>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

El. Ligi Mistrzów: Legia Warszawa vs Zrijnski Mostar (19.07.2016 - 20.45) REWANŻ

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP

Betano

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z PROMOCJI W Betano!
Betano - bonus 100% do 200zł!

Pierwsze spotkanie zakończone remisem 1:1, jakie prognozy na rewanż?
Legia już za sobą 3 oficjalne spotkania i dwa remisy oraz porażkę, może wreszcie karta się odwróci.


ZAPRASZAM DO DYSKUSJI!​
 
otobet 115

otobet

Użytkownik

Legia Warszawa - Zrinjski
Czas na rewanż. Już dzisiaj na stadionie Legii dojdzie do rewanżowego pojedynku pomiędzy Legią Warszawa, a drużyną Zrinjski, która na codzień występuje w lidze bośniackiej. W pierwszy spotkaniu padł remis 1:1, który w korzystnej sytuacji stawia warszawiaków, jednak gdy któraś z drużyn strzeli pierwszą bramkę, druga będzie musiała rzucić się do ataku. W ostatni weekend piłkarze Legii zmierzyli się z Jagiellonią. Zaprezentowali się całkiem przeciętnie remisując 1:1, w dodatku było to ostatnie spotkanie Dudy w barwach Legii. Piłkarz podpisał kontrakt z Hertą Berlin i wątpliwy jest jego wystep w dzisiejszym spotkaniu, chyba że zgodzą się na to działacze Herty. Dobrą wiadomością dla Hasiego jest powrót Michała Pazdana. Zawodnik odpoczął już po EURO i będzie do dyspozycji szkoleniowca. W linii defensywnej piłkarze Legii nie wyglądali najlepiej, dlatego powrót Pazdana jest bardzo ważny dla losów spotkania. Pod znakiem zapytania stoi występ Moulina. Sztab medyczny Legionistów zrobi wszystko by przygotować tego zawodnika na 100%. Wszyscy liczymy na to, że nasz zespół jutro odprawi z kwitkiem Bośniaków :!:
Legia Warszawa: Arkadiusz Malarz – Łukasz Broź, Michał Pazdan, Igor Lewczuk, Adam Hlousek – Tomasz Jodłowiec, Thibault Moulin, Guilherme – Michaił Aleksandrow, Nemanja Nikolić, Michał Kucharczyk
▶ Legia oraz over 1,5 gola
▶ Kurs: 1.65
▶ Otobet
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
http://otobet.com]Już dzisiaj na Pepsi Arena dojdzie do rewanżowego pojedynku [...]
Co tam, że od dwóch lat Pepsi nie sponsoruje już Legii, i od tego czasu stadion wrócił do starej nazwy, która brzmi - Stadion Wojska Polskiego w Warszawie.
Widzę, że u bukmachera spore zainteresowanie pewnymi faktami. Niestety, ale to forum jak wiele osób już zauważa ma dość kiepski poziom od pewnego czasu. W typach dnia nie znajdziemy &quot;pewniaków&quot; tylko kursy z kosmosu, byle tylko nabić punkty do konkursu..

Co do samego spotkania, to popieram typ od @OtoBet, 2 gole dla Legionistów nie powinny być problemem tym bardziej u siebie. Mają Prijovicia, Nikolicia w ataku, którzy dają pewną jakość z przodu, z której nie schodzą. W treningu przedmeczowym wszyscy zawodnicy wzięli udział, co może cieszyć trenera, jak i nas Polaków. Ogólnie to myślę, że kolejna runda LM to jest maksymalna część przygody Legii w tych rozgrywkach, niestety, ale poczynania transferowe Leśniadorskiego nie napawają optymizmem, i z takimi transferami nie jest możliwe osiągnąć celu, jaki ma Legia - czyli awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Kurs na drużynę ze stolicy Polski w zasadzie fajny do grania w AKO wg mnie, i ja w tym kierunku pójdę. Mostar nie powinien być zagrożeniem na własnym obiekcie dla Legii, która powinna zdominować mecz od samego początku. Goście będą mieli także utrudnione zadanie ze zdobyciem goli, jeżeli Pazdan zagra chociaż na podobnym poziomie jak na EURO 2016, bo z tego co czytałem, to ma w tym meczu już wystąpić od początku.
Legia @1,45 Forutna ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Dziś po prostu nie może być innego wyniku jak tylko zwycięstwo Legii. Pierwszy mecz pokazał, że ekipa Zrijnski&#39;ego nie jest żadnym zespołem do bicia. Na pewno sami zawodnicy z Warszawy zdziwili się, że bośniacka drużyna podjęła wyzwanie i postawiła im tak trudne warunki.
Dziś Legia zagra praktycznie w optymalnym składzie, więc każdy inny wynik niż zwycięstwo i to co najmniej dwiema bramkami będzie wstydem. Dlaczego? Bo to jest dopiero II runda kwalifikacyjna, jeśli na tym etapie Legia sobie nie poradzi to pora porozmawiać z prezesem Leśnodorskim, który co roku twierdzi, że Legia awansuje w końcu do fazy grupowej.
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Co tam, że od dwóch lat Pepsi nie sponsoruje już Legii, i od tego czasu stadion wrócił do starej nazwy, która brzmi - Stadion Wojska Polskiego w Warszawie.
Widzę, że u bukmachera spore zainteresowanie pewnymi faktami. Niestety, ale to forum jak wiele osób już zauważa ma dość kiepski poziom od pewnego czasu. W typach dnia nie znajdziemy &quot;pewniaków&quot; tylko kursy z kosmosu, byle tylko nabić punkty do konkursu..
Dziękuje za zwrócenie uwagi. Zasugerowałem się soccerwayem. Przepraszam za błąd.

PS&gt; http://pl.soccerway.com/matches/2016/07/19/europe/uefa-champions-league/kp-legia-warsaw/hk-zrinjski-mostar/2244673/?ICID=HP_MS_01_08
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Leśnodorski gada tak co roku, bo musi jakoś zachęcić ludzi do przychodzenia na mecze. Dla niego najważniejszy jest zysk, a nie Liga Mistrzów, co najlepiej potwierdził nie przedłużając umowy z Czerczesowem, który nie chciał firmować bylejakości. Tę rundę jeszcze przejdą, kolejną (patrząc na potencjalnych rywali) również powinni ale ostatnią, gdzie mogą trafić na Olympiacos albo Salzburg to sorry ale z tym składem będzie o to diabelnie ciężko.
Dzisiaj tak naprawdę okaże się ile warta jest ta Legia, bo pierwszy raz w tym sezonie zagra w najsilniejszym składzie. Polskie drużyny zawsze mają problemy w pierwszym meczu, kiedy to muszą prowadzić grę, dlatego wynik 1:1 sprzed tygodnia nie był dla mnie jakimś zaskoczeniem. Do obrony wraca Pazdan więc może wspomoże trochę tę formację, która po ostatnich występach znajduje się mocno na cenzurowanym. Nikolić ostatnim występem potwierdził, że wciąż jest w wysokiej formie. Zwycięstwo mniejszą różnica niż 2 bramki będzie kompromitacją.

Mój typ:
Legia handicap -1,5 @ 2,23 Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Legia Warszawa (Pol) - Zrinjski (Bih) @ 1,42
Dzisiejszego wieczoru Legia o awans do kolejnej rundy eliminacji Ligi Mistrzów powalczy Legia Warszawa, której rywalem będzie Zrinjski. Przynajmniej dla mnie faworytem tego spotkania na pewno są Wojskowi. Owszem Legia jeszcze w tym sezonie nie zanotowała wygranej, ale czas chyba najwyższy się przełamać i sięgnąć po zwycięstwo. Można mieć sporo zarzutów do dyspozycji Wojskowych na pewno nie grają na swoim poziomie. Jednak pod względem potencjału na pewno są mocniejszym zespołem od rywali. Mam nadzieję, że zagrają dobrze w ofensywie, a na pewno stać ich na takie osiągnięcie, bowiem w ofensywie mają tak naprawdę dobrych piłkarzy jak Nikolić, Guillherme, Prijović czy Kucharczyk. Każdy z nich posiada bardzo duże umiejętności, a zdecydowanym liderem jest ten pierwszy, który w poprzednim sezonie poprowadził Legię do Mistrzostwa. Węgier umie odnaleźć się w polu karnym rywala, strzelenie bramek przychodzi mu z wielką łatwością i mam nadzieję, że to potwierdzi podczas tego pojedynku. Wszystko wskazuje, że szanse od pierwszej minuty powinien dostać Moulin, który wyrasta na gwiazdę tej ligi. W każdym ze spotkań strzelali bramki i wierzę, że tutja powinni równiez strzelić bramkę. Tym bardziej, że rywale muszę tak naprawdę się otworzyć, bowiem mają niekorzystny wynik. A to wszystko sprawia, że Legia powinna mieć więcej miejsca z przodu. Chociaż z drugiej strony defensywa gospodarzy tego spotkania nie wygląda za dobrze, bowiem Wojskowi do tej pory w każdym ze spotkań stracili bramki. Chociaż trzeba przyznać, że do składu powraca Pazdan, który według mnie powinien dać większy spokój w defensywie. A od pierwszej minuty powinno jeszcze zagra Broź, Lewczuk, Hlousek , który umie w dodatku podłączyć się w akcje ofensywne. Tuż przed nimi powinien zagrać Jodłowiec, który nie tylko pracuje w defensywie, ale również i często podłącza się pod akcje ofensywne. O rywalach nie można nic tak naprawdę powiedzieć, jest to znacznie słabsza drużyna pod każdym względem. Grając u siebie zaprezentowali się słabo, więc nie daję im większych szans na dobrą grę w tym meczu.
Mój typ 2-0
Malarz - Hlousek, Lewczuk, Pazdan, Broź - Kucharczyk, Jodłowiec, Projovic, Muolin, Guilherme - Nikolic
Baric - Jakovlejvic, Katanec , Stojkic - Peko, Tomic, Biblija, Petrak, Todorović - Mesanović
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Jest gdzieś ten mecz w TV?
Na Polsat Sport.

Co do samego spotkania to taki typ mi tutaj pasuje.Wraca Pazdan do obrony więc powinno być zdecydowanie lepiej niż z Rzeźniczakiem,który jest tykającą bombą.Goście u siebie do momentu strzelenia 1 gola praktycznie bez okazji,potem dopiero się ruszyli ale i Legia opadła z sił i zaczęła grać bardzo nie dokładnie.Dzisiaj Legioniści w pełnym składzie,powinna być dominacja z ich strony i czyste konto a kurs godny zagrania.

Zrinjski under 0,5 @ 2 ✅
Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Legia awansowała... jednak co to za awans jak gra Przeciętna jak nie słaba. Niewiadomo jakby ten mecz się ułożył później, po tym jak Legia dostała ( według mnie) karnego. Według mnie to właśnie Bosniacy stwarzali groxniejsze sytuację, a dwie doskonale interwencję Malarza najlepiej to pokazują, umieli chociażby zagrać prostopadla piłkę. Owszem Legia dopiero wchodzi na najwyższe obroty po tym jak piłkarze wracają z wakacji. Jednak z takim rywalem spodziewałem się znacznie lepszej gry
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Zwycięstwo zwycięstwem, ale styl jeszcze nie powala. Legia bardzo długo wchodzi w rytm meczowy, bardzo chaotyczne akcje na początku spotkania. Rzut karny oczywiście pomógł legionistom, później zaczęli konstruować lepiej wyglądające akcje, które przynajmniej były zamykane. Jak kolega cybul100 napisał wyżej z takim rywalem spodziewał się dużo lepszej gry, jak zapewne większość kibiców. Sam styl nie powala, ale bądźmy realistami - nie za styl się przechodzi dalej, chociaż patrząc na samą grę Legii można już mieć obawy co do dalszych faz Ligi Mistrzów. Ja pozostaję jeszcze optymistą, bo jest to dopiero początek sezonu, więc też piłkarze muszą znów poczuć, że są w stanie wygrywać.
Malarz pokazał się z niezłej strony, ale jedna sójka wiosny nie czyni. W dalszym ciągu trzeba wzmocnić pozycję bramkarza - sprowadzić kogoś, kto będzie podporą drużyny, a nie każdy będzie się modlił, aby bramkarz wyjął to co ma wyjąć.
Również bardzo trafne stwierdzenie ofensywnie - Pazdan był olbrzymim wzmocnieniem w tym spotkaniu, na pewno to też zmotywowało kolegów z obrony do jeszcze lepszej gry, że mają koło siebie kogoś doświadczonego i pewnego w swoich poczynaniach. Rzeźniczak? W kolejnej rundzie trzeba się modlić żeby nie dał żadnego babola, ani żeby się nie kiwał pod własnym polem karnym, bo lubi to robić, a mu nigdy nie wychodzi.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Co chwilę mówi się o transferach i ja tu pozwolę sobie się nie zgodzić. Sprawa przez kibiców i w mediach jest przedstawiana tak: kupimy lepszych piłkarzy to będziemy grać lepiej, a jak nie kupimy, to nie będziemy. I o tym jest mowa co roku, w tym szczególnie przez przypadek Piasta i teraz Legii. Po to trenują prawie cały rok, żeby swoje kwalifikacje podnosić. Jak ktoś pracuje w korporacji to co chwilę ma szkolenia, kursy, wciska mu się czasem już nawet niepotrzebną wiedzę żeby był przygotowany na wszystko i się rozwijał. Jak ma własną firmę to jeszcze więcej musi się uczyć żeby się rozwijać i zapewnić ciągłość działalności. W piłce nożnej jest tak samo, piłkarz ma szlifować pod okiem trenera podania, strzały, dośrodkowania, kondycję, wytrzymałość, czytanie gry i milion innych rzeczy. I do tego wszystkiego ma specjalistów, cały sztab ludzi odpowiadających za stopniowy postęp. Nie może być tak, że wynik uzależniamy od transferów i co chwilę jest lista życzeń: bramkarz, obrońca na bok i środek, rozgrywający, dwóch napastników i nie wiadomo kto jeszcze. Im dalsza runda pucharów tym lepsze transfery. To Malarz ma podnosić kwalifikacje, to Rzeźniczak ma przestać być tykającą bombą, to Prijović ma nie marnować okazji, to Hamalainen ma udowadniać swoją wartość i to się odnosi do każdego zawodnika. Niech oni trzy razy z rzędu odpadną na tej fazie grupowej LE z trudem rywalizując z mistrzami Danii, Belgii czy innymi Turkami ale nabiorą doświadczenia, zgrają się, codzienny trening przyniesie lepszą jakość i w końcu wyjdą z tej grupy i będą mierzyć coraz wyżej. Oczywiście, na poziom Cristiano Ronaldo czy Messiego pewnie nie wejdą ale przynajmniej zaliczą progress, sami coś wypracują. Ci, którzy mimo upływu czasu nie będą lepsi - faktycznie można ich wymienić, nawet trzeba, co widać po takim Kucharczyku. Ale to też stopniowo trzeba robić. Dobrą inwestycją jest trzymanie jakiejś gwiazdy lub bardzo dobrego piłkarza o uznanym nazwisku bo to wzmacnia właśnie ten aspekt podnoszenia umiejętności, przy takim piłkarzu inni widzą swój zawód z innej perspektywy i po prostu naśladują i motywują się. Taki transfer mogę poprzeć, ale to też wystarczy jeden na długi czas.

Ludziom, którzy nigdy nie zarządzali większymi pieniędzmi łatwo jest powiedzieć, że trzeba wydać dużo pieniędzy na transfery bo to się z czasem zwróci. Nie zawsze tak jest i nie zawsze można sobie na to pozwolić.

Podsumowując nie mówmy, że trzeba zrobić transfery tylko więcej wymagajmy od obecnych piłkarzy. Tym bardziej, że oni już pokazali że dobrze grać potrafią. Inna sprawa, to właściciele klubów powinni więcej od nich wymagać i wprowadzić restrykcje finansowe, bo wielu z nich mimo żenującej formy i postawy czuje się bezkarnie
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom