>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

el. LM: The New Saints - Legia Warszawa 17.07.2013

Status
Zamknięty.
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
UWAGA UWAGA! Kursy na Legię przekroczyły właśnie 1,50! 1,55 w Bet365 i 1,52 w Expekcie.. Niesamowite. Czyżby cały Poznań, Kraków, Wrocław umówiły się, że grają na TNS? Dzięki wielkie.
 
dani222 144

dani222

Użytkownik
Co maja poprzednie sezony do tego który zaczyna się teraz
Jakieś znaczenie w bukmacherce ma, nie wróżę z cyfr, statystyk ale jest to czasem lepsze bo wynik się liczy a nie pisanie banialuków że mamy lepszych piłkarzy itp...a przegrywamy takie mecze. Spartak jest wyrwany z kontekstu, na palcach jednej ręki ile Legia miała takich meczów.
 
mati1908 20

mati1908

Użytkownik
1.55 także w Betclic. Ten skok być może jest efektem zestawienia środka obrony. Szczerze mówiąc nie wiem, czego spodziewać się po tym Juniorze, Rzeźniczak myślę, że da radę, jest silny, wg mnie dobrze gra głową, z resztą zaczynał jako stoper. Tak czy inaczej, myślę, że potencjał ofensywny w Legii załatwi sprawę.
Skład Legii: Kuciak-Bereszyński, Rzeźniczak, D.Junior, Wawrzyniak-Vrdoljak, Pinto-Radović, Dwaliszwili, Kosecki, Saganowski.
Myślę, że po takim kursie, jak najbardziej do pogrania. Legia (-1) na poziomie 2.55 dla odważniejszych. Sagan gol! ;)
Edit: Już 1.58, chyba czekam do pierwszego gwizdka ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom