>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Eliminacje LM: Budućnost Podgorica - Śląsk Wrocław 18.07.2012

Status
Zamknięty.
stratus 2,2K

stratus

Użytkownik
UEFA podała podział na grupy przed jutrzejszym losowaniem III rundy eliminacji Ligi Mistrzów z udziałem Śląska Wrocław.

III runda eliminacyjna (mistrzowska) - 31 lipca-1 sierpnia, 7-8 sierpnia

Grupa 1

Drużyny rozstawione:

RSC Anderlecht
BATE Borysów / FK Vardar
Football 1991 Dudelange / FC Salzburg
CFR Cluj
New Saints FC / Helsingborgs IF

Drużyny nierozstawione:

Skënderbeu Korçë / Debreceni VSC
NK Maribor / NK Željezničar
FC Slovan Liberec / Szachtior Karagandy
FK Budućnost / Śląsk Wrocław
Shamrock Rovers FC / Ekranas Poniewież

Grupa 2

Drużyny rozstawione:

FC Flora Tallin / FC Basel 1893
Celtic FC
Ludogorec Razgrad / NK Dinamo
MŠK Žilina / Hapoel Irony Kiryat Shmona
Valletta FC / FK Partizan

Drużyny nierozstawione:

Ulisses Erewan / Sheriff Tiraspol
Molde FK / FK Ventspils
HJK / Knattspyrnufélag Reykjavíkur
AÉL / Linfield F
Neftçı Baku / FC Zestafoni
Źródło: 90minut

Jesteśmy dopiero po pierwszym meczu i w rewanżu wszystko może się zdarzyć ale po tym co wczoraj pokazał zespół z Podgoricy i z taką zaliczką jaką wypracował Śląsk przed spotkaniem rewanżowym, można powoli myśleć o kolejnej rundzie.
Śląsk trafił do Grupy 1 i z zespołów rozstawionych na pewno najgroźniejszym rywalem byłby Anderlecht. Myślę, iż można by także &quot;ominąć&quot; Cluj. Reszta wydają się być w zasięgu mistrza Polski.
Przy odrobinie szczęścia w losowaniu, oraz przy zapowiadanych wzmocnieniach jak i poprawie gry w defensywie wydaje mi się, że Śląsk byłby równorzędnym przeciwnikiem dla pozostałych zespołów zachowując realne szanse na awans do kolejnej rundy...
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Ślask/Budućnost - Helsingborgs/New Saints! Oba zespoły są jak najbardziej w zasięgu wrocławian!
Wg. mnie bardzo dobre losowanie.​
W pierwszym meczu tych drużyn padł bezbramkowy remis. Teraz gospodarzem będzie Helsingborgs... Więc nietrudno się domyślić że każdy remis powyżej 0:0 da awans zespołowy Walijskiemu
TNS który w mojej ocenie jest zespołem najsłabszym z ww. tj ( Anderlecht, Cluj, Bate-nie chcę mi się wierzyć że przegrają na wyjeździe z mało komu znanym Vardar, Salzburg-który myślę bez problemu odrobi stratę z pierwszego meczu w którym to przegrał z Luksemburskim Dudelange. )
A nawet jeśli Helsingborg przejdzie dalej dzięki wygranej, bądź po dogrywce czy też karnych - to i tak jest Słabszy od ww zespołów - oczywiście w mojej opinii. Jak będzie ? Boisko zweryfikuje, bo może być przecież tak że Śląska wg. nie zobaczymy w 3 rundzie - co do swoich myśli raczej nie dopuszczam : )
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom