>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Ekstraklasa jest juz nasza

marcin8509 0

marcin8509

Użytkownik
tak czytam ten temat i musze sie dolaczyc do rozmowy bo tez czuje sie ŚLAZAKIEM

Oczywiscie ze 1600zł nie jest współmierne do wysiłku jakiego trzeba włożyć do pracy w kopalni,ale tak jest w wielu innych zawodach
moim zdaniem nie mozna mowic ze tak jest w wielu zawodach bo to jest bledne myslenie bo wtedy mozemy sobie np powiedziec w druga strone zeby informatyk zarabial 200 zl bo tak jest w wielu innych zawodach i on sie &quot;nie narobi&quot; moim zdaniem godziwa placa dla wszystkich a jako ze gornik ma bardzo ciezka prace ci co sa innego zdania nigdy nie byli pareset metrow pod ziemia gdzie jest zapylenie ciemno i niebezpiecznie (jesli chodzi o emerytury to srednia zycia gornika cos kolo 60lat nie wiem ile dokladnie ale malo wiec wczesniejsza sie nalezy)

koro na górnictwie nie zbija sie kokosów to trzeba byc elastycznym i z czasem sie przebranżowić a nie jedynie lamentowac nad kolejna zamknieta kopalnia.Rozumiem ze to cieżka prace ale...
akurat teraz wegiel poszedl do gory ale inny problem jest taki ze lepiej bylo pozamykac kopalnie i teraz nie ma skad go brac

Czemu jakieś palanty co nigdy nie byli na Śląsku i nie wiedzą nic o górnictwie decydują o najważniejszych sprawach związanych z tym zawodem ...
wydaje mi sie ze to nei ma znaczenia czy to sa palanty ze slaska czy z warszawy palant zawsze bedzie palantem i prezesi kopaln ktorzy gowno robia dostaja mega pensje i jeszcze zatrudniaja pod firmy w ktorych ludzie robia za 1000zl bo wlasnie nie maja wyjscia i to jest problem bo ryzykowac za 3000zl to ok twoj wybor ale gdy musisz zjezdzac za 1000zl i ryzykowac zycie to jest nie fer

emdoka bez urazy ale powiedz co Śląskowi dała Polska
Pozamykane kopalnie i bezrobocie
nie lubie takich slow w wykonaniu slazakow bo moim zdaniem &quot;milosc&quot; do slaska nie oznacza brak milosci do &quot;polski&quot;

Może wypełnia Cię żal i rozgoryczenie że najbardziej utytułowany klub wraca tam, gdzie jego miejsce ...
najbardziej utytulowanym klubem jest gornika zabrze i legia warszawa (nie slusznie i nie chce tu obrazic legionistow po prostu pamietamy dawne czasy i mecze na szczescie to juz sie skonczylo i legia teraz walczy uczciwie i godnie szacunek) ruch jest bardzo utytulowanym klubem ale nie najbardziej

jestem Slazakiem i faenm gornika zabrze ale to nie przeszkadza mi byc fanem wszystkich klubow ze slaska rowniez ruchu i bardzo dobrze sie stalo ze ten klub bedzie w pierwszej lidze miejmy nadzieje ze polonia bytom tez wejdzie
pzdr
 
marcin8509 0

marcin8509

Użytkownik
poszpertalem i dobra zwracam honor
1. Ruch Chorzów 14 5 7
2. Górnik Zabrze 14 4 7
3. Wisła Kraków 10 12 9
4. Legia Warszawa 8 9 10
5. Cracovia 5 2 2

wedlug wikipedii ruch wyprzerdza gornik jednym wicemistrzostwem wiecej moj blad przyznaje sie
napisalem tak dlatego ze kierowalem sie historia ze tak powiem wczesna no i kiedys dawnymi zacietymi meczami legii z gornikiem
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
po 1 Legia nie może się równac z takimi klubami jak Ruch czy Górnik bp Legia nie dorasta do pięt tym klubom mimo że utraciły dawny blask
po 2 może przesadziłem z tym górnictwem ale kiedyś było inaczej
po 3 przykład Gosiewskiego ... co On wie o górnictwie :?:
po 4 jestem Polakiem ale bardziej się czuję Ślązakiem :!: i nie dam wyzywac tej pięknej ziemi oraz jej mieszkańców
po 5 wielu z Was mieszka na Śląsku i tej ziemi nienawidzi ... nie rozumie dlaczego :roll:

pyRsk
 
Do góry Bottom