>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

el. MŚ 2014: San Marino - Polska 10.09.2013, Serravalle

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
San Marino - Polska

VS.




Ponownie zagramy z San Marino, wynik zdaje się być jednoznaczny. Pozostaje kwestia dotycząca tego jak wysoko pokonamy rywali, i cała dyskusja powinna słaniać się ku temu. Tematem pobocznym jest choćby to czy Lewandowski zagra, bo ponoć sygnalizuje jakąś kontuzję. Niemniej i bez Roberta powinniśmy mieć pole do popisu. Over, handi? Jakie typy polecacie?

Zapraszam do dyskusji.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
San Marino - Polska
poniżej 5,5 goli kurs: 1,67 buk: Betsafe ⛔ (edit po meczu: nie oglądałem, ale pewno było lepiej zagrać BTS)
EH: San Marino 4:0 kurs: 2,01 buk: Betsafe ⛔ (edit po meczu: no szkoda, że nam nie strzelili 2 goli)
Sobota strzeli (jak się gdzieś pojawi taki zakład) //edit: no niestety Bet365 wystawił kurs 1,28, a że strzeli 2 lub więcej 2,10. Za 1,28 to niech oni sobie szukają innych leszczy, a z kolei 2 bramek może jednak nie strzelić tak więc z uwagi na kursy nieadekwatne do ryzyka nie gram tego.

Szanse na awans już tylko jak to wyraził Pan Szpakowski &quot;dla matematyków&quot;. Wiadomo, że wygrać to wygramy, ale nie przewiduję wielkiego pogromu. Grając u siebie z Lewym i Piszczkiem strzeliliśmy San Marino 5 bramek, w meczu na wyjeździe Lewy najprawdopodobniej nie zagra, Piszczek wiadomo nie gra. Wygrana nawet i 10:0 z San Marino była by jak kiepski żart - drużyna nie potrafiła zagrać z Mołdawią, nie wygrała z Czarnogórą, a popisuje się z San Marino, co nie ma żadnego znaczenia. Do tego nie będziemy grali u siebie. Dla mnie po prostu nie będzie motywacji na bicie rekordów. Sobota strzeli - nie ma jeszcze takiego zakładu, ale widząc tego napastnika w Śląsku, uważam, że to jemu będzie najbardziej zależało na golach. Ten typ tak po prostu ma, a tu będzie okazja do wykazania się. Jak tylko gdzieś taki zakład się pojawi zagram - jak by ktoś gdzieś zauważył byłbym wdzięczny jak by dał cynk. Co do San Marino po laniu na Ukrainie 0:9, przed własną publicznością będą się pewno chcieli zrehabilitować. Dla mnie to wszystko przemawia za typami i mam nadzieję, że się uda.
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
San Marino - Polska
Powyżej 4.5 bramek
1,70 @ SportingBet
9/10


Myślę, że to jeden z lepszych zakładów spośród wtorkowych spotkań eliminacyjnych.
Pożegnaliśmy się już na dobre z mundialem w Brazylii, zostaje tylko kilka spotkań, które możemy potraktować jako towarzyskie. Pierwszym z nich jest spotkanie z San Marino. Kilka dni temu dostali oni 9 bramek od Ukrainy.
Uważam, że Polska nawet prezentując fatalną grę, jest w stanie strzelić kelnerom minimum 5 bramek. Spotkanie o pietruszkę, wśród naszych pewnie wola rehabilitacji ????

✅ 1-5
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Witam! Analizując przed jutrzejszymi meczami sytuację w poszczególnych grupach doszedłem do naszej i... okazało się, że nasza wspaniała reprezentacja jak najbardziej MA SZANSE na AWANS pod dwoma warunkami!!:
-Ukraina - Anglia X lub 2
-9 punktów Polski w pozostałych 3 meczach.
A oto szybka wyliczanka- na dzis wyglada to tak:
1.ENG 7m 15pkt +remis jutro i porazka z POL = 16pkt i mecz z MNE
+wygrana jutro i porazka z POL = 18pkt i mecz z MNE
2.MNE 8m 15 +wygrana z MDA = 18pkt i mecz ENG
3.UKR 7m 14 +remis z ENG, wygrana z SMA i porazka z POL = 18pkt
+porazka z ENG i jak wyzej = 17pkt
4.POL 7m 10 +trzy wygrane = 19pkt
Warto dodac, ze w przypadku gdyby Anglia jutro polegla mogla by zostac wyprzedzona przez Ukraine, Montenegro i nawet nas.
Jak widac z tych wyliczen, ktorymi sam jestem troche zaskoczony, jutro czekamy na remis w Kijowie lub wygrana Anglii(to gorsza opcja), wygrywamy wszystko do konca i mamy na pewno minimum 2.miejsce! ;D
Pozdrawiam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pazzini 213

pazzini

Użytkownik
Wyliczenie ciekawe, ale: &quot;najlepsze drużyny z 9 grup automatycznie zakwalifikują się do MŚ, a 8 najlepszych drużyn z drugich miejsc weźmie udział w barażach o pozostałe 4 miejsca. W przypadku grup 6-zespołowych do rankingu drugich miejsc nie będą brane wyniki uzyskane z ostatnią drużyną w grupie&quot; tak więc 19-6 pkt za San Marino=13 pkt, a z takim wynikiem to wątpie czy nawet na baraż za 2 miejsce byśmy się załapali...
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
No tego juz nie podejmuje sie wyliczac, na dzis w kazdym razie wicelider naszej grupy(Montenegro) jest lepszy od trzech innych. Nie chce tu sugerowac, ze w to wszystko jakos bardzo wierze, niemniej w mediach (&quot;Przeglad&quot;, &quot;TVP&quot; itp.) obwieszczono, ze tracimy zupelnie jakiekolwiek szanse a tak nie jest jak widac!!!;-)
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Witam! Analizując przed jutrzejszymi meczami sytuację w poszczególnych grupach doszedłem do naszej i... okazało się, że nasza wspaniała reprezentacja jak najbardziej MA SZANSE na AWANS pod dwoma warunkami!!:
-Ukraina - Anglia X lub 2
-9 punktów Polski w pozostałych 3 meczach.
A oto szybka wyliczanka- na dzis wyglada to tak:
1.ENG 7m 15pkt +remis jutro i porazka z POL = 16pkt i mecz z MNE
+wygrana jutro i porazka z POL = 18pkt i mecz z MNE
2.MNE 8m 15 +wygrana z MDA = 18pkt i mecz ENG
3.UKR 7m 14 +remis z ENG, wygrana z SMA i porazka z POL = 18pkt
+porazka z ENG i jak wyzej = 17pkt
4.POL 7m 10 +trzy wygrane = 19pkt
Warto dodac, ze w przypadku gdyby Anglia jutro polegla mogla by zostac wyprzedzona przez Ukraine, Montenegro i nawet nas.
Jak widac z tych wyliczen, ktorymi sam jestem troche zaskoczony, jutro czekamy na remis w Kijowie lub wygrana Anglii(to gorsza opcja), wygrywamy wszystko do konca i mamy na pewno minimum 2.miejsce! ;D
Pozdrawiam!
Ja bym proponował zaczać od wersji trzeba wygrać trzy spotkania i na tym bym skończył bzdurny wywód . Bez trzonu czyli środku obrony to znów Ukraina rozjedzie nas a Anglia przy Sturridgu i Ronney`u pobawi się z pseudo stoperami . Jeszcze proponowałem dodać a jeżeli Macedonia powstrzyma Ukrainę a może i San Marino urwie komuś punkty ... TRZEBA ZACZĄĆ OD SIEBIE A NIE PATRZEĆ NA INNYCH .
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Ja bym proponował zaczać od wersji trzeba wygrać trzy spotkania i na tym bym skończył bzdurny wywód . Bez trzonu czyli środku obrony to znów Ukraina rozjedzie nas a Anglia przy Sturridgu i Ronney`u pobawi się z pseudo stoperami . Jeszcze proponowałem dodać a jeżeli Macedonia powstrzyma Ukrainę a może i San Marino urwie komuś punkty ... TRZEBA ZACZĄĆ OD SIEBIE A NIE PATRZEĆ NA INNYCH .[/
&quot;bzdurny&quot;??? hmm, jak już pisałem skupiłem się na faktach a one są takie, że w przypadku trzech wygranych szanse na zajęcie drugiego miejsca są bardzo duże. Mam przed sobą sobotni &quot;PS&quot;, obejrzałem wczoraj &quot;Cafe Futbol&quot; i powtórkę meczu na &quot;TVP Sport&quot; i wszyscy zgodnie jednym chórem oznajmiają tam, ze &quot;TO KONIEC SZANS NA AWANS-DO BRAZYLII NIE JEDZIEMY&quot;. Szanse SĄ - może te trzy zwycięstwa są nierealne - sam w to niemal nie wierzę, ale SĄ i TAKI JEST MATEMATYCZNY FAKT i gdzie jak gdzie ale tutaj chyba zdecydowana większość ludzi na matematyce opiera swe rozważania!
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Witam! Analizując przed jutrzejszymi meczami sytuację w poszczególnych grupach doszedłem do naszej i... okazało się, że nasza wspaniała reprezentacja jak najbardziej MA SZANSE na AWANS pod dwoma warunkami!!:
Polska gra z Anglią na Wembley - co z automatu oznacza włączenie przycisku &quot;pusiactwo&quot;.
W domu jako tako jeszcze , jak na jesieni - ale wyjazd :?:
Anglia to ogarnie , a na 95% nie przegra - chyba że się podłoży , ale komu i po co :?:
Z taką grą cud , że w piątek remis utrzymali Nasi , bo druga połowa to była tragedia.
Czarnogóra wyglądała lepiej , nawet jak miała kontry to utrzymywała się w nich przy piłce i mieli jakiś pomysł.
No , ale nic.
Anglie w końcu może ludzie przestają patrzeć jako wieczny faworyt do wygrania wszystkiego , ale co jak co czołówka europejska to nadal jest.
Po ostatnim Euro odniosłem wrażenie , że lepiej im wychodzi rola underdoga ;)
Po drugie naprawdę chcielibyście oglądać Polskę na najbliższych MŚ ?
Zadajacie sobie to pytanie i odpowiedzcie na spokojnie...
Przecież tego się oglądać nie da przez większość czasu...
4 , maksymalnie 5 osób umiejących grać w piłkę.
Reszta myśląca o czymkolwiek innym niż reprezentacja
W zderzeniu z jakimś faworytem skończyłoby się gorzej jak swego czasu z Portugalią..
Kwalifikacje do jakiegokolwiek turnieju.
Polska nie wygrała wyjazdowego meczu z ekipa inną jak San Marino od .... ? .. 2007 roku.
Niech mnie ktoś poprawi , ale z tego co widzę to ostatnie W do klasyfikacji było z Azerbejdżanem , wcześniej Belgia i Kazachstan w tych samych eliminacjach
 
R 0

robinhood

Użytkownik
Z obstawianiem wysokiego handi czy wysokiego overu w meczu z San Marino, wstrzymałbym się przynajmniej do momentu ogłoszenia składu Polski. Być może Fornalik nie będzie się wygłupiał i nie wystawi aż 2 defensywnych pomocników tak jak w pierwszym meczu z San Marino.
I jeśli zagra Lewy - specjalista od strzelania wielu bramek drużynom typu San Marino (choćby z karnych) i jeśli zagrają w pomocy Kuba, Sobota, oraz Klich z Zielińskim, którzy budzą większą nadzieje na jakąś sensowną grę do przodu niż 2 defensywnych pomocników to o grad bramek byłbym spokojny.
I jeszcze jedno zastrzeżenie: Ci wymienieni gracze nie mogą być zbyt szybko zmienieni przez Sobiecha, Mierzejewskiego i Wszołka, bo kto wie, czy Fornalik w pewnym momencie nie zechce bronić wyniku, hehe...
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Z obstawianiem wysokiego handi czy wysokiego overu w meczu z San Marino, wstrzymałbym się przynajmniej do momentu ogłoszenia składu Polski. Być może Fornalik nie będzie się wygłupiał i nie wystawi aż 2 defensywnych pomocników tak jak w pierwszym meczu z San Marino.
I jeśli zagra Lewy - specjalista od strzelania wielu bramek drużynom typu San Marino (choćby z karnych) i jeśli zagrają w pomocy Kuba, Sobota, oraz Klich z Zielińskim, którzy budzą większą nadzieje na jakąś sensowną grę do przodu niż 2 defensywnych pomocników to o grad bramek byłbym spokojny.
I jeszcze jedno zastrzeżenie: Ci wymienieni gracze nie mogą być zbyt szybko zmienieni przez Sobiecha, Mierzejewskiego i Wszołka, bo kto wie, czy Fornalik w pewnym momencie nie zechce bronić wyniku, hehe...
Lewandowski nie zagra z San marino. Do tego zabraknie Wawrzyniaka który doznał urazu i Glika za nadmiar kartek. Lecz myślę że gracze będą chcieli się pokazać w tym spotkaniu bo jak wiadomo Fornalik po nieudanych Eliminacjach robi out z drużyny.
 
D 85

dominiknd

Użytkownik
Polska nie wygrała wyjazdowego meczu z ekipa inną jak San Marino od .... ? .. 2007 roku.
ostatni, nie towarzyski, wygrany mecz z, w miare powaznym rywalem ( nie licze azerbejdzanu san marino i tym podobnych), to wygrana z belgia w el. ME pod koniec 2006r.!!!! a i u nas ostatnia wygrana o jakimkolwiek znaczeniu to wygrana z czechami w 2008roku w el. MŚ, to mowi samo za siebie.
wiec pisanie ze polacy maja szanse na awans sa rowne temu, ze jutro pod wycieraczka kazdy z nas znajdzie walizke z milionem dolarow
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
San Marino - Polska⛔ 1-5

under 3,5 bramki 4,25
Marathon



Kursy wyglądają jakby do outsidera przyjeżdżała co najmniej niezła reprezentacja umiejąca grać w piłkę typu Belgia czy Chorwacja. Kiedy Polska kadra rozgromiła jakiegoś rywala na wyjeździe ? Przecież nawet preferowany styl gry reprezentacji Polski nie bardzo pasuje do spotkań ze słabszymi zespołami, a tutaj mamy zupełnie odmłodzoną kadrę, bez napastników i przede wszystkim kadrę, która kilka dni temu w spotkaniu z przeciętną Czarnogórą zaprezentowała się słabo w konstrukcji i tragicznie w obronie. Ja osobiście wcale się tej postawie nie dziwię, bo ilu zawodników z jedenastki spotkania z Czarnogórą tak naprawdę reprezentuje poziom międzynarodowy na obecną chwilę ? Ja widziałem trzech - Boruc, Kuba i Lewy, Krychowiak można powiedzieć, że się wdraża. Reszta to jest muł, w niektórych przypadkach mający szansę się jeszcze rozwinąć. Nie ujmując np. Zielińskiemu, jak chłopak, który praktycznie nie gra w klubie ma zbawić kadrę ? Dziś nie zagra Lewy i z przodu prawdopodobnie zobaczymy Pawła Brożka, no proszę Was - to jest zawodnik dobry na Wisłę i Polską Ekstraklapę, może również na San Marino, ale na pewno nie będzie ogniwem, które zrobi na boisku różnicę. Sobota jest w gazie, ale najważniejsze chwile w karierze dopiero przed nim, jednak na tle kelnerów z SM pewnie wyglądać będzie przyzwoicie. Polska zawsze ma problem z atakiem pozycyjnym i dziś pewnie nie będzie inaczej, zapewne wygrają dzięki akcjom skrzydłami lecz czy pewne jest, że rozgromią swojego przeciwnika co najmniej 4-0 ? Moim zdaniem absolutnie nie. A tutaj trochę cyferek:

San Marino na 8 spotkań u siebie od 2008 roku w ramach El. MŚ przegrała 2 razy powyżej 3-0 z Anglią oraz Czarnogórą. Pogromu nie wykręciły takie ekipy jak Słowenia, Czechy i oczywiście Polska równe 5 lat temu ;)

http://pl.soccerway.com/matches/2008/09/10/europe/wc-qualifying-europe/san-marino/poland/697141/

Tak patrzę na skład z tamtych czasów i myślę, że kadra Leo na pewno nie była słabsza od obecnej kadry Fornalika.

W eliminacjach do mistrzostw europy San Marino od roku 2007 przegrało 3 spotkania na 10 wynikiem powyżej 3-0.

No i teraz Polska - nasza kadra w obecnym XXI wieku nie wygrała meczu o punkty na wyjeździe powyżej 3-0! A mieliśmy na rozkładzie jak dobrze wiadomo ekipy Armenii, Irlandii Północnej, Azerbejdżanu, San Marino, Mołdawii oraz Kazachstanu.

Po takim kursie lekko można spokojnie próbować - niech tradycji stanie się zadość ;)
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
UNDER 4.5 @ 2.05
UNDER 3.5 @ 4.25

Dlaczego?

Ja zacznę od pewnych faktów:

Polska od początku lat 90&#39; grała w San Marino trzy razy. Wygrywaliśmy kolejno:
2-0
2-0
3-0
Jak widać dawno tym leszczom nie strzeliliśmy więcej niż trzech bramek na wyjeździe. Co ciekawe całkiem inaczej wygląda to u siebie (5-0, 10-0, 5-0).
Widać, że mecze w San Marino idą ciężko.

Druga sprawa: nasze defensywne ustawienie. Nie zdziwię się jeśli Fornalik ustawi nas znowu w cudownym zestawieniu 4-5-1 czy coś w ten deseń. Oznacza to, że przede wszystkim (jak zawsze) będziemy się starali grać na zero z tyłu.
Wiadomo, że nie zagra Lewy i - powiem szczerze - trochę mnie to niepokoi patrząc na typy. Lewy w kadrze jest lewy i zmiana może wpłynąć niekorzystnie na undera. Z drugiej jednak strony Lewy to ostatni pogromca San Marino więc może bez welt klasse będzie nam ciężej.
 
grzesiek3 114

grzesiek3

Użytkownik
Moim typem jest under 2,5 bramki w pierwszej połowie – 1,60 bwin&lt;O:p&lt;/O:p
San Marino w 3 eliminacyjnych meczach u siebie notowało:&lt;O:p&lt;/O:p
- z Mołdawią 0:0 w pierwszej połowie,&lt;O:p&lt;/O:p
-z Czarnogórą 0:2 do przerwy,&lt;O:p&lt;/O:p
- tylko z Anglikami po 45 minutach przegrywali 0:5.&lt;O:p&lt;/O:p
Anglicy to jednak inna klasa niż nasz zespół, my nawet w meczu u siebie nie rozpoczęliśmy strzelania zbyt szybko – po pierszej połowie tylko 2:0. W 2008r. wygraliśmy tam tylko 2:0 i to po dużych mękach, a teraz niestety może być podobnie. Dodatkowo brak Lewandowskiego, Brożek to inna klasa, dodatkowo nie zna tej reprezentacji, nie jest z nią zgrany. O 3 bramki do przerwy będzie ciężko. Under 3,5 do przerwy wygląda mega pewnie, jednak kurs już tak nie kusi – tylko 1,2. Ja osobiście więcej bramek spodziewam się po przerwie gdy półamatorzy zaczną odstawać kondycyjnie.
 
river 148

river

Użytkownik
San Marino - Polska under 3,5 bramki 4,25 Marathon
Kursy wyglądają jakby do outsidera przyjeżdżała co najmniej niezła reprezentacja umiejąca grać w piłkę typu Belgia czy Chorwacja. Kiedy Polska kadra rozgromiła jakiegoś rywala na wyjeździe ? Przecież nawet preferowany styl gry reprezentacji Polski nie bardzo pasuje do spotkań ze słabszymi zespołami, a tutaj mamy zupełnie odmłodzoną kadrę, bez napastników i przede wszystkim kadrę, która kilka dni temu w spotkaniu z przeciętną Czarnogórą zaprezentowała się słabo w konstrukcji i tragicznie w obronie. Ja osobiście wcale się tej postawie nie dziwię, bo ilu zawodników z jedenastki spotkania z Czarnogórą tak naprawdę reprezentuje poziom międzynarodowy na obecną chwilę ? Ja widziałem trzech - Boruc, Kuba i Lewy, Krychowiak można powiedzieć, że się wdraża. Reszta to jest muł, w niektórych przypadkach mający szansę się jeszcze rozwinąć. Nie ujmując np. Zielińskiemu, jak chłopak, który praktycznie nie gra w klubie ma zbawić kadrę ? Dziś nie zagra Lewy i z przodu prawdopodobnie zobaczymy Pawła Brożka, no proszę Was - to jest zawodnik dobry na Wisłę i Polską Ekstraklapę, może również na San Marino, ale na pewno nie będzie ogniwem, które zrobi na boisku różnicę. Sobota jest w gazie, ale najważniejsze chwile w karierze dopiero przed nim, jednak na tle kelnerów z SM pewnie wyglądać będzie przyzwoicie. Polska zawsze ma problem z atakiem pozycyjnym i dziś pewnie nie będzie inaczej, zapewne wygrają dzięki akcjom skrzydłami lecz czy pewne jest, że rozgromią swojego przeciwnika co najmniej 4-0 ? Moim zdaniem absolutnie nie. A tutaj trochę cyferek: San Marino na 8 spotkań u siebie od 2008 roku w ramach El. MŚ przegrała 2 razy powyżej 3-0 z Anglią oraz Czarnogórą. Pogromu nie wykręciły takie ekipy jak Słowenia, Czechy i oczywiście Polska równe 5 lat temu /http://pl.soccerway.com/matches/2008...poland/697141 Tak patrzę na skład z tamtych czasów i myślę, że kadra Leo na pewno nie była słabsza od obecnej kadry Fornalika. W eliminacjach do mistrzostw europy San Marino od roku 2007 przegrało 3 spotkania na 10 wynikiem powyżej 3-0. No i teraz Polska - nasza kadra w obecnym XXI wieku nie wygrała meczu o punkty na wyjeździe powyżej 3-0! A mieliśmy na rozkładzie jak dobrze wiadomo ekipy Armenii, Irlandii Północnej, Azerbejdżanu, San Marino, Mołdawii oraz Kazachstanu. Po takim kursie lekko można spokojnie próbować - niech tradycji stanie się zadość
Podpisuje sie pod tym wszystkimi konczynami:grin:
Nie rozumiem grania wysokich overow w tym meczu. Co z tego, ze to San Marino? Mozna smialo zalozyc, ze oni do overa nic nie doloza ale my goleady tez sobie nie urzadzimy. Wg mnie bedzie kopanie sie po czole i meki w ataku pozycyjnym i skonczy sie na 2-0 a jak chlopaki beda miec dzien to trzecia dorzuca. Cztery to max wiec granie u4,5 tez jest jak najbardziej rozsadne.
Wyniki w tych eliminacjach pokazuja, ze kelnerzy wcale nie musza zmierac ostrych batow. Przyklady:
Niemcy - W.Owcze 3-0
Szwecja - W.Owcze 2-0
Holandia - Andora 3-0
Luksemburg - Portugalia 1-2
Lichtenstein - Grecja 0-1
Oczywiscie wciaz trafiaja sie pogromy (ich sie nie uniknie) ale ci maluczcy coraz czesciej stawiaja silny opor mocniejszym a i ci mocniejsi wcale nie musza grac w takim tempie by ladowac po 6-7 bramek bo i 3-0 spokojnie wystarczy a mniej sil kosztuje.
Dodac do tego fakt, ze mamy reprezentacje jaka mamy to ja tu widze zdecydowanie niskie zwyciestwo naszych... Orlow.
Witam! Analizując przed jutrzejszymi meczami sytuację w poszczególnych grupach doszedłem do naszej i... okazało się, że nasza wspaniała reprezentacja jak najbardziej MA SZANSE na AWANS pod dwoma warunkami!!: -Ukraina - Anglia X lub 2 -9 punktów Polski w pozostałych 3 meczach. A oto szybka wyliczanka- na dzis wyglada to tak: 1.ENG 7m 15pkt +remis jutro i porazka z POL = 16pkt i mecz z MNE +wygrana jutro i porazka z POL = 18pkt i mecz z MNE 2.MNE 8m 15 +wygrana z MDA = 18pkt i mecz ENG 3.UKR 7m 14 +remis z ENG, wygrana z SMA i porazka z POL = 18pkt +porazka z ENG i jak wyzej = 17pkt 4.POL 7m 10 +trzy wygrane = 19pkt Warto dodac, ze w przypadku gdyby Anglia jutro polegla mogla by zostac wyprzedzona przez Ukraine, Montenegro i nawet nas. Jak widac z tych wyliczen, ktorymi sam jestem troche zaskoczony, jutro czekamy na remis w Kijowie lub wygrana Anglii(to gorsza opcja), wygrywamy wszystko do konca i mamy na pewno minimum 2.miejsce! ;D Pozdrawiam!
Daj spokoj. Ta reprezentacja ma wygrac z Anglia na wyjezdzie? Mimo beznadziejnosci Anglikow (do dzis oni w tych eliminacjach ogrywali tylko dwukrotnie San Marino i Moldawie) to jakie my mamy argumenty za wygraniem na Wembley?
&quot;Matematyczne szanse&quot; - chyba ulubiony slogan mediow dotyczacy naszej reprezentacji. Nakrecanie nadzieji w sytuacji kiedy nasza pozycja w grupie jest beznadziejna, jak obecnie. Ale matematycznie wciaz mozemy byc pierwsi/drudzy... Co za bzdury. Mundial przegralismy w Moldawii by nie powiedziec ze w meczu z Ukraina. Z Czarnogora to juz bylo typowe pompowania baloniku z nazwa &quot;gramy o Mundial - mecz ostatniej szansy&quot;. Nie wygralismy ale niektorzy i tak ulegaja zludzeniom i licza tabelki.
Troche powagi. Ta kadra nie zasluguje na Mundial, jest zwyczajnie za slaba a Anglicy czy Ukraincy nie sa takimi frajerami by na finiszu rozgrywek dac sie ograc Polsce u siebie i jeszcze wyprzedzic w tabeli.
W innych grupach to dzis matematyczne szanse na Mundial maja takie &quot;tuzy&quot; jak Albania, Islandia, Wegry, Armenia ale watpie by ktos w tych krajach bral te szanse nawet na wpol powaznie.
 
D 85

dominiknd

Użytkownik
akurat te &quot;tuzy&quot; szanse na awans maja spore, szczegolnie islandia czy armenia, to nie tylko strata jednego punktu do miejsca premiowanego awansem, ale takze gra poparta dobrymi wynikami
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Oczywiscie wciaz trafiaja sie pogromy (ich sie nie uniknie) ale ci maluczcy coraz czesciej stawiaja silny opor mocniejszym a i ci mocniejsi wcale nie musza grac w takim tempie by ladowac po 6-7 bramek bo i 3-0 spokojnie wystarczy a mniej sil kosztuje.
No mimo wszystko chyba San Marino jest jednak słabsze, to raz. A dwa, że owszem wielcy mogą czasem grać na pół gwizdka i odklepać sobie 3-0 czy 4-0. Ale dla naszych kopaczy to jest tak naprawdę jedyna okazja żeby się wykazać i sobie postrzelać. Ja to mam wrażenie, że my w poprzednich meczach z SM u siebie wychodziliśmy bardziej zdeterminowani niż na mocarzy ????
Aczkolwiek w ostatnim meczu był choćby ten Lewandowski, Milik, Kosecki, Grosicki, Kosecki, Teodorczyk a teraz wyjdziemy albo Brożkiem albo Robakiem ... Historia h2h też stoi za Twoją tezą. W końcu za L. Beennhakera męczyliśmy się i wygraliśmy skromne 2-0. Podobnie wcześniej za Bońka. Sam jestem ciekaw jak to będzie. Mimo wszystko wydaje mi się że padnie over po którym smutny Waldemar będzie piał z zachwytu, ale kursy na to są rzeczywiście śmiechowe ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom