>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

El. LE: Kruoja vs. Jagiellonia | Celje vs. Śląsk Wrocław (02.07.2015)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP

Polskie drużyny również walczą w I rundzie eliminacji do Ligi Europy. Jagiellonia trafiła dość łatwego przeciwnika. Wiele wskazuje, iż nie powinni odpaść na tym etapie, choć już polskie ekipy przyzwyczaiły nas do kompromitacji. Śląsk natomiast zagra z bardzo niewygodnym rywalem. Celje ze Słowenii może namieszać. Zapowiada się trudny dwumecz.

Zachęcam do wspólnej analizy oraz dyskusji.
 
siema. 62

siema.

Użytkownik
Jedynym moim typem na pierwszą rundę będzie typ na Jagiellonię.
Po pierwsze:
-w klubie panuje spójność na linii Zarząd - piłkarze - kibice, co owocuje zwycięstwami
-do Szawli, gdzie rozgrywany będzie mecz jest z Białegostoku niecałe 400km, pula biletów przyznana dla kibiców to 800 sztuk ( choć podejrzewam że szybko się rozejdą, czytaj. będzie więcej)
-Jagiellonia nie przegrała od 9 meczów w Ekstraklasie ( nie licząc przekrętu z legią) bilans to 7 zwycięst i 2 remisy
-chcą zamazać Irtysz (wiem, że to nie argument jednak dodatkowa motywacja)
-mają Probierza, który wie jak poukładać zespół zarówno fizycznie jak i psychicznie
-wyjazd bliski, piłkarze po odpoczynku więc o zmęczeniu nie może być mowy
-rywal ostatnie 7 meczów bez wygranej (awans zdobyli jesienią- inny system ligi)
Wszystko przemawia za Jagą, więc proponuję wchodzić.

typ: Jagiellonia @1.50
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Kruoja - Jagiellonia @ 2 @ 1,49 Betsson ✅

Kurs zaczyna po mału spadać więc trzeba to szybko pobierać. Jaga to odkrycie minionego sezonu ekstraklasy. Michał Probierz skleił w Białymstoku bardzo mocną ekipę z charakterem, która ma chrapkę na trofea. Gdyby nie fakt, że Jagiellonia była najbardziej krzywdzonym przez arbitrów zespołem to dziś moglibyśmy ich oglądać w eliminacjach do LM. W przerwie letniej, klub wzmocniło dwóch wartościowych zawodników (Vassiljev, Grzelczak) którzy z miejsca powinni stać się zawodnikami pierwszego składu. Mało tego do Białegostoku trafił Sekulski, o którego walczyło 3/4 klubów Ekstraklasy. Ale czemu się dziwić skoro chłopak w minionym sezonie ustrzelił 30 bramek w 2 lidze? Martwi mnie odejście Pazdana bo to był prawdziwy lider defensywy. No ale i bez niego defensywa Jagi wygląda bardzo przyzwoicie. ;)
Kruoja obecnie spisuje się gorzej niż źle. Po udanym ubiegłym sezonie z klubu odeszło kilku ważnych zawodników co natychmiastowo odbiło się na grze FK. Obecnie zespół plasuje się na odległym - bo na 8 miejscu (liga liczy 10) z serią dwunastu spotkań bez porażki. Na uwagę zasługuje jednak dobra gra Beniusisa na którego szczególną uwagę powinni przykuć podopieczni Michała Probierza. Na Litwie pojawi się również duża grupa fanów z Białegostoku (ok 1,5 tysiąca) co dodatkowo powinno zmobilizować piłkarzy do zdecydowanego zwycięstwa - bo nie ukrywajmy Jaga jest zespołem o klase lepszym. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Coś na temat transmisji wiadomo?
Żadna stacja nie wykupiła praw do transmisji spotkań. Niemniej w starciu Kruoja vs. Jaga będzie możne obejrzeć to spotkanie na internetowej tv: Laola1.

Co do Śląska chyba będzie możliwość słuchania relacji w Radio Wrocław.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Żadna stacja nie wykupiła praw do transmisji spotkań. Niemniej w starciu Kruoja vs. Jaga będzie możne obejrzeć to spotkanie na internetowej tv: Laola1.

Co do Śląska chyba będzie możliwość słuchania relacji w Radio Wrocław.
Śląsk też ma być na laola1 ale nie wiadomo do końca.
 
M 91

mateo843

Użytkownik
Kruoja - Jagiellonia
Jagiellonia(-1,5) : 1,75 ⛔
Bet-at-home

Wynik : 0:1

Wszystko co miało zostać powiedziane zostało powiedziane na temat tego meczu, w takim razie nie rozumiem takich bezpiecznych kursów na czysty win Jagi. Jagiellonia w bardzo dobrej formie, w meczu kontrolnym wygrana 4:0 z Zagłębiem Lublin, który pewnie awansował z pierwszego miejsca w 1 lidze do ekstraklasy. Dodatkowo Jagiellonia świetnie się prezentowała w końcówce sezonu, nie tylko u siebie bo również na wyjeździe. Pewna wygrana z Lechem 3:1 (choć powinno być 3:0), wygrana z Pogonią 3:1, porażka 1:0 z Legią na bardzo trudnym terenie, po kontrowersyjnej końcówce. Po tym co przeczytałem u góry, czyli sporych problemach drużyny Kruoja, wszystko wskazuje ma pewne zwycięstwo Jagi
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Kruoja vs. Jagiellonia
Typ: under 3.5 gola - 1.57/WH ✅ ✅ ✅

Wszyscy otwarcie poszli w wygraną Jagiellonii i w sumie się nie dziwię, bo akurat ta drużyna rozniesie przeciwników z Litwy w dwumeczu bez większych problemów, ba myślę nawet, że zespół z Białegostoku zrobi to już w czwartek. Nie mniej jednak 1.20, które można teraz dostać to jak dla mnie śmiech i wolałbym zagrać dodatnie handi na gospodarzy. Znalazłem jednak coś dużo fajniejszego moim zdaniem a mianowicie under bramkowy. Wybrałem linię 3.5 gdyż dla mnie siada ona w 80%. Nie będę patrzył na H2H bo tam jest w ogóle na opak temu co ja myślę. Warto jednak wspomnieć, że Bartłomiej Drągowski jest to wspaniały bramkarz młodego pokolenia i wydaję mi się, że jeżeli nie przejdzie on nigdzie za granicę to przez kolejne 2 lata będzie strzegł bramki Jagi w bardzo dobry sposób. Co prawda odszedł Pazdan jednak ja na tyle ufam trenerowi Probierzowi, że jak dla mnie poukłada on tak swój zespół aby ten nie stracił gola na wyjeździe. O rywalach z Litwy było już pisane, że są po prostu słabi i raczej nie mają czego szukać w rywalizacji z zespołem z Polski. Dlatego sądzę, że zamurują się oni od początku i będą chcieli ugrać 0-0 aby w Polsce móc mieć jeszcze jakieś szanse. Drużyna z Białegostoku pewnie także nie otworzy się od początku i dopiero po jakimś czasie zacznie szarżować na bramkę rywali. Jak dla mnie mogą być to szachy, które wygra trener Probierz ze swoimi zawodnikami. Jeżeli pierwsza bramka padnie po 30 minucie to jestem pewien wejścia undera. Obie drużyny będą się cieszyły z gola i pewnie to im starczy. Jaga strzelając jednego gola na wyjeździe będzie jedną nogą w kolejnej rundzie a gospodarze tym bardziej będą się cieszyć. Wydaje mi się, że jedyny wynik jaki może pokrzyżować drogę mojemu underowi to 3-1 dla Jagi. Wydaję mi się jednak, że 2-0/1-0 to wynik jaki w tym meczu padnie także under wydaję się fajną opcją.
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Celje vs. Śląsk Wrocław
Gdy zobaczyłem potencjalnych rywali Śląska w pierwszej rundzie od razu stwierdziłem, że zespół Celje jest najtrudniejszym rywalem jakiego może trafić drużyna z Polski. Tak się stało i czekałem na kursy. Moje zdziwienie pojawiło się gdy UNIBET wystawił kursy na awanse danej drużyny a tam dużo większe szanse według buka miała drużyna z Polski. Jak dla mnie jedyny bonus jaki ma zespół z Wrocławia to fakt, że rewanż gra u siebie. Nie mniej jednak trener Śląska mówiący na konferencji po losowaniu, że jego drużyna trafiła najgorzej jak mogła pokazuję, że jednak wicemistrz Słowenii jest dość trudnym rywalem. Wydaję mi się, że pierwszy mecz zadecyduję o wszystkim. Osobiście uważam to spotkanie będzie podchodami. Obie drużyny od początku będą próbowały zobaczyć jak wyglądają ich rywale. Wydaję mi się, że buki pomyliły się w kursach bo drużyna ze Śląska ani razu nie wygrała na wyjeździe w europejskich pucharach. Tym bardziej strata M.Paixao jest ogromnym osłabieniem dla 4 drużyny Polskiej Ekstraklasy. O tym także warto wspomnieć, że pierwsza trójka poprzedniego sezonu była wyraźnie lepsza od reszty stawki. W Śląsku były straszne problemy z kibicami gdyż nie chcieli oni przychodzić na mecze swoich ulubieńców. Jutro podobno ma być ich aż 2000 ale czy to duże wzmocnienie dla drużyny z Polski? Nie wydaję mi się. W zeszłym roku byli słabi, na wyjazdach są tragiczni. 1 wygrana na 10 spotkań. Moim zdaniem dużo większe szansę ma jutro drużyna Celje a kursy to nieporozumienie. Osobiście uważam, że pierwsza połowa zakończy się wynikiem 0-0 a całe spotkanie wygra drużyna gospodarzy 1-0 i dzięki temu przyjedzie do Polski i zamuruje się przed drużyną Śląska. A czy ta po odejściu Paixao ma wgl jakieś argumenty aby postraszyć ekipę ze Słowenii? Mi osobiście nie wydaję mi się. Co prawda wygrali oni ostatnio 1-0 w sparingu z Zagłębiem jednak to &quot;tylko&quot; beniaminek naszej ligi. Ja jutrzejsze spotkanie oceniam bardzo wyrównanie dla obu ekip nawet z małą przewagą dla drużyny gospodarzy. Dlatego próbuję takie typy:
Celje DNB - 2.20/WH
0-0 do przerwy - 2.75/unibet
Śląsk NIE strzeli - 3.25/bet365
Celje Awans - 2.65/betano
 
U 0

Usunięty użytkownik 125299

Gość
Kruoja - Jagiellonia Białystok
Dzień przed meczem z Jagiellonią na konferencji prasowej obok dotychczasowego szkoleniowca Aidasa Dambrauskasa... pojawił się Ukrainiec Mykoła Trubaczow (w przeszłości trener Amkara Perm czy Arsenału Charków). Obaj panowie poinformowali, że dotychczasowy opiekun będzie pomagał nowemu trenerowi, którym został... Trubaczow.

– Nie będę mówił o powodach naszej słabszej gry. Wiem co jest nie tak, ale nie jest to odpowiedni czas by mówić o naszych kłopotach - mówił na przedmeczowej konferencji Trubaczow
– Mamy nadzieję, że one są przejściowe i że w następnym sezonie powalczymy już nie tylko o wicemistrzostwo, ale nawet o tytuł mistrzowski. Nie mieliśmy zbyt wiele czasu ostatnio, żeby coś znacząco poprawić, ale zauważyłem, że zawodnicy zrozumieli o co chodzi. Tworzy nam się fajny kolektyw oraz że w następnym sezonie Ci zawodnicy zostaną w drużynie i będziemy mogli postarać się o coś więcej. Jutrzejszy mecz traktujemy bardzo poważnie, nie skupiamy się jedynie na poprawie naszych rezultatów w lidze. Gra w Europie również jest dla nas ważna. Nie ma nieważnych spotkań. Wychodząc na boisko zawsze trzeba walczyć – zapewnia szkoleniowiec litewskiego klubu.
Za Przegląd Sportowy. A oto moja ocena tej sytuacji:
Kruoja zwalnia trenera na dzień przed meczem z Jagiellonią, ale jest to gest symboliczny w kontekście meczu, bowiem poprzedni trener będzie obecnie drugim trenerem i za ten mecz odpowiada on w 100%. Wygląda na to, że Panowie są profesjonalistami, a profesjonaliści nie rozwalają rocznej pracy poprzedników w dzień. Zawodnicy nowego trenera mogą potraktować jedynie jako motywator do lepszej gry, bowiem kozły ofiarne obecnej sytuacji w klubie na pewno się znajdą. Właśnie trwa na nich polowanie.
Kurs na czyste konto Jagielloni przed kilkoma dniami wynosił 2,37 w bet365. Był to ogromny value i szykowałem na niego maksymalną stawkę. Wimbledon niestety pokrzyżował mi plany i złapałem zaledwie 1,57 ale jest to nadal dobry kurs. Obecnie wynosi on 1,44 w bet365 jednak w marathonie wciąż można złapać 1,60.
Tak grająca Jagiellonia ze zwycięstwem problemów mieć nie powinna, ale 1,10 to kurs który powinien być wystawiony w spotkaniu wyjazdowym Jagi z kompletnymi amatorami takimi jak drużyny reprezentujące San Marino czy Gibraltar. Litwini są o wiele lepsi i brak formy jest czynnikiem ważnym, ale nie na tyle by stawiać po tak niskim kursie na Jagę, która przecież nie jest w rytmie meczowym.
Zatem to co polecam, to obejrzenie początkowych minut spotkania lub stawianie na czyste konto podopiecznych Michała Probierza. Jeśli stawiać na Jagę, to raczej niską stawką na wysoki handicap. Dobrą opcją wydają się też undery, rada z handicapami tyczy się również ich.
(Kruoja nie strzeli) 1,60 @ Marathonbet
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Celje vs. Śląsk Wrocław
.
Wydaję mi się, że buki pomyliły się w kursach bo drużyna ze Śląska ani razu nie wygrała na wyjeździe w europejskich pucharach. Tym bardziej strata M.Paixao jest ogromnym osłabieniem dla 4 drużyny Polskiej Ekstraklasy. O tym także warto wspomnieć, że pierwsza trójka poprzedniego sezonu była wyraźnie lepsza od reszty stawki. W Śląsku były straszne problemy z kibicami gdyż nie chcieli oni przychodzić na mecze swoich ulubieńców. Jutro podobno ma być ich aż 2000 ale czy to duże wzmocnienie dla drużyny z Polski? Nie wydaję mi się.[/b]
Pozwoliłem sobie wyciąć ten fragment i odpisać, bo trzeba trochę rzeczy sprostować w tej Twojej analizie.
Po pierwsze kibice - Kibice Śląska zawsze jeżdżą za swoją drużyną, stawiają się w jak największej ilości. Ale takich kibiców jest 6-7 tysięcy, reszta osób przychodzi popatrzeć, a jak dobrze wiesz mecz np. Śląsk vs Łęczna to nie jest jakiś hit , dlatego przychodzi nie wiele osób na takie spotkania, stadion na 40 tys i świeci pustkami.
Po drugie Paixao - gość po kontuzji w tym sezonie zagrał słabo 21 spotkań 7 bramek, problem był z nim taki, że rosadzał szatnię od środka, grał dla siebie byle tylko dostać powołanie do kadry, a kiedy stracił szansę, miał już całkowicie wyrypane. Z jednej strony pisząc na facebooku , że kocha Śląsk, żeby za chwilę podyktować warunki nie możliwe do spełnienia. Lepszy był od niego Flavio, wielu kibiców w tym ja uważam, że bracia grając osobno dają więcej drużynie, bo nie ma grania między sobą, a tak często grają występując razem. Podanie do brata, a jak się nie da to drybling. Sprawdziło się to, gdy Marco miał kontuzję i 2 sezony temu kiedy Flavio przychodził do Śląska.

I czy ten mecz będzie zachowawczy, śmiem wątpić. Dodatkowo piszesz, że Celje tak o sobie strzeli bramkę i co Śląsk będzie stał i patrzył? Nie, wtedy na pewno rzucą się do ataku, żeby to odrobić.
Mówisz, że Śląsk gra słabo na wyjeździe, to fakt, ale patrząc na staty ligi z poprzedniego sezonu Celje gra lepiej na wyjeździe niż u siebie.
Cechą Celje jest ciągły i wysoki pressing z którym Śląsk sobie będzie musiał poradzić chcąc coś osiągnąć.
I trzecia rzecz, bardziej jako ciekawostka ;) - co do tezy, że Śląsk nigdy nie wygrał na wyjeździe w europejskich pucharach:
23.9.1976 Floriana La Valetta – Śląsk 1:4
29.9.1982 Dinamo Moskwa – Śląsk 0:1 (rewanż)
18.7.2012 Budućnost Podgorica – Śląsk 0:2
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Ja jestem z Białego i powiem tylko, że nie ma co się podniecać polskimi klubami. Teraz to inni się cieszą jak trafią na polski klub. Taka prawda. Klub w rozsypce na papierze stacza wyrównaną pierwszą połowę z objawieniem sensacją i jeszcze super hiper Jagą.
PO PIERWSZEJ POŁOWIE NA JAGĘ JEST 1.57 - na pewno nie warto grać

lepiej JAGIELLONIA PONIŻEJ 1.5 GOLA 1.44
jAGIELLONIA PONIŻEJ 2.5 GOLA 1.12

KURSY W PRZERWIE
 
realadi 241

realadi

Użytkownik
Słabo ta Jaga... gdyby strzelili chociaż jeszcze jednego,no ale podejrzewam że w rewanżu będzie grubiej :p na szczęście uchwyciłem 5 minut przed końcem &quot;szalony&quot; kurs 9.00 że jednak wygrają ???? szkoda tylko tej kartki dla Grzyba :/
 
M 98

mokatoopl

Użytkownik
Generalnie u mnie ten meczyk także na plus, bo zagrałem na brak BTS. Tak czy owak Jaga zagrała bardzo słabo i gdyby rywal miał więcej szczęścia w kilku sytuacjach to spotkanie skończyło by się wynikiem 1:0 tylko, że w drugą stronę. Miejmy nadzieję, że w rewanżu Białostoczanie zagrają zdecydowanie lepiej i posypią się na bramki na które tak wszyscy w tym meczu liczyliśmy.
 
T 0

trygron

Użytkownik
Nikt o meczu Śląska nie pisze?
Jak na mój gust dobry value na over 2.00 @ 1.719 w pinnacle. Celje gra techniczną piłkę, ma być dobra frekwencja. Śląsk też powinien zagrać ofensywnie, jak dla mnie ta linia jak najbardziej do gry.
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Śląsk wygrał ???? ja przyznaje sie do błędu, nie doceniłem ich. Straciłem pieniądze nie mniej jednak gratulacje dla Polskich drużyn które jedna noga sa w kolejnej rundzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom