>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

El. Mistrzostw Europy 2009

Status
Zamknięty.
sauron 0

sauron

Użytkownik
Polska - Czarnogóra

- rozgrywający:
Łukasz Żygadło, Paweł Woicki

- libero:
Krzysztof Ignaczak

- atakujący:
Mariusz Wlazły, Piotr Gruszka

- przyjmujący:
Sebastian Świderski, Krzysztof Gierczyński,
Marcin Wika, Michał Bąkiewicz

- środkowi:
Marcin Możdżonek, Daniel Pliński, Piotr Nowakowski
To nasz skład na turniej eliminacyjny w Olsztynie. W tym meczu stawianie 1 się nie opłaca to nawet mało powiedziane bo kurs 1.02 niezachęca. Może narazie zanalizujmy składy. W polskiej ekipie będzie brakowało Pawła Zagumnego, Michałą Winiarskiego i Łukasza Kadziewicza, czyli 3 podstawowych zawodników reprezentacji. Najbardziej widoczny powinien być brak Michała, lecz mam nadzieję że Krzysiek Gierczyński go godnie zastąpi. Mimo wszystko skład w którym dziś powinniśmy wyjść na boisko nieprzemawia jak dla mnie że wygramy to spotkanie 3:0. Czarnogóra może niema znanych zawodników, lecz odprawiła z kwitkiem Norwegie w preeliminacjach wygrywając dwa spotkania. Trener Czarnogóry w wywiadzie powiedział że będą walczyć o drugie miejsce, bo Polska jest po ich zasięgiem. Zawodnicy Czarnogóry będą chcieli pokazać coś w tym meczu i powinni ugrać jednego seta, lecz przegrać mecz. Buki wystawiły zachęcający jak dla mnie kurs na +2.5 dla Czarnogóry, a mianowicie 2.55.
Typ: +2.5 Czarnogóra, kurs 2.55
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Oglądając dzisiejszy mecz POlaków musze stwuerdzic ze strata jakiegokolwiek seta w tym meczu ani przez moment nie była zagrożona ???? Dobrze sie zaprezentowali przede wszystkim Nowakowski-debiutant w kadrze, i jak zawsze Mariusz Wlazły który straszył rywali potężną zagrywką która dzisiaj mu siedziała.
Jutro gramy kolejny mecz o 17 tym razem o ile mnie pamięc nie myli z Estonią. Na jutrzejsze mecze postaram sie znalesc jakis typek bo lubie siatkówke na poziomie reprezentacyjnym ???? Zresztą PLS i LM równiez lubie.
Pozdrawiam
Robson
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Polska-Estonia✅
typ:1 (-2,5 seta)
kurs:1.5

Polska jest o kilka klas lepszym zespołem od drużyny estońskiej, wczoraj nawet przez chwile nie pozwolili objąć prowadzenia zespołowi czarnogóry, który jest lepszy od Estończyków, więc skoro spokojeni wczoraj ograli 3-0 czarnogórców to czemu nie mieli by dzisiaj wygrać 3-0 z teoretycznie slabszym rywalem jakim jest Estonia?
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Czarnogóra-Estonia⛔
typ: over 184,5 pkt
kurs:1.85

Obie drużyny grają na tym turnieju na podobnym poziomie, obie poknały chyba najsłabszy zespół- Węgry. Zarówno Estończycy jak i Czarnogórcy chwilami potrafią zagrać dobrą siatkówkę ale także mają dość często przestoje w grze i tracą seriami punkty. Moim zdanie mecz będzie dość wyrównany i możemy spodzewać się nawet TB.
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Było parę zapytań na SB odnośnie wyników dzisiejszych meczy eliminacyjnych więc zapodaję ;)
Słowacja - Czechy 3:1 (25:21, 25:18, 18:25, 25:23)
Rumunia - Ukraina 0:3 ( 21:25, 19:25, 21:25,)
Polska - Węgry 3:0 (25:13, 25:11, 25:22)
Estonia - Czarnogóra 3:1 (26:24, 25:21, 20:25, 25:16)
Wielka Brytania - Grecja 0:3 ( 18:25, 23:25, 18:25)
Belgia - Szwecja 3:0 ( 25:22, 25:18, 25:21)
Bułgaria - Chorwacja 3:0 (25:19, 25:18, 25:12)
Portugalia - Izrael 3:0 (25:21, 31:29, 25:23)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS


:siata: ESTONIA-POLSKA
Typ: Polska -1,5
Kurs: 1,45
Bwin ⛔⛔ WYNIK 3:2!!!!⛔⛔

Ostatni mecz eliminacji ME Polacy rozegrają z gospodarzami drugiego turnieju Estończykami. Po wczorajszej klęsce z Czarnogórą dzisiaj podopieczni Lozano zapewne będa chcieli oszczędzic sobie wstydu i postarają sie szybko rozprawic z gospodarzami. Trzeba oszczędzac siły bo już za tydzien zawodnicy Lozano udają sie do Espinho gdzie zmierza sie w bardzo ważnym turnieju eliminacyjnym do IO w Pekinie.
Dzisiaj powinni zagrac na luzie jak pierwsze 4 mecze w tych eliminacjach gdzie ogrywali rywali po 3:0. Wpadka z Czarnogórą nie ucieszyła Lozano i dzisiaj będzie on wymagał od swoich siatkarzy lepszej gry i szybkiego zakończenia tych eliminacji. W kadrze jest znowu Zagumny, a takze dołączył Kadziewicz których nie widzieliśmy w Olsztynie. W dobrej formie jest Nowakowski, który pokazuje ze dobra gra w lidze z częstochową to nie przypadek. estończycy awansują z drugiego miejsca do dalszych eliminacji. Początek meczu o 13:30, transmisja LIVE NA POLSAT SPORT
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Portugalia - Bułgaria (+1.5) 1 2.30 Bwin

Przed nami już ostatni dzień zmagań grupy F w turnieju eliminacyjnym do ME 09. Już jest prawie wszystko jasne. Bułgarzy potrzebują ugrać 45 pkt w dzisiejszym meczu lub wygranie 1 seta, aby zapewnić sobie pierwsze miejsce w grupie. Wiadomo, że gładkie 3:0 dla Portugalii tutaj jest nie możliwe a drugie miejsce i tak już Portugalczycy maja pewne. Tydzień temu w Warnie Bułgarzy pokonali 3:0 Portugalczyków. W pierwszym secie Bułgarzy rozbili ich do 11, jednak później prowadzili równorzędną walkę, przegrywając w końcówkach setów do 21 i 23. Jako, że Bułgarzy są już pewni awansu trener zapowiedział, że da pograć rezerwowym zawodnikom. Turniej odbywa się w Portugalii, więc na pewno gospodarze nie odpuszczą dzisiejszego meczu, nie chcąc zawieść swoich kibiców przed zbliżającym się turniejem eliminacyjnym do IO. Trener Portugalczyków również zapowiada walkę o zwycięstwo - &quot;Jutro gramy z faworytami, a ponieważ jesteśmy gospodarzami postaramy się o zwycięstwo z wyżej notowaną Bułgarią.&quot; Bułgarzy w rezerwowym składzie nie będą już mieli takiej siły rażenia i myślę, że będzie tutaj równorzędna gra i gospodarze mogą pokusić się o zwycięstwo.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
A ja dalem na 1set,ze Polska zwyciezy z Estonia i prosze ;). Kurs byl wiekszy i weszlo xD
Tylko kogo to teraz interesuje ?? ...

Wracając do meczu Polaków to poprostu zal.pl sami sobie daja wiecej grania bo wciąż mają szanse na awans na te ME ale będa musieli rozegrac jeszcze turniej barażowy we wrześniu, ale nie tak to miało wyglądac:kwasny4565:
Obawiam się kolejnego turnieju w naszym wykonaniu bo skoro przegrywamy z Estonia czy Czarnogórą to jak sobie poradzimy w Espinho juz za tydzień gdzie przyjdzie nam się zmierzyc w kwalifikacjach olimpijskich...
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Podsumowując występ Polaków to nasuwa sę tylko:wstyd, kompromitacja, blamaż...

Po prostu brak mi słów, Polacy się zbłaźnili przed całym światem po dwóch porażkach ze słabeuszami. Po wczorajszej porażce z Czarnogórą myślałem, że dziś się zbiorą w sobie i wgrają z Estonią 3-0 a stało sie jak się stało. Przy prowadzeniu 2-0 podobnie jak wczoraj nagle Polakom zabrakło sił by dalej walczyć i gdyby nie dobra gra Mariusz Wlazłego to mogli przegrać wyzej. Oceniając ten turniej niemożna ominąć perespektywy turnieju eliminacyjnego do IO, co do dyspozycji fizycznej Polaków to jestem spokojny, kilka dni odpoczynku i będzie OK, ale gorzej z psychikom, takie bolesne porażki pozostają w głowach. Mam nadzieje, że ten kompromitujący występ wzbudzi w Polakach pozytywną sportową złość i wygrają turniej w Espino.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS


:siata:GRECJA-WLK.BRYTANIA
Typ : Grecja -18,5pkt
Kurs :1,85
Bwin stawka : 2/10

Turniej odbywa sie na greckiej ziemi i w tym spotkaniu nie ma innego faworyta jak gospodarze. Pytaniem tylko jest czy zmiarzdzą oni w meczu Wlk.Brytanie czy dadzą im troszke pograc. Ja uwazam ze bardziej prawdopodobna wydaje sie pierwsza wersja i Grecy wygraja z duża przewagą małych punkcików. Jak narazie w tabeli z taką samą iloscia punktów co druga Belgia prowadzi własnie Grecja. Grecja która wczoraj pokonała 3:0 Belgów.
Wlk Brytania we wczorajszym meczu 3:1 wygrali ze Szwedami i zapisali na swoim koncie pierwsze zwycięstwo. Brytyjczycy jak do tej pory ugrali 4sety.
W pierwszym meczu z Grekami przegrali 0:3 a turniej odbywal sie w Belgii, małymi punktami wygrali wtedy Grecy z przewagą 16. Teraz mają turniej we własnej hali co dodaje im pewnosci, a handicap 19pkt wydaje mi sie ze jest spokojnie do pokrycia,skoro wczoraj z silniejszymi Belgami Grecy na punkty wygrali -16 to dzisiaj powinno byc jeszcze znacznie lepiej ;) Początek meczu zaplanowano na godzine 20:30.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom