>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ekwador-Polska 13.11.2005

Status
Zamknięty.
domel 49

domel

Forum VIP
Ekwador-Polska

3.45 2.1 2.9 Profesjonał

Co sadzicie o tym spotkaniu?? Jak wszyscy wiemy ostatnio nasi grają całkiem dobrze oczywiście nie tak jak byśmy chcieli ale wkońcu zakwalifikowali sie do Mistrzostw Świata. Polska wystąpi w tym spotkaniu w eksperymentalnym składzie jak myślicie dobrze na tym wyjdzie?? Ja stawiam tu oczywiście na Polskę z wiadomych przyczyn.


Mój typ: 2
 
dziubu 0

dziubu

Forum VIP
EKWADOR 0 - 3 POLSKA

2 min. Tomasz Kłos (0:1)
58 min. Ebi Smolarek (0:2)
90 min. Sebastian Mila (0:3)

Na pewno należy się cieszyć ze zwycięztwa Polski z teoretycznie trudnym rywalem, bo pamiętać
należy, że Ekwador pokonał Argentyne! No ale prawda jest taka, że to co oglądaliśmy na
ekranach TV trudno nazwać meczem :/ Fatalna murawa, rzęsisty deszcz, ogólnie masakra.
No ale liczy się ostateczny sukces. Teraz jeszcze mecz z Estonią, zobaczymy co pokażą
zmiennicy piłkarzy, których widzieliśmy na boisku dzisiaj.
 
domel 49

domel

Forum VIP
gladkie zwyciestwo Polski czekamy teraz na Estonie mysle ze bedzie to ciekawszy mecz i oczywiscie wygrany przez Polske. Glupie pytanie ale gdzie gra Polska w srode??
 
L 45

laha

Forum VIP
Ekwador pokonał Argentyne
I brazylię również

&quot;Polacy miastrzami piłki wodnej&quot; -Lecz Polacy są przyzwyczajenie do takich warunków (podtekst)

To tytuł jednego z pism sportowych :p

Myśle ze wygramy z Estonią gładzidko....jush tłumacze ...Janas stworzył taką atmosfere ze nikt niejest pewny miejsca w składziei Ci &quot;słabsi&quot; zawodnicy wiedzą o tym i bedą się starali pokazać &quot;klase&quot; aby załapać się do reprezentacji.
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Zadko mi sie oglądało tak przyjemnie gre polaków , grali bardzo dobrze i podobała mi sie ich zaangazowanie stwarzali bardzo duzo akcji(mimo warunków takich jakie były) Zobaczymy co dalej ale napewno mecz w Ostrowcu nie bedzie powalajacym spektaklem futbolowym...
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Grzegor nie powinien grac w reprezentacji.Ja proponuje Frankowski i Smolarek a za nimi Zurawski co o tym sadzicie??

Ja sie wypowiem na ten temat bo w sumie w Polsce zostal przyjety pewien stereotyp . Rasiak drewniak rasiak słabiak i tym podbnie. Jezeli Rasiak nie trzeli bramki w sytuacji bardzo dobrej odrazu jest ze rasiak to i owo. Natomiast nikt nie pamieta niestrzelonych bramek z karnych niestrzelonych goli w akcji sam na sam kazdy zapomina bo co??? Bo innym zawodnikom może sie podwinac noga ale Rasiakowi nie. Po to jest trener by wybierał składy on widzi kto jest w jakiej formie i on napewno zna sie lepiej niz my.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom