>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Eliminacje do turniejów mistrzowskich w piłce ręcznej 2011/2012

Status
Zamknięty.
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Kursy


Dotychczasowe wyniki i tabele
http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Awiatowe_Turnieje_Kwalifikacyjne_w_pi%C5%82ce_r%C4%99cznej_2012

Zasady klasyfikowania reprezentacji przy równej ilości punktów:​

If two or more teams have gained the same number of points after the matches have been
completed, classification is decided as follows:
- results in points between the teams concerned;
- goal differences in the matches between the teams concerned;
- greater number of plus goals in the matches between the teams concerned.
If the teams are still equal, a decision is made between those teams with an equal number of
points as follows:
- goal difference is subtracted in all matches
- greater number of plus goals in all matches
Jak Polska wygra z Hiszpanią, wygrywa również turniej kwalifikacyjny.
Zmieniłem treść posta, ponieważ grupy olimpijskie będą inne niż napisałem. 30 maja będzie losowanie grup, a informacja o której wspomniałem dotyczyła wcześniejszego podziału na koszyki, z których będą losowane drużyny.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
W dniach 25-27.05.2012 odbędą się kwalifikacje olimpijskie w piłce ręcznej kobiet. Turnieje będą rozgrywane we Francji, Hiszpanii i Danii. Awans na igrzyska otrzymają dwa najlepsze zespoły z każdej grupy.

Tournament 1 (in France):

25 May 2012:
16:45: Montenegro vs. Japan
19:00: France vs. Romania
26 May 2012:
14:45: Romania vs. Montenegro
17.00: Japan vs. France
27 May 2012:
14:15: Romania vs. Japan
16:30: France vs. Montenegro

Tournament 2 (in Spain):
25 May 2012:
10:45: Croatia vs. Netherlands
13:00: Spain vs. Argentina
26 May 2012:
10:45: Argentina vs. Croatia
13:00: Netherlands vs. Spain
27 May 2012:
10:15: Argentina vs. Netherlands
12:30: Spain vs. Croatia

Tournament 3 (in Denmark):
25 May 2012:
18:15: Russia vs. Dominican Republic
20:15: Denmark vs. Tunisia
26 May 2012:
18:45: Tunisia vs. Russia
20:45: Dominican Republic vs. Denmark
27 May 2012:
18:15: Tunisia vs. Dominican Republic
20:15: Denmark vs. Russia

 
masilbn 61

masilbn

Użytkownik
Kuszą mnie Rosjanki +20 (HT) za 1.85 na Tobecie. Grają z przerazliwie słaba Dominikaną i bedzie pogrom +20. Over FT ustawiony na 41 i tu nie jestem pewien, bo zalezy jak Sborna potraktuje drugą połowe. Dlatego licze, ze w pierwszej zagrają chociaz na 60% co da ponad 20 goli. Druga moga darowac sobie i nie jestem przekonany co do 41, chociaz i tak pewnie wpadnie. Co Wy o tym sądzicie?

A Danię z Tunezją za 1.20 Tobet traktuję jako lokatę...
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
http://www.rushandball.ru/content/?sitcnt=378
Tutaj jest skład Rosjanek. Kontuzjowane są ofensywne zawodniczki: Kochetova i Levina, nie ma grającej w ataku kołowej Bodnievej. W składzie przeważają piłkarki Lady Togliatti, a ten zespół nie gra za szybko w ataku.
Ladę i reprezentację Rosji trenuje Trefilov, więc nie spodziewałbym się zmiany stylu.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Kursy


Za nami pierwsza seria spotkań. Z niespodzianek można tylko wymienić zwycięstwo Holandii na Chorwacją. Dzisiaj większość meczów ze zdecydowanymi faworytami. Najbardziej wyrównany mecz to Rumunia - Czarnogóra.

Zdarzenie: Hiszpania - Holandia⛔(28:24)
Typ: Hiszpania-4,5
Kurs: 2,00
Stawka: 4j /10j
Bukmacher: Tobet, Bwin

Data spotkania: 26.05.2012 godz. 13:00
Hiszpania u siebie, podstawowy skład. Ogólnie zespół dużo lepszy niż Holandia. Gospodynie mają zdecydowanie lepszą obroną, lepsze bramkarki, są drużyną bardziej doświadczoną. Holandia wczoraj wygrała z Chorwacją, ale dzisiaj rywal jest o wiele mocniejszy. Holandia grała wczoraj nieźle, ale końcówka już była bardzo słaba. W składzie nie ma najlepszej zawodniczki Maury Visser, problem z kontuzją ma Pearl van der Vissel, która wczoraj nie mogła dokończyć meczu. Dzisiaj ma jednak wystąpić. Obrona wygląda słabo. Skład Holenderek bardzo młody. Wczoraj te zawodniczki uzyskały świetny wynik, ale dzisiaj spodziewam się dosyć wysokiej wygranej Hiszpanek. Hiszpanki mają przed sobą mecz z bardzo groźną Chorwacją, więc trzeba dzisiaj grać z pełną motywacją.​
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Kursy


Dzisiaj mamy mecze z najciekawszymi kursami, ale już znane są w większości pary do awansu na igrzyska, więc trenerzy mogą oszczędzać niektóre zawodniczki.

Zdarzenie: Francja - Czarnogóra⛔(20:22)
Typ: Francja
Kurs: 1,65
Stawka: 5j /10j
Bukmacher: Tobet,
Expekt 1,75
Data spotkania: 27.05.2012 godz. 16:30
Mecz we Francji. Zespoły pewne awansu na igrzyska. Francja nie w najmocniejszym składzie, ale ten zespół to druga siła w światowym handballu. Skład zawsze bardzo szeroki, agresywna obrona, dobre bramkarki. Czarnogóra to dobry zespół, ale z wąskim składem. Kontuzjowana jest ważna Jovanović. Zespół jest niesamowicie uzależniony od Popović i K. Bulatović. Nie wiem czy jest sens ryzykować grę tych zawodniczek przeciwko tak ostrej obronie, jak francuska. W zespole brakuje dobrej kołowej odpowiedzialnej za obronę. Dużym problemem są także bramkarki, które często grają bardzo słabo. Według mnie Francja powinna wygrać.

Zapraszam do pisania analiz i przemyśleń
 
masilbn 61

masilbn

Użytkownik



Dzisiaj grają eliminacje do ME. Nasze dziewczyny podejmują Rosjanki i niczego innego niz porazki biało-czerwonych spodziewać się nie można. Gramy bez Niedźwiedź co jest sporym osłabieniem, ale z Kudłacz. W meczu z Niemkami (22:27) wyglądało to jednak bardzo słabo, zwłaszcza w ataku. Byzdra po kontuzji bez takiej formy jak wczesniej, Wojtas czy Szwed to nie ten poziom, a sama Kudi gry nie pociągnie, bo skrzydła tez niekoniecznie sobie radzą (Koniuszaniec w reprezentacji ???? ) i oprócz niej jedyną nadzieją jest Kulwińska, ale ona z Niemkami tez nie zachwyciła.
Raosjanki, no cóż, nawet osłabione to dalej jedna z najlepszych ekip świata, która ostatnio bez problemów wygrała turniej eliminacyjny do IO w Danii pokonując Dunki na ich terenie siedmioma bramkami, co pokazuje siłę Sbornej.
Dlatego dla mnie dzisiaj lokata Rosja (-6,5) 1.85 Tobet. ⛔ 30-22

Noooo rozumiem, ze handicap mógł nie być pokryty, ale żeby go Polska pokryła... Rosjanki jak paralityczki, Czarna Superstar.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
A ja tam dziś liczę na naszą kadrę, jakby nie patrzeć to mamy zespół słaby, ale jakieś postępy w grze są zauważalne. Liczę na dobry mecz naszych liderek drugiej linii, jak Kudłacz, Kinga Byzdra no i Karolina Siódmiak, której powrót do Polski był udany i miejmy nadzieję, że do kadry kambek będzie miał podobny skutek.
Ja jednak zagram na Macedonię i Niemki. Oba zespoły raczej średniaki europejskie, bo inaczej Niemek nie można określić, myślę, że to jeden z mocniejszych, ale nadal średniaków. Białoruś to raczej też dość ciekawy zespół, ale chyba wciąż nie ta półka. Niemki w ostatnim meczu z Polską zaprezentowały się solidnie, pokazały się z w miarę dobrej strony, przede wszystkim run 8:0 w 7 minut i dobre kontry + to, czym słyną i co je trzyma, bramkarki. W grupie sytuacja taka, że w sumie po dzisiejszym zwycięstwie wszystko będzie jasne i na pewno tego meczu nie przegrają. Wygrana daje awans, ogranie Azerbejdżanu, a brak tego byłby sztuką, daje natomiast I miejsce.
Macedonia ma w sumie sytuację troszkę gorszą, tyle punktów co i Turcja, która dodatkowo ograła ich i to dość wysoko w Turcji, zatem z Litwinkami muszą zwyciężyć. Litwa to gdzieś o półkę niżej drużyna niż nasza, nie żartuję, wydaje mi się, że akurat są w tej Europie słabsze od nas zespoły, niektórym się wydaje, że niekoniecznie. Na Litwie akurat publiki nie ma, nie tak jak w Turcji, że każdy mecz, każdy sport to obowiązkowa obecność i dopingowanie drużyny, zatem akurat specjalnie bym się grą away nie martwił. W H2H zdecydowane 3 wygrane Macedonek, nic tylko grać i nie pisać więcej.
Macedonia @ 1.65 Expekt / -1.5 @ 1.98 Pinnacle + Niemcy @ 1.35 bah lub dubel (2.00 max) ✅ Niemcy 33:26, Macedonia 32:24
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
unicaja 9,3K

unicaja

Użytkownik
Też bym nie lekceważył naszych dziewczyn dzisiaj i uważam że Rosjanki będą się musiały sporo napocić żeby pokryć (o ile w ogóle im się to uda) handicap. Pamiętajmy że Sborna ma za sobą coby nie powiedzieć ciężki turniej eliminacyjny do IO, rywalki może niezbyt wymagające ale jednak 3 mecze w 3 dni mogą dać znać o sobie zwłaszcza że od nich dzielą nas zaledwie 3 dni. Ciągle mam w pamięci pierwszy mecz tych ekip, to co wtedy wyprawiał nasz &quot;trener&quot; wołało o pomstę do nieba. Mam tu na myśli przede wszystkim element gry w osłabieniu i eksperyment z dodatkową zawodniczką do pola zamiast bramkarki co Rosjanki wykorzystywały za każdym niemal przypadkiem. Dziś już nie podejrzewam o takie numery coacha ale mimo wszystko eliminacje i tak już są w praktyce przegrane. Przyjezdne nie muszą się szarpać, im wystarczy minimalne zwycięstwo, nawet przy minimalnej porażce nic wielkiego się nie dzieje. My walczymy o honor, ponadto mecz w nowej kwidzyńskiej hali, notabene niezbyt szczęśliwej dla gospodarzy póki co. Szkoda że zabraknie Niedźwiedziowej ale Kudłacz i Byzdra sobie będą musiały dawać radę. Spodziewam się raczej spotkania podobnego do tego z Montenegro, fajnie że jest transmisja w tv.
Z pozostałych spotkań pogram taki oto zestaw z bet365: Niemcy -1,5 (1.34) + Dania -3,5 (1.32) + Francja -2,0 (1.31) = @2.33 ✅ i Hiszpanki -3,0 (2.20) ⛔ w singlu. Analiza jest prosta, gram na ekipy które mogą sobie zapewnić dzisiejszymi zwycięstwami awans na mistrzostwa a ich przeciwniczki są jak najbardziej do spokojnego ogrania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Moderator adqs wspomniał o meczu Niemcy - Białoruś. Poniżej można obejrzeć retransmisje tego pojedynku.
www.liveimnetz.de/index.php?kanal=handball&amp;id=1115
Bardzo ciekawy mecz to Litwa - Macedonia. Duże spadki na Litwę, ale podobnie jak moderator adqs myślę, że Macedonia powinno to wygrać. Goście dzisiaj bez ważnej Noveskiej, ale skład wydaje się dużo lepszy niż Litwinek. Oczywiście Macedonia ogromnie dużo traci na wyjazdach, ale mimo tego powinna być zdecydowanym faworytem tego pojedynku. Oglądałem mecz Macedonia - Francja i Macedonki mogą zagrać na bardzo wysokim poziomie. Wiele zawodniczek z doświadczeniem z LM.

Zdarzenie: Czechy - Austria⛔(28:22)
Typ: Austria+5,5
Kurs: 1,85
Stawka: 4j /10j
Bukmacher: Tobet, Bet365, Bwin

Data spotkania: 30.05.2012 godz. 18:00
Czechy z zapewnionym drugim miejscem, bez szans na rywalizację o pierwsze ze Szwecją. Do tej pory bardzo dobre występy, ale myślę, że już duża mobilizacja się skończyła. Skład niezły, ale bez wielkich gwiazd. W składzie nadal nie ma bardzo dobrej Fiałowej. Austria to może zespół słabszy, ale bardzo niebezpieczny. W składzie kilka zawodniczek na bardzo wysokim europejskim poziomie: Engel, Acimovic, Spiridon. W porównaniu z pierwszym meczem do Austryjaczek dołączyła kołowa Spiridon, co wzmocniło znacznie zespół. Według mnie Austria powinna powalczyć o dobry rezultat na wyjeździe.

Zapraszam do pisania analiz i przemyśleń
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Kursy

Przed nami ostatnia seria spotkań w kwalifikacjach do ME kobiet. Polska po bardzo dobrym wyniku przeciw Rosji zmierzy się na wyjeździe z Czarnogórą.

Zdarzenie: Austria - Słowenia✅(29:26)
Typ: Austria
Kurs: 1,55
Stawka: 3j /10j
Bukmacher: Bah, Bwin, Expekt

Data spotkania: 02.06.2012 godz. 15:00
Mecz bez większego znaczenia, ale punkty do rankingu są ważne. Austria u siebie, skład niezły, dosyć mała rotacja, ale u siebie to mniej ważne. W składzie kilka zawodniczek z bardzo dużymi umiejętnościami: Engel, Acimović, Spiridon. Słowenia była uczestnikiem ostatnich ME, więc kursy na nią są zaniżone. Goście to zespół ogólnie słaby, teraz ma problemy kadrowe. Na 18 zawodniczek tylko 13 zgłosiło się na zgrupowanie.
Nieobecne są Maja Zrnec, Barbara Lazović, Laura Gerič, Miša Marinček, Neža Mitruševska. DO gry wróciła bardzo ważna Jerinec, ostatnio nieźle zaprezentowała się leworęczna Gros, ale według mnie to za mało na wygraną na wyjeździe. Przy wąskich składach Austria powinna wygrać ten mecz.​
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Dzisiaj Polska walczy o awans na ME w meczu przeciw Czarnogórze. Polki do awansu potrzebują zwycięstwa minimum 6 bramkami. Bezpośrednim rywalem do awansu jest właśnie Czarnogóra. Dzisiejsze gospodynie to zespół zdecydowanie lepszy niż Polki, ale bardzo prawdopodobne, że najważniejsze piłkarki: Popovic, Savić, Djokić nie będą grały w większym wymiarze czasowym. Trzeba pamiętać jednak, że Czarnogóra grając bez najlepszych zawodniczek była bardzo bliska pokonania Rosji na wyjeździe i wygrała w miarę ważny mecz z Francuzkami.
Zdarzenie: Ukraina - Islandia⛔(22:20)
Typ: Islandia+1,5
Kurs: 1,85
Stawka: 3j /10j
Bukmacher: Tobet, Expekt
; Pinnacle 1,90
Data spotkania: 03.06.2012 godz. 16:00
Islandia do awansu potrzebuje zwycięstwa minimum 3 bramkami. Pierwszy mecz: Islandia - Ukraina 20:21. Ukraina znacznie się osłabiła w ostatnich latach. Z kadry ukraińskiej na rzecz (starania się o obywatelstwo i miejsce w kadrze) rosyjskiej zrezygnowała podstawowa rozgrywająca Shymkuite. Obecnie wiele piłkarek gra z kontuzjami. Zorya po wstrząśnieniu mózgu, Andriychuk z urazem nosa, Turkana z urazem łokcia, Layuk z urazem nogi, Vashchuk na 5 czerwca ma zaplanowaną operację. Islandia to nie za mocny zespół, ale uczestniczył w największych imprezach w ostatnich latach, gdzie nabrały doświadczenia. Na dzisiejszy mecz spodziewany jest pełny skład. W nim kilka zawodniczek na niezłym poziomie, dobra bramkarka Gudny Jenny Asmundsdottir. Ogólnie w ostatnich kilku latach nastąpił duży rozwój piłki ręcznej kobiet w Islandii, natomiast w krajach Europy Wschodniej duży kryzys spowodowany słabszą sytuacją finansową. Według mnie wynik powinien oscylować blisko remisu albo w stronę wygranej Islandii.

Zapraszam do pisania analiz i przemyśleń
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Polska+6,5 1,85 tobet

No myślę że przy takim handi można jakieś pieniążki założyć. Jak nasze zagrają z taką wolą walki jak z ruskimi, to są w stanie ugrać przyzwoity wynik. Od jakiegoś czasu widać progres w grze a wysoka wygrana z Rosją to taki dobry prognostyk na przyszłość. Oczywiście Czarnogórki zdecydowanym faworytem, dodatkowo bałkański teren = ciężki teren. Ale z drugiej strony gospodynie nie muszą grać na maxa, wystarczy im kontrolować wynik.
 
eror26 39

eror26

Użytkownik
Czarnogóra - Polska⛔(32:23)
Polska Hc+5.5
2.0
Bwin

Polki walczą o ME jeśli wygrają minimum 6 bramkami awansują. Może być o to bardzo ciężko jednak Polki pokazały że umieją podjąć walkę, w pierwszym spotkaniu ulegliśmy Czarnogórze u siebie 27-31. Jednak oglądając tamten mecz zwycięstwo nie przyszło rywalkom łatwo. Polki do końca walczyły o dobry rezultat i naprawdę niewiele brakło . Dziś nasze zawodniczki dodatkowo zmotywowane po wygranej z Rosjankami 30-22 powalczą napewno o zwycięstwo i uważam, że mogą sprawić niespodzianke i wygrać ale czy aż 6 bramkami o to może być niesamowicie ciężko jednak czuję że dziś wygrają ???? dobry typem na to spotkanie jest Polska +5,5 ???? pozdrawiam
oraz za drobne Polska win kurs 9.0 bet365
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Przed nami pierwsza runda kwalifikacji do ME i ostatnia runda kwalifikacji do MŚ w piłce ręcznej mężczyzn. Kwalifikacje do ME mają formę turniejów z 4 reprezentacjami rywalizującymi w następujących miastach: Nikozja (Cypr), Bari (Włochy), Rishon Lezion(Izrael), Mersin(Turcja). Z każdej grupy dalej awansuje zwycięzca i dwa najlepsze zespoły z drugich miejsc.
W kwalifikacjach do MŚ reprezentacja Polski zmierzy się z Litwą.
Skład Polski na pojedynki z Litwą:
http://www.sportowefakty.pl/pilka-reczna/286193/ms-2013-kadra-polski-na-mecze-z-litwa
Kadra Litwy:
http://www.sportowefakty.pl/pilka-reczna/290665/el-ms-litwa-w-eksperymentalnym-skladzie

Podział na grupy w eliminacjach do ME
http://www.eurohandball.com/ech/men/2014/round/3/Qualification+Phase+1
Podział na na pary w eliminacjach MŚ
http://www.eurohandball.com/wch/men/2013/round/2/Play+Off+-+Europe

Kursy





Jeden z turniejów kwalifikacyjnych odbywa się we włoskim Bari. Dzisiejszy mecz Włochów przeciwko Grekom zostanie poprzedzony minutą ciszą, a zawodnicy zagrają w czarnych opaskach na ramionach z powodu tragicznych wydarzeń z ostatnich dni. Samobójstwo popełnił ważny gracz reprezentacji Włoch: Alessio Bizori. W bliskiej okolicy Bari(miasto Conversano) doszło do dużego wybuchu gazu, wskutek którego zginęła 3-osobowa rodzina.
http://www.sportowefakty.pl/pilka-reczna/290146/wloski-pilkarz-popelnil-samobojstwo
http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/620353,Wlochy-walace-sie-kamienice-zabily-cala-rodzine

Więcej informacji:
http://www.eurohandball.com/ech/men/2014/round/3/Qualification+Phase+1
http://www.eurohandball.com/wch/men/2013/round/2/Play+Off+-+Europe

Zapraszam do pisania analiz i przemyśleń
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Rosja - Czechy⛔(23:22)
Typ: Rosja-4,5
Kurs: 2,00
Stawka: 3j /10j
Bukmacher: Pinnacle, Expekt

Data spotkania: 09.06.2012 godz. 13:00
Rosja u siebie, z nowym trenerem Kuleshovem. Trener zrezygnował z kilku starszych graczy. Do składu dołączył Białorusin Harbok, na początku roku dołączył Ukrainiec Shelmenko. Skład wydaje się bardzo dobry, wiele opcji w ataku. Po dojściu naturalizowanych graczy Rosja powinna grać nowocześniej. Nowi gracze z niezłym doświadczeniem w europejskich klubach. Dobry okres przygotowawczy. Czechy miały solidne dwa lata, ale według mnie nie jest to za mocny teraz zespół. Kontuzjowany jest bardzo ważny Sklenak, a trener Liptak nie ma drugiego środkowego rozgrywającego. Z kontuzją do Astrachania pojechał Jicha, który ostatnio nie trenował. Nie ma także z ważnych graczy brakarza Galii i skrzydłowego Sobola. Skład jest dosyć wąski. Słabszy okres przygotowawczy. Według nie Rosja powinna zdecydowanie wygrać minimum 5 bramkami.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
No nic, ostatecznie poszedłem w stronę pewniaków, choć na owe pewniaki chcialem grać handi i łączyć je z kolejnymi pewniakami, co dawałoby dubla [email protected], lecz postawiłem to inaczej i tera pokrótce opiszę.
1. Macedonia. Zespół naprawdę kapitalny, dodatkowo w bałkańskim piekle, do jakiego przyjadą Austriacy. Austria pokazała się ładnie przed dwoma laty m.in. w swoim kraju, w super meczu jak pamiętam remisując z zespołem Islandii, późniejszym medalistą. Troszeczkę martwi fakt, że Austria poradziła sobie świetnie w turnieju niedawno organizowanym przez siebie, ale na pewno to Macedonia ma większy potencjał, pewnie kibice zrobią kocioł + do tego Kirił Lazarow, który oczywiście dziś zagra.
2. Słowenia. Dla mnie drużyna zdecydowanie super, o niewykorzystanym potencjale z pięknymi tradycjami i z zawodnikami czołowych klubów Europy jak Vive Kielce czy Mąpelie. Portugalia? Pewnie, nawet fajny zespół, jakby wylosowali kiedyś w miarę pozytywnie to mogą do turnieju się zakwalifikować. Na pewno nie gra się z Portugol łatwo, ale Słowenia sobie poradzi. Te zespoły grały ze sobą w Kwalach do tegorocznych ME. Druzyny podzieliły się punktami.
3. Polska. To zagadka, ale naprawdę liczę, że zagramy super mecz, że narodzi się w postaci Bartka Jaszki poważny lider dla Orłów. Żal, że nie ma transmisji. Odnośnie Litwy, to to jednak jeden z najsłabszych zespołów w tej Europie, można się cieszyć, że trafiliśmy dobrze a nie na Czechów, którzy robią problemy Ruskim teraz.
4. Szwecja. Czarnogóra to miał być zespół, który po w miarę udanych ME 2008 miał w niedalekiej przyszłości być groźnym dla najlepszych. Ale ciężko ich tak określić w tym momencie niestety. Szwedów nie lubię, to chyba żadna tajemnica nie jest, bowiem to zespół toporny, z dobrym składem, nawet bardzo, a jak wygląda sytuacja odnośnie ich wyników, wiemy. Jednak dziś specjalnych problemów nie powinni być.
Dla odmiany od tenisowych pusiaków i Futbolu, kombos po w miarę miłym ako Polska, Słowenia, Szwecja i Macedonia @ 1.87 w Tobecie✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Słowacja - Białoruś✅(24:26)
Typ: Under 56,5
Kurs: 1,85
Stawka: 3j /10j
Bukmacher: Bet365, Expekt, Bwin
Data spotkania: 09.06.2012 godz. 16:00
Według mnie jedna z najciekawszych par. Słowacja bez najlepszego gracza: rozgrywającego Kukuczki, nie ma zmiennika na lewym rozegraniu Szucsa. Na 50% przygotowany jest po kontuzji bardzo ofensywny Sulc. Wskutek kontuzji bardzo ważny powinien być leworęczny Valo, a ten zawodnik preferuje wolniejszą grę. Białoruś oparta na zawodnikach Dinama Minsk, czyli zespołu bardzo ofensywnego, ale myślę, że w pierwszym meczu drużyny będą bardziej pilnować wyniku. Białoruś w składzie z Siarhejem Rutenką, pod którego Słowacy powinni przygotować obronę. Według mnie suma goli będzie niższa niż 56.
Dzisiaj oprócz kwalifikacji do MŚ jest drugi dzień kwalifikacji do ME 2014

Kursy


Zdarzenie
: Włochy - Szwajcaria✅(21:21)
Typ: Włochy+5,5
Kurs: 1,85
Stawka: 3j /10j
Bukmacher: Bet365,

Data spotkania: 09.06.2012 godz. 20:00
Wczoraj Włochy zremisowały z Grecją, ale były zespołem zdecydowanie słabszym. Włochy ze Szwajcarią spotkały się w ostatnich kwalifikacjach do MS i u siebie dzielnie powalczyły. Włosi mają w składzie dobrego leworęcznego gracza Skatara, niezłego kołowego Maione. Do tego wielu piłkarzy pochodzenia bałkańskiego. Szwajcaria ostatnio jest w słabej formie. Kwalifikacje do MS przegrali z Litwą, bardzo słaby turniej towarzyski u siebie, doszło kilka problemów z kontuzjami. Nie ma pierwszego bramkarza Quadrelli, poza tym nieobecni są: Milosevic, Kurth, cały sezon kontuzjowany jest obrońca Fellman. Szwajcaria jest faworytem, ale spodziewałem się kursu na nich około 1,25 ; 1,30. Według mnie Włochy nie przegrają wyżej niż 5 bramkami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Dzisiaj Polska na wyjeździe spotka się z reprezentacją Litwy.
Najciekawszym do obejrzenia wydaje się mecz Węgry - Norwegia. U gospodarzy do kadry wraca Laslo Nagy. Z jednej strony wzmocnienie, ale z drugiej atmosfera może ucierpieć. Dużo mówiło się o planach gry w reprezentacji Hiszpanii przez Nagy&#39;ego, ale trafiła się w tym roku oferta przejścia do Veszprem jako najlepiej opłacany piłkarz na świecie i prawdopodobnie zawodnik musiał zdecydować się na pozostanie w Hiszpanii albo na transfer i powrót do reprezentacji. Do Norwegów do problemach zdrowotnych wraca bardzo ofensywny Kjelling.

Kursy



Zdarzenie: Grecja - Szwajcaria⛔(22:25)
Typ: Grecja
Kurs: 2,4
Stawka: 4j /10j
Bukmacher: Bet365 Bwin 2,65
Data spotkania: 10.06.2012 godz. 18:00
Grecja i Szwajcaria zremisowały z Włochami, ale na pewno bliżej zwycięstwa byli Grecy. Grecja występuje w średnim składzie. Oczywiście nie ma już zawodników niemieckiego Melsungen, ale i tak na takim turnieju skład wygląda nieźle. Jest 4 dobrych zawodników z niemieckich lig, którzy wyróżniają się znacznie poziomem. Według mnie Grecja ma dużo większe możliwości obronne mając w składzie bardzo dobrego Chalkidisa z Wetzlaru. Świetnie na tym turnieju prezentuje się skrzydłowy Tzimourtos. Wczoraj kontuzji doznał mniej ważny Mallios. Szwajcaria ostatnio w słabszej formie. Wczoraj bardzo szczęśliwie uratowany remis z Włochami. Ten zespół nie prezentuje się za dobrze w obronie. Nie ma pierwszego bramkarza Quadrelli , pierwszego obrońcy Fellmanna. Dosyć słabe jest prawe rozegranie z Vukeliciem, gdzie brakuje Kurtha. Największą gwiazdą jest rozgrywający Schmid, ale on z Graubnerem to za mało, żeby Szwajcaria była faworytem w tym spotkaniu. Według mnie Grecja powinna wygrać ten mecz.

Zapraszam do pisania analiz i przemyśleń
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Polska (-4.5) @ 1,70 Bwin ✅
Litwini nie należą z pewnością do potentatów europejskiego handballu. I nie trudno wskazać faworyta tego dwumeczu. Z pewnością jest to reprezentacja Polski.
Jeśli spojrzymy na problemy kadrowe reprezentacji Litwy trudno sobie wyobrazić inne rozwiązanie niż pewne zwycięstwo naszej reprezentacji:
&quot;Z powodu kontuzji nie będzie on mógł skorzystać z usług kilku prawych rozgrywających - Tomasa Eitutisa (AON Fivers Wiedeń), Mindaugasa Andriuški (ULZ Sparkasse Schwaz) i Andriusa Račkauskasa (HIT medalp Tirol). Uraz wykluczył z występu w dwumeczu z Polakami także środkowego rozgrywającego Valdasa Novickisa (Mieszko Brześć). Nie w pełni sił jest ponadto lewoskrzydłowy Aurelijus Sabonis (CM. Ciudad Encantada). Jakby tego było mało z kontuzjami walczą obecnie Povilas Babarskas (HIT medalp Tirol), Remigijus Čepulis (Dynamo Mińsk) i Rolandas Bernatonis (Helvetia Anaitasuna)&quot; sportowefakty.pl
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom