>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ekstraliga żużlowa - 1 runda PO

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP
J 3,9K

jacques

Forum VIP
1 runda PO , Niedziela 12 sierpnia

▶ Ulamek-K.Kasprzak Typ: 2 @ 1.75
Sebastian ostatnio niestety prezentuje się wręcz tragicznie jak na lidera . Jeździ przeciętnie i w Polsce i na Wyspach i w Szwecji . Myślę , że za szybko wrócił po kontuzji i niestety teraz takie są efekty i sezon do końca raczej ma stracony . Kasprzakowi ostatnio odbija ale swoje jedzie . Jeśli dziś nikogo nie zabije i wytrzyma presję ( zapewne kibice Włókniarza zgotują mu piekiełko) to powinien pojechać lepiej od Colgate&#39;a .
▶ G.Hancock-L.Adams Typ: 2 @ 1.85
Adams w ostatnich 2 meczach na tym torze na 36 możliwych punktów zdobył 34 ... Wczoraj wygrał Grand Prix . Jest w świetnej formie . A Greg no cóż swoje zrobi ( 11-12 pkt ) ale Leigh powinien dziś pokusić się o kolejny komplet. Troszkę się obawiam czy nie zabalował za bardzo ale myślę , że zdaje sobie sprawę z ważności tego meczu i nie zawiedzie
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
WTS Atlas Wrocław - Marma Rzeszów 1 (-11.5), 1.80 Bwin

WTS zaczyna dzisiaj rywalizacje o DMP. W zasadniczej części sezonu Wrocław zajął 4te miejsce. Zespół WTSu cały sezon jeździł w kratke, mieli kilka słabych spotkań, kilka kontrowersyjnych (np. z Falubazem 1,5 tygodani temu) oraz kilka niezłych pojedynów. W zeszłym tygodniu na stadionie Olimpijskim pojechali bardzo dobrze z Unią Tarnów miażdżąc ich. Dzisiaj ponownie na stadionie Olimpijskim zmierzą się z Marmą Rzeszów. W zespole z Wrocławia nie zabraknie dzisiaj Andersena ani Crumpa, a do tego pojedzie utalentowany Bjerre oraz ostatnio dobry Gapiński. Andersen jak i Crump jechali wczoraj bardzo dobrze w GP Skandynawii, Crump zajął 3e miejsca, natomiastAndersen był tuż za nim. Dzisiaj również widze obydwu zawodników w dobrej formie.
Rywal Atlasu, Marma Rzeszów, również pojedzie w najsilniejszym składzie z Pedersenem na czele. Nicki wczoraj wypadł poniżej oczekiwań w GP i dzisiaj na pewno będzie chciał się zrewanżować Andersenowi, który go wyprzedził w pierwszym półfinale wczrajszego turnieju. Wraz z Nickim pojdzie dzisiaj Nicholls, który był wczoraj w pierwszej ósemce oraz młody Davey Watt. Ale nie mają więcej tak dobrych zawodników.
Moim zdaniem silniejszą ekpie ma zespół gospodarzy i handi powienien ejść nawet jeśli z Jokerem pojedzie Nicki.

Powodzenia ;)
 
miko89 0

miko89

Użytkownik
Ile punktów zdobędzie Wiesław Jaguś (Tor)? 1 (over 10,5), 1,90 Bwin

Wiesiu wraca do wielkiej formy sprzed kontuzji, co potwierdzil w ostatnim spotkaniu w Lesznie zdobywajac komplet punktow. Wyprzedzajac na ostatnich metrach wirtuoza leszczynskiego toru Leigh Adamsa zapewnil zwyciestwo swojej druzynie. We wczorajszym GP rowniez pokazal sie z dobrej strony zdobywajac 12 pkt (3 msc po rundzie zasadniczej). Co wiecej Jagus bardzo dobrze czuje sie na tarnowskim lotnisku. W ostatnim meczu obu druzyn w Tarnowie wywalczyl 13 pkt (1,3,3,3,3). Mysle, ze w obecnej dyspozycji stac go na zdobycie 11 pkt.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Przypominam , że dziś rewanże :


  • I kolejka finałowa DMP - rewanże - 26. sierpnia
  • Unibax Toruń - Unia Tarnów
  • Unia Leszno - Złomrex Włókniarz Częstochowa
  • Marma Polskie Folie Rzeszów - Atlas Wrocław


Polsat Sport pokaże mecz w Rzeszowie , gdzie Marma zmierzy się z osłabionym brakiem Andersena ! Atlasem ...
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Już jutro odbędzie się Finał i mecz o 3 msc. Speedway Ekstraligi . W Lesznie przy rekordowej frekwencji Uniści podejmą Krzyżaków z Torunia , a we Wrocławiu Sparta podejmie Stalowców z Rzeszowa .
Zapowiedź meczu o złoto :
http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id=4&amp;amp;k1_id=44&amp;amp;k2_id=100&amp;amp;dzial_id=355&amp;amp;news_id=222141
Zapowiedź meczu o brąz :
http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id=4&amp;amp;k1_id=44&amp;amp;k2_id=100&amp;amp;dzial_id=355&amp;amp;news_id=222187
Zapraszam do dyskusji !
Mecz o złoto :
1. Miedziński Adrian
2. Zagar Matej
3. Jaguś Wiesław
4. Dryml Ales
5. Sullivan Ryan
6. Marcinkowski Alan
7. Ząbik Karol
9. Hampel Jarosław
10. Batchelor Troy
11. Kasprzak Krzysztof
12. Baliński Damian
13. Adams Leigh
14. Pavlić Jurica
15. Kasprzak Robert
Mój typ na dwumecz : Unia Leszno @ 1.80
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
Mistrz - Unia Leszno w tym sezonie zasłużyli na mistrzostwo i ten tytuł powinien do nich powędrować.
A co do brązu to będzie wyrównany mecz, ale jestem za Atlasem Wrocław. Marma zapewne będzie chciała u siebie odrabiać , bo na wyjeździe im nie wróże.
Moje typy:
zw. ligi - Unia Leszno - 1,70
Wrocław - Rzeszów (+6) 1 @ 1,80
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
A mnie się wydaje , że handicapy są ustawione bardzo dobrze i ja grać ich nie będę . Znalazłem sobie w BWIN jednak dwa inne zdarzenia , które mnie zainteresowały .
Po pierwsze w meczu o brąz :

Jason Crump Typ: Powyżej 11.5 punktu @ 1.85
Australijczyk ostatnio jest w bardzo dobrej formie i wszędzie punktuje bardzo mocno . W tym meczu pojedzie w parze z juniorem i w sumie ma dość łatwy układ biegów :
  • Pedersen , Leś , Sitera
  • Watt , Dobrucki , Sitera
  • Kuciapa , Nicholls , Sitera
  • Watt , Kuciapa , Słaboń
  • zapewne bieg 15
Myślę , że 11 punktów to on powinien mieć już po 4 kolejkach startów i tylko dorzucić coś w biegu nr. 15 . Wiadomo , że Jason niezbyt wiele ( jeśli w ogóle ) traci punktów na bonusach .
Jarosław Hampel Typ: Powyżej 9.5 punktu @ 1.75
No i drugi typ . Jarek co prawda jeszcze pewnie nie jest w pełni sił po kontuzji jednak jedzie na swoim torze , gdzie nie zwykł nie przywozić dwucyfrówek . Myślę , że dziś jest w stanie zdobyć co najmniej 10 punktów . Jedzie w parze z juniorem Troy&#39;em Batchelorem i również ma najłatwiejszy układ biegów z całego zespołu :
  • Jaguś , Dryml , Batchelor
  • Miedziński , Zagar , Batchelor
  • Sullivan , Ząbik , Batchelor
  • Miedziński , Ząbik , Pavlić
  • bieg nominowany
Ja widzę to tak . Hampel zdobywa z 8-9 punktów przed nominowanymi i jedzie w biegu 14 , gdzie dorzuca brakującą ilość punktów .​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom