>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Eliminacje LE: FK Metalurgs Liepaja - Legia Warszawa 19.07.2012

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP


VS

Legia Warszawa wybierze się w czwartek na Łotwę i mecz z Metalurgiem Lipawa. Metalurg to taki coroczny bywalec w Europejskich rozgrywkach więc Legioniści spacerku nie powinni mieć. W Pierwszej rundzie Łotysze bez większych problemów rozprawili się z drużyną z San Marino aplikując im w sumie 6 bramek. Fakt , faktem że La Fiorita to zespół amatorski. Faworytem w dwumeczu jest niewątpliwie Legia , ale mecz wyjazdowy zapewne łatwy nie będzie tak jak wskazują to bukmacherzy.

Bet-At-Home

Zachęcam do dyskusji ;)
 
W 8

wojtek_kazik

Użytkownik
Myślę że kurs na Legię jest warty zagrania, postaram się opisać jak ja na ten mecz patrzę:
Ljepaja w tym sezonie po zagranych 16 meczach jest na 4 miejscu (2 mecze mniej od reszty, a od lidera 3 mecze mniej) jest to zespół który nawet w swojej lidze strzela mało bramek, rok temu widzieliśmy jak zagrała Wisła z mistrzem Łotwy, dwumecz pod maksymalną kontrolą i 0 problemów. Jak już wyżej zostało napisane, zespół z Łotwy bardzo łatwo ograł La Fiorita, jednak ogranie amatorskiego zespołu nie jest wielkim sukcesem.
Przewagą Łotyszy będzie to że są w trakcie sezonu, grają u siebie na małym kameralnym obiekcie (5k miejsc).
Legia, wielce się nie wzmocniła, aktualnie do drużyny przybył Marek Saganowski i Marko Suler, teoretycznie ten pierwszy miał nie zagrać ale jak się okazało z nogą już jest wszystko w porządku, ważną rzeczą jest to że Legia się nie osłabiła, a mówi się jeszcze o przyjściu Nowaka i prowadzone są rozmowy z Salinasem, jednak ci gracze w czwartek i tak nie zagrają (raczej). Legia ma ciężki okres przygotowawczy, dopiero wraca świeżość, wyniki sparingów nie są zbyt dobre, jednak ze sparingu na sparing Legia wygląda coraz lepiej, a 4:0 ze Spartą to jest porażka na którą Legia nie zasłużyła, Sparta oddała chyba 5 strzałów w meczu, Legia prowadziła grę, atakowała, ale bramki strzelała Sparta. Kolejną ważną rzeczą przy sparingach jest to że Legia grała głównie młodzieżą.
W Czwartek zabraknie Vrdoljaka, Wolskiego i Ljubo, jednak patrząc na różnice w klasie, Legia nie powinna mieć problemów, nie zdziwił bym się gdyby Legia wygrała różnicą 2 bramek.
 
Y 1

yaneiro

Użytkownik
Jeśli będzie, to na pewno nie w TVP.
Wczoraj w Metalurgsu zadebiutował bramkarz Pavels Dorosevs. Solidny golkiper, który ostatnio grał w FK Qebele w Azerbejdżanie.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Legia cieszy się z losowania, mogło być zdecydowanie gorzej. Jak widać po kursach jakie wystawili bukmacherzy to bardziej wierzą w Wojskowych niż w Kolejorza w Azerbejdżanie. Nie wiem czym jest to spowodowane, być może tym że Lech nie zachwycił w 1 rundzie.
Czy zatem warto postawić na &quot;dwójkę&quot; w spotkaniu w Lipawie? Trudno jednoznacznie powiedzieć. Kurs nie jest zbyt obfity, aby w ciemno dawać na Legionistów. Nie można zapomnieć, że rywal Legii jest w trakcie ligowego sezonu. Choć w nim formą nie zachwyca, co cieszy z pewnością działaczy Legii. To, że strzelił 6 goli w dwumeczu z outsiderami z San Marino nie ma większego znaczenia.. To kelnerzy, którzy nie mają zbyt dużo autów, aby sprostać profesjonalnej drużynie.W ostatniej kolejce Metalurgs przeżywał katusze w meczu z ostatnim w lidze FK Jelgava. Najpierw przegrywał, a zwycięstwo zapewnił sobie na 5 minut przed końcem. Wprawdzie wszystko wskazuje na to, że w Lipawie nie zagrają Vrdoljak i Ljuboja, ale ma być gotowy Saganowski. Poza tym, z Legii latem nie odszedł żaden z kluczowych graczy. Zespół jest (teoretycznie) zgrany, co będzie atutem ekipy z Łazienkowskiej. Choć dopóki nie zobaczymy to nie osądzajmy. Wicemistrz Łotwy gra pierwszy mecz u siebie, więc zdają sobie sprawę, że w Polsce będą mieli ciężko o zdobycz punktową, dlatego zaatakują Legię od początku spotkania i nie będą odstawiać nogi.
Znalazłem w internecie wywiad z trenerem Legii, który nie obawia się rywala w Europejskich pucharach..
Może ktoś z chęcią poczyta..


Stadion gospodarzy wygląda jak boisko treningowe w Polsce, może pomieścić maksymalnie aż 5 tys. kibiców!


Legia nie wiadomo do końca jaki football pokaże. Czy zobaczymy w tym meczu spokojną wyrafinowaną piłkę i minimalistyczne zwycięstwo, a może nieporadność, dużo bałaganu w grze i wiele niedokładnych podań... bo na pogrom Legii jakoś nie liczę. To pierwszy ich oficjalny mecz w tym sezonie, szaleństwa nie zobaczymy raczej. Niby trzon drużyny ten sam, ale brak Vrdoljaka i Ljuboja może być widoczny. Typ na mecz to under bramkowy. Argument? Legia nie jest w stanie strzelić 4 gole na wyjeździe Metalurgowi Lipawa. Nie na początku sezonu, nie bez Danijela Ljuboji w składzie. Jednego można się spodziewać - Legia będzie starała się nie stracić bramki, mając w zanadrzu mecz na Pepsi Arenie. A taka gra sprzyja mojemu typowi.
FK Metalurgs Liepaja - Legia Warszawa 2:2

Typ: under 3,5 gola
Kurs: 1.34

 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, II runda el. Ligi Europejskiej

FK Metalurgs Liepaja - Legia Warszawa

Typ: Legia Warszawa
Kurs: 1,60
bet-at-home
Dzisiaj kolejny dzień zmagań w europejskich pucharach tym razem czas na Ligę Europejską. Ja zdecydowałem się postawić na Legię Warszawa w spotkaniu wyjazdowym z Łotewskim Metalurgiem Lipawa. Jak pokazują zmagania naszych &quot;eksportowych&quot; drużyn niema dla nich łatwych rywali ale sądzę że Legioniści powinni wywieźć korzystny wynik z nadmorskiego miasta. Legia wręcz fatalnie wypadała w meczach sparingowych. Wygrała tylko z rumuńskim Universitatea Craiova. Kolejno przegrywała z Lokomotiwem Płowdiw jeden do dwóch, Spartą Praga aż zero do czterech i ukraińskim Metalistem Charków jeden do czterech. Mimo to ja liczę na komplet punktów. W pierwszej rundzie Metalurg wyeliminował ekipę z San Marino SP La Fiorita aplikując im sześc goli. Atutem gości będzie doping przyjezdnych fanatyków gdyż gospodarze nie mają takowych ponieważ futbol w tym kraju nie jest traktowany jako sport narodowy. Po prostu wstyd było by ponieść porażkę z taką ekipą jak Metalurg Lipawa. Atutem gospodarzy może być to że są w trakcie sezonu ale czy to wystarczy ?
 
O 1

obywatelpp

Użytkownik
Powiem Wam szczerze, to co odpierniczyla wczoraj legia to sie w pale nie miesci. Zagralem grubo na nia ( czysta 2) i wszystko przebiegało pomyślnie. Nawet jeden Łotysz wyleciał z boiska, prowadzenie, lepiej nie trzeba.. i yep.
Jakimi trzeba być piłkarskimi analfabetami, zeby dac sobie wyrwać prowadzenie, na kilka minut przed końcem, grając dodatkowo z przewagą jednego zawodnika??? Tu już nie chodzi o mnie i te moje pare złotych, jestem po prostu rozczarowany i zdegustowany. Poziom polskiej piłki jest na poziomie piłki krajów, gdzie popularniejszy jest wypas kóz.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Jak wiadomo jeśli przejdziemy Łotyszy prawdopodobnie czeka nas wyjazd do Austrii.
Wiem po poprzednim sezonie że kibice organizowali czartery na mecze wyjazdowe.Może jest tutaj ktoś z kim mógłbym nawiązac kontakt i który przybliży mi wiecej o tym.Co jak gdzie załatwiać.Jeśli jest ktoś taki z kibiców Legii prosze o kontakt na PW.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
A co się dziwicie że nie potrafimy ograć amatorów ?? Jak u nas piłkarzyki mają taką mentalność bo będzie jeszcze gorzej . Liga rusza pod koniec Sierpnia a wtedy najczęściej wszyscy już żegnają się z pucharami .
Skoro od kilku lat zaliczamy wtopy z amatorami to w tym roku nie będzie inaczej i ktoś polegnie lada chwila .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom