>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

El. Ligi Mistrzów: Trencin vs. Legia Warszawa (27.07.2016) - III runda

Status
Zamknięty.
howardleb 136

howardleb

Użytkownik
Co prawda w pierwszych meczach z reguły pada trochę mniej bramek, ale w tym meczu widzę over 2.5 i obie strzelą.
Na tą chwilę takiego zakładu nie ma na BET365
Over 2.5 w meczu @2,2
Ktoś się orientuje czy będzie taki zakład BTS i Over? Bo szczerze nie zwróciłem uwagi czy BET wystawia taką pozycję...
 
magda-rzeszow 8

magda-rzeszow

Użytkownik
Zgadzam się z Vidalem. Nawet jak Legia awansuje do kolejnej rundy to trafi na jeszcze lepszy zespół. Jednak zanim dowiemy się czy tak się stanie trzeba pokonać drużynę ze Słowacji. A forma polskiej ekipy nie jest zbyt wysoka co nie napawa optymizmem przed dzisiejszym meczem. W poprzedniej rundzie piłkarze stołecznego klubu wymęczyli awans z mistrzem Bośni i Hercegowiny. Biorąc pod uwagę powyższe fakty oraz słabą dyspozycje piłkarzy warszawskiej Legii nie wydaje mi się by dzisiejszy pojedynek był łatwy. Dlatego zatem porażka Polaków jest dzisiaj możliwa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
D 30

dadycool

Użytkownik
A ja tam widzę w unibet mega fajny zakład 1/x po kursie 14. Można próbować. Ja widzę w tym meczu remis na koniec. Wiele było napisane o tym jak Trenczyn mocny jest w pierwszej połowie także liczę tu na 1:0 do przerwy a potem Legia wyciąga na 1:1. Zobaczymy ale po takim kursie warto moim zdaniem próbować.
 
S 245

sparks88

Użytkownik
Nie zapominajmy również o nawierzchni na jakiej będzie rozgrywane to spotkanie w Żylinie. Nie zdziwi mnie narzekanie piłkarzy po ewentualnej porażce z mistrzem Słowacji. Defensywa Trenczynu stoi na przeciętnym poziomie, a w Legii małe ubytki.
Over 2 AH - 1.575 @ bet365 - PRZEGRANA
Jeśli Trenczyn będzie grać swoje, nie powinno być kłopotu z pokryciem linii, gorzej jeśli będą się wzajemnie badać jak na pierwszej randce...

Niemniej życzę Legii awansu do czwartej rundy, potem już tylko prosta droga do grupy w Lidze Europy.
 
D 224

dboniem

Użytkownik
i Polsat Sport News również
Co do Trenczynu to warto jeszcze wspomnieć, że dwóch podstawowych zawodników dzisiaj nie zagra, są to:
- lewy obrońca Kinsgley Madu (zgrupowanie kadry olimpijskiej Nigerii)
- środkowy obrońca Lukas Skovajsa (kontuzja)
Tym bardziej formacja defensywna mistrza Słowacji może okazać się nieskuteczna i zapewne kilka bardzo dobrych sytuacji Legia wykreuje.
Brak Hlouska na lewej stronie obrony Legii to na pewno problem, przy dobrych skrzydłowych Trenczyn
 
fargo 17

fargo

Użytkownik
Witajcie! Z tego co przeczytałem widzę, że większość z Was nie daje dzisiaj szansy Legii na uzyskanie pozytywnego rezultatu. Zgadzam się z Wami, gdyż Legia nie ma ani formy, ani zgrania. By zatem zdobyła chociaż jednego gola na wyjezdzie potrzebuje dużo determinacji, a ewentualnie pomocy ze strony Słowaków, którzy nie zagrają w najmocniejszym składzie. Ubytki kadrowe są jednak po obu stronach, więc możliwy jest remis, lecz skoro Trencin gra na Słowacji, a do tego jest w wysokiej formie to wątpię by remis ich zadowolił. To może być otwarty mecz, z dużą ilością akcji i goli. Bez względu na to jak się zakończy mam nadzieję, że wygra dzisiaj zespół lepszy, a samo widowisko będzie bardzo atrakcyjne dla kibiców ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Trenczyn vs. Legia Legia (AH 0), 1.95 Unibet 2/10 ✅ 0:1 Grali klape, ale siedzi ;)
A ja jednak bardziej optymistycznie podejdę do tego meczu. O Legii napisaliście wszystko. Brak zgrania, grają klapę. Ok, ale ostatecznie muszą coś błysnąć. Trenczyn wcale nie grał pięknej piłki i nonszalancja omal nie doprowadziła ich do odpadnięcia. Wojskowi już mają swoją jedenastkę na ten mecz. Są przecież Moulin i Nikolics, a jak wiemy Węgier ma potencjał by zmienić losy meczu. Defensywa Słowaków pozostawia wiele do życzenia. To słowackie Porto jest jak dla mnie na wyrost. Mistrzowie Polski nie poradzili sobie dobrze z Bośniakami, w lidze też brakuje konsekwencji i ruchu. Niemniej potrafią pozytywnie zaskoczyć, a to już udowodnili niejednokrotnie. I dzisiaj liczę na podobną sytuację. Głównie patrząc na oba zespoły, to nie ma dla mnie opcji by kandydatem, a przynajmniej zdecydowanym kandydatem była ekipa gospodarzy. Mecz 50/50 się szykuje, a wygrana Legii może podejść nieco pod value - chodzi o AH. Dziury w obronie Słowaków utwierdzają mnie w tym przekonaniu i stąd płasko w kierunku gości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
fargo 17

fargo

Użytkownik
Wyniku tego meczu mało kto się spodziewał. Oglądałem i muszę przyznać, że Malarz zagrał mecz życia. Gdyby nie Jego interwencje to Legia by ten mecz przegrała. Sporo ludzi przegrało, bo Trencin miał wiele sytuacji, a żadnej nie wykorzystał. Karny też się Im należał, ale sędzia się nie popisał. To był mecz, w którym sytuacji strzeleckich, celnych strzałów było mnóstwo, a padł tylko 1 gol, a np. w meczu Celticu były tylko 3 celne strzały i aż 2 gole..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom