>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Eliminacje Ligi Mistrzów 2 runda

Status
Zamknięty.
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Co sądzicie o występie Zagłebia? , Dla mnie to poprostu czyste dno co zagrali. Głupia bramka i niestety prawdopodobnie znów za burta nasza drużyna bo w Bukareszcie wygrać będzie nam bardzo ciężko. Jak było widać zespół grał defensywnie dobrze poukładania i czekali na nasz błąd i doczekali się w końcówce. A jaka jest wasza opinia?
 
pacek09 0

pacek09

Użytkownik
Fajnie powiedział w przerwie Iwański: &quot;Mieliśmy grać środkiem, podaniami, a gramy długą piłe, musimy to zmienic&quot;. Michniewicz grał 4 środkowymi pomocnikami, zeby grac pilka, z klepy,(dobrze widac to bylo w meczu z Widzewem) a piłkarze swoje... długa piła i moze cos sie uda... pod koniec meczu pare razy klepneli, Steaua sie pogubiła i odrazu Iwanski mial swietna okazje tylko gdyby byl ciutke szybszy to moze by sie skonczylo 1-1 ????

Pozdrawiam
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Co sądzicie o występie Zagłebia? , Dla mnie to poprostu czyste dno co zagrali. Głupia bramka i niestety prawdopodobnie znów za burta nasza drużyna bo w Bukareszcie wygrać będzie nam bardzo ciężko. Jak było widać zespół grał defensywnie dobrze poukładania i czekali na nasz błąd i doczekali się w końcówce. A jaka jest wasza opinia?
Czy ja wiem czy takie dno :?: Moim zdaniem Steaua była do ogrania, troche więcej ataków Łobodzińskiego i strzałów Nunesa i mogło być miło. Ale niestety zawodnicy Zagłębia nie grali zgodniez taktyką, grali jakby byli speszeni... W rewanżu jednak postawie co nieco na nich, moim zdaniem jest nadal szansa na awans ;)

pzDr
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
[center:325c50af90] Zenis Astana - Rosenborg Trondheim [/center:325c50af90]
[center:325c50af90]
[/center:325c50af90]

Moja analiza:
Zdecydowanym faworytem tej pary są piłkarze Rosenborga Trondheim, którzy po kilkuletniej przerwie po raz kolejny chcieliby wystąpić w elitarnej Champions League. Jednakże aby dojść do fazy grupowej trzeba przebrnąć dwie przeszkody, a pierwszą z nich będą mistrzowie Kazachstanu – Zenis Astana. Wyniki norweskich klubów nie napawają optymizmem i choć w UEFA Brann rozgromiło amatorów z Walii to już Lillestroem po wczorajszej porażce 0-1 odpadło z mało znanym klubem z Luksemburga Kaerjeng! Niewątpliwie jest to przestroga iż nie należy lekceważyć swoich przeciwników. W dzisiejszym meczu bukmacherzy za faworytów uznają drużynę gości, która ma zdecydowanie większe doświadczenie na europejskich arenach. Gracze Rosenborga w swojej lidze nie zachwycają swoich fanów, ale może uda im się to zrekompensować dobrą grą w Lidze Mistrzów? W każdym bądź razie dziś o dobry wynik będzie ciężko. W pierwszej rundzie klub ze stolicy Kazachstanu dosyć łatwo uporał się z faworyzowanym mistrzem Gruzji – Olimpi Rustawi i awansował przede wszystkim dzięki bardzo skutecznej grze na własnym boisku. Jednak tym razem mecz nie może odbyć się na stadionie Zenisu, który nie spełnia wymogów UEFA, w związku z czym dzisiejsze spotkanie rozegrane zostanie na stadionie Tobołu Kostanaj. Zapewne odegra to jakąś rolę, ale moim zdaniem tak czy siak, taktyka zespołu z Kazachstanu będzie jasna. Przede wszystkim zabezpieczyć dostęp do własnej bramki, a w dalszej kolejności coś strzelić. A z racji iż w defensywie gra układa im się całkiem nieźle to kto wie czy dziś tego planu nie uda im się zrealizować. Dlatego też uważam iż ciekawym typem na dziś wydaje się być ten na mniej niż 2,5 bramek.
Mój typ: mniej niż 2,5 bramek
Kurs: 1,70 w Bwin
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
[center:5faf22335f] Ventspils - Red Bull Salzburg [/center:5faf22335f]
[center:5faf22335f]
[/center:5faf22335f]

Moja analiza:
W łotewsko-austriackim pojedynku łatwo możemy znaleźć zdecydowanego faworyta do awansu jakim jest mistrz Austrii. To właśnie drużyna z Salzburga prowadzona przez szkoleniowca legendę – Giovaniego Trappatoniego jest zdecydowanym faworytem do awansu jak i do zwycięstwa w dzisiejszym spotkaniu. Za ich wygraną przemawia przede wszystkim fakt iż mają oni zdecydowanie silniejszy skład od swoich łotewskich rywali, którzy w pierwszej rundzie nie bez trudu wyeliminowali walijskie TNS Llantsaffraid. Faktem, który zapewne zadziała dziś na niekorzyść Ventspilsu jest fakt iż spotkanie odbędzie się w stolicy kraju Rydze, a nie na kameralnym obiekcie Ventspils, który nie został dopuszczony do tej fazy rozgrywek. Jednakże zainteresowanie tym spotkaniem na Łotwie jest naprawdę duże, w związku z tym na trybunach spodziewanych jest komplet 10tys. widzów. Moim zdaniem gorąco dopingująca publiczność wiele graczom Ventspilsu nie pomoże, ponieważ po prostu są oni słabsi piłkarsko od graczy Salzburga. Moim zdaniem już dziś kwestia awansu powinna zostać rozstrzygnięta i goście z Austrii powinni wygrać 1-0, 2-0... ;)
Mój typ: Red Bull Salzburg
Kurs: 1,67 w Unibet



[center:5faf22335f] Besiktas Stambuł - Sheriff Tiraspol [/center:5faf22335f]
[center:5faf22335f]
[/center:5faf22335f]

Moja analiza:
Faworytem dzisiejszego spotkania, według bukmacherów nawet absolutnym faworytem są jego gospodarze – piłkarze Besiktasu Stambuł. Mają oni naprawdę mocną kadrę, której celem jest awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Droga do tego jest mimo wszystko daleka, a pierwszy rywal jakim jest mołdawski Sheriff Tiraspol na kolana się przed Turkami nie położy. Sheriff od kilku lat dominuje w rozgrywkach na Mołdawii i wiele na to wskazuje iż w tym sezonie będzie podobnie. W rozgrywkach Ligi Mistrzów w ubiegłym sezonie udowodnili iż potrafią być groźni gdyż w rundzie kwalifikacyjnej napędzili niezłego stracha Spartakowi Moskwa. Tym razem może być podobnie, gdyż Besiktas jest w mojej opinii klubem o porównywalnej sile jak Spartak. Taktyka gry gości w dzisiejszym spotkaniu będzie zapewne polegała na rozbijaniu ataków gospodarzy. Ciekaw jestem jak długo gościom będzie udawało się powstrzymywać ataki rozprowadzane przez nowy nabytek klubu z Inoniu Stadium – Eduarda Cisse, który w dzisiejszym meczu prawdopodobnie wystąpi w roli rozgrywającego. Wydaje mi się, że ta gra w defensywie może udawać się przez naprawdę długi czas i jeśli gospodarzom uda się wygrać to nie będzie to zbyt okazałe zwycięstwo stąd skłaniam się do postawienia w tym meczu na mniej niż 2,5 bramek.
Mój typ: mniej niż 2,5 bramek
Kurs: 2,15 w Expekt



[center:5faf22335f] MSK Zilina - Slavia Praga [/center:5faf22335f]
[center:5faf22335f]
[/center:5faf22335f]

Moja analiza:
Obok najbardziej emocjonującego dla nas spotkania drugiej rundy kwalifikacyjnej Ligi Mistrzów pomiędzy Zagłębiem Lubin a Steauą Bukareszt, pojedynek czecho-słowacki, a w pierwszym meczu właściwie słowacko-czeski jest chyba tym najciekawszym. Zmierzą się w nim mistrz Słowacji MSK Zilina i wicemistrz Czech Slavia Praga. Niewątpliwie naszych południowych sąsiadów czeka wiele emocji związanych z tym spotkaniem, a kto z tego pojedynku wyjdzie zwycięsko? Faworytem dwumeczu są Czesi, jednakże jeśli Zilinie udałoby się w pierwszym spotkaniu wygrać to kto wie jak to będzie ze sprawą awansu. W każdym bądź razie przed sezonem w Slavii Praga doszło do prawdziwej rewolucji kadrowej. Do klubu dołączyło aż 11 nowych piłkarzy! Spośród nich na największą uwagę zasługuje powrót „starego wyjadacza” Vladimira Smicera, który ma wspomóc Slavię w drodze do Champions League. W dzisiejszym spotkaniu nie będzie jednak mogło wystąpić kliku graczy w tym kluczowy dla zespołu pomocnik Svento. Zobaczymy jak jego nieobecność odbije się na grze Slavii, ale nie po to wzmacniano i uzupełniano drużynę, aby martwić się brakiem jednego podstawowego gracza. Jak to mówią nie ma ludzi nie zastąpionych i możliwe iż Slavia nie straci wiele na swojej wartości. Problemy z kontuzjami bądź też karencjami za kartki mają również w Zilinie. Dotyczą one przede wszystkim linii defensywy. Widoczne to było w ostatnich dwóch spotkaniach... ligowym ze Slovanem Bratysława, w którym mistrzowie Słowacji stracili 2 bramki oraz rewanżowym w ramach 1 rundy kw. Ligi Mistrzów z Dudelange gdzie na własnym boisku stracili aż 4 bramki! a mimo to potrafili wygrać to spotkanie! Wszystko dzięki dobrej postawie drużyny w ofensywie. Zilina niemal w każdym meczu zdobywa jakieś bramki, ale przeważnie w każdym również jakieś traci... Jeśli dziś będzie podobnie to całkiem możliwy w tym meczu jest wysoki wynik. Po wysokim kursie jaki na takie rozstrzygnięcie oferują bukmacherzy skuszę się na zagranie na taki typ.
Mój typ: więcej niż 2,5 bramek
Kurs: 2,15 w Expekt



[center:5faf22335f] FH Hafnarfjordur - BATE Borisow [/center:5faf22335f]
[center:5faf22335f]
[/center:5faf22335f]

Moja analiza:
W kontekście tego spotkania dużo mówi się o różnicy temperatur pomiędzy Islandią, a Białorusią, o specyficznym klimacie panującym na wyspie gejzerów, ale mało mówi się o składach obu zespołów. A w dzisiejszym spotkaniu to powinno okazać się najbardziej istotne. W drużynie gospodarzy, którą co nieco znamy z występów przeciwko Warszawskiej Legii nie zagra dziś dwóch środkowych pomocników, którzy przeważnie występowali w wyjściowej jedenastce Hafnarfjordur. W związku z tym ich brak będzie dziś zapewne widoczny. Zresztą sam trener Islandczyków mówi przed meczem, że ich łatwa wygrana z mistrzem Wysp Owczych w pierwszej rundzie zaskoczeniem nie była, ale teraz czeka ich zdecydowanie trudniejszy rywal przed, którym czują respekt. Respekt przed klubem z Białorusi opierającym się na młodych graczach? Co prawda BATE pokonało w pierwszej rundzie faworyzowany cypryjski APOEL, ale nie sądzę aby przed nimi gospodarzom dzisiejszego spotkania uginały się kolana. Nawet mimo braku rozgrywających gospodarze są dziś w stanie wygrać to spotkanie, bo w rewanżu o korzystny rezultat będzie trudno. Jednakże z racji iż w pierwszych meczach rozgrywanych systemem pucharowym mecz-rewanż pada często mało bramek, gdyż drużyny nastawione są na to aby nie stracić bramki, uważam iż dziś może być podobnie i kibice bramek bądź to nie zobaczą, bądź nie zobaczą ich zbyt wiele. No chyba, że fantazja poniesie młodych Białorusinów, wtedy i Islandczycy się przebudzą to jakieś mega strzelanie jest nie wykluczone :p Ale mimo wszystko spróbuję zagrać na mniej niż 2,5 bramek.
Mój typ: mniej niż 2,5 bramek
Kurs: 1,75 w Bwin
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom