>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje do MŚ 2014 - 10.09.2013 (Europa)

Status
Zamknięty.
biscan 153

biscan

Użytkownik
Ukraina vs Anglia @ Bet365
Anglia -1 AH @ 4.80
Bardzo odważnie. To Ukraina tutaj musi się spinać, bo różnicą bramek to właśnie Anglia na chwilę obecną jest pierwsza. Jak dzisiaj nie wygrają, to koniec. Spodziewam się Ukrainy przy piłce i atakującą bramkę Anglików, a fakt, że zabraknie Carrolla i Rooney sprawi, że Anglia będzie grała kontrami i używała szybkich skrzydeł. Właśnie tutaj widzę szansę na powodzenie tego typu, bo ich kontrataki mogą dzisiaj być zabójcze. Plus, gorący Lambert, który zapewne dzisiaj zagra. Trudno przejść obok takiego kursu.
 
seba75 32

seba75

Użytkownik
Ukraina - Anglia BTS @ 1,9 ⛔⛔⛔

Obie drużyny grające bardzo dobrze ofensywnie,zwycięzca zostanie liderem grupy więc zapowiada się ciekawy mecz.Myślę,że obie drużyny będą grały tu o pełną pulę i będzie to otwarty mecz a bramki padną z obu stron.W pierwszym spotkaniu 1-1 to też świadczy,że obie drużyny są w stanie sobie strzelać bramki.Moim zdaniem to najlepsze rozwiązanie na ten mecz.
Białoruś - Francja 2 @ 1.60 ✅✅✅
Francuzi ostatnio remis z Gruzją a wcześniej porażka z Hiszpanią.Francja ma bardzo duży potencjał i myślę,że dzisiaj będą chcieli zrewanżować sie za ostatnie nie powodzenia.W pierwszym spotkaniu 3-1 wygrali Francuzi.Jeżeli zagrają skutecznie w tym spotkaniu to o wynik jestem spokojny.

Malta - Bułgaria 2 @ 1.40
✅✅✅
Bułgarzy z szansami na drugie miejsce w grupie więc będzie to bardzo ważny mecz dla nich.Bułgarzy piłkarsko dużo lepsi a Malta ostatnie miejsce w grupie z jednym zwycięstwem nad Armenią.Każdy inny wynik niż zwycięstwo Bułgarów będzie dużą niespodzianką.
Włochy - Czechy Włochy czyste konto - NIE @ 1.80 ✅✅✅
Spory kurs na to,że Czesi strzelą bramkę w tym meczu więc gram to i myślę,że jest spora szansa na powodzenie tego zakładu.Czesi w ostatnim meczu porażka u siebie z Armenią 1-2 ale wiemy,że Armenia obecnie to nie są chłopcy do bicia.Bramka w ostatnich minutach dla Armenii była odpowiedzią na niewykorzystane sytuacje Czechów.Ormianie przy wyniku 1-1 byli cały czas cofnięci i chcieli wywieźć choćby punkt a tu udało się trzy więc myślę,że Czesi będę w tym spotkaniu z Włochami będą mocno zmotywowani.Dla nich to mecz o wszystko.
Co do Włochów to ich gra w obronie jest nie pewna.Jakimś cudem nie stracili bramki z Bułgarami co wynikało raczej z postawy Buffona i nieskuteczności przeciwników ale Włosi tracili bramki już w tych eliminacjach z Armenią i Danią więc myślę,że Czesi mogą pokusić się o bramkę biorąc pod uwagę,że jest to dla nich bardzo ważny mecz a strzelić bramkę jest komu.
Oprócz tego zagrałem jeszcze Grecja @ 1.30 ✅ i Islandia @ 2.40 ✅
Wszystkie kursy z Bet365
 
M 29

mariuszwyl

Użytkownik
A ja spróbuję dubelek na dwóch &quot;pewniaków&quot; - Bułgarię i Grecję. Obydwie drużyny walczą jeszcze o awans (Bułgarzy raczej o drugie miejsce, a Grecy z szansami na przeskoczenie Bośniaków) i obydwie grają z outsiderami. Każdy inny wynik niż zwycięstwo tych dwóch zespołów to wielka niespodzianka.
Malta - Bułgaria typ:2 1:2
Grecja - Łotwa typ:1 1:0
W BET365 wyszło z tego ładne AKO 1,81✅
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
Rumunia - Turcja
Nie będę się rozpisywał, ale Rumunia zagrała fenomenalnie z Węgrami i gładko ograła Magyarów 3:0 na własnym terenie. Turcja nie miała trudnego przeciwnika, więc ich wygrana nie powinna nikogo dziwić. Jak wcześniej ktoś wspomniał statystyki i skład przemawiają za Rumunią.
Rumunia 2.10 Bet-at-home
zdaje się, że Rumunom starczy remis. Węgry jak wygrają z Estonią, to zrównają się punktami z Rumunią (zakładając remis) przy czym Rumuni mają do końca łatwiejszy terminarz - Estonię i Andorre - gdzie Węgrzy mają na rozkładzie jeszcze Holandie w delegacji. DLa Turcji to ostatnia szansa na włączenie się w walkę o awans. Na wyjazdach są słabi, jednak każda seria musi kiedyś się skończyć. Rumuni z Węgrami świetnie zaczęli i bramka po dwóch minutach ustawiła mecz, potem cudowne uderzenie Pintilli&#39;ego. Węgrzy zagrali fatalnie w obronie i zawodnik bez klubu strzelił im dwa gole. Dyspozycja fatalna, sądzę, jednak, że dzisiaj się podniosą, bo Estonia drugi raz nie powinna powtórzyć dobrego wyniku jaki zrobili z Holandią. Dzsudzsak i Szalai mają w sobie wystarczającą jakość, by ograć Estończyków. Turcja pod okiem Fatiha Terima, który będzie się starał ratować eliminacje i to Turcy grają o pełną pulę. Rumunów satysfakcjonuje remis i czyste jedynki na nich lepiej nie ruszać.
▶ Turcja (0) 2.33 pinnacle 5/10 ✅
▶ Węgry (-1.25) @ 1.91 pinnacle 5/10 ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom