>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

El. LM: Szachtar Donieck - Legia Warszawa

Status
Zamknięty.
dani1987 0

dani1987

Użytkownik
jesli legia nie przegra wiecej niz 3:0 to bedzie dobrze nie oszukujmy sie legia nie ma najmniejszych szans na awans
Artemida Bratysława z Celticiem też nie miała , a jednak cuda się zdarzają .Zobaczymy jak będzie spodziewam się dobrego ,wyrównanego meczu
 
piecia999 0

piecia999

Użytkownik
Jak dla mnie to zdecydowany zwycięzca tego dwó meczu jest jeden - Szachtar donieck. Mają w swoim składzie wielu reprezentantów różnych krajów więc na pewno potrafią grać w piłkę. Legia ostatnio nic dobrego nie pokazuje. zwycięstwo z tym islandczykami było pewne ale jednak nie przekonujące że to właśnie legia awansuje do LM. według mnie w meczu na ukrainie pewna 1 na szachtar a kurs całkiem całkiem jest.
 
adis 0

adis

Użytkownik
Uważam, że zdecydowanym favorytem jest Szachtar :!: Po ostatnich wyczynach Legii w Extraklasie nie można sie spodziewać nieczego innego jak wielkiej klęski (dla przypomnienia Wisła P. - Legia W. 2:1 i kilka innych nie miłych niespodzianek). ponad to szachtar ma niezłych piłkarzy i przede wszystkim ich sponsorem jest jakis tam szejk naftowy :!: Budują nowe stadiony mają wspaniałe warunki do regeneracji! A nie ma co się oszukiwac ze z naszą polska piłką nie jest najlepiej i tak samo z naszymi sponsorami!! Noo cuda się zdażają np. ostatni mecz Hears z Celtikiem G. 2:1 tego nikt nigdy by sie nie spodziewał ale w w to że szachtar da rade Legii u siebie licze na 100% ????
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Wiadomo ze faworytem tego meczu jest Szahtar 8) Ale trzeba wierzyć w Legie. Ostatnie spotkanie z Groclinem zagrali bardzo słabo. Szahtar ma w swoim składzie wiele dobrych piłkarzy, których musimy sie obawiać. Kluczowym meczem będzie jutrzejszy mecz na wyjezdzie. Musimy pokładac nadzieje w brazyljiczyków. :] To głównie od nich będzie zależało jak Legia będzie grała. Jeżeli Edson i spółka zagrają doskonały mecz mamy szanse na wywiezienie korzystnego wyniku. :roll:
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Shakhtar vs Legia 1 || 1,45 BAH

Analiza: Shakhtar jest świetnym zespołem, w lidze ukraińskiej w tym sezonie nie stracili jeszcze bramki. U siebie grają fantastycznie, ostatnio wygrali 5:0... Legia jest &quot;Naszym&quot; najlepszym zespołem jak narazie, ale jak dla mnie na Shakhtar są za słabi. Jak Legia grała z Hafnarfjordur to nic nie pokazali, pownni wygrać ięcej i zdecydowanie, zespół z Islandii to półamatorzy... Legia ostatnio zagrała słabe spotkanie z Groclinem gdzie zremisowała 1:1... Moim zdaniem zdecydowana &quot;jedynka&quot; na to spotkanie... ;)
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Ja kibicuje Legi i nigdy bym niezagral przeciwko niej.A jezeli bedzie wyrownany mecz i Legia bedzie miela rzut wolny gdzies z ok. 20 m.To moga strzelic gola.Ja bym niegral tego meczu bo mam nadzieje ze Legia bedzie grac tak jak we Francji.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Wypowiem sie juz po meczu.a wiec Legia w pierwszej polowie grala bardzo kiepsko broniła sie cała drużyna i mogli nawet stracic wiecej bramek lecz niepowinni wogole ich stracic.Bo sedzia &#39;&#39;fajtłapa&#39;&#39; niby widzial ze Choto faulował w polu karnym :oops: .W drugiej polowie legia pokazała siez całkowicie innej strony , lepszej strony.Niebali sie atakowac i gdyby nie drewniane nogi Włodarczyka mogli nawet strzelic bramke.Jezeli chodzi o zawodnikow to chcialbym pochwalic choto ktory doskonale poprowadzil obrone.Fabianski doskonale bronil.Roger jako chyba jedyny probowal w pierwszej polowie rozgrywac pilke.Edson odwrotnie niepokazywał sie wogole rzadko go bylo widac.Jednak sadze ze mozemy patrzec dosyc optymistycznie na rewanzowy meczSadze ze Legia niepowinna przegrac tego spotkania a stało sie jak sie stało.Ja sadze ze usiebie Legia powalczy o awans i nie jest na straconej pozycji.

poZDro
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Legia mnie zaskoczyła, bardzo pozytywnie.. Jeśli utrzymają formę to mogą awansować do Ligi Mistrzów.. W rewanżu postawie na pewno na (L)egię ????
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Naprawde wielkie brawa naleza sie Legii a właściwie Fabianskiemu tylko On uratował nas od blamażu..Jak juz wiadomo karnego nie powinno byc co do tego nie ma zadnych watpliwosci......Jak podczas meczu w Warszawie zagramy pdobnie tylko bardziej ofensywnie wszytko moze sie zdarzyc...ja wierze ????
 
banji 13

banji

Forum VIP
No niestety, szkoda bardzo tego karnego którego nie widział nikt poza arbitrem :zy3ou: :zy3ou: . Przy odrobinie szczęścia mogła paść bramka i dla Legii, ale nie ma co gdybać, wynik 0-1 nie jest taki najgorszy, poza tym, gra jaką pokazał Szachtar na nogi chyba nikogo nie powaliła i szanse awansu są nadal bardzo wysokie ;] Czeka nas ciekawe spotkanie na Ł3 za 2 tygodnie :wink:
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Pierwsza połowa bardzo słaba, wiele sytuacji Szachtaru które nie zakończyły sie bramkami dzięki Fabiańskiemu. Pomyłkowy rzyt karny :zy3ou: Sędzia zdecydowanie się pomylił, szkoda ???? W drugiej połowie zdecydowana poprawa gry. Legia zaczeła atakować, momentami przejmywała inicjatywe. Co najważniejsze starali sie tworzyć sytuacje. Wieże w to iz Legia zagra rewelacyjny mecz u siebie i awansuje do Ligi Mistrzów.
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Siemka :wink:

Legi nie bedzie łatwo wygrać z Szachtarem ! ale kto wie? dzisiaj zagrali słabo mało sytuacji strzeleckich,słaba skuteczność ... ale Szahtar mozna ograc nie jest to jakis super zespół! Legia musi postawic wszystko na jedna kasrte nie maja nic do stracenia ,a zyskac moga wiele ! W tym rewanzowym meczu to Legia bedzie nastawiona do gry bardziej ofensywie bo to oni musza strzelic by myslec o dalszyh rozgrywkach...! Zapowiada sie ciekawy mecz!

Legia!!!

Pozdro :wink:
 
peja 1

peja

Użytkownik
A mi się zdaje, że Legia nie da rady Schaktarowi, czemu goście są bardziej zorganizowaną ekipą, mają lepszego trenera, są skuteczniejsi w ataku, są bardziej doświadzoną ekipą i co ważne mają więcej szczęścia :p a szczęście sprzyja lepszym...
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
A mi się zdaje, że Legia nie da rady Schaktarowi, czemu goście są bardziej zorganizowaną ekipą, mają lepszego trenera, są skuteczniejsi w ataku, są bardziej doświadzoną ekipą i co ważne mają więcej szczęścia :p a szczęście sprzyja lepszym...
albo maja wieksza motywacje do gry i dlatego moga wygrac.
wkoncu tylko maja &quot;budzet 10 razy wiekszy&quot;
albo moze jest tak ze wlasnie legia duzo placi swoim zawodnikom i dlatego mysla juz cos kupia za ta kase - chociaz mniejsza niz zawodnicy szantara to &quot;dla normlanego&quot; przeciez kasa jaka zarabiaja w legii jest ogromna


moze wlasnie to jest recepta na wygrana.
myslec tylko o meczu o wygraniu a nie o tym co sie kupi jaka zajebista fure sobie kupic, gdzie pojechac na balange itd.
przyklad prosty:

06.11.2003 Manchester City - Grodzisk Wlkp. 1:1 (budzet anglików wtedy wiekszy 15 razyod polakow !!!)

22.04.1970 Górnik - AS Roma 1:1 ( i dzieki wtedy losowaniu - bo tak bylo kiedys Gornik awansuje do finalu PZP)

09.11.1998 Lech - Barcelona 1:1, (dopiero w karnych 4:5 dla barcy)

23.08.1995 IFK Goeteborg - Legia 1:2

Jedna bramka zaliczki z Warszawy, a stawką historyczny, pierwszy awans polskiej drużyny do Ligi Mistrzów. Szybki gol dla Szwedów, a potem cudowne odpowiedzi legionistów.
Bramki Leszka Pisza i Jacka Bednarza dzięki którym warszawianie wygrali 2:1.

Nie wiadomo czy lepsza była gra, czy powrót do Warszawy.W samolocie alkohol lał się strumieniami. Nie było jutra, liczyło się tylko tu i teraz. W pewnym momencie Jerzy Podbrozny przejął stery i ... samolot z piłkarzami zaczął gwałtownie spadać. Sytuację uratował stojący obok pilot. Ale &quot;Gumiś&quot; za nic nie chciał zejść z fotela. I samolot z Legią leciał to w górę, to w dół, to w górę...


22.10.1980 WIDZEW - JUVENTUS 3:1

W pierwszej rundzie łodzianie wyeliminowali manchester united.

Mecz ten jak i ten w turynie mial swoje nastepstwa: BONIEK trafił wkrotce do JUVE za 1,8 mln dolarów


28.09.2000

Wisła Kraków - Real Saragossa 4-1

Pierwszy mecz 4-1 dla saragossy. W karnych lepsi byli wislacy... (2 bramki &quot;franka&quot;)



Wiec jak widac na przyklada ch mozna wygrac z kazdym.Trzeba tylk ochciec.

Oby Legia chciala zagrac w fazie zasadniczej Ligii Mistrzów...
 
B 0

biznes_men

Użytkownik
Wiec jak widac na przyklada ch mozna wygrac z kazdym.Trzeba tylk ochciec.

Oby Legia chciala zagrac w fazie zasadniczej Ligii Mistrzów...
Zgadzam się, widocznie nie chcieli... Jak sam prezes jawnie mówi, że awans do LM nie jest ich głównym zadaniem, to trudno o mobilizacje w klubie. Po co zdobyli mistrza w OE? Mogli chociaż walkę na boisku pokazać :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom