>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Temat z analizami Ekstraliga - finał i mecz o 3 miejsce

maniek81 409,2K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
W tym temacie podajemy typy na mecze o medale sezonu 2024, czyli wielki finał Ekstraligi i mecz o 3 miejsce:

Finał
Sparta Wrocław - Motor Lublin

Mecz o 3 miejsce
Stal Gorzów - Apator Toruń
 
B 81,5K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Stal - Apator Typ: Stal - 4,5 @1,50 forbet

Obie ekipy mierzyły się już kilkukrotnie w tym roku, nawet los zdecydował na pojedynek ćwierćfinałowy, gdzie Stal była minimalnie lepsza. Stal wtedy u siebie wygrała 51-39, jednak wtedy Stal przystępowała do pojedynku z trenerem Chomskim którego w klubie już nie ma. Działacze prędzej niż myślą będą tej decyzji żałować. Kapitalnie wtedy pojechał Paluch 11 pkt w 5 startach. Torunianie natomiast jechali z z/z za Emila. Dziś Emil jest w pelni sił i jest w składzie, mimo wszystko uważam że Stal ponownie wygra w okolicach 50-40, mimo że fatalnie jedzie Wozniak, ale Thomsen i Vaculik trzymaja poziom ligowy, wrócił Fajfer i zdecydowanie lepiej jedzie Miśkowiak niż w rundzie zasadniczej. Torunianie natomiast na wyjazdach jadą padakę, nie mają juniorów, myślę że pojedynejk juniorów to będzie dzisiaj jakieś 9-2. Dzwie dziury na seniorce Heiselberg i Przedpełski. Trio Dudek Lambo i Emil nie będą wygrywać wszystkiego, pokazali jak ciężko na wyjazdach się jedzie w Lublinie. Torunianie również nie lubia jezdzić na Jancarzu, ostatnio wygrali tam bodajże 9 lat temu. Gorzowianie nie popelnia takiego błedu jak w pojedynku gdzie przegrali spotkanie prowadząc już 17-7 na początku spotkania
 
Otrzymane punkty reputacji: +335
maniek81 409,2K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Woźniak [poniżej 8.5 pkt.] 1.70 betfan
3 pkt.

Szymek w ogniu krytyki. Niemal pewne jest, że sezon 2025 pojedzie w innym klubie. Do tego w Gorzowie nerwowa atmosfera. Ale nie ma się co dziwić, bo występ we Wrocławiu, to dno zarówno drużyny, jak i Szymka. Nie wiem co nagle miałoby się zmienić, by Szymek dziś zrobił 9 pkt. Wczoraj w SGP kolejny bezbarwny występ. Dzisiaj wychodzi mi jakieś 6 punktów u niego przed biegami nominowanymi. U innych buków linia 7.5, betfan daje 8.5, więc wchodzę w to.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +662
A 423,5K

adams235

Znawca - Żużel
Wczoraj Janowski dał zarobić po fajnym kursie i dziś idę konsekwentnie w tym kierunku:
M.Janowski under 9.5 kurs 1.6 Fortuna
Mecz na żyletki będzie,każdy bieg mega trudny kaliber,punkty można w takim meczu z każdym zgubić ,wczorajsze zawody mogą mu się trochę odbić,kurs do dubla dla mnie idealny
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +749
Sándor Tihanyi 53,7K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Gorzów Toruń
Typ Gorzów -6.5
Kurs 2
Buk Unibet
Można analizować i całą noc ale jak się robi tak tor to nie ma opcji by dziś wygrać

Po swoich domowych analizach i po przejechaniu tego meczu bieg po biegu kurs wystawiony przez bukmachera jest za wysoki a liczba punktów do zdobycia przez Gorzów w spokojnym zasięgu. Wiadomo że Stał nie błyszczy ale to było na tle silnej Sparty. Ponadto pożegnano Stasia ale w żużlu trener nie ma takiego znaczenia. Skoro wyjazd do Toruń jedzie w 3 i bez juniorów zatem przewagav8 pkt może zostać wypracowana przez samych juniorskich gospodarzy.

Sparta - Motor
Typ Motor
Kurs 1.95
Unibet Formalność.

Motor jak dla mnie to bierze Sparta może nie dać rady szczególnie Janowski może mieć mirj czasu na regenerację dla ręki. Martwi trochę Banbor ale na drugiego juniora powinien wystarczyć. Sparta ma swoje dziury i może mieć problem odskoczyć.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +476
marasspec 22,6K

marasspec

Użytkownik
czy ktoś może ma info z pierwszej ręki czy jedzie dziś Krawczyk??? Złamań żadnych nie miał po upadku ,ale poszyty mocno więc za mało czasu żeby wydobrzeć wg mnie
 
R 1,4K

rabatko

Użytkownik
Wczoraj Janowski dał zarobić po fajnym kursie i dziś idę konsekwentnie w tym kierunku:
M.Janowski under 9.5 kurs 1.6 Fortuna
Mecz na żyletki będzie,każdy bieg mega trudny kaliber,punkty można w takim meczu z każdym zgubić ,wczorajsze zawody mogą mu się trochę odbić,kurs do dubla dla mnie idealny
Ty adams to jesteś mistrz w żużlu, szacun😉
 
Otrzymane punkty reputacji: +246
Do góry Bottom