>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Eliminacje Euro 2012 - temat ogólny

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Na eliminacje ME 2012 jako, że to ważny z perspektywy Polski turniej pozwoliłem sobie utworzyć osobne na każdą grupę. Zapraszam więc tam do wyrażania swoich opinii i podawania typów. Ten temat pozostawiam jednak otwarty. Będzie tu można pisać jakieś ciekawe informacje, ogólne typy oraz inne rzeczy związane z kwalifikacjami.
Szczerze ? To lepiej przeglądać by było analizy jakby był jeden temat na dane dni. Bo tak to jak chcę poszukać jakąś ciekawą analizę to muszę przejrzeć wszystkie grupy. Taki sposób na każdą grupę jako oddzielny temat był dobry na MŚ gdzie mecze rozgrywają się codziennie. A w eliminacjach do euro 2012 mecze się rozgrywane co jakiś miesiąc na przestrzeni paru dni ? Teraz mecze będą 12 października. Więc za klika dni. Wygodniej jest chyba założyć temat 8-12 października mecze eliminacyjne, bo tak to trzeba wchodzić aż do 8 tematów żeby wyszperać jakąś ciekawą analizę.
 
M 0

michalos89

Użytkownik
zbliżaja się kolejne mecze eliminacyjne, które odbędą się juz 12-10-2010...
mam pewne propozycje meczów, które chciałbym zagrać za większą stawkę ..proszę napiszcie czy warto...oto one:
Kazachstan-Niemcy 2
Francja-Luksemburg 1
Anglia-Czarnogóra 1
Liechtenstain-Czechy 2
Szkocja-Hiszpania 2
Szwajcaria-Walia 1
Islandia-Portugalia 2
no i jescze typ którego pewny nie jestem :
Dania-Cypr 1
piszcie co myślicie jednoczenie proszę moderatorów o nieusuwanie tego postu ????
Pzdr.
 
mati1695 0

mati1695

Użytkownik
zbliżaja się kolejne mecze eliminacyjne, które odbędą się juz 12-10-2010...
mam pewne propozycje meczów, które chciałbym zagrać za większą stawkę ..proszę napiszcie czy warto...oto one:
Kazachstan-Niemcy 2
Francja-Luksemburg 1
Anglia-Czarnogóra 1
Liechtenstain-Czechy 2
Szkocja-Hiszpania 2
Szwajcaria-Walia 1
Islandia-Portugalia 2
no i jescze typ którego pewny nie jestem :
Dania-Cypr 1
piszcie co myślicie jednoczenie proszę moderatorów o nieusuwanie tego postu ????
Pzdr.
Moim zdaniem powinno Ci to z łatwoscia wejsc. Najcieżej to tu napewno bedzie w meczu Szwajcaria- Walia ale szwajcarzy powinni wygrac te spotkanie. Co do meczu DAnia -Cypr to uwazam ze dunczycy napewno sa faworytem, ale przeciez sami wiemy ze cypr lubi zaskakiwac, ale nie boj sie grac postał na Danie.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Szczerze ? To lepiej przeglądać by było analizy jakby był jeden temat na dane dni. Bo tak to jak chcę poszukać jakąś ciekawą analizę to muszę przejrzeć wszystkie grupy. Taki sposób na każdą grupę jako oddzielny temat był dobry na MŚ gdzie mecze rozgrywają się codziennie. A w eliminacjach do euro 2012 mecze się rozgrywane co jakiś miesiąc na przestrzeni paru dni ? Teraz mecze będą 12 października. Więc za klika dni. Wygodniej jest chyba założyć temat 8-12 października mecze eliminacyjne, bo tak to trzeba wchodzić aż do 8 tematów żeby wyszperać jakąś ciekawą analizę.
Szukając ciekawej analizy powinieneś wejśc do wszystkich tematów, bo w każdym może być coś ciekawego. Tym samym Twój argument traci sens.
 
legia 122

legia

Użytkownik
zbliżaja się kolejne mecze eliminacyjne, które odbędą się juz 12-10-2010...
mam pewne propozycje meczów, które chciałbym zagrać za większą stawkę ..proszę napiszcie czy warto...oto one:
Kazachstan-Niemcy 2
Francja-Luksemburg 1
Anglia-Czarnogóra 1
Liechtenstain-Czechy 2
Szkocja-Hiszpania 2
Szwajcaria-Walia 1
Islandia-Portugalia 2
no i jescze typ którego pewny nie jestem :
Dania-Cypr 1
piszcie co myślicie jednoczenie proszę moderatorów o nieusuwanie tego postu ????
Pzdr.
ze 2 niespodzianki tu widzę , jakiś remis w meczu :
Szkocja-Hiszpania
Szwajcaria-Walia
Islandia-Portugalia
Dania-Cypr
Kazachstan-Niemcy
Liechtenstain-Czechy

Poszukaj tutaj dwóch remisów...granie na faworytów po tak niskich kursach , w dodatku mocno zaniżonych ze względu na popularność to nie jest zbyt dobre rozwiązanie...zagrasz taką taśmę , kurs będzie nie powalający na kolana , a prawdopodobieństwo wpadki spore ... nie tędy droga
wymnożysz przez siebie kursy z bardzo dużą marżą , więc odchylenie kursu jaki uzyskasz będzie bardzo duże od kursu wynikającego z rzeczywistego prawdopodobieństwa wygrania przez wskazanych przez Ciebie faworytów...
nie mój cyrk nie moje małpy , ale matematyka jest nieubłagana , grając w ten sposób prędzej czy później poniesiesz klęskę , twoja wartość oczekiwana z gry to będzie...DUŻA STRATA , brutalnie mówiąc jesteś skazany na porażkę...
 
legia 122

legia

Użytkownik
@ dawczan
akurat te mecze &quot;powinny&quot; wejść , najbardziej pachnie mi remisem Hiszpania czy Walia z tych meczów co kolega wymienił.
Na Wyspach nikomu nie gra się łatwo , że przypomnę tylko że swego czasu Hiszpanie przegrali z Irlandią Północną...ostatnio oczy mnie bolały gdy oglądałem mecz Irlandia Północna-Włochy , cóż nie jest to finezyjny futbol ale trzeba przyznać że wielką rzadkością nie jest gubienie punktów przez faworytów w meczach z Wyspiarzami
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Zgodzę się AKA SHAKAL. Myślę, że temat zbiorczy byłby lepszy, ewentualnie w nawiasach przy grupach należałoby dopisać drużyny, bo nie każdy wie, kto gdzie gra.
Drużyny dopisane, mam nadzieję, że teraz już każdy będzie zadowolony ????
 
D 0

danielo220594

Użytkownik
mam pytanie gdzie mogę znaleźć typy na tym forum odnośnie tych meczy 25.03-26.03 ???? ? bardzo bym prosił o odpowiedź i nie usunięcie tego posta,gdyż jestem tu nowy i mało obeznany narazie na tym forum ????
 
quaresma7 7

quaresma7

Użytkownik
Witam, ogarnia ktos sprawe biletow? W sumie juz sobie wstepnie zamowilem ale jutro moze cos jeszcze pozmieniam. Czytalem troche o tym ale nie wszystko udalo sie wyczytac, wiec tak...
Kazda osoba moze zamowic sobie 4 bilety na 1 mecz/1dzien.
1. Czy mozna sie starac o komplet 4 biletow na kazdy dzien, czyli w sumie 19 dni meczowych x 4 bilety?
2. Czy bilety sa imienne, tzn czy ten 1 glowny jest imienny + reszta (max 3) gosci juz nie czy jednak nie ma w ogole nazwiska i moge kupic sobie bilet i go sprzedac komu chce?
3. Jak wyglada losowanie? Czy losowane sa pojedyncze bilety czy np jezeli zamowilem 4 bilety to jak mnie wylosuja to dostane 4 czy to jednak 4 szanse?
Jakby ktos to wszystko ogarnial to poprosze o odpowiedz. Z gory dzieki za pomoc ;)
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Witam, ogarnia ktos sprawe biletow? W sumie juz sobie wstepnie zamowilem ale jutro moze cos jeszcze pozmieniam. Czytalem troche o tym ale nie wszystko udalo sie wyczytac, wiec tak...

Kazda osoba moze zamowic sobie 4 bilety na 1 mecz/1dzien.

1. Czy mozna sie starac o komplet 4 biletow na kazdy dzien, czyli w sumie 19 dni meczowych x 4 bilety?
2. Czy bilety sa imienne, tzn czy ten 1 glowny jest imienny + reszta (max 3) gosci juz nie czy jednak nie ma w ogole nazwiska i moge kupic sobie bilet i go sprzedac komu chce?
3. Jak wyglada losowanie? Czy losowane sa pojedyncze bilety czy np jezeli zamowilem 4 bilety to jak mnie wylosuja to dostane 4 czy to jednak 4 szanse?

Jakby ktos to wszystko ogarnial to poprosze o odpowiedz. Z gory dzieki za pomoc ;)
http://forum.bukmacherskie.com/f307/bilety-na-euro-2012-a-57313.html
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Do 20 czerwca został przesunięty termin wpłat za bilety na mecze przyszłorocznych mistrzostw Europy dla osób, które do tej pory nie otrzymały w tej sprawie listów od UEFA - poinformował rzecznik spółki EURO 2012 Polska Juliusz Głuski.
- Osoby, które do tej pory nie otrzymały listu określającego sposobu płatności zostaną drogą elektroniczną powiadomione o tym, że termin dokonania wpłat został dla nich przesunięty do 20 czerwca - powiedział Głuski.
W środę o północy minął termin wpłat za wylosowane bilety na Euro. Okazało się jednak, że wiele osób nie otrzymało jeszcze z UEFA stosownych listów. Jeszcze w środę Głuski zapewniał, że nowego terminu nie będzie, a każdy przypadek będzie rozpatrywany indywidualnie.
Wcześniej z tego samego powodu termin wpłat został już raz przesunięty - z 18 na 25 maja.
W kwietniu odbyło się losowanie osób, które wystąpiły o bilety na Euro-2012. Aplikacje napłynęły z 206 krajów, a w okresie składania zamówień każdego dnia napływało średnio 400 tysięcy zgłoszeń. Ogólna liczba zgłoszeń - ponad 12 milionów - jest rekordowa w historii mistrzostw.
W drodze losowania do kibiców trafiło 41 procent z ogólnej puli około 1,4 mln biletów, czyli około 575 tysięcy. Pozostałe zostaną przekazane federacjom narodowym (32 proc.), sponsorom, gościom UEFA i nabywcom pakietów biznesowych. Bilety kosztują od 30 do 600 euro, w zależności od kategorii i rangi meczu. Najniższe ceny dotyczą tzw. trzeciej kategorii, a więc miejsc na niższych poziomach trybun za bramkami. Nieco droższe są bilety drugiej kategorii (górne poziomy trybun za bramkami), a kolejny próg cenowy dotyczy trybun bocznych. Najwyższa cena, czyli 600 euro, to bilet pierwszej kategorii na mecz finałowy w Kijowie.
Kibice będą mieli jeszcze dodatkową szansę nabycia biletu. Dotyczy to puli 32 procent kart wstępu, będących do dyspozycji narodowych federacji piłkarskich. Część przypadająca PZPN będzie sprzedawana za pośrednictwem internetu, ale szczegóły tej operacji znane będą w późniejszym terminie.
Źródło: http://www.sport.pl/sport/1,65025,9670481,Euro_2012__Przesuniety_termin_wplat_za_bilety.html
Dla tych co nie zdążyli się załapać jest konkurs:

Więcej informacji na stronie: http://castrolfan.onet.pl/bilety-na-euro/wez-udzial-w-konkursie.html
 
K 16

kinder-jajko

Użytkownik
Temat o transmisjach umarł,więc wybaczcie ,że zapytam tutaj.
Ja mam pytanko o stację publiczną we Włoszech RAI 1.
Otóż chciałbym obejrzeć w najbliższy wtorek mecz Włochy - Słowenia.
W linku poniżej jest,że przekaz z tego meczu będzie odkodowany.
Jednakże wiele razy zdarzało się ,iż dla meczów transmitowanych przez RAI sygnał poza granice Italii był blokowany.Np: mecze Pucharu Włoch.
Chciałbym zapytać czy komuś z Was udało się natrafić przez przypadek na transmisję meczów reprezentacji Włoch?
Ostatnie mecze to czerwiec z Estonią i wczorajszy z Wyspami Owczymi.
Tak jak zapewne duża część z Was dostęp do kanałów RAI mam z dekodera jednej z dostępnej u nas platformy cyfrowej.
Wiadomo jęśli obraz był dostępny poprzednio będzie i teraz.
http://liveonsat.com/2day.php?start_dd=06&amp;amp;start_mm=09&amp;amp;start_yyyy=2011&amp;amp;end_dd=06&amp;amp;end_mm=09&amp;amp;end_yyyy=2011
 
Z 635,5K
Bent i Richards opuścili zgrupowanie Anglii
dzisiaj, 16:50 ASInfo

fot. Reuters

Darren Bent i Micah Richards z powodu kontuzji nie zagrają we wtorkowym spotkaniu eliminacji do Euro 2012, w którym reprezentacja Anglii zmierzy się z Walią. Obaj zawodnicy opuścili zgrupowanie kadry Fabio Capello i wrócili już do swoich klubów.
Występującego w Aston Villi napastnika z gry w tym meczu wykluczył uraz pachwiny, natomiast obrońcę Manchesteru City kontuzja ścięgna udowego. Według doniesień brytyjskich mediów, włoski selekcjoner nie zamierza powołać nikogo w ich miejsce.
Przed tym spotkaniem Anglicy zajmują w tabeli grupy G pozycję lidera, natomiast Walijczycy znajdują się na ostatnim miejscu.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Mam pytanie co do wyzszego miejsca w tabeli. Wszedzie jest to różnie liczone a wiec : interesuje mnie pojedynek Estonia-Serbia. Estonia ma lepszy bilans miedzy zainteresowanymi druzynami ale gorszy ogolny bilans bramkowy. Dlatego kto gra w barazu w przypadku remisu w meczu Slowenia-Serbia ?
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Liczą sie bezpśrednie spotkania a więc Serbowie potrzebują zwyciestwa. W eliminacjach MŚ decydowała by roznica bramek ale w ME zarówno na turnieju jak i tutaj decydują bezposrednie mecze a potem ew.różnica.

A tak na boku to warto dzisiaj zagrac na Szkocje np -1,5. Co jak co ale chyba sensacji byc nie może.Jezeli wygrają a powinni to zrobić w miare pewnie i przeskocza Czechów.Co prawda ostatnia kolejka przemawia zdecydowanie za Czechami jednak zawsze to będzie wielka nadzieja dla Szkotów na wtorek jezeli dzisiaj wygrają.
 
krzysiek74 106,7K

krzysiek74

Użytkownik
Eliminacje zakończone bez większych niespodzianek.W barażach Estonia kraj mniejszy w liczbie mieszkańców niż Warszawa ????
Podział na koszyki barażowe:
Chorwacja
Portugalia
Irlandia
Czechy

Turcja
Bośnia i Hercegowina
Czarnogóra
Estonia
Zakwalifikowanie się kogoś ze słabszego koszyka będzie już sporą niespodzianką.Nawet Turków którzy nie są tak &quot;mocni&quot; jak 5-10 lat temu.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Zakwalifikowanie się kogoś ze słabszego koszyka będzie już sporą niespodzianką.Nawet Turków którzy nie są tak &quot;mocni&quot; jak 5-10 lat temu.
a ja taki zaskoczony zbytnio bym nie był. dużo zależy od losowania ale:
Turcja - jak patrzę na rywali w I koszyku to wszyscy w zasięgu.
Bośnia - wczoraj o malo nie ograli Francuzów na wyjeździe. Na wszystko też ich stać.
Czarnogóra - potrafiła napsuć sporo krwi Anglikom to Czechy czy Irlandia by im straszne były ?
Jedynie Estonie odstaje trochę ale 2 dni konia i będzie sensacja.
Chorwacja - solidna ekipa ale do ogrania
Portugalia - wczoraj mieli mały baraż z Danią i ? i psikus
Irlandia - wystarczy wspomnieć , że o baraże do ostatniej kolejki bili się z ... Armenią
Czechy - jak Chorwacja.
Ogólnie ciekawe pary wyjdą i nic nie będzie oczywiste. Ja nie mogę jednak odżałować tej Armenii , to by była dopiero sensacja , na 2 kolejki przed końcem całkiem realne szanse mieli na awans z peirwszego ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom