>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

el. LM: Legia Warszawa - The New Saints (Rewanż) 24.07.2013

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP

Legia Warszawa - The New Saints




Kolejny mecz warszawskiej Legii w eliminacjach Ligi Mistrzów. Pierwsze spotkanie zakończyło się wynikiem 3-1 dla Polskiego zespołu i miejmy nadzieję, że rewanż przy Łazienkowskiej okaże się formalnością. Tak też sądzą bukmacherzy, który wystawili zaskakująco niskie kursu na stołeczny team.



Kto oglądał pierwsze spotkanie ten wie, że wcale awans nie będzie łatwo wywalczyć i może się okazać, że zespół The New Saints od początku zaatakuje. W ubiegłym tygodniu mecz od początku się Legii nie układał, pierwsza połowa była marna, Warszawiacy tylko dzięki szczęściu przegrywali po 45 minutach tylko 0-1. Druga połowa odmieniła przebieg gry, mistrz Polski przejął inicjatywę, strzelił trzy bramki i ustawił się w dobrej pozycji przed rewanżem. Dlatego uważam, że może być różnie, choć spotkanie z Widzewem napawa optymizmem.

Zapraszam do dyskusji.
 
balmora 100

balmora

Użytkownik
+2,5 handicap całkiem prawdopodobny, wydaje mi się że wynik sprzed roku w meczu z Metalurgiem Liepawa (5:1) może się powtórzyć.
Ja osobiście obstawię bet na bramkę Kosy/Kucharczyka
 
bombello 2

bombello

Użytkownik
LEGIA Warszawa - The New Saints
Over 3.5 / 1.9 (STS)
Rzut Karny
Bramka Kosecki

Oglądając pierwszą połowę I meczu byłem mocno rozczarowany postawą Warszawiaków, bramka która dała prowadzenie gospodarzą nie była jakąś piękną wypracowaną sytuacją tylko nieporozumieniem Kuciaka i Wawrzyna. Ale fakt ze przy okazji w której był słupek, Wawrzyn dostał siate od Darlingtona i nie duzo brakowało do małej kompromitacji. Na szczęście w II połowie jak to Legia gra zawsze o wiele wiele lepiej, Janek jednak potrafi wstrząsnąć szatnią a najlepszym jego zagraniem jest wpuszczanie młodych (Łukasik, Kucharczyk bądź ost. Mikita) którzy momentalnie odmieniają grę choćby przez swoją ambicje i zaangazowaniem(nie ustępują chyba tylko Saganowi). Typuje dużą ilość bramek bo nie widzę jeszcze tego zgrania w obronie Dossa jeszcze nie do końca zgrywa się z Rzeźniczakiem i Vrdoljakiem który jest cofnięty ale mimo swojej postury i waleczności przypomina mi Choto który był nie do przejścia. Kosa ost. powiedział ze nie chce nigdy być na sparingach przeciwko drużynie z Juniorem. Co do Pinto , Urban cały czas stawia na niego konsekwentnie choć ten niczym nadzwyczajnym się nie wyróżnia chociać chwalony na super technike i dokładne podania ma duże braki spowodowane przerwą i sądzę że Janek daję mu sie ograć póki nie gramy z trudniejszymi przeciwnikami. Spodziewam się podobnego składu jak w pierwszym meczu, i również zmiany po I połowie za Pinto- Łukasik. Na ataku widzę Kucharza i Sagana. Któregoś zmieni Dwaszwilli zapewne , oczywiście zależnie od wyniku. Po meczu z Widzewem, pojutrze spodziewam sie dużo bramek ze strony Legii ( Kucharz sie odblokował, a Kosa to Kosa potrafi przebiec na prędkości miedzy piłkarzami i je*** tak jak ost!) również jakąś bramkę możemy stracić oby nie przez Kube kolejny raz. Nie widzę jeszcze oferty na rzut karny ale mając na uwadze jak Kosa drybluje na lewej stronie przy odrobinie szczęścia może wejść. Kilka karnych w lidze w ten sposób zdobył.
 
duda 380

duda

Użytkownik
Kucharczyk nie pogra przez 2-3 tygodnie. Kontuzja. A szkoda, bo Kucha złapał świetną formę i był najjaśniejszym punktem Legii w ostatnich meczach. To jest spore osłabienie, ale w ofensywie trener Urban ma dość duże pole manewru, więc dziura szybko zostanie załatana.
Po ostatnim pokazie z Widzewem, gdzie legioniści po prostu przytłoczyli gości - warto zastanowić się, czy to samo czeka TNS. Nie widzę jeszcze kursów na bramki poszczególnych zawodników, ale moje propozycje to:
- Saganowski strzeli
- (kto wie czy Janek nie postawi na M. Żyro, który świetnie spisał się w meczu Widzewem). Jeśli tak to Żyro strzeli
- Legia (-2) [1,82]
 
K 358

koeman66

Użytkownik
Legia (-2.25) - TNS 1 2.03 Pinnacle ⛔
Warto zagrac ten podwojny azjatycki handicap (-2 and -2.5), gdyz wynik 3-0, 4-0, a moze i 5-0 widzi mi sie jak najbardziej. Pierwszy mecz pokazal roznice w klasie tych zespolow, gdy po slabiutkiej i anemicznej 1 polowce, Legia wbila tym amatorom trzy brameczki w kolejnych 45 minutach. Za stawianiem na wysoka wygrana Legii przemawiaja przede wszystkim okolicznosci. Legia ma bardzo dluga i dobra kadre co jest bardzo istotne przy wydluzonym do 37 kolejek sezonie ligowym oraz walce o LM. Mlodziez chce sie wykazac, sezon wydluzony to i sie staraja, klub czeka w tym sezonie duzo meczy to i zwiazane jest to z czestymi rotacjami w skladzie, a TNS to rywal idealny do pokazania swoich umiejetnosci i lapania plusow w notatniku Urbana. Walijczycy przyjada do stolicy Polski na wycieczke, bo chyba sami nie wierza w strzelenie tutaj przynajmniej trzech bramek i pewnie starac sie beda o jak najnizszy wymiar kary, a ze Legia na poczatku sezonu tlucze slabych niemilosiernie (chocby mecz z Widzewem), to wroze tutaj mecz z ogromna przewaga gospodarzy i kilkoma bramkami.
Dno......
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Czy jest już podana kadra/skład na to spotkanie, jestem ciekaw czy Legioniści odpuszczą mając już niezłą zaliczkę na wyjeździe czy wyjdą najmocniejszym składem i ich zmiażdżą. Dla mnie jest to kluczowe pytanie przed tym meczem chcąc go obstawiać ????
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
jak mają odpuścić? Grają u siebie, chcą zgrywać zespół i wyjdą najmocniejszym. Odpowiedzą jest to jakim składem zagrali z Widzewem. Pytanie jednak który skład nastrzelałby tu więcej bramek? Młodzi z Żyro, Mikitą, Furmanem, którzy się nie pier. przyśpieszają grę i jadą z frajerami czy starsi z Saganem, Dwalim, Pinto, którzy będą klepać, ciepać wolno.
Tak czy siak na Ł3 który skład nie zagra to władują im minimum ze 4.
Ja osobiście mam nadzieję, że nie zagramy z Saganem i Gruzinem za nim, bo to naprawdę beznadziejna taktyka. Janek Urban musi się zdecydować na jednego na szpicy i tyle, bo cofający się Wladimer to kabaret.
 
leemon 34

leemon

Użytkownik
Odpuszczania raczej nie będzie, przytoczę tu fragment wywiadu z Furmanem:
&quot;Ale mecz trwa nie 45 minut, a 90. My ich na pewno nie zlekceważyliśmy. To media pisały, że słabi, że to, że tamto. Nie ma mowy o odpuszczaniu komukolwiek, kiedy toczy się walka o Ligę Mistrzów, zwłaszcza, że odwracasz głowę i widzisz tłum kibiców Legii, którzy sporo poświęcili, by być z nami. Na szczęście w drugiej połowie było już normalnie, że tak to ujmę. Mam nadzieję, że w rewanżu strzelimy więcej goli, bo jeżeli da się wygrać 6:0, to trzeba do takiego wyniku dążyć, a nie cieszyć się z byle jakiego prowadzenia.&quot;
Legia ma mega wyrównany skład, także nie ma co się zastanawiać kto zagra bo i tak powinni sobie poradzić nawet II garniturem. Ok, może to są eliminacje i wiadomo już kto awansował dalej, ale to jest nadal LIGA MISTRZÓW. A jak najwyższy wynik idzie w świat...

Legia Warszawa - TNS New Saints ⛔
Typ - over 3,5
Kurs - 1,9
Typ - Legia (-2)
Kurs - 1,85

Bukmacher: Sportingbet
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Chcemy zagrać dobrze i już mogę zapowiedzieć, że będą zmiany, ale w porównaniu z pierwszym meczem w Walii, wiele ich jednak nie będzie.
tu na potwierdzenie.
Jeżeli mają być niewielkie zmiany to powinno to wyglądać tak:
Kuciak - Bereszyński, Jodłowiec, Dossa, Wawrzyniak - Vrdoljak - Furman, Pinto, Rado (Żyro), Kosecki (Żyro) - Sagan
Rzeźnik grał i z Widzewem i z TNS, więc teraz odpocznie. Kolejna zmiana to właśnie ta o której pisałem - raz, że to kiepsko wygląda (Sagan z Dwalim), a dwa, że Furmi jest w świetnej formie i trzeba nim po prostu grać. Pinto ma dochodzić do formy rytmem meczowym, a zszedł z Widzewem wcześniej więc raczej powinien zagrać. Na szpicy raczej Marusia, bo Gruzin wygląda ciągle od zeszłej rundy źle, wolny, wolna noga, wolna głowa. Myślę czy Żyrek nie zagra, bo bardzo fajnie też się prezentuje. Rado grał oba ostatnie mecze, więc możliwe że za niego.
 
k42a 112

k42a

Użytkownik
Trener Urban podobierał zawodników w tak sprytny sposób, że kto by nie grał, będzie miał coś do udowodnienia.
Do tego dochodzi chęć pokazanie się na własnym terenie przed własną publicznością. Rok temu byli w podobnej sytuacji po wyjeździe do Lipawy (1:2), ale mimo to spięli się i rozgromili gości 5:1. Teraz również nie widzę innej możliwości jak pewna wygrana Legionistów.
Legia -2 - TNS 1 1.625 b365
powyżej 3 goli 1.6 b365
 
tomeczekp90 157

tomeczekp90

Użytkownik
Ja również stawiam na pewne zwycięstwo Legii. Zagrali piach w 1. połowie przed tygodniem, dostali bramkę i zdali sobie doskonale sprawę, że nie ma kalkulacji czy grania na półobrotach - to walka o LM. Spięli się na drugą część i wywieźli dwubramkową zaliczkę do Warszawy.
Jutro będą chcieli w pewnym sensie zmazać tą niefortunną połowę z Walii i potwierdzić wysoką formę z sobotniego meczu z Widzewem. Mimo słabej klasy przeciwnika jest to tegoroczny start europejskich pucharów na Łazienkowskiej. Zawodnicy zdają sobie sprawę z oczekiwań kibiców i myślę, że będą chcieli zafundować małe &quot;święto futbolu&quot;.
Legia ma &quot;ławkę&quot; z prawdziwego zdarzenia. Obecnie żaden z polskich klubów reprezentujący nas w europejskich rozgrywkach nie ma takiego komfortu kadrowego jaki ma Legia. Krótko podsumowując - Urban ma kim grać! Na miejsce doświadczonego zawodnika, automatycznie do rotacji jest inny - młodszy, głodny gry, chcący się pokazać gdy dostanie swoją szansę. Tacy bohaterowie zostali wymienieni w postach innych typerów powyżej. Jedynym minusem jest brak Kucharczyka, który w dyspozycji którą prezentował do kontuzji mógłby sam poprowadzić Legię do zwycięstwa nad Walijczykami. Kto ma taką możliwość, polecałbym również granie na bramkę Sagana oraz Koseckiego.
Gwoli przypomnienia słów J. Wójcika (niegdyś trenera warszawskiej drużyny), Legia jutro nie ma innej opcji jak tylko - &quot;golić frajerów&quot;. Na europejskich salonach taka okazja może się już później nie trafić ????
LEGIA (-2)AH @1.725 ⛔⛔⛔
Bet365
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
grać na bramki strzelców radziłbym w momencie jak już będą znane oficjalne składy. Sagan i Kosa powinni zagrać w pierwszym, bo nie grali z Widzewem, aczkolwiek gdyby wyszli Wlado i Żyro to nie byłaby to wielka niespodzianka. Może tez kogoś zaboleć coś przed meczem ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Legia Warszawa v T.N.S.
Legia Warszawa AH: -2 kurs: 1,925 buk: Bet365 ⛔ (stara zasada - nie tykać niczego co polskie w starciu z kimkolwiek z zewnątrz)
Legia Warszawa AH: -3 kurs: 3,35 buk: Bet365 ⛔ (nie oglądałem, wolałem oglądać Szwedki i Niemki w półfinale, bo grały sto razy lepiej niź nasze &quot;polskie orły&quot;)
Nie sądziłem, że kiedyś będę stawiał na takie handi w stronę jakiejkolwiek polskiej drużyny, ale trzeba przyznać, że różnica klas pomiędzy Walijczykami a nami jest powalająca. Widziałem poprzedni mecz - drugą połowę i Legioniści się po prostu bawili. Jak będą chcieli zagrać dla publiczności, a wierzę, że będą, ( po za tym to walka o LM, sporo obserwatorów itd), myślę, że minimum 3 brameczki wpakują jak ta lala. Powyżej 4 oba typy wejdą. Polecam też zagrać to z mniejszymi hadi w dubelku z handi na NK Maribor. Tam z kolei już nie tylko chodzi o popis przed publiką, ale o awans bo było 0:0 wcześniej. Ja osobiście pograłem to w dubelku jako Legia -1,-1,5 i Maribor -1,-1,5 po łącznym kursie 1,96
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
magia, kursy na Legię znowu rosną. Ja głupi znowu myślałem, że będą spadać i zagrałem wcześniej -2 @ 2,10, a tu już 2,40. Przed meczem pewnie jeszcze więcej będzie. Może to ktoś racjonalnie wyjaśnić? Ja rozumiem, że dla kogoś może być nieopłacalne granie polskiej drużyny po kursie 1,1 i odpuszcza, ale grać cokolwiek w stronę TNS? ????
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Piszecie o tej Legii jakby mieli wszystkim w około otuchy dodawać przed blamażami w kolejnych rundach a przecież wygrali 3-1 na wyjeździe, także to zwykła formalność(obiektywnie to mogą strzelić gola i lagę praktycznie wystawić)
Jak oni mają się spinać na takie mecze to ja nie wiem jak chcą wytrzymać trudy ligowe, cały ,dłuższy, kalendarz ligowy razem z pucharem krajowym i zagranicznym.
Urban moim zdaniem tutaj da szanse rezerwowym na większe zgranie z trzonem drużyny, a w lidze nie raz będzie zmuszony do takiej alternatywy, nie znaczy to także że będzie tu jakiś grad goli.Równie dobrze mogą dostać bramkę do przerwy i się odmulić na druga połowę, bo lubią tak robić z tymi słabszymi.
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna, eliminacje LM
Spotkanie: Legia Warszawa - The New Saints FC
Typ: powyżej 4,5 goli w meczu
Kurs: 3,40
Bukmacher: Oddsring
Analiza: Losy rywalizacji są już właściwie roztrzygnięte, gdyż Legia wygrała pierwszy mecz 3:1 i to na wyjeździe. W tym pierwszym meczu były 4 gole, jednak mogło ich być dużo więcej, gdyż dobrych okazji w tym meczu było mnóstwo. Saints w pierwszej połowie nie tylko strzelili gola, ale byli niezwykle blisko, by strzelić więcej jak np. ta sytuacja, gdy piłka odbiła się od wewnętrznej części słupka i dziwnym trafem nie wpadła do bramki. O okazjach Legii to nawet nie ma co mówić, bo mogli nastrzelać dwa razy tyle goli ile strzelili, jednak skuteczność pozostawiała rochę do życzenia. Szczególnie w pierwszej połowie polski klub jakoś nie umiał się wstrzelić. Legia zagrała bardzo dobry mecz na własnym boisku z Widzewem Łódź, gdzie padł bardzo wysoki wynik, gdyż aż 5:1 dla gospodarzy. Potencjał ofensywny Legii jest naprawdę spory, jednak postawa defensywy pozostawia trochę do życzenia, co było widać w ich pierwszym meczu przeciwko Saints. Tym razem wynik powinien być mniej więcej podobny albo nawet wyższy niż jak to miało miejsce w meczu Legia-Widzew.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
magia, kursy na Legię znowu rosną. Ja głupi znowu myślałem, że będą spadać i zagrałem wcześniej -2 @ 2,10, a tu już 2,40. Przed meczem pewnie jeszcze więcej będzie. Może to ktoś racjonalnie wyjaśnić? Ja rozumiem, że dla kogoś może być nieopłacalne granie polskiej drużyny po kursie 1,1 i odpuszcza, ale grać cokolwiek w stronę TNS? ????
Zakładam, że masz na myśli EH, a nie AH. W tej chwili ok 1:00 kurs w bet365 na EH -2 jest 2.30. Co do AH -2 w ciągu 2 godzin kiedy to zagrałem spadł z 1,925 na 1,80 więc na moim przykładzie kurs spadł i myślę, że będzie spadał. EH -2 po 2,10 to w mojej ocenie dobry zakup. A do kolegi TommyTSW z tysiącami postów kilkuletnią rejestracją i nie całymi 180 punktami reputacji mogę tylko odpowiedzieć, że - tak minimalistyczne drużyny wszystko kalkujące grające tylko dla awansów, a nie także dla publiczności zadowalają się 1 golem, albo awansem, ale mam nadzieję, że Legia chociaż aspiruje do takich drużyn jak Barcelona czy Bayern i nie zawiedzie swojej publiczności, tym bardziej, że z taką zaliczką może zagrać otwartą piłkę, a i nie ma środka ciężkiego sezonu tylko początek więc chłopaki młode, zdrowe, wypoczęte i pełne energii na bicie rekordów.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Daj mi jakiś normalny argument (przekonaj mnie) na twoje 2hc w tym meczu o gruszkę bo do tego jest właśnie ten temat, nie pitolenia smutów jakbyś tym zwiększał wejścia swojego typu.Legia potrafiła z 4ligowcem w pp dostawać baty przez większość spotkania a ci też tu postawią autobus.
Nikt im w Warszawie nie będzie miał za złe w jakim stylu awansują bo mają napięty terminarz, kto to wymyślił że się muszą zrehabilitować za 1 połowę?Dla mnie pchanie ogarniętej kasy na takie zakłady w meczach formalnych delikatnie mówiąc nie jest zbytnio rozsądne, a każdy i tak niech sobie gra co chce.Takie jest moje zdanie.
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Również popieram TommyTSW. Najlepszy przykład hurra optymizmu był wczoraj na kilku meczach. Osobiście patrząc na przebieg pierwszego meczu Maccabi (wygrali na wyjeździe 2-0 deklasując rywala) typowałem ich wysokie zwycięstwo u siebie, przed własną publicznością. Wyszło jak wyszło: wygrali ale tylko 2:1. Widać było, że wcale się nie spinają i mimo zapowiedzi zagrali najmniejszym kosztem.
Co do deklaracji Furmana to w historii mieliśmy tysiące podobnych, bo szczerze: co ona ma powiedzieć? &quot;Mamy awans więc byleby przepchać, bo liga w weekend&quot;? Każdy powie, że jak się da 6 to 6 chcą wbić, łącznie z trenerem. Jednak deklaracje to jedno, a mecz to drugie.
Ja się wcale nie zdziwię jeśli dziś padnie nawet remis albo skromna wygrana Legii (już wiele było w tych. el. drużyn, które miały nawygrywać, a poodpadały).
W sobotę Legia gra w Szczecinie.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
skoro tak sceptycznie to widzicie to coś w stronę Walijczyków grajcie. Legia ma młodą i ambitną ekipę, a najlepszym oknem wystawowym jest Liga Mistrzów. Ktoś powie, że to wstępna runda, ale europejskie puchary jednak i tutaj wątpię w jakiekolwiek opuszczanie. Mało tego... Przy tak równej i stosunkowo szerokiej kadrze każdy chce się pokazać trenerowi walcząc o swoją pozycję w hierarchii. Poza pierwszą połową to TNS pokazało jak w piłkę nie grać. Dziś przyjadą na Ł3, jestem pewien, że ponad 10tys. ludzi minimum, stadion bardzo okazały - to też może jeszcze bardziej związać nogi przyjezdnym.
Jestem pewny, że tak katastrofalnie w obronie to Legia nie zagra i raczej bramki wbić sobie nie da, a z przodu siłą rzeczy coś wpadnie widząc niefrasobliwość defensorów.
Ja pograłem Legia -1.5 już wczoraj i to nie ze względu, że to polski klub tylko obiektywnie oceniając szansę Warszawiaków w dzisiejszej konfrontacji. Urban rotuje składem i na ligę był skład jaki był - w końcu swój pierwszy wybór zachował na TNS czyli coś musi być na rzeczy. Teorie o odpuszczaniu można włożyć między bajki i oczekiwać 2-3 bramkowego zwycięstwa (L).
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom