>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

ELEAGUE Premier 2017 (08.09 - 13.10)

Status
Zamknięty.
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik

Chyba najciekawszy turniej pod względem formatu w obecnym kalendarzu CS:GO.
Cztery grupy, 16 drużyn i 5 mini-lanów.
Dokładnie tak, daty nie są błędne w tytule tematu, event trwa przez 5 weekendów na przestrzeni miesiąca, każdy weekend to rozgrywanie jednej grupy w systemie GSL i ostatni weekend na fazę playoff. Co tydzień do Atlanty przylatują 4 zespoły, rozgrywają swoją grupę w systemie GSL i dwa z nich awansują do fazy play-off, na koniec wielki finał z udziałem 8 drużyn.
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Dziś znane są już dwa pierwsze mecze w grupie A, niestety według mnie żaden z nich nie jest do gry.
FaZe - Renegades
FaZe, superteam, drużyna którą miało się porównywać do Golden State w NBA zbudowana z czterech znakomitych skillowo zawodników, z których trzech ocierało się o tytuł top1 gracza w którymś roku swojej gry (w tym olof, który oficjalnie ten tytuł od HLTV otrzymał 2 lata temu) i karrigan jako mózg drużyny i jej Ingame Leader. Jednak póki co zawodzą, rozczarowanie w Malmo na Dreamhacku i nie wyglądają jak drużyna, która miała umożliwić innym zespołom walkę tylko o zaszczyt przegrania z nimi w finale każdego turnieju.
Z drugiej strony Renegades, średniacy, dołożyli niedawno NAF&#39;a jako piątego jednak wciąż nie są zespołem, który zasługuje nawet na miano czarnego konia.
Nie wiadomo jednak jakie FaZe zobaczymy, to z Malmo czy to którego się wszyscy spodziewali. Kursy w okolicach 1.12 na FaZe nie warte gry, granie w drugą stronę również, bo Renegades nie są takim zespołem z potencjałem na sprawienie niespodzianki, jednak jeżeli wygrają pistoletówkę, poprawią pierwszym full-buy&#39;em to kto wie czy nie zacznie się robić nerwowo. Lepiej obejrzeć i wyciągnąć wnioski na kolejny mecz obu drużyn w tym turnieju.
Natus Vincere - G2
Zeus wygrał Majora, Zeus wraca na stare śmieci i nie wiadomo na co stać Na&#39;Vi, wiadomo co zrobił z Gambit Zeus, gdzie ich zaprowadził, wiadomo jak grało Na&#39;Vi gdy Zeus był jeszcze w składzie, niby przesłanki są, ale wciąż wielka niewiadoma.
G2 - French Superteam, który jednak podobnie jak FaZe nie pokazuje pełni potencjału. Wygrali Malmo, pokazali że potrafią sprostać oczekiwaniom, ale to nie jest drużyna stabilna w mojej ocenie. Kursy na poziomie 1.40 na G2 nie zachęcają, Na&#39;Vi wydaje się zbyt wielkim znakiem zapytania żeby ryzykować typ w tym meczu. Jak powyżej, obejrzeć i wyciągnąć wnioski do kolejnych meczów w tym turnieju.
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik

Można nie lubić G2, mogą grać słabo, ale jeżeli nie wygrają tego meczu z Renegades to do Francji z Atlanty powinni wracać wpław. To nie jest byle jaki turniej, a po Renegades czeka wciąż Na&#39;Vi jako ostatnia przeszkoda do fazy playoff.
Nie wiem jak mocno musieliby skopać mapveto żeby Renegades wygrali jedną mapę, o dwóch nie wspominając. Jedynie Cache i Train są mapami, gdzie Renegades może powalczyć, co wcale nie znaczy że wygrają. Kurs na win nie zachwyca dlatego:
G2 2:0 @1.60 STS✅✅✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom