>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Eliminacje LE: Ruch Chorzów - Metalurg Skopje 19.07.2012

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP




VS


Znacznie łatwiejsze zadanie zdaje się mieć Ruch Chorzów który zmierzy się z Macedońskim Metalurgiem Skopje. Metalurg dopiero po raz drugi występuje w Europejskich Pucharach , w I rundzie z problemami udało im się wyeliminować zespół z Malty , o awansie przesądził pierwszy wyjazdowy mecz zremisowany 2:2. Niebiescy nie powinni mieć raczej problemów z awansem , i widać bukmacherzy myślą podobnie.


Bet-At-Home

Zachęcam do dyskusji ;)
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Expekt jeszcze nie wystawił na to spotkanie kursów, ale niebawem się pojawią ;)
2 dni temu Chorzowscy rozegrali pierwszy, ale efektownie wygrany sparing z Flotą 4-0. Skład zespołu został praktycznie nie zmieniony i to duży atut.
Zespół z Macedonii to piłkarskie &quot;leszcze&quot; i Ruch musi pierwszy mecz wysoko wygrać. Dlaczego? Na wyjeździe będą mieć 2 rywali, bo nie tylko piłkarzy, ale też pogodę, która może wynosić over 40*C. Dlatego warto grać Ruch z handicapem.
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Pamiętając jak 2 lata temu Ruch Chorzów również w Lidze Europejskiej słabo się spisywał
W 1 rundzie wygrał z Szachtiorem Karaganda 2-1 i 1-0
W 2 rundzie dwukrotnie zremisował z Vallettą 1-1 i 0-0
w 3 rundzie w kiepskim stylu przegrał z Austrią Wiedeń 1-3 i 0-3
stawiam na awans Metalurga Skopie w BWIN po kursie 7,0
Lech jak i Legia nie powinni mieć większych problemów z awansem, najbardziej boję się o Ruch, oczywiście jak za wszystkie Polskie zespoły im również będę serdecznie kibicował, lecz jeśli odpadną wygram trochę pieniędzy a jak przegram i Ruch awansuje nie będę wcale rozpaczał.
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Ja bym się tak niegalopował z typem pogrążającym Polską drużynę ( ostatnio to bardzo w modzie jest :p ). Patrząc przez pryzmat tego co Metalurg Skopje pokazał w pierwszej rundzie kwalifikacyjnej przeciwko Maltańskiej drużynie Birkirkara, jestem jednak skłonny napisać, że to Ruch jest zdecydowanym faworytem. Metalurg oba spotkania z Birkirkara zremisował, a w obu spotkaniach był zespołem słabszym. Szczególnie na Malcie szczęśliwie udało im się zremisować już w tym spotkaniu losy awansu na swoją korzyść mogli przechylić gracze z Malty jednak byli strasznie nieskutecznie, w odróżnieniu do swoich rywali, którzy oddali tylko dwa celne strzały na bramkę i oba skuteczne.
Reasumując po takim kursie na pewno Ruchu bym nie ruszał ale również nie stawiał bym przeciw nim gdyż ich przeciwnik jest w kiepskiej dyspozycji.
 
M 135

mhm

Użytkownik
typowe kompleksiarskie gadanie. Legia super i przejdzie a Ruch nie. Legia pokazala jakie sa kozaki sezon temu. I mowie to jako kibic wroga Ruchu ale takich bzdur nie moge po prostu czytac!
Lech i Legia graly rok temu fatalnie wiec nie wiem czemu nagle maja miec wieksze szanse niz Ruch? Nie stawiam kasy na polskie zespoly bo wszystkie sa niepewne. Wszystkie maja takie same szanse przejsc i odpasc bo graja podobna pilke z tym, ze Lech i Legia to sa pseudogwiazdy a Ruch wie, ze gwiazdami nie sa i graja solidna pilke. Predzej bym postawil na Ruch niz na wode sodowa z Legii.
Widze, ze trwa sezon na &quot;analizy&quot;.
Expert Expektu tez &quot;madry&quot;. Macedonczycy beda umieli grac w 40 stopniach bo sa nadludzmi a Ruch nie. Przypominam, kto w lidze polskiej punktowal ogorkow niezaleznie od warunkow, kto ich zabiegiwal? Kto klepal? Ruch. Nie zadna Legia czy Lech tylko wlasnie Ruch. Az mi to przykro pisac, tak bardzo ich nie lubie ale musze ich bronic:]
Co dzial na tym forum ostatnio to bzdura goni bzdure.
Oby ci ten awans Metalurga wszedl ale analizy do tego meczu nie masz zadnej, czysta ruletka.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
typowe kompleksiarskie gadanie. Legia super i przejdzie a Ruch nie. Legia pokazala jakie sa kozaki sezon temu. I mowie to jako kibic wroga Ruchu ale takich bzdur nie moge po prostu czytac!
Lech i Legia graly rok temu fatalnie wiec nie wiem czemu nagle maja miec wieksze szanse niz Ruch? Nie stawiam kasy na polskie zespoly bo wszystkie sa niepewne. Wszystkie maja takie same szanse przejsc i odpasc bo graja podobna pilke z tym, ze Lech i Legia to sa pseudogwiazdy a Ruch wie, ze gwiazdami nie sa i graja solidna pilke. Predzej bym postawil na Ruch niz na wode sodowa z Legii.
Widze, ze trwa sezon na &quot;analizy&quot;.
Expert Expektu tez &quot;madry&quot;. Macedonczycy beda umieli grac w 40 stopniach bo sa nadludzmi a Ruch nie. Przypominam, kto w lidze polskiej punktowal ogorkow niezaleznie od warunkow, kto ich zabiegiwal? Kto klepal? Ruch. Nie zadna Legia czy Lech tylko wlasnie Ruch. Az mi to przykro pisac, tak bardzo ich nie lubie ale musze ich bronic:]
Co dzial na tym forum ostatnio to bzdura goni bzdure.
Oby ci ten awans Metalurga wszedl ale analizy do tego meczu nie masz zadnej, czysta ruletka.
Nie ma tam jednak już najważniejszej cegiełki z całego muru.
Trenera Fornalika...
Po ubiegłym sezonie jedyne kompleksy kto może mieć to Ruch kompleks Legii(pporażki puchar i 2x liga)
Jak Legia grała kiepsko tamten sezon to chyba ponad połowę go przespałeś.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Piłka Nożna, II runda el. Ligi Europy
Ruch Chorzów - Metalurg Skopje
Typ: under 2,5
Kurs: 2,10
Bukmacher: bwin
Co sezon, Waldemarowi Fornalikowi podbierano zawodników. A to wzięli mu Sadloka, a to Niedzielana... Teraz Grodzickiego, no ale wrócił wspomniany Sadlok i ta strata nie powinna być na tyle widoczna. Dążę do tego, że mimo straty co rok ważnego ogniwa, &quot;Waldek King&quot; budował całkiem solidny zespół. Przed nachodzącymi rozgrywkami nikt nie wziął ani Piecha, ani Jankowskiego, tylko właśnie Fornalika. Czy w Chorzowie odczują tę stratę? Jakoś pewnie tak, ale filozofia gry się nie zmieni, bowiem schedę przejął po nim brat, Tomasz. Ruch to poukładany zespół, grający przyzwoity futbol. To będzie drugie podejście do pucharów w przeciągu ostatnich lat. Wiadomo w jaki sposób nasze drużyny zaczynają europejskie podboje. Zazwyczaj przechodzą, ale po bardzo słabych meczach. Przykłady? Wczorajszy mecz Śląska, czy z zeszłej rundy dwumecz Lecha. No tak, ale co się dziwić: trudy zgrupowań, dopiero pierwsze mecze o stawkę bla bla bla. Generalnie nie lejemy tych przeciętniaków po 4 czy tam 5:0, raczej to droga przez mękę. Metalurg? Dosyć niewygodny rywal. W pierwszej rundzie wygrali w dwumeczu z maltańską drużyną - Birkirkara 2:0. Ruch na pewno zagra ofensywnie przy Cichej, bo chcą już zapewnić sobie spokojny awans do III rundy. Ale czy skończy się overowo? Wątpię, bardzo w to wątpię.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Ruch w pucharach to moze nie takie posmiewisko jak Jagiellonia z Irtyshem ale szału tez nie zrobili wygrywajac jednobramkowo z Karaganda i dwukrotnie remisujac z Valletta... potem baty z Austria gdzie nie nawiazali wcale walki.
Metalurg nalezy do grupy druzyn jak Valletta z tamtych czasow. Kilku reprezentantow Macedonii, ogolnie w skladzie przewazaja zawodnicy z tego kraju. Ruch to dla mnie byl zawsze przecietniak i jego gra w pucharach to nieporozumienie. Niby przyszli Sultes, Panka i Sadlok ale odeszli Grodzicki czy Grzyb. Nie zdziwie sie jak to bedzie wyrownane spotkanie.

Metalurgs Skopje X2 3,40
bet365
 
maestro12 773

maestro12

Użytkownik
Nawet nie ma takiej opcji żeby Ruch nie wygrał,ta drużyna jest zbyt dobrze poukładana żeby nie wygrać tak łatwego meczu. Na wyjeździe może być trudniej więc tutaj muszą atakować i strzelać
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Te bzdury co napisał powyżej Soltysiao to powinny być kasowane odrazu, Ruch to przeciętniak?? O mój boże to my chyba inną ligę polską w telewizji oglądamy, gra w pucharach to nieporozumienie? Jedynym nieporozumieniem to są twoje bzdety co piszesz o Ruchu.
Nie wiem czemu na forum większość gra na przeciwników polskim drużynom. Tam jakaś słaba Jagielonia z Hajtem odpadła i wielki mi halo. Było mineło to jest sport, ale żeby wróżyć, że w tym roku będzie to samo to paranoia jakaś. Lech, Legia i Ruch (tak jak wczoraj Śląsk ) wygrają dwumecze i przejdą dalej. Nie chce mi się czytać tych bzdur i pierdół o tym, że któraś z naszych odpadnie ze słabszym przeciwnikiem bo zawsze jakaś musi odpaść ehh.
Ruch jest zespołem o klase lepszym, dziś to udowodni na boisku, musi wygrać by być bezpiecznym o awans, przynajmniej 2 bramkami. Taki dziś też wynik uważam, że warto obstawić. Odejście trenera, który z tak małym budżetem zrobił taki wynik to niby osłabienie, ale wskakuje jego brat, który będzie konsekwentnie realizował to co założył jego poprzednik. Nie zdziwie się jeśli będą konsultowali między sobą skład i taktykę.
Przynajmniej 2:0 będzie
Ruch -1,5 @1,85 bet365 ✅ ✅ ✅ 3 - 1 ???? Dziękuje wystarczy kliknąć
 
waniak 179

waniak

Użytkownik
Jeden z kolegów wyżej pisał, że brak jednej ważnej cegiełki w zespole Ruchu - trenera Fornalika, nic bardziej mylnego ponieważ trenerem Ruchu został jego młodszy brat Tomasz Fornalik, więc podejrzewam iż w trybie szkoleniowym oraz taktyce nic się nie zmieni. Co do transferów to poważnych osłabień nie doznali a wręcz się wzmocnili.
W tym meczu nie spodziewam się wysokiej wygranej ponieważ to pierwszy mecz o stawkę i może być ciężko z wejściem w mecz, liczę na skromne 1:0 chodź chciałbym się mylić i zobaczyć końcowy wynik 3:0 ????
 
M 135

mhm

Użytkownik
prosze bardzo. Musze znowu to napisac. Nie lubie sie spinac ale wyszlo na moje. Legia grajaca w przewadze daje sobie strzelic gola. Lech sie meczy z Kazachami a Ruch jak musi to strzela gole. Niestety postawilem +1.5 bo nie sadzilem ze Metalurg to beda az takie zlamasy ze prowadzac 1:0 dadza sobie strzelic 3 gole. Znowu te &quot;stolycowe&quot; mistrzowskie aspiracje i napinka zostaly uciete. Jednak Ruch to jest druzyna bardziej przewidywalna. Legii nie mozna zaufac jezeli chodzi o kase a Lech jest slaby. Zobaczymy co bedzie w lidze, mam nadzieje ze Poznan i Warszawa odpala.
 
brykenjr 3

brykenjr

Użytkownik
Niestety w kolejnej rundzie zagramy najprawdopodobniej z Victoria Pilzno :/
Trafilismy najgorzej z calej trojki, ale mysle, ze Ruch moze sprawic niespodzianke ????
aby tak sie stalo nie wolno wysoko przegrac z metalurgiem, o co jestem spokojny
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
W 8

wojtek_kazik

Użytkownik
Niestety w kolejnej rundzie zagramy najprawdopodobniej z Victoria Pilzno :/
Trafilismy najgorzej z calej trojki, ale mysle, ze Ruch moze sprawic niespodzianke
aby tak sie stalo nie wolno wysoko przegrac z metalurgiem, o co jestem spokojny

Victoria to już nie ten sam zespół, wyprzedali się, jest nadzieja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Niestety w kolejnej rundzie zagramy najprawdopodobniej z Victoria Pilzno :/
Trafilismy najgorzej z calej trojki, ale mysle, ze Ruch moze sprawic niespodzianke ????
aby tak sie stalo nie wolno wysoko przegrac z metalurgiem, o co jestem spokojny
Do przewidzenia było to, że Ruch trafi najgorzej i sam sobie jest temu winny. Czemu? Wystarczy grać regularnie w Europie i punktować, a na tych pierwszych rundach dostajemy rozstawienie i gramy z takimi rywalami jak dostali Lech czy Legia.
Zresztą nie ma co narzekać, bo równie dobrze mogli trafić na taki Inter Mediolan czy APOEL i żegnać się z pucharami. Patrząc na grupę potencjalnych rywali przed losowaniem, teraz można powiedzieć, że trafili i tak szczęśliwie. Szansę są, z tym że najpierw trzeba skupić się na II rundzie.
Ogólnie polskie drużyny kolejny rok dalej z fartem w losowaniach, przynajmniej w tych pierwszych rundach.
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
Podzielam zdanie poprzednika. W losowaniu wszystkie nasze zespoły trafiły najlepiej jak tylko mogły. W przypadku Legii i Lecha nie może to dziwić bo obie ekipy były rozstawione, jednak Śląsk (w el. LM) i Ruch miały furę szczęścia bo łatwiejszych &quot;na papierze&quot; przeciwników nie było. Dlatego nie rozumiem kolegi wyżej piszącego &quot;niestety trafiliśmy na Pilzno&quot;. Spośród tych rywali na których Ruch mógł trafić lepiej nie dało się wylosować. Poza tym Viktoria to już nie jest ten sam zespół co grali w LM, więc jest duża szansa powalczyć. Co do reszty naszych pucharowiczów - wszyscy mają obowiązek awansować, włącznie ze Śląskiem. Jeśli nie wykorzystamy uśmiechu losu jakie dało nam fartowne losowanie to będziemy nie lada frajerami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom