>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Eliminacje Euro 2012 [06.09.2011] - wtorek

Status
Zamknięty.
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
W oko wpadło mi kilka typków. Jednym z nich jest mecz Rosji z Irlandią. Czy aby buki nie robią nam lekkiego prezentu wystawiając wygraną gospodarzy po kursie 1.75? Wiem, że Rosja ostatnio formą jakoś nie powala, ale z kolei Irlandia też nie miała czym za bardzo się popisać w ostatnich meczach. Możliwe, że szykują się jakieś absencje u Rosjan? Jeżeli zagrają bez większych osłabień to wydaje mi się, że &quot;angielski atak&quot; powinien spokojnie rozprawić się z obrońcami Irlandczyków. Jak dla mnie Rosja Win @ 1.75
Podoba mi się również kurs na Duńczyków. Dokładnie nie wiem jak u nich z formą, nie widziałem żadnego meczu live w ostatnim czasie. Na terenie Norwegów padł remis 1-1, ale jeżeli goście będą grać tak jak w meczu u siebie z Islandią to czarno widzę ten występ. Tylu nieskładnych akcji i braku pomysłu na grę dawno nie widziałem u Panów z Północy. I to ze słabą Islandią. Na szczęście Norwegów obrońca popełnił głupi błąd i sędzia wskazał na 11-tkę... gdyby nie to na konto nie wpadły by 3 punkty. Ja w tym meczu upatruję się zwycięstwa Duńczyków.
Zapraszam do dyskusji, uzupełniania informacji jeśli ktoś takowe posiada oraz do poprawienia jeśli gdzieś palnąłem głupstwo :)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
W oko wpadło mi kilka typków. Jednym z nich jest mecz Rosji z Irlandią. Czy aby buki nie robią nam lekkiego prezentu wystawiając wygraną gospodarzy po kursie 1.75? Wiem, że Rosja ostatnio formą jakoś nie powala, ale z kolei Irlandia też nie miała czym za bardzo się popisać w ostatnich meczach. Możliwe, że szykują się jakieś absencje u Rosjan? Jeżeli zagrają bez większych osłabień to wydaje mi się, że &quot;angielski atak&quot; powinien spokojnie rozprawić się z obrońcami Irlandczyków. Jak dla mnie Rosja Win @ 1.75
No to pozwól, że krótko odniosę się do tego;)
W piątek stawiałem na Rosje w starciu z Macedonią. Miałem też &quot;przyjemność&quot; obejrzeć pierwsze minuty, a dokładnie około 35min bo na więcej nie starczyło mi sił by patrzeć na to &quot;widowisko&quot;. Rosjanie kompletnie nie mieli pomysłu jak rozmontować zasieki obronne Macedonii. Nie oddawali nawet strzałów. Skład był optymalny przecież. No pomijając obsade bramki, gdzie Akinfiejew nie zagra przez dłuższy czas, ale Małafiejew to też dobry fachowiec. Wkońcu na codzień broni w Zenicie.
Irlandia ma na ławce Trapattoniego i pod jego wodzą Irlandczycy bardzo dobrze poczynają sobie w defensywie. Zatem wcale ten kurs 1,75 wg mnie nie jest z przypadku. Ciężko może się będzie przebić przez obronę rywala. Ponadto tak jak wspomniałeś Rosja jakoś nie olśniewa jak za czasów Hiddinka na Euro2008. No i właśnie od tamtego turnieju Sborna nie gra tak ładnie. Może własny teren i to, że poza Wyspami Irlandii będzie się gorzej grać sprawi, że Rosja wygra, ale ja z pewnością nie ruszam. Nie po tym co widziałem i nie po tym co gra reprezentacja Irlandii czyli ostry defense.
Pozdro!
 
P 37

piotreklyon

Użytkownik
Rumunia vs Francja
Typ X
Bukmacher - Betgun
Kurs Betgun 3,30

Francuzi kontunuują serię meczy bez porażki. Ta ekipa pod wodzą Blanca odzyskała pewność siebie. Szczególnie gra w defensywie zaczyna wyglądać naprawdę dobrze. Co prawda selekcjoner Trójkolorowych miał dużo uwag do tej formacji po meczu z Albanią, ale wydaje się, że limit błędów defensorzy wykorzystali w tamtym właśnie meczu. Reprezentacja Rumunii to napewno niewygodny rywal dla każdego, ale brak im stabilości. Rumuni potrafią zagrać naprawdę dobry mecz, ale zdarzają im się również mecze bardzo słabe. Poprzednie spotkanie na swoją korzyść rozstrzygnęli Francuzi wygrywając 2-0. Zwycięstwo przyszło im jednak bardzo ciężko ponieważ bramki padały dopiero w samej końcówce spotkania. Francja Rumunia 2-0 Remy 83&#39;, Gourcuff 90&#39; Te drużyny spotkały się również podczas el. MŚ 2010. W obu tamtych spotkaniach padał remis, kolejno 2-2 i 1-1. Wydaje się, że głównym celem Francuzów w tym spotkaniu to uniknąć porażki. Nawet remis stawia ich w dość konfortowej sytuacji. Wydaje mi się, że Blanc nie będzie ryzykował jakiegoś frontalnego ataku i raczej skupi się na grze defensywnej. Pamiętajmy, że po tym spotkaniu Trójkolorowym zostaną do rozegrania jeszcze dwa spotkania na własnym boisku. Kolejnymi rywalami będą Albania oraz BiH. Najbardziej prawdopodobny dla mnie wynik to 1-1.

Ostatnie spotkania reprezentacji Rumunii:
Bośnia i Herce… 2 - 1 Rumunia
Rumunia 3 - 1 Luksemburg
Rumunia 3 - 0 Bośnia i Herce…
Brazylia 1 - 0 Rumunia
Paragwaj 2 - 0 Rumunia
San Marino 0 - 1 Rumunia
Luksemburg 0 - 2 Rumunia

Ostatnie mecze reprezentacji Francji:
Luksemburg 0 - 2 Francja
Francja 0 - 0 Chorwacja
Białoruś 1 - 1 Francja
Ukraina 1 - 4 Francja
Polska 0 - 1 Francja
Francja 1 - 1 Chile
Albania 1 - 2 Francja
 
milan78 33,9K

milan78

Użytkownik
No to pozwól, że krótko odniosę się do tego;)
W piątek stawiałem na Rosje w starciu z Macedonią. Miałem też &quot;przyjemność&quot; obejrzeć pierwsze minuty, a dokładnie około 35min bo na więcej nie starczyło mi sił by patrzeć na to &quot;widowisko&quot;. Rosjanie kompletnie nie mieli pomysłu jak rozmontować zasieki obronne Macedonii. Nie oddawali nawet strzałów. Skład był optymalny przecież. No pomijając obsade bramki, gdzie Akinfiejew nie zagra przez dłuższy czas, ale Małafiejew to też dobry fachowiec. Wkońcu na codzień broni w Zenicie.
Irlandia ma na ławce Trapattoniego i pod jego wodzą Irlandczycy bardzo dobrze poczynają sobie w defensywie. Zatem wcale ten kurs 1,75 wg mnie nie jest z przypadku. Ciężko może się będzie przebić przez obronę rywala. Ponadto tak jak wspomniałeś Rosja jakoś nie olśniewa jak za czasów Hiddinka na Euro2008. No i właśnie od tamtego turnieju Sborna nie gra tak ładnie. Może własny teren i to, że poza Wyspami Irlandii będzie się gorzej grać sprawi, że Rosja wygra, ale ja z pewnością nie ruszam. Nie po tym co widziałem i nie po tym co gra reprezentacja Irlandii czyli ostry defense.
Pozdro!
Dokładnie. Oglądałem poprzedni mecz (towarzyski wówczas) Rusków z Serbami (1:0 Rosja) i tam też mieli problemy z konstruowaniem akcji, większość to były indywidualne akcje. Obrona Serbów i Irlandczyków gra w sumie podobnie bo dość zdecydowanie i ostro. Irlandczycy w kilku ostatnich spotkaniach nie tracili nawet jednej bramki a Rosjanie jak strzelali ostatnio to jedynie po jednej bramce. Pavlyuchenko bez formy, Arshavin podobnie więc ogranicza to trochę szanse na indywidualne akcje zakończone czymś groźnym pod bramką przeciwnika.
W tym meczu chyba najlepiej postawić na under 2.5 bo od Irlandczyków gradu goli bym się raczej nie spodziewał też.
 
adrians-71951 228

adrians-71951

Użytkownik
#1
⚽ Finlandia - Holandia AH -1
Typ : Holandia
Kurs : 1.575
Bukmacher :

Stawka : 7/10
4,025

Przypuszczalne składy obu zespołów :
Finlandia : Hradecky,Moisander,Toivio,Arkivou,Raitala,Eremenko,Hetemaj,Sjolund,Ring,Hamalainen,Forssell
Holandia : Stekelenburg,Van der Wiel,Mathijsen,Heitinga,Pieters,Van Bommel,Strootman,Kuyt,Sneijder,Van Persie,Huntelaar
Holendrzy w tych eliminacjach grają bardzo dobrze i wystarczy im zwycięstwo z Finami żeby być pewnym awansu na EURO.W reprezentacji Holandii nie zagra De Jong,a także Robben.Z powodu braku tego drugiego zawodnika do linii pomocy cofnięty zostanie Van Persie.Atak Oranje wygląda naprawdę solidnie i strzelenie bramki to tylko kwestia czasu.Goście stracili tylko 5 bramek i to aż 3 w jednym meczu z reprezentacją Węgier na własnym terenie.Wydaje się,że plany Holendrom może pokrzyżować Michael Forssell,który strzelił już 7 bramek w tych eliminacjach i trafił również w meczu z jutrzejszym rywalem.

Huntelaar i Kuyt,ten duet strzelił już 15 bramek w tych eliminacjach



#2
⚽ Mołdawia - Węgry
Typ : Węgry
Kurs : 2.00
Bukmacher :

Stawka : 4/10
4

Węgrzy dość niespodziewanie pokonali faworyzowanych Szwedów.Bramka Gergely Rudolfa dała 3 punkty i szansę na baraże.Napastnik Panathinaikosu strzelił 5 goli w eliminacjach.Jeśli reprezentajca Węgier wygra to zostanie im tylko mecz z Finami.Mobilizacja w zespole z pewnością jest i to niemała.Goście napędzili również stracha Holendrom strzelając im 3 gole na wyjeździe.Mołdawia to outsider,który przegrał ostatnio 1-4 z przeciętną Finlandią.

Rudolf i jego koledzy stoją przed wielką szansą
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 318

soren

Użytkownik
Mistrzostwa Europy – kwalifikacje
06.09.2011 19:45
Mołdawia – Węgry
Typ: Węgry -1,5
Kurs: 3.55
Buk: bet365
Już we wtorek kolejne mecze kwalifikacyjne do Mistrzostw Europy jakie za niespełna rok odbędą się w Polsce i na Ukrainie. Ja na mecz do analizy wybrałem spotkanie pomiędzy Mołdawią, a Węgrami.
Sytuacja w grupie E jest bardzo ciekawa. Prawie pewni awansu z pierwszego miejsca są Holendrzy. O drugie miejsce natomiast będą walczyły zespoły Szwecji i Węgier. Madziarzy zrobili bardzo poważny krok w walce o drugie miejsce, dające prawo walki w barażach wygrywając z najgroźniejszym rywalem czyli Szwecją na stadionie im. Ferenca Puskása 2:1.W dotychczasowych 8 meczach jakie rozegrali, pięciokrotnie wygrywali i trzykrotnie schodzili z murawy pokonani. Grają bardzo dobrze w ofensywie, strzelając już 20 bramek, lecz gra destrukcyjna nie wygląda najlepiej, gdyż bramkarz w tych eliminacjach wyciągał aż 14 razy piłkę z siatki. Jeżeli potrafili strzelić reprezentacji Holandii aż 3 bramki to czemu nie mogli by tego powtórzyć. Do składu powracają zawieszeni na mecz ze Szwecją Vilmos Vanczák oraz Roland Juhasz. A oto pełna Węgier kadra na to spotkanie:
Bramkarze: Gábor Király (TSV 1860 München), Ádám Bogdán (Bolton Wanderers), Norbert Csernyánszki (Paksi SE).
Obrońcy: József Varga (Debreceni VSC), Zoltán Fehér (Győri ETO FC), Zoltán Lipták (Videoton), Ádám Pintér (Real Saragossa), Zsolt Korcsmár (SK Brann), Zsolt Laczkó (Sampdoria), Péter Halmosi (Szombathelyi Haladás), Vilmos Vanczák (FC Sion), Roland Juhász (Anderlecht).
Pomocnicy: Vladimir Koman (Sampdoria), Tamás Hajnal (VfB Stuttgart), Ákos Elek (Videoton), Krisztián Vadócz (Osasuna), Péter Czitkovics (KV Kortrijk), Tamás Koltai (Győri ETO FC).
Napastnicy: Imre Szabics (Sturm Graz), Gergely Rudolf (Genoa), Tamás Priskin (Ipswich Town), Zoltan Stieber (Mainz).
Mołdawia to jest jednak zespół z innej półki. Dużo gorzej grają technicznie oraz są znacznie gorzej zorganizowanym zespołem. W tych kwalifikacjach zdobyli już 6 punktów, dwa razy wygrywając i aż 5 przegrywając. Ich bilans bramkowy wynosi 8 bramek strzelonych i 13 straconych. W piątek dostali solidną lekcję futbolu przegrywając z Finlandią 4:1.Dodatkowo Semion Bulgaru, Alexandru Gaţcana oraz innych sześciu zawodników nie zostało powołanych z różnych przyczyn. Było to już widać w spotkaniu ze Skandynawami. A oto pełna kadra powołana przez trenera Gavrila Balista:
Bramkarze: Stanislav Namaşco (Kubań Krasnodar), Artiom Gaiduchevici (Dacia Kiszyniów), Nicolae Calancea (Zimbru Kiszyniów).
Obrońcy: Alexandru Epureanu (Dynamo Moskwa), Vadim Boreţ (Bakı FK), Alexei Savinov (Bakı FK), Petru Racu (IFK Norrköping), Victor Golovatenco (Sibir Nowosybirsk), Iulian Erhan (Zimbru Kiszyniów), Igor Armaş (Kubań Krasnodar), Vitalie Bordian (Metalist Charków).
Pomocnicy: Igor Ţîgîrlaş (Czernomorec Odessa), Alexandru Suvorov (Cracovia Kraków), Eugeniu Cebotaru (Ceahlaul Piatra Neamt), Denis Zmeu (FC Vaslui), Eugeniu Sidorenco (Zimbru Kiszyniów), Serghei Gheorghiev (FC Sheriff), Anatoli Cheptine (FC Sheriff).
Napastnicy: Igor Bugaev (FC Astana), Anatolie Doroş (FC Astana), Gheorghe Ovseannicov (FC Olimpia Balti), Serghei Alexeev (Kaposvári Rákóczi).
Dla mnie zespół Węgier jest dużo lepszą drużyną i jeżeli marzą o grze na Euro to w takich spotkaniach po prostu muszą wygrywać.
 
polakko20 170

polakko20

Użytkownik
Piłka nozna, Eliminacje Euro 2012, godzina 20.30
Malta - Gruzja
2/2
3.00
William Hil

Analiza:

Dzis o godzinie 20.30 odbędzie się mecz eliminacji do Mistrzostw Europy w Polsce i na Ukrainie pomiedzy Maltą a Gruzją. Jest to 9 mecz w grupie dla Gruzji a dla Malty 8. Jak narazie w grupie prowadzi grecja z 17-stoma punktami. Gruzja nazbierala jak dotychczas 9 oczek, co daje im 4 pozycje, Malta zamyka tabele z dorobkiem 0 pkt. W pierwszym meczu tych druzyn Gruzja pokonała Malte 1-0 więc na pewno bedą miali przewage psychiczną przed tym spotkaniem. Gruzja w tych eliminacjach mało zdobywa ale i tez malo traci bramek, ich stosunek bramkowy to 5 strzelonych i 6 straconych więc o to że dziś nie stracą bramki jestem spokojny. Malty bramki to: 3-16..jak widac defensywa tej ekipy jest dziurawa i tu upatruje szanse dla Gruzji która potrafi stwarzac zagrozenie pod bramką przeciwnika, pokazali to w niedawnym meczu towarzyskim z Polską, gdzie zagrali bardzo dobry mecz, przy odrobinie szczescia mogli nawet z nami wygrac. Myśle ze doswiadczenie takich pilkarzy jak Kaladze, Kobiashvili, Khizanishvili, Martsvaladze a takze mlody i zdolny gracz Spartaka Moskwa, Ananidze pomogą swojej ojczyźnie w odniesieniu zwycięstwa nad Maltą.

Moj wynik to 0-2.
 
gaga 10

gaga

Użytkownik
Data: 6.09.2011
Dyscyplina: Piłka Nożna - eliminacje Euro 2012
Spotkanie: Szkocja - Litwa
Typ: Szkocja (handicap -1,5)
Kurs: 2,55
Bukmacher: Bwin
Godzina rozpoczęcia: 21:00
Analiza:
Jutro kolejny dzień eliminacji do polsko-ukraińskiego Euro. Szkoci na własnym boisku podejmą Litwinów. Chociaż oba zespoły nie mają szans już na awans, uważam, że wygrają spokojnie to spotkanie.
Szkoci futbol jest w olbrzymim kryzysie i potrzebuje jakiegokolwiek impulsu. Takim mogła być wygrana z Czechami, jednak zespół szkocki przegrał przez kontrowersyjną decyzję sędziego Kevina Bloma, który odgwizdał w 90 minucie karnego. Aktualnie Szkoci nie mają szans na awans, ale na pewno nie odpuszczą.
Selekcjoner Craig Levein ma do dyspozycji naprawdę dużo znanych zawodników. Największą gwiazdą jest Darren Fletcher z Manchesteru United, który wrócił po kontuzji. Również takich piłkarzy jak Allan McGregor, Kenny Miller, czy Alan Hutton nie trzeba nikomu przedstawiać. Litwini nie posiadają takich indywidualności.
Uważam, że Litwini mogą pojechać do Szkocji na wycieczkę. Nie zależy im już na niczym i nikt w kraju nie spodziewa się po nich zdobyczy punktowej. Natomiast Szkoci grają o reszti honoru, a jest to dumny naród, dlatego do ostatniej minuty będą gryźli trawę.
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Eliminacje Mistrzostw Europy 2012
Spotkanie: San Marino - Szwecja
Bukmacher: betsson
Typ: rzut karny: TAK
Kurs: 3,50
Czas rozpoczęcia: 20:30

Analiza:
Szwedzi po niespodziewanej porażce w Bukareszcie udaja się do Serravalle na mecz z San Marino. O punkty tam niezwykle łatwo, bo graja tam sami amatorzy. Takie gwiazdy jak Zlatan, Ola Toivonen, Marcus Berg czy Elmander uwielbiają takie mecze, bo można sobie poprawić statystyki. Tak w ubiegły piątek zrobili Holendrzy, którzy zdemolowali piłkarzy z księstwa az 11-0 ustanawiajac swój rekord pod względem wysokości zwycięstwa w oficjalnym meczu miedzypanstwowym. Dla piłkarzy San marino tak wysoka porazka to żadna nowość. W tych eliminacjach już dwukrotnie przegrywali po 0-8 (z finlandia i wegrami).We wcześniejszych eliminacjach również polska, słowacja i czechy aplikowali im co najmniej 7 goli (nasi wygrali nawet 10-0). Dzisiejszy rywal w sztokholmie zaaplikował im „tylko” 6 goli. To nie znaczy ze Szwedzi nie potrafią strzelac bramek. Nic bardziej mylnego. Potencjał ofensywy Szwedów jest ogromna. Poza swietnymi napastnikami warto zwrócić na świetnych skrzydłowych – Larssona i Wilhelmssona. z ich strony spodziewam się dobrej gry skrzydłami, co powinno dac szanse Szwedom na zdobycie kilku goli. Więcej spodziewam się po tym drugim, który w lidze w Arabii Saudyjskiej jest absolutna gwiazda tamtejszej ligi. I nic nie zatracił ze swoim umiejetnosci, co powoduje ze wciąż jest pewniakiem w kadrze trenera Hamréna. przed dzisiejszym meczem nasuwa się tylko pytanie ile bramek strzela szwedzi?? Moim zdaniem do wyniku Holandii nie maja szans się zblizyc. Po tamtej klesce piłkarze z San Marino zapewne rzuca wszystkie siły, by nie stracic więcej jak 5-6 goli. A to oznacza ze będą grac bardziej zdecydowanie i spodziewam się większej liczby fauli. Ciekawym typem jest wiec rzut karny. Co ciekawe piłkarze z SM w 8 dotychczas rozegranych meczach podarowali 4 karniaki swoim przeciwnikom (po jednym Holandii, Mołdawii, Finlandii i Węgrom). Do kompletu brakuje wiec im tylko Szwedów. Moim zdaniem dziś skompletują wszystkie ekipy. Kurs wyjątkowo atrakcyjny az grzechem nie zagrac.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Rosja - Irlandia @ X/X - 5,10 ✅ 0:0 ????
Mecz o wysoką stawkę. Obie drużyny ciągle z szansami na pierwsze miejsce. Irlandia ma teoretycznie łatwiejszy terminarz, bo na rozkladzie Armenię i Andorę. Natomiast przed Rosjanami wyjazd na Słowację i u siebie z Andorą. Goście z pewnością nie pogardzą remisem. Irlandia dobrze zorganizowana taktycznie, powinna odpierać ataki Rosjan, które jeśli będą tak chaotyczne jak w meczu z Macedonią to wiele pożytku nie przyniosą. X do przerwy i X na koniec to ciekawy typ po bardzo dobrym kursie.

Estonia - Irlandia Północna @ X - 3,20
⛔ 4:1
Estończycy to drużyna trudna do odgadnięcia. Potrafią wygrać na wyjeździe ze Słowenią 2:1, ale i przegrać 0:2 z Wyspami Owczymi. O dziwo przez słabą postawę Serbii obie drużyny zachowują szansę na awans do ME 2012, choć tak na dobrą sprawę wielkie one nie są. Zwycięstwo w dzisiejszym meczu mogłoby przybliżyć, którąś z drużyn do tego wielkiego sukcesu, ale uważam, że nie należy spodziewać się wielkich emocji. Dodatkowa szansa jaka pojawiła się w głowach piłkarzy, powinna spowodować, że nie będzie to piękne widowisko. Irlandczycy z pięknego futbolu nie słyną, a i Estonia ma do zaoferowania głównie grę z kontrataku. Spodziewam się niezbyt ciekawego spotkania i remisowego wyniku, który pogrzebie szanse jednych i drugich na awans.
Rumunia - Francja @ X - 3,20 ✅ 0:0
Rumuni złapali drugi oddech i liczą na mocny finisz kwalifikacji do ME i pogoń za czołówką, w ktorej poza Francją jest Bośnia i Białoruś. Gospodarze zagrają dziś o zwycięstwo, bo w zasadzie tylko taki wynik może przedłużyć ich nadzieje na awans. Jestem jednak zdania, że wyrachowanie taktyczne Francuzów będzie tutaj górą i nie pozwolą sobie oni na wydarcie kompletu punktów. Trójkolorowi powinni być natomiast zadowoleni z jednego oczka, które przybliży ich do awansu.
Azerbejdżan - Kazachstan | X - 3,30 ⛔ 3:2
Kazachowie potrafili pokonać Azerów na własnym terenie 2:1. Poza tym w eliminacjach grają bardzo słabo i jeśli ktoś tutaj mógł sprawiać niespodzianki i ogólnie prezentował się lepiej to właśnie piłkarze Azerbejdżanu. Jednakże czy podołają oni zadaniu i ograją Kazachów? Moim zdaniem nie dadzą rady, goście przyjadą z nastawieniem aby nie przegrać [być lepszym w dwumeczu od Azerów] i taki też cel uzyskają.
Dania - Norwegia | X - 3,30 ⛔ 2:0
W tej grupie toczy się ostra walka o awans. Norwegowie przebrnęli przez trudną przeszkodę jaką stanowili dla nich Islandczycy, czy teraz poradzą sobie w Danii? Dla Duńczykow to niezwykle istotny mecz, ale jakby tego optymizmu przed meczem z Norwegią było mało. Nie ma wielu argumentów, które przekonywałyby do zwycięstwa gospodarzy. Z drugiej strony Norwegowie zdają sobie sprawę, że nie przegrać w Kopenhadze to świetny wynik. Spodziewam się wyrównanego meczu i remisu, z którego zadowoleni powinni być gosćie.
*wszystkie kursy Tobet
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kaczmar123 39

kaczmar123

Użytkownik
Rosja - Irlandia 0:0 ⛔⛔
typ: 1
kurs: 1,72

O godz. 17:00 rozpocznie się kolejne spotkanie w ramach eliminacji do EURO 2012. Tym razem Rosja podejmuje na Łużnikach na sztucznej trawie drużynę Irlandii. Mecz niezwykle istotny dla obu drużyn. Obecnie to Rosja zajmuje pierwsze miejsce w grupie (7 meczy - 16pkt), natomiast Irlandia jest druga (7m - 14 pkt). Dla Rosji jest to szansa na odskoczenie od rywala i umocnienie się na pozycji lidera. Irlandia natomiast przyjeżdża do Moskwy pełna wiary w to, że uda się wywieźć korzystny rezultat i być może nawet awansować z pierwszego miejsca w grupie. Irlandia swoją sytuacje skomplikowała sobie na własne życzenie po piątkowym remisie na własnym terenie z drużyną Słowacji, gdyby Irlandczycy wygrali to podchodziliby dziś do meczu z taką samą liczą punktów co Rosja.Rosja natomiast ograła w piątek Macedonię 1:0. Trapattoni ma przed meczem kłopot z zestawieniem linii obrony. Nie wystąpi kontuzjowany John O&#39;Shea, którego najprawdopodobniej zastąpi Stephen Kelly. Nie będzie grał również Sean St Ledger, który pauzuje za kartki, na jego miejsce przewidywany jest Darren O&#39;Dea. Nie powołani z powodu kontuzji są również Kilbane oraz Long. Sytuacja Irlandczyków jest więc niewesoła w linii obrony. Rosjanie w perspektywie dalszych meczów mają jeszcze na rozkładzie Słowację oraz Andorę, natomiast Irlandia podejmować będzie Armenię i Andorę. Należy przypomnieć, iż w pierwszym meczu obu drużyn to Rosja była górą wygrywając 3:2 na Aviva Stadium. Jeżeli Rosja dzisiaj wygra to praktycznie zapewni sobie awans do Mistrzostw Europy i wg. mnie tak właśnie się stanie.

Przypuszczalne składy:

Rosja: Małafiejew - Anjukow, V.Bierezucki, A.Bierezucki, Żirkov - Siemszow, Riażancew, Szirokow, Żyrjanow - Arszawin - Kierżakow.

Irlandia: Given - Kelly, Dunne, O&#39;Dea, Ward - Duff, Andrews, Whelan, McGeady - Keane, Doyle.
------------------------------------------------------------------------

Rumunia - Francja 0:0 ✅✅
typ: x
kurs: 3,35


O 20:30 rozegrany zostanie mecz Grupy D w ramach eliminacji do EURO 2012 między Rumunią a Francją. Gospodarze by zachować jakiekolwiek szanse na wyjście z grupy muszą dzisiejszy meczy wygrać. Cel minimum drużyny Blanca na dzisiejszy mecz to 1 pkt. Francuzi zajmują pozycję lidera (7 meczy 16pkt), Rumunia jest 4 (7 meczy, 11pkt) i traci do drugiej Bośni zaledwie 2 pkt. Bośnia gra dziś z Białorusią i może stracić pkt, w przypadku zwycięstwa Rumunii to oni wskakują wtedy na drugą pozycję. Łatwo jednak powiedzieć - zwycięstwo Rumunii. Będzie o to niezwykle ciężko. Równo rok temu Blanc rozgrywał 1 oficjalny mecz w roli trenera - przegrany z Białorusią 0:1, lecz od tamtej pory w kolejnych 12 meczach Francuzi byli niepokonani. Do niepewnie grającej w ostatnim meczu z Albanią linii obrony wracają Sagna i Rami mający zapewnić spokój w defensywie. W drużynie Rumunii zabraknie kilku istotnych zawodników: pauzujący za kartki Torje(strzelec dwóch bramek z Luksemburgiem), Mutu - wyrzucony za pijaństwo, Chivu - który pożegnał się z reprezentacja, zabraknie również Niculae, Lobonta i Tamasa. Ostatni mecz drużyny Francji to zwycięstwo z Albanią 2:1, Rumuni zaś ograli na wyjeździe Luksemburg 2:0. Dzisiejszy mecz to inauguracja nowego stadionu narodowego w Bukareszcie.

Przypuszczalne składy:

Rumunia: Tatarusanu - Sapunaru, Goian, Chirices, Rat - Bourceanu, Cocis, Lazar - Nicolita, Marica, Tanase

Francja: Lloris - Sagna, Rami, Abidal, Evra - Diarra, Mvilla, Nasri - Valbuena/Malouda, Benzema, Ribery
---------------------------------------------------------------------

Finlandia - Holandia (-1) 0:2 ✅✅
typ: 2
kurs: 1,9


Holendrzy - liderzy grypy E - stają dziś o 19:00 w Helsinkach przed szansą awansu do ME 2012. Jest to jedyna obok Niemiec i Hiszpanii drużyna, która do tej pory zdobyła komplet zwycięstw w spotkaniach eliminacyjnych. Holandia zajmuje 1 miejsce - 7 meczy i 21 pkt, Finlandia jest 4 - 7 meczy i 9pkt. Wydaje się, że nic nie stanie dziś na przeszkodzie rozpędzonym po zwycięstwie 11:0 nad San Marino Holendrom i to właśnie oni dziś po raz kolejny zgarną komplet oczek. Finlandczycy nie liczą się praktycznie już w walce o wyjście z grupy a do drugiej Szwecji i trzecich Węgier tracą już 6 pkt. Holandia podreperowała ostatnio swój wynik strzelonych bramek - 32 i jest póki co najskuteczniejszą drużyną eliminacji. Nastroje tonuje van Marwijk mówiąc, że Finlandia to bez wątpienia trudniejszy przeciwnik niż San Marino. Owszem, trudniejszy ale nie taki, któremu nie można strzelić kilku bramek. W pierwszym meczu obu drużyn Holandia wygrała skromnie 2:1 u siebie. W ostatniej kolejce eliminacji obie drużyny wygrały dość pewnie swoje mecze, Holendrzy z San Marino, a Finlandia 4:1 pokonała Mołdawię. Holendrzy w perspektywie dalszych spotkań mają jeszcze wyjazd na trudny teren do Szwecji, uważam więc, że nie mogą sobie dzisiaj pozwolić na stratę punktów i pewnie wygrają w Helsinkach.

Przypuszczalne składy:

Finlandia: Hradecky - Moisander, Toivio, Arkivou, Raitala - Eremenko, Hetemaj, Sjolund, Ring - Hamalainen, Forssell

Holandia: Stekelenburg - Van der Wiel, Mathijsen, Heitinga, Pieters - Van Bommel, Strootman - Kuyt, Sneijder, Van Persie - Huntelaar
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tomek18 47

tomek18

Użytkownik
Łotwa - Grecja✅
typ: poniżej 2.5 gola
kurs: 1,6
buk: Tobet

Analiza:

W dotychczasowych spotkaniach eliminacyjnych średnia bramek padajacych w meczach Greków to 1,7 bramek na mecz. U Łotyszy ta średnia wynosi 2,1. W październiku tamtego roku Grecy wygrali z Łotyszami 1-0. Goście tylko w 2 spotkaniach przekroczyli barierę 2,5 gola na mecz (z Izraelem 2-1 i Maltą 3-1). Ogólnie drużyna z południa jest znana z typowo defensywnej gry, a w ataku nie ma zbyt dużej siły rażenia. Łotysze nie należą do potęg europejskich. Jednym z bardziej znanych nazwisk u gospodarzy to napastnik Lecha Rudnevs. Jeśli miałbym obstawić dokładny wynik to byłoby to 1-0 dla Grecji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
siergasz 13

siergasz

Użytkownik
Rosja - Irlandia

Obejzalem caly mecz i nie wiem jak Rosja tego nie wygrala.. ? Chyba sami Irlandczycy nie znaja odpowiedzi na te pytanie. Posiadanie pilki 63% - 37% na korzysc Rosji. Strzaly 13(8) - 2(1) rozniez na korzysc Rosji. Bramkarz Irlandii - Shay Given - dwoil sie i troil by nie wyjmowac pilki z siatki; pilkarz meczu zdecydowanie ;)
Zmiany Pavlyuchenki a tymbardziej Bilyaletdinov (nie wiem co on robi w Evertonie, kompletnie nic nie zagral, same straty i ten strzal w kosmos..) nic nie daly.
Bardzo dobry wynik dla Irlandii, ktora moze cieszyc sie z tego 1pkt jak z 3pkt.

Słowacja wygrywajac dzis Armenia zrowna sie pkt z Rosja. Jesli tak sie stanie, bedzie bardzo ciekawa walka o 1miejsce w grupie ;)
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna: Kw. ME 2012
Luksemburg - Albania
Over 3.5 gola
4.33
Bet365


Dzisiaj o godzinie 20:15 zostanie rozegrany mecz w ramach kwalifikacji do mistrzostw Europy, które za nie cały rok odbędą się na boiskach Polski i Ukrainy. Zmierzy się ze sobą drużyna narodowa Luksemburgu i Albanii. Jest to mecz w grupie D. Dla gospodarzy jest to już 9 spotkanie; dla goście spotkanie numer 8.
Jak wiadomo Luksemburg od lat należy do najsłabszych drużyn w Europie. Ostatnio jednak widać pewien postęp bo nie przegrywają już 5:0 czy 4:0. Co raz częściej są to wyniki 1:0 czy 2:0. W lutym udało im się nawet wygrać mecz towarzyski ze Słowacją ! Ostatni mecz, który odbył się w sobotę Luksemburg przegrał z Rumunią 0:2. Moim zdaniem dzisiaj gospodarze już nie będą w stanie zagrać tak dobrze jak kilka dni temu. Jest to drużyna złożona głównie z amatorów i kolejny mecz na poziomie europejskim będzie dla nich &quot;zabójczy&quot;. Albania wbije im co najmniej 3 gole. Sam Luksemburg jest w stanie strzelić bramkę bo w końcu gracze z półwyspu Bałkańskiego do potęg nie należą. Z kolei Albania przegrała z Francją w piątek 1:2. Ostatni mecz towarzyski wygrali 3:2 z silną Czarnogórą. Stać ich więc na kilka bramek. Zwłaszcza, że w składzie mają piłkarzy występujących na co dzień w takich ligach jak: Niemiecka, Włoska, Rumuńska, Austriacka. Dzisiaj stać Albanię na pewne zwycięstwo. Stawiam 1:4 dla gości.
 
C 0

canqel

Użytkownik
Hiszpania - Lichtenstein
Typ: Lichtenstein +5 lub Lichtenstein +4
Kurs: 1.96 lub 3.0
Buk: Unibet

Wydaje mi się, że to całkiem ciekawy typ. Hiszpania wiadomo o co najmniej dwie klasy lepsza, ale ostatnio nie powala swoją grą. Przed kilkoma dniami co prawda wyszła z wyniku 0:2 na 3:2 z Chile, ale trzeba zaznaczyć, że pomógł w tym jeden z zawodników drużyny z Południowej Ameryki, otrzymując czerwoną kartkę. Rok temu w meczu między tymi zespołami padł wynik 0:4, co raczej pokazuje, iż u siebie Hiszpanie wygrają jeszcze wyżej, ja jednak myślę, że są szanse na powodzenie tego typu. Lichtenstein prezentuje się ostatnio co najmniej przyzwoicie jak na drużynę &quot;do bicia&quot;. Niewielkie porażki z Czechami i Szwajcarią oraz remis (na wyjeździe) i wygrana (u siebie) z Litwą, która uległa w marcu tego roku Hiszpanom 1:3.
 
P 37

piotreklyon

Użytkownik
Turcja vs Niemcy

Typ - obie drużyny strzelą bramkę
Bukmacher - Betgun
Kurs - 1,63

Jeden z ciekawszych meczów tej kolejki kwalifikacji. Co do formy Niemców chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że z grą którą prezentują w ostatnich meczach są zaliczani do głównych faworytów ME. Strzelanie bramek przychodzi im z niesamowitą łatwością, bez względu czy graja na własnym stadionie czy na wyjeździe. W pierwszym meczu tych ekip drużyna Joahima Loewa z łatwością wygrała 3-0. Co do reprezentacji Turcji to radzi sobie świetnie na własnym stadionie, co potwierdzają 3 kolejne zwycięstwa i bilans bramek 7-1. Gospodarze tego meczu mają tylko 2 punkty przewagi nad 3 w tabeli Belgią więc można się spodziewać, że będzie ich interesował tylko komplet punktów. Dodatkowo z pewnością Turcy będą chcieli się zrewanżować za wysoką porażkę w pierwszym spotkaniu. Mecz zapowiada się wiec niezwykle ciekawie i raczej mało prawdopodobne, żeby zakończyl się bezbramkowo.

Ostatnie mecze reprezentacji Turcji:
Austria Turcja 0-0
Turcja Kazakhstan 2-1
Turcja Estonia 3-0
Belgia Turcja 1-1
Turcja Austria 2-0

Ostatnie mecze reprezentacji Niemiec:
Polska Niemcy 2-2
Niemcy Austria 6-2
Niemcy Brazylia 3-2
Azerbejdżan Niemcy 1-3
Austria Niemcy 1-2
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom