>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Temat z analizami Ekstraliga - półfinały

Status
Zamknięty.
neutralny 557,4K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
W tym temacie podajemy typy na półfinałowe mecze Ekstraligi w sezonie 2024 w których zmierzą się ze sobą:

Apator Toruń - Motor Lublin
Stal Gorzów - Sparta Wrocław
 
maniek81 417,1K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Toruń (+6.5) - Lublin [1] 1.80 betfan

Całkiem spory kurs na gospodarzy, biorąc pod uwagę handicap. Toruń, to przede wszystkim ekipa własnego toru. Wraca Emil, więc siła rażenia powinna być dziś spora. Dudek i Lambo w formie, więc powinno być dobrze. Przedpełski u siebie też powinien coś dorzucić. Goście mogą mieć ciężko, bowiem i Zmarzlik i Holder po dzwonach w SGP. Mogą dziś odczuwać dyskomfort i kto wie czy nie pojadą na jakiś prochach przeciwbólowych. Zapowiada się zacięte spotkanie, więc biorę handicap w stronę gospodarzy. Alternatywnie można bezpieczniej do dubla +8.5 po kursie 1.47.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +786
M 17,8K

murej

Użytkownik
Bednar 0,5 + 1,52 betclic piękna to była promocja
w 3 biegu ma Gustsa,liczę że ten 1 pkt zdobędzie :D
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1014
Sándor Tihanyi 56,6K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Toruń - Lublin
Typ Toruń
Kurs 3.20
Buk Unibet

Zieloni jak zawsze wysoko ale dziś nie gram z uwagi na kurs ale że Toruń naprawdę może to zrobić ba musi. Kluczem jest powrót Emila i mega forma Dudka z Lambo i w 3.5 zawodnika można wygrać mecz
Motor ma swoje drobne problemy bo Zmarzlik już przegrywać a i on jak i Holder mieli dzwonki. Jazda na całego więc próbujemy


Gorzów - Wroclaw
Typ Wrocław
Kurs 3.50
Buk Unibet

Tu tak samo ale w drugą stronę Wrocław na fali mecz w Grudziądzu kapitalny. I tu mamy mocnych 4 zawodników przyjmując że Kowalski pojedzie dobry wyjazd a Juniorzy nie są na złej pozycji czuję że dziś może by. Na sttyku
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2110
neutralny 557,4K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Stal Gorzów - Sparta Wrocław
Paluch poniżej 7,5 pkt. @1,75 Betclic

Stojanowski powyżej 1,5 pkt. @1,57 Betclic
Łaguta poniżej 11,5 pkt. @1,60 Betclic
Krawczyk powyżej 3,5 pkt. @1,62 Betclic

Trzech najlepszych zawodników powyżej 35,5 pkt. @1,75 Forbet
Widzę duży potencjał przy liniach wystawionych na spotkanie Stali ze Spartą. W większości idę w kierunku młodzieżowców. Wyjątkiem jest under Łaguty. 11,5 to za wysoko jak na wyjazdowy mecz i t w półfinale play-off. Mało któremu zawodnikowi udaje się robić takie liczby w takiej fazie sezonu i to na wyjeździe, nawet Artiom będzie miał bardzo ciężko pokryć tak wysoką linię.
Co do juniorów gram overy Stojanowskiego i Krawczyka, które są po prostu niskie i niewiele będzie trzeba, aby je pokryć, a kursy są dość dobre. Na Palucha 7,5, czyli wysoko. Wiadomo, jak Oskar radzi sobie w Gorzowie, jednak tu też trochę patrzę na fazę sezonu. To jest półfinał i jazda będzie na żyletki, tym bardziej w tej parze, więc Oskar nawet, jak będzie miał więcej biegów, a pewnie będzie miał to i tak 6-7 oczek to dla mnie maks co może tu zdobyć.
Ostatni zakład trochę nieoczywisty, jednak ostatnie trzy takie bety, które zagrałem mi weszły, bo stosunkowo te 35,5 jest dość przyjemne, gdyż wystarczy trzem zawodnikom średnio po 12 punktów. A w grę wchodzą wszystkie starty, więc ewentualne zmiany taktyczne również mają znaczenie. Rzuciłem okiem również na ostatnie mecze między tymi ekipami na Stadionie Olimpijskim i na ostatnie trzy mecze, które analizowałem we wszystkich taka linia została pokryta.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1243
B 35,1K

bartezgambler

Użytkownik
Saifutdinov powyżej 10 punktów - betfan 1.75
Katastrofa
Po urazie pośladka chyba nie ma już śladu, bo Emil w pierwszym meczu pojechał bardzo dobrze. Dziś w Lublinie będzie trudniej ale skoro w kwietniu na tym torze zrobił 16 punktów to sądzę, że stać go na 11 oczek. Łatwy bieg 10, do tego liczę na jakąś rezerwę taktyczną za Przedpełskiego, to powinno się przełożyć na dobry wynik. Gdyby zdobył równe 10 punktów mamy zwrot.
Dla odważniejszych można zagrać Saifutdinov najwięcej punktów w meczu po kursie 2.45 też betfan.
 
Ostatnia edycja:
karfus 112,3K

karfus

Użytkownik
W Przyjemski over 5.5 | 1.67 | fortuna | pierwsze 5 startów

Dzisiaj wiele będzie zależało od Wiktora. W pierwszym wyjazdowym meczu 6 oczek. Na swoim torze w teorii powinno być prościej bo jego średnia domowa na bieg to 2,192. Jest fawortytem do zwycięstwa w biegu juniorskim, a w drugim swoim biegu jedzie przeciwko Przedpełskiemu i Lewandowskiemu, więc też liczę na dobre punkty. Jest również spora szansa na wskoczenie za któregoś z zawodników formacji seniorskiej przy słabszej ich postawie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +541
unicaja 13,2K

unicaja

Użytkownik
Cierniak pojedzie w biegach nominowanych? TAK @2,01 sts

Bdb kurs na Matiego dziś jedzie spod 11 a zatem jego wynik mocno zależny jest od zestawu startowego. Niemniej widać duże zaufanie w ekipie do niego co nawet podkreślił na konferencji kierownik Motoru. Fajny układ biegów do tego w parze ze słabiutkim ostatnio Holderem. Po takim kursie można próbować
 
Ostatnia edycja:
B 81,5K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Cierniak powyżej 6,5 pkt STS @1,57

Co mnie przekonało do tego typu to zmiana numeru startowego w Lublinie chociaż 10 również nie była zla, ale pod 11 tylko raz pojedzie z Kuberą , dwa razy z Holderem który jedzie piach, nie sądze że dzisiaj odpali, i w biegu 11 z juniorem Banborem, rywale są spokojnie do objechania Heiselberg czy juniorzy, myślę że z urzędu ma na koncie te 5-6 punktóww biegu 5 pokona najprawdopodobniej 5-1 Przedpełskiego. I tam jest prawdopodobna nawet trojka. Myślę że z 8-9 pkt możemy się spodziewać ze strony Mateusza.


1.D/CKuberaDudek i Heiselberg
II5.A/BHolderHeiselberg i Przedpełski
III10.B/AHolderLewandowski i Sajfutdinow
IV12.D/CBańborLambert i Kawczyński
 
Otrzymane punkty reputacji: +476
K 2,6K

kalus46

Użytkownik
Cierniak powyżej 6,5 pkt STS @1,57

Co mnie przekonało do tego typu to zmiana numeru startowego w Lublinie chociaż 10 również nie była zla, ale pod 11 tylko raz pojedzie z Kuberą , dwa razy z Holderem który jedzie piach, nie sądze że dzisiaj odpali, i w biegu 11 z juniorem Banborem, rywale są spokojnie do objechania Heiselberg czy juniorzy, myślę że z urzędu ma na koncie te 5-6 punktóww biegu 5 pokona najprawdopodobniej 5-1 Przedpełskiego. I tam jest prawdopodobna nawet trojka. Myślę że z 8-9 pkt możemy się spodziewać ze strony Mateusza.


1.D/CKuberaDudek i Heiselberg
II5.A/BHolderHeiselberg i Przedpełski
III10.B/AHolderLewandowski i Sajfutdinow
IV12.D/CBańborLambert i Kawczyński
W 5 Biegu pojedzie RT najprawdopodobniej
 
maniek81 417,1K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Holder -Lambert (-1.5 pkt.) [2] 2.25 betfan

Idę w typ z kilku względów. Lambo w formie. W serii zasadniczej zrobił w Lublinie 9pkt. w 6 biegach. Dziś liczę, że będzie więcej, biorąc pod uwagę aktualną dyspozycję i problemy gospodarzy. Holder co prawda przesunięty pod nr 12 i teoretycznie łatwiejsze biegi, ale gdzieś może trafić się RT ze strony gości w biegu z jego udziałem i wtedy już tak łatwo nie będzie. Z kolei Lambo ma łatwy bieg 12. Ogólnie może być typ na styku i rozstrzygnąć się w biegach nominowanych, ale ten kurs moim zdaniem przesadzony, ja bym dał tu bardziej wyrównane kursy, dlatego spróbuję.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +743
M 17,8K

murej

Użytkownik
Emil-Zmarzlik -0,5 Emil 1,7 forbet(wszystkie starty)

Jestem zdania że Apator wjedzie do finału, więc myślę że Emil dołoży dużą cegłę do awansu.Do tego najprawdopodobniej 6vs5 biegów.
 
Sándor Tihanyi 56,6K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Lublin - Toruń
- 12,5 Lublin
Unibet
Kurs 2.00 Nie było dziś rywala

Nie ma co szukać kwadratury koła, dziś koło jest okrągłe. W ubiegłym tygodniu cieszyłem się podwójnie z wygranej Torunia bo wszedł kupon i rozmiarów tej wygranej na przyszłość. BO przy małych rozmiarach nie było by co grać, a tak dziś idę w Motor dziś pod ścianą. Ale uważam że to jest zespół kompletny może ostatnio nie jeżdżący zgodnie z oczekiwaniami ale dalej na papierze wyglądają lepiej. Co do ubiegłego tygodnia Toruń wygrał to w czwórkę, jednak trzeba mieć na uwadze, że dziś juniorzy Torunia zrobią max 1 pkt Bedą tłem i trzeba się liczyć że jak zrobią więcej niż dwa punkty to będzie ogromny sukces. Ponadto 2 Polak i u24 to bolączka i pożywka punktów. Pawełek miał wielki wpływ na wygraną ale u siebie a w Lublinie to inna bajka. Cały mecz stoi na barkach wielkiego trio muszą być bezbłędni tak jak u siebie ale w to też nie wierze. Motoarena daje show i pomaga gospodarzom. Lublin to jednak tor dla rzemieślników nie jest łatwo na nim wyprzedzać i wiele zależy od 1 łuku. Dlatego dla przykładu dam 1 mecz gdzie wiele punktów Toruń zdobył na dystansie i myślę że tu będzie pies pogrzebany ze rozegranie 1 łuku należeć będzie do gospodarzy i trio punkty potraci. Ciężar jest ogromny jednak jazda na 3 liderów bez wsparcia juniorów i drugiej lini to skazanie na max 3-3 w biegach. ale i wielka okazja do ciułania punktów przez Motor. Reasumując na kluczowych pozycjach jak juniorzy U24 i drugiej linii przewaga Lublina wręcz przepaśc jak dodam do tego pokonywanie wielkiej trójki przez liderów Lublina to dziś nie ma z czego zbierać. Tylko dzień konia trójki Torunia bezbłędność i dodatek Pawła może dać sukces ale nie wierzę w to i gram na Awans Lublina z przytupem.

Dudek - Kubera
Kubera
2.22
Unibet Patryka dziś też nie bylo

Z racji że nie wierze wbezbłędność trójki Torunia to najmniej wierze w Patryka. Pomimo jak pisałem we wtorek kapitalnej formy czuję że dziś może nie dojechać i przegrywać wyścigi. Kubera słaby mecz w Toruniu ale u siebie powinien wyjśc ponad 10. Kurs atrkacyjny bo handicap u Dudka w postaci jednego biegu więcej. Mimo to uważam, że Domin u siebie ogarnie go w 5 startach
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1721
neutralny 557,4K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Sparta Wrocław - Stal Gorzów
Sparta Wrocław @1,32 Betclic
Gusts powyżej 1,5 pkt. @1,82 Betclic
Miśkowiak poniżej 4,5 pkt. @2,25 Betclic

Trudne spotkanie do typowania dziś we Wrocławiu. Ja jednak znalazłem trzy opcje na których warto się oprzeć. Wszystkie gram w betclicu, gdzie gramy bez podatku.
Na start zwycięstwo Sparty na które spodziewałem się jakiegoś 1,10, gdzieś tam du dubla tripla można wrzucić. Nie wyobrażam sobie, aby wrocławianie po wygranej w Gorzowie aż tak spalili się na swoim torze, aby aby nie wygrać, meczu, tym bardziej, że goście borykają się z dużymi problemami może nie kadrowymi, ale na pewno dyspozycyjnymi. Pod formą znajduje się na pewno Woźniak, Vaculik również nie jest tak pewnym liderem gorzowian, jak w latach poprzednich, występ Fajfera stał w ogóle pod znakiem zapytania, a Miśkowiak, jak to Miśkowiak raz lepiej, trzy razy gorzej. Samym Thomsenem się meczu nie wygra. Co do Miśka typuję również tu jego under, choć linia niska. Kurs jednak na tyle wysoki, że według mnie warto, tym bardziej, że nawet na juniorach punktów przed biegiem nie można Kubie dopisać w ciemno. Tor na Stadionie Olimpijskim nigdy nie był łaskawy dla młodego seniora Stali. Dziś przy takiej stawce daję mu do złapania tylko jakieś pojedyncze oczka i nawet te cztery myślę, byłyby niezłym wynikiem, choć i tego nie byłbym pewien, tym bardziej, że Paluch przy dobrym starcie w biegu juniorskim będzie czekał na kolejne starty.
Ostatni bet leci w kierunku overu Gustsa, bo nie skreślałbym młodego żużlowca, a trzeba pamiętać, że sztab szkoleniowy będzie miał w głowie ewentualny finał, gdzie Francis może być potrzebny, więc przy dobrym wyniku jestem przekonany, iż będzie dostawał dziś swoje szanse nawet trochę na siłę. Łotysz w tym sezonie zdobywa średnio 1,857 punktu na mecz, dziś co prawda stawka wysoka, jednak biorąc pod uwagę okoliczności i fakt, że moim zdaniem trenerzy nie będą go odsuwać od biegów te 2-3 oczka uda się zdobyć. Poza tym lubię takie typy, kiedy czasem po pierwszym starcie zakład można rozliczyć jako wygrany, mam nadzieję, że w tym przypadku będzie podobnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1203
Sándor Tihanyi 56,6K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Wrocław - Gorzów
Typ Wrocław - 6.5
Kurs 2
Buk Unibet Egzekucja wykonana

Spodziewam się dziś egzekucji. Choć wysoki kurs na gospodarzy sprawił we mnie zawahanie. Jednak po kilkukrotnym przeanalizowaniu meczu utwierdzam się w przekonaniu że Gorzów zrobi na Olimpijskim max 40 pkt. Jeśli buki sugerują się tylko upadkiem Macieja to są zawyżone i tak bo uważam że gdyby Magic nie mógł to by nie jechał na siłę. Gorzów przegrał finał u siebie mając Wrocław na łopatkach. Trzeba liczyć na mocne uderzenia Wtsu bo w nominowanych zapewne młodzież. Ogromna kluczową postać to utrzymanie świetnej domowej dyspozycji BK o resztę zadbają liderzy
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1056
A 437,6K

adams235

Znawca - Żużel
Ja dziś obieram takie kursy,co do samego wyniku meczu nie mam zdania,choć nie wykluczam że Gorzów długo się będzie blisko trzymać,ale pewnie im zabraknie...
A.Thomsen over 9.5 kurs 1.8 Fortuna
Nie no ktoś musi ciągnąć wynik ,linia na 10 nie jest wygórowana i myślę że po takim kursie jest value
M.Janowski under 8.5 kurs 1.75 Fortuna
Upadek upadkiem ale może nie będzie konieczne jechanie Maciejem w nominowanym, choć i zdrowy Maciej często bujał się na linii 8-9 pkt wiec z braku laku zagram to...
J.Krawczyk under 4.5 kurs 1.75 Fortuna
Liczę tu mocno na Palucha że w końcu na wyjeździe coś pojedzie i urwie punkty Kubie,jedyny kłopot to może być 4 biegi bo może jechać za Gustsa,mimo to nie widzę nic innego ciekawego do gry...
 
Ostatnia edycja:
maniek81 417,1K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Thomsen - Vaculik (+0.5 pkt.) [2] 2.02 forbet

Spróbuję dziś typu na Vaculika, któremu pasuje tor we Wrocławiu. Wygrał tu przecież rundę SGP pod koniec sierpnia, w rundzie zasadniczej jako jedyny nawiązał walkę z gospodarzami, gdzie Stal doznała wysokiej porażki. Dzisiaj także liczę na jego dobry występ, a mając w pamięci występ Thomsena na tym torze w rundzie zasadniczej, to przy takim kursie próbuję gry na Vaculika.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1921
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom