2,dotychczas 1 mecz między tymi reprezentacjami 8 lat temu 3;0 dla Czarnogóry, będę wdzięczny za sugestie ;)
 
W 115

wrobel007

Użytkownik
#up
Na papierze lepiej wygląda Czarnogóra, ale sytuacja może powtórzyć się tak jak z Polska i remis tutaj nikogo nie zdziwi... Nie wiem, czy nie lepiej pójść w under 2,5, albo jak już ktos naprawdę chce, to można ryzykować Czarnogórę, a może okażą się bardziej skuteczni od naszej reprezentacji i ugrają spokojnie trzy punkciki. Jutro będę analizował pare meczy i pewnie wróce do tego, bo można jakiś fajny typ z niego wyciągnąć.
Pozdrawiam.
 
tentyptakma 98

tentyptakma

Użytkownik
SZKOCJA - LITWA
SZKOCJA pow. 1,5 gola - 1,72 - better365
Zaskakujący kurs jak dla mnie. Może Szkoci nie są królami wysp, ale ja tu widzę na legalu dwie bramki dla rosłych i fizycznie silnych Szkotów. Może spódnice nie mają wielkich nazwisk, jednak u siebie ze słabiutką Litwą? Dla mnie oferta dnia. Nawet gdyby nie grali super futbolu, ostatnie trzy mecze u siebie Szkocja-Dania 1-0, Szkocja-Polska 2-2, Szkocja-Niemcy 2-3.
Do tego dobijam Niemcy pow. 1,5 gola na niskim kursiwie 1,28
By uzbierać 2,22 i ze spokojem patrzeć na BTS plus over 9,5 rożnego w meczu Polska - Dania ????
wymęczone 1-1 znaczy tyle co nie analizuj meczów w stanie wskazującym, bowiem hiperbolizm może utłuc nie tylko twój portfel
 
mikko 1,2K

mikko

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna: Europa - Mistrzostwa Świata - kwalifikacje
Godzina: 18:00
Spotkanie: Azerbejdżan - Norwegia
Typ: Norwegia ⛔
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365


Dodatkowo:
Azerbejdżan under 0.5 bramki - 2.22 - betsson
⛔

Statystyki meczu jakby Barcelona z Levante grała. Całe piękno tego sportu.


Norwegia zaprezentowała się bardzo dobrze podczas eliminacji do ostatniego Euro. Zajęli bardzo dobre 3 miejsce z dorobkiem 19 punktów - w grupie mieli Chorwatów i Włochów. Przegrali tylko 3 mecze w grupie - 2 z Italią i 1 z Chorwatami. Na własnym stadionie ograli Chorwatów 2-0.



Warto wskazać, że w grupie zagrali właśnie z Azerami, z którymi na wyjeździe wygrali 1-0, po zdecydowanej przewadze w organizacji gry. Azerbejdżan to trudny teren, jednak jak widać poniżej - nie grają rewelacyjnie u siebie, mimo że podczas eliminacji punkty straciła tutaj Chorwacja, która przyjechała w bardzo mocnym składzie.


Norwegowie na własne życzenie pozbawili się wyjazdu do Francji na Euro tracąc właśnie punkty z Azerami na własnym obiekcie, a następnie w dwumeczu odpadli z Węgrami. Norwegia pierwszy mecz przegrała wysoko z Niemcami - ale ta porażka zapewne była wliczona. Teraz czas na zdobywanie punktów. Myślę, że mają realne szanse na awans na najbliższe MŚ.

Prognoza pogody na mecz idealna - około 20/21 stopni.

Biorąc pod uwagę, zdecydowanie większy potencjał kadrowy i bardzo dobry występ w eliminacjach do Euro, stawiam na Norwegów.


Dyscyplina: Piłka nożna: Europa - Mistrzostwa Świata - kwalifikacje
Godzina: 18:00
Spotkanie: Czarnogóra - Kazachstan
Typy:
1. Czarnogóra wygra - kurs: 1.62 - Bet365 ✅
2. Kazachstan under 0.5 - kurs: 1.92 - Betsson
✅

Wynik 5-0.

Czarnogóra nie jest wielką europejską potęgą, ale potencjał kadrowy mają na pewno większy niż Kazachowie. Czarnogórcy muszą mówić o wielkim szczęściu w spotkaniu z Rumunami w 1 kolejce eliminacji, bo w 97 Rumunia nie wykorzystała rzutu karnego i mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Czarnogóry u siebie grają naprawdę nieźle. W eliminacjach do Euro u siebie w 5 meczach zdobyli 7 punktów, ich bilans bramkowy wynosił 7-7. Warto dodać, że z Austrią przegrali w 92 minucie, gdy stracili bramkę na 3-2.


Kazachstan zaprezentował się dobrze w 2 połowie w meczu z Polską. Trzeba jednak stwierdzić, że straciliśmy punkty w tym meczu tylko na własne życzenie. Kazachstan to zupełnie inna drużyna na własnym obiekcie, na którym jest sztuczna trawa. Na wyjeździe Kazachstan gra po prostu słabo.


Myślę, że nie zdobędą dzisiaj bramki, a Czarnogórcy 1/2 strzelą.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Anglia - Malta @ over 2,5 + brak bts @ 1,44 ⛔ 2:0 :/
Irlandia - San Marino @ over 2,5 + brak bts @ 1,44 ✅
AKO: 2,08 bet365

Bardzo fajny dubel na dzisiejsze spotkania w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata. Zarówno Anglia jak i Irlandia grają z typowymi outsaiderami i tutaj powinna być znaczna różnica bramkowa na korzyść gospodarzy. Goście w obu przypadkach będą sporadycznie robić wypady pod bramkę przeciwnika, które nie powinny się kończyć niczym szczególnym. Anglia wiadomo - jedna z najlepszych ekip globu ale ciągle na wielkich imprezach czegoś brakuje. W eliminacjach pozamiatają. Irlandia solidna i z ekipami pokroju San Marino mocno przycisną. Polecam bo dubel baaardzo mocny. Powodzenia ;)
 
bodzys 22

bodzys

Użytkownik
Anglia-Malta
gol rezerwowego - tak
@4,15
Krótko i na temat. Ktoś na ławce siedzieć musi ???? Przy przekonującym prowadzeniu / męczarniach zapewne będą zmiany . Rezerwowy będzie chciał za wszelką cenę pokazać, że aspiruje do wyjściowej jedenastki, więc zagra na 110 %.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Anglia - Malta
Typ: Anglia Handicap -4 (Anglia wygra przynajmniej pięcioma bramkami, zwrot w przypadku wygranej czterema bramkami)
Kurs: 1.75
buk: bet365

Anglicy w pierwszym spotkaniu eliminacyjnym skromnie pokonali na wyjeździe Słowację 1:0 po bramce Adama Lallany w doliczonym czasie gry. Martwi mnie to, że Sam Allardyce w wyniku prowokacji medialnej, która postawiła go w złym świetle musiał zrezygnować ze stanowiska, a jego obowiązki przejął Gareth Southgate. Po mimo takiego chaosu, Anglia powinna to spotkanie wygrać dużą różnicą bramek. Różnica miedzy tymi drużynami jest ogromna, Anglicy powinni wygrać ten mecz minimum pięcioma bramkami.
Skład Anglii: Fraser Forster, Joe Hart, Tom Heaton, Ryan Bertrand, Gary Cahill, Phil Jagielka, Glen Johnson, Danny Rose, Chris Smalling, John Stones, Kyle Walker, Eric Dier, Jordan Henderson, Alex Oxlade-Chamberlain, Michail Antonio, Jesse Lingard, Andros Townsend, Theo Walcott, Dele Alli, Wayne Rooney, Marcus Rashford, Daniel Sturridge, Jamie Vardy.
Skład Malty:J. Haber, A. Hogg, H. Bonello, S. Borg, A. Agius, J. Caruana, Z. Muscat, A. Muscat, R. Camilleri, J. Pisani, J. Zerafa, C. Failla, P. Fenech, B. Kristensen, M. Scerri, G. Sciberras, R. Muscat, R. Scicluna, S. Pisani, M. Mifsud, J.P. Farrugia, A. Effiong, A. Schembri, L. Micallef.
20:45 Irlandia - San Marino
Typ: Irlandia -3.5
Kurs: 1.88
buk: bet365
Wynik:4:0 ✅

Irlandia to kolejny zespół obok Czech i Niemiec, którzy będą się bić o awans do MŚ. Dziś zagrają z słabym San Marino. Wszyscy oczekują w Irlandii wysokiego zwycięstwa gospodarzy i ja również. Takie spotkania trzeba wygrywać i to dość wysoko jeśli marzy się o MŚ w Rosji.
s90/ Sądzę, że ważne jest napisanie, że gra Irlandia Północna z San Marino
 
W 115

wrobel007

Użytkownik
Witam ponownie, trzeci dzień typowania, dwa poprzednie na plusie, mam nadzieje, że dziś też szczęście dopisze, zaczynajmy.

Na pierwszy ogień idzie Armenia v Rumunia
Przyglądam się tym drużyną, powiem szczerze, że troche zaskoczony byłem remisem Rumuni z Czarnogórą, ponieważ pewnie nie tylko ja myślałem, że Rumunia bierze u siebie trzy punkciki, ale niestety się tak nie stało i padł remis. Czy dziś Rumunia również nie będzie w stanie wygrać ze słabszą Armenią? Nie wydaje mi się, wystarczy spojrzeć na statystyki meczy gospodarzy z Dania, to widzimy, że stworzyli sobie tylko jedną sytuację bramkową, jest to słabiutki wynik. Rumunia jeśli chce poważnie myśleć o tych mistrzostwach, to musi się zmobilizować i ugrać tutaj trzy punkty, nie widzę innego scenariusza...
Na to spotkanie mam dwa typy, jednym z nich jest:
Armenia vs Rumunia 2 @2,05 bet365
lub
Armenia vs Rumunia under 2,5 @1,66 bet365
Dzisiaj gram odważniej i idę w czystą wygraną Rumuni, bo stać ich na to i szczerze wierzę w ten typ ????

Azerbejdzan vs Norwegia
Kolejne ciekawe spotkanie i warte uwagi, ponieważ mamy tutaj Norwegię, która będzie walczyć na wyjeździe z Azerbejdzanem, który słabo wypadł w meczu z San Marino, które grało w 10, od 53 minuty i goście wygrali tylko 1:0, co moim zdaniem jest słabym wynikiem. Norwegia po meczu z Niemcami, który przegrali 3:0, będą chcieli dziś urwać pierwsze punkciki i wyjdą ofensywnie nastawieni.
Propozycje na ten mecz:
Azerbejdzan vs Norwegia 2 @2,05 bet365
lub
Azerbejdzan vs Norwegia under 2,5 @1,53 bet365


Jak ktoś nie chce ryzykować i chce uzyskać delikatne ako, to można próbować Norwiegia DNB @1,40 oraz Rumunia DNB @1,44 wychodzi 2,02ako.

No i w końcu Polska vs Dania
Dwie drużyny w których brakuje skuteczności, Dania z Armenią 20 sytuacji bramkowych, 9 strzałow na bramkę, nietrafiony karny... Skuteczność mizerna... Po drugiej stronie mamy Polske, w którą po ostatnim euro pokłada sie bardzo wielkie nadzieje i bardzo mi się to podoba, bo to ogromna motywacja dla naszych chłopaków. W tym meczu mam nadzieje, że w podstawie pojawi się Grosicki, Pazdan, dwóch bardzo potrzebnych zawodników w naszej reprezentacji co mogliśmy zauważyć po meczu z Kazachstanem. Na tle statystycznym z Kazachstanem wypadliśmy lepiej, ale szkoda, że tylko na tle statystycznym, a nie w końcowym wyniku, ale to wszystko uda się dziś naprawić i wierzę w zwycięstwo naszych chłopaków 2:0, nie przypuszczam, żeby Dania nam coś wsadziła, przy świetniej dyspozycji Glika, który jest w bardzo dobrej formie i pokieruje naszą linią defensywną w dobrą stronę.
Polska vs Dania 1 @2,25 bet365
(można próbować under 2,5 jak ktoś nie jest przekonany, bo jak mówiłem na początku, skuteczność jest słaba, także dużo bramek nie powinno wpaść.)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom