>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ekstraklasa czy Ekstraklapa?.

ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Sezon 2020/2021
Skuteczność Sierpień 2020: 60%
Skuteczność Wrzesień 2020: 46,15%
Skuteczność Październik 2020: 53,57%
Skuteczność Listopad 2020: 29,62%
Skuteczność Grudzień 2020: 45,72%
Skuteczność Luty 2021: 29,41%
Skuteczność Marzec 2021: 55%
Skuteczność Kwiecień 2021: 42,10%
Skuteczność Maj 2021: 29,03%

Sezon 2021/2022
Skuteczność Lipiec/Sierpień 2021: 54,16%
Skuteczność Wrzesień 2021: 54,16%
Skuteczność Październik 2021: 30,43%
Skuteczność Listopad 2021: 33,33%
Skuteczność Grudzień 2021: 42,10%
Skuteczność Luty 2022: 56,23%
Skuteczność Marzec 2022: 50%
Skuteczność Kwiecień 2022: 55,55%
Skuteczność Maj 2022: 44,44%
Sezon 2022/2023
Skuteczność Lipiec 2022: 61,63% Zysk/Strata 0,88j


Sezon 2022/2023
Podsumowanie: Sierpień 2022
Ilość podanych Typów: 18
Wygrane: 12
Przegrane: 6
Zwrot: 0

Skuteczność: 66,66%
Jednostki postawione: 1800j
Jednostki zwrócone: 1902.66j

Budżet: + 102.66j
 
Otrzymane punkty reputacji: +766
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:30 Ruch Chorzów vs Górnik Zabrze
1. Ruch Chorzów wykona rzut karny @ 5.50 / 100j
Wynik: brak
Wygrana: 484j
Fortuna

2. Ruch awans @ 2.30 / 100j
Wynik: 0:1
Wygrana: 202.4j

Fortuna

WDŚ wracają po kilku latach przerwy. Kto mieszka na Śląsku to wie jaka atmosfera panuje na dzielnicach i miastach obu klubów, tym bardziej gdy każdy kibic obu klubów usłyszał kto z kim zagra. Gdy zobaczyłem, że wylosowaliśmy Ruch, to czułem się jak w filmie ''Hooligans'', gdzie WHU wylosowali w pucharze ekipę Millwall. Wracając do samego spotkania to idę tutaj w kierunku rzutu karnego dla gospodarzy.
Pojawiło się sporo kontrowersji przed meczem gdy kibice Zabrzańskiego Górnika dowiedzieli się kto będzie sędzia dzisiejszy zawodów. Okazało się, że dzisiejszy mecz poprowadzi Sebastian Jarzębak, sędzia który mieszka w Piekarach Śląskich a urodzony w Bytomiu (a prywatnie sędzia Jarzębak jest kibicem Ruchu). Jego brat Piotr był swego czasu prezesem stowarzyszenia " Wielki Ruch". Nie chce tu snuć głupich snuć insynuacji i kontrowersji, ale niestety prawda jest taka, że przeciwko Górnikowi jest dyktowane bardzo dużo rzutów karnych. W poprzednim sezonie przeciwko Górnikowi podyktowano aż 13 razy rzut karny o ile dobrze pamiętam, pod tym względem Górnik był liderem. Sędzia Jarzębak w poprzednim sezonie na wapno wskazywał zaledwie 6 razy. W tym sezonie w trzech spotkaniach tych karnych już jest dwa. Sam trener Górnika wypowiada się, żeby skupić się na meczu, a nie szukaniu wymówek odnośnie sędziego. Mimo to ja spróbuje pograć karnego dla Ruchu.
Oba zespoły wychodzą w najsilniejszych zestawieniach. Górnik raczej jeszcze bez Podolskiego, chyba, że w przypadku złego wyniku wejdzie w drugiej połowie. Reszta bez zmian, choć kadrowo w ostatnich dniach w Zabrzu dużo się pozmieniało. Odeszli Stalmach, Kubica i Manneh. Przybyli Japończyk Okunuki, który raczej dzisiaj nie zagra, a ponad to dołączył napastnik Amadej Marosa, który ma szanse na występ oraz obrońca Szcześniak. Na dodatek z zespołem trenują Rostkowski i Ściślak, którzy raczej nie są wzmocnieniami, a uzupełnieniem kadry. Ruch bez problemów kadrowych i dziś w najsilniejszym składzie.
Odliczamy do 20:30, zapinamy pasy i startujemy z WDŚ..
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:30 Legia - Radomiak
3. Legia @ 2.02 / 100j
Wynik: 1:0
Wygrana: 178.8j

Fortuna

4. Legia podwójna szansa 1-1 @ 1.59 / 100j

Wynik: 1:0
Wygrana: 139.9j

Fortuna


Legia z kolejnym zwycięstwem ligowym?. Myślę, że tak. Gospodarze mają za sobą 120. minut pucharowego spotkania w PP , i udowodnili wszystkim w Polsce po raz kolejny, że mecz trwa 90.minut i gra się do końca. Bardzo dużo drużynie daje Carlitos, który to wraca powoli do regularnego strzelania goli dla Legii. Runjaic w PP dał odpocząć kilku graczom, ale nic w tym dziwnego w końcu od tego ma się szeroką kadrę aby rotować składem. Dzisiaj zapewne do pierwszej jedenastki wrócą Mladenovic, Josue czy Jędrzejczyk.
Radomiak w tym sezonie jeszcze na wyjeździe nie przegrał, a ostatnio na Łazienkowskiej zaliczył nawet efektowne zwycięstwo 0:3 oraz u siebie 3:1, stad też pewnie tak wysokie kursy na zwycięstwo gospodarzy. Wtedy mimo wszystko Legia była w dołku, a teraz jest to całkiem inny zespół. Nie przekreślam tutaj gości, ale uważam, że powtórzenie takiego wyniku będzie graniczyło z cudem.
Moim zdaniem Legia to bierze, ma zdecydowanie lepszą kadrę i powoli widać tutaj rękę nowego trenera.
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
17:30 Lechia Gdańsk - Warta Poznań
5. Lechia @ 2.51 / 100j
Wynik: 0:0
Wygrana: 220.88j

Fortuna
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Piast - Miedź
6. Piast @ 1.95 / 100j
Wynik: 2:1
Wygrana: 171.6j

Fortuna

20:30 Wisła Płock - Górnik Zabrze

7. Górnik @ 3.60 / 100j
Wynik:1:1
Wygrana: 316.8j

Fortuna
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:30 Widzew - Cracovia
8. Widzew @ 2.83 / 100j
Wynik: 2:0
Wygrana: 249j

Fortuna

Cracovia w poprzednim spotkaniu sprawiła mega sensacje rozbijając u siebie Raków aż 3:0. Czyżby znowu coś drgnęło w ekipie Jacka Zielińskiego?. Cracovia miała świetny start, ale potem zapanowała zadyszka i zaczęli tracić regularnie punkty. Teraz wygrali w PP oraz ostatnio w lidze. Jednak jestem zdania, że Widzew dzisiaj wygra i umocni się w górze tabeli. Cracovia ma ciekawy zespół i na dodatek młody, aby to jeszcze wszystko fajnie trybiło.
Widzew punktów mógł mieć zdecydowanie więcej, ale w kilku spotkaniach zabrakło postawienia tej przysłowiowej kropki nad ''i''. Liderem drużyny stał się Pawłowski, który dobrze zna ekstraklasę, a więc nic w tym dziwnego. Widzew co prawda u siebie nie jest wcale taki mocny bo wygrał zaledwie raz, ale tak jak pisałem, gdyby zespół ten nie tracił głupio goli i punktów to dzisiaj w łodzi byśmy mieli lidera ekstraklasy. Jestem zdania, że beniaminkiem dzisiaj pokaże po raz kolejny charakter i walkę o ligowe punkty, a ciężką praca i skutecznością wygrają to spotkanie.

20:30 Ruch Ch. - Zagłębie S.

9. Ruch @ 2.15 / 100j
Wynik: 2:0
Wygrana: 189.2j

Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +186
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:00 Górnik Zabrze - Piast Gliwice
10. obie strzelą gola @ 1.71/ 100j
Wynik: 3:3
Wygrana: 150.5j

Fortuna


Nie minęły dwa tygodnie, a ekipę z Zabrza czekają kolejny derby, tym razem z zespołem Piasta Gliwice. Na to spotkanie proponuje, że obie drużyny strzelą gola. Goście zaliczyli falstart przegrywając mecz za meczem, ale gdy spojrzycie na poprzednie sezony Piasta to kolejny rok z rzędu tak słabo zaczynaja start nowego sezonu. Fornalik i jego zespół mimo to przebudzili się i zaczęli powoli punktować notując zwycięstwa z Cracovią, Stalą oraz ostatnio z Miedzią. Piast w ostatnich dwóch spotkaniach strzelił dwa gole z stałych fragmentów gry, czyli podobnej broni po której to i Górnik Zabrze strzela gole. Atak gości wygląda bardzo ciekawie, bowiem od pierwszych minut zapewne zagra Wilczek, który ma na koncie już trzy trafienia, a wspierać go maja Kądzior, Chrapek czy Dziczek, który dołączył ostatnio do ekipy z Gliwic i w meczu z Miedzią zebrał kilka minut.
Obrona Górnika nie jest aż tak solidna jak w pierwszych spotkaniach, a błędy zaczynali popełniać min. Paluszek czy Jensen. Piast moim zdaniem jedną z takich okazji wykorzysta i umieści piłkę w siatce.
Górnik w lidze nie potrafi wygrać od czterech spotkań notując trzy bramkowe remisy i porażkę. W ataku niema kim straszyć, bowiem Podolski ma uraz (choć widziałem zdjęcia i wczoraj trenował), ale czy zagra?, zobaczymy. Krawczyk z Włodarczykiem odstawieni na ławkę, a ostatnio za gole odpowiedzialny miał być Cholewiak…dziwna sytuacja, mając napastników w składzie plus trzeci nabytek Marosę. Gaul tu trochę kombinuje i chyba nie potrzebnie. Mimo to myślę, że jutro to właśnie Marosa zagra od pierwszych minut.
Gdy spojrzycie na gole Zabrzan, to moja teza się potwierdza, bowiem w tym sezonie Górnik trafiał do siatki dziewięciokrotnie, ale aż pięć goli strzelali obrońcy, plus gol Janickiego w spotkaniu z Ruchem w PP. To pokazuje, że Górnik ma problem z wykańczaniem akcji jak i konkretnym napastnikiem.
Wracając do składu, to po kontuzji do składu powinien wrócić pomocnik Kotzke, który nie jest demonem szybkości, ale w środku pola nieźle sobie radzi. Może obok niego zobaczymy Blaz Vrhovec, który dołączył nie dawno do klubu i ma dość ciekawe CV. Choć tu myśle, że zagra Mvondo i jeden z tych panów na pewno zostanie zmieniony w drugiej połowie.
Górnik będzie chciał przełamać złą passę bez zwycięstwa i w końcu wygrać, a rywal ku temu jest idealny. Górnik musi być skuteczny, a doświadczonych graczy jak Plach, Czerwiński czy Holubek będzie trudno zaskoczyć. Mimo wszystko myśle, że obie ekipy przynajmniej raz strzelą do siatki, a my będziemy mogli rozliczać Typ na plus.
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
11. Piast @ 1.86 / 100j
Wynik: 1:1
Wygrana: 164j

Betfan

Legia - Miedź

12 .Legia @ 1.63 / 100j
Wynik: 3:2
Wygrana: 143j

13. Legia strzeli powyżej 1.5 gola @ 1.69 /100j
Wynik: 3:2
Wygrana: 149j

Betfan


Najlepszy klub w Polsce, Legia w najbliższej kolejce podejmować będzie zespół Miedzi. A tak całkiem serio, kurs na zwycięstwo gospodarzy powinien oscylować około 1.30, a tu mamy dość niezła promocje. Miedz jest poważnym kandydatem do spadku z ligi. W tym sezonie zaliczyli zaledwie jedną wygraną i to z najsłabszym zespołem ligi - Lechią.
Teraz jadą na Łazienkowską po kolejna porażkę, takie jest moje zdanie. Legia wyjdzie na to spotkanie mocno podrażniona po ostatnich batach z Rakowem. 4:0, to naprawdę dość duża kompromitacja zespołu walczącego o mistrza. Legia zapewne tego meczu nie przegra, ale również nie wyobrażam sobie żeby mieli zanotować tutaj remis.
Runjaić niestety gada głupoty, że Legia to najlepszy klub w Polsce i widocznie tymi tekstami chce się przypodobać kibicom. Legia nie gra rewelacji, ale na taki klub jak Miedź powinno starczyć, żeby odnieść zwycięstwo i zdobyć trzy kolejne punkty.
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
12:30 Korona Kielce - Górnik Zabrze
14. Korona @ 3.00 / 100j
Wynik: 1:2
Wygrana: 264j

Betfan

17:30 Warta Poznań - Lech Poznań

15. LEch @ 1.86 / 100j
Wynik: 0:1
Wygrana: 163j

Betfan
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Sezon 2020/2021
Skuteczność Sierpień 2020: 60%
Skuteczność Wrzesień 2020: 46,15%
Skuteczność Październik 2020: 53,57%
Skuteczność Listopad 2020: 29,62%
Skuteczność Grudzień 2020: 45,72%
Skuteczność Luty 2021: 29,41%
Skuteczność Marzec 2021: 55%
Skuteczność Kwiecień 2021: 42,10%
Skuteczność Maj 2021: 29,03%

Sezon 2021/2022
Skuteczność Lipiec/Sierpień 2021: 54,16%
Skuteczność Wrzesień 2021: 54,16%
Skuteczność Październik 2021: 30,43%
Skuteczność Listopad 2021: 33,33%
Skuteczność Grudzień 2021: 42,10%
Skuteczność Luty 2022: 56,23%
Skuteczność Marzec 2022: 50%
Skuteczność Kwiecień 2022: 55,55%
Skuteczność Maj 2022: 44,44%
Sezon 2022/2023
Skuteczność Lipiec 2022: 61,63% Zysk/Strata: 0,88j
Skuteczność Sierpień 2022: 66,66% Zysk/Strata 102.66j


Sezon 2022/2023
Podsumowanie: Wrzesień 2022
Ilość podanych Typów: 15
Wygrane: 9
Przegrane: 6
Zwrot: 0

Skuteczność: 60%
Jednostki postawione: 1500j
Jednostki zwrócone: 1534j

Budżet: + 34
 
Otrzymane punkty reputacji: +775
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
12:30 Ruch Chorzów - Sandecja
1. Ruch wygra i frekwencja na Stadionie wyniesie co najmniej 8000 kibiców @ 3.00 / 100j
Wynik: 2:1, 8200
Wygrana: 264j

Fortuna

Myślę, że w ten weekend warto spróbować takiego zakładu. Zacznijmy od frekwencji o która się nie martwię. Wczoraj Ruch na to spotkanie sprzedał już 6100 biletów. Do tego dochodzi niedziela, godzina idealna, a pogoda raczej nie przeszkodzi tutaj żeby dobić do 8 tyś kibiców.
Sandecja to obecnie jeden z najsłabszych zespołów 1.ligi. W tym sezonie jeszcze nie wygrali i są poważnym kandydatem do spadku. Ruch idąc na awans nie może sobie pozwolić na stratę punktów, a forma Ruchu naprawdę jest niezła. W tym sezonie przegrali zaledwie raz, zanotowali sześć zwycięstwo i cztery remisy. Jedna rzecz co może martwić, to, że Ruch lubi tracić punkty z drużynami z dołu tabeli. Tak było w spotkaniach przeciwko Chojniczance czy Górnikowi Łęczna. Oba spotkania zakończyły się remisami. Czy przerwa reprezentacyjna sprawi kolejna niespodziankę i wybije Ruch z rytmu?. Mam nadzieje, że nie, a Typ rozliczamy do niedzielnego obiadu na plus.
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
15:00 Górnik Zabrze - Zagębie Lubin
2. obie strzelą gola @ 1.63 / 100j
Wynik: 2:3
Wygrana: 143.4j

Fortuna


Zacznijmy od tego, że kurs na kolana nie powala, ale myślę, że warto. Górnik na to spotkanie bez dwóch podstawowych obrońców jak Janża, który jest liderem i w mega formie w formacji defensywnej Górnika oraz Janickiego, który wypadł na pewno do końca roku. Górnik w miejsce Rafała pozyskał do końca sezonu na obronę Szweda, ale czy zagra od pierwszych minut?. Nie wiadomo. Zabrzanie mieli dwa tygodnie na zgranie zespołu po transferach których co chwile dokonywał. Teraz czas na efekty. W ataku zaczyna to powoli wyglądać coraz lepiej, a fajnie w nasza ligę wpasował się Okunuki, który zaliczył dwa trafienia z Koroną. Do składu może wróci w końcu Podolski, ale tu dalej stoi duży znak zapytania. Górnik w końcu przełamał serie remisów i wygrał w spotkaniu z Korona 1:2.
Zagłębie jest niepokonane od czterech spotkań, i z meczu na mecz wyglądają co raz lepiej. Dolezal strzelił gole w dwoi spotkaniach z rzędu i tu Górnik powinien obawiać się tego gościa. Zagłębie to nie tylko Martin, ale również pozostała część graczy gości.
W bezpośrednich starciach gole lubią padać i myślę, że tym razem będzie podobnie, a kolejnym argumentem jest to, że obie ekipy znajdują się tuż nad strefa spadkowa, a więc Górnik jak i Zagłębie potrzebują punktów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +196
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
15:00 Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze
3. Górnik @ 2.68 / 100j
Wynik: 4:1
Wygrana:

Fortuna

17:30 Legia - Warta

4. Legia @ 1.90 / 100j
Wynik: 1:0
Wygrana: 167.2j

Fortuna


Legia w tym sezonie jeszcze u siebie nie przegrała i liczę, że teraz będzie podobnie. Warta w ostatniej kolejce przerwała swoje kiepska passę i wygrała z beznadziejnym Śląskiem. Goście po raz kolejni są nieobliczalni i zapewne będą chcieli na łazienkowskiej sprawić niespodziankę. Legia po zimnym prysznicum w Częstochowie ogarnęła się trochę wygrywając u siebie po szalonym spotkaniu z Miedzią 3:2, a następnie zremisowali bezbramkowo w Poznaniu po bardzo słabym spotkaniu.
Legia jest bez formy i widać to było w ostatnich trzech spotkaniach ligowych, ale liczę, że na Warte to powinno starczyć, choć nie będę zdziwiony, że to goście jako pierwsi trafią do siatki. Gospodarze bez Filipa Mladenovicia (pauza za żółte kartki). Reszta jest gotowa. Zieloni bez Michała Jakóbowskiego, Jakuba Kiełba oraz Bartosza Kieliby (kontuzje).
Gospodarze nie mogą sobie pozwolić w przyszłym sezonie na brak pucharów bowiem po raz kolejny ich budżet mocno ucierpi. Jestem zdania, że Legia jutro to bierze, że kolejny tydzień mocno przepracowali i zobaczymy ten efekt na boisku.
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:30 Wisła Płock - Legia Warszawa
6. powyżej 2.5 gola @ 1.88 / 100j
Wynik: 2:1
Wygrana: 165.44j

Fortuna

Ja spróbuje pograć gole w tym spotkaniu. Derby Mazowsza bo tak można nazwać spotkanie Wisły z Legią. Gospodarze po świetnym początku trochę zeszli z swojego poziomu i obecnie grają w kratkę. Nie oznacza to jednak, że nie strzelają goli. W składzie na to spotkanie na pewno się znajda najlepsi strzelcy gospodarzy Sekulski, Davo, Kolar i co najważniejsze wraca Wolski.
Legia w składzie również ma ciekawych graczy, którzy potrafią zamienić sytuacje na gole. Mowa o Carlitosie, który na razie nie błyszczy, ale są jeszcze przecież Muci, Rosołek czy Wszołek z Josue. Do tego do składu wraca Mladenovic, który pauzował za kartki.
Mecz naprawdę zapowiada się ciekawie i mam nadzieje, że nie rozczaruje. Dla obu ekip jest to bardzo ważne spotkanie w kontekście tabeli bowiem Wisła jak i Legia znajdują się tuż na podium.
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
15:00 Radomiak Radom - Śląsk Wrocław
7. obie strzelą gola @ 1.78 / 100j
Wynik: 2:0
Wygrana: 156.44j

Fortuna

20:00 Pogoń Szczecin - Piast Gliwice
8. Pogoń @ 1.88 / 100j
Wynik: 1:1
Wygrana: 165.44j

Fortuna
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
17:30 Górnik Zabrze - Lech Poznań
9. Lech podwójna szansa 2-2 @ 1.84 / 100j
Wynik: 1:1 1:2
Wygrana: 161.92j
Fortuna

10. Lech @ 2.25 / 100j
Wynik: 1:2
Wygrana: 198j

Fortuna

11. Lech pierwszy gol w pierwszej połowie 1-27 @ 2.61 / 100j
Wynik: 4. minuta
Wygrana: 229.68j

Fortuna

Myślałem, że mecz z Śląskiem dla Górnika będzie kolejnym spotkaniem na przełamanie, a stało się inaczej. ZA Górnikiem, że osiągnie dobry rezultat nie przemawia kompletnie nic. Bramkarz to jakieś nie porozumienie i co kolejkę puszcza babola. Obrona razem z pomocą i atakiem to kolejne nie porozumienie. Tu nie gra nic, a zawodnicy z meczu na mecz wyglądają coraz to gorzej. Wyglada to tak, że wszyscy mają ciężkie nogi po wpier*** treningowym w tygodniu, a potem wyglada to jak wyglada. Na dodatek nie zagra jeden z podstawowych graczy w pomocy Mvondo plus Janicki. Podolski swoją agresja i gestykulacją rąk nie pomaga drużynie.
Idę tu znacząco przeciwko Górnikowi.
Lech co prawda swój dodatkowy ważny mecz rozegra jutro, ale nie powinno to przeszkodzić w pokonaniu Górnika. Lech nie jest maszyna co rozjeżdża swoich rywali, ale starannie ich punktuje. Górnik w tym sezonie na dodatek u siebie zaledwie 5 punktów, a w ostatnich czterech spotkaniach stracił aż 11 goli!. Jeśli do tego zaliczymy sparing z Rakowem to będzie 17.
Na dodatek Górnik w ostatnich czterech spotkaniach regularnie traci gole w pierwszych 20. minutach, stad tez ten Typ na gola Lecha. Dodam na koniec, że tak stracone szybko gole przypominają mi sezon, gdzie Górnik spadał z ekstraklasy, tam wtedy też tak tracił szybko gole.
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:30 Widzew - Miedź
12.Widzew @ 2.00 / 100j
Wynik: 1:0
Wygrana: 176
Fortuna

13. Widzew podwójna szansa 1-1 @ 1.72 / 100j
Wynik: 1:0
Wygrana: 151.36

Fortuna

Jedyny argument jaki przemawia tutaj za ekipą goście jest fakt, że doszło do zmiany trenera. Nowym szkoleniowcem zespoły z Legnicy został Grzegorz Mokry, który ma za zadanie wyciągnąć z czerwonej strefy swój nowo objęty zespół. Jak to bywa w futbolu to właśnie jak to się mówi ''nowa miotła'' sprawia, że zespół odnosi zwycięstwo, ale liczę, że nie tym razem. Widzew jak na beniaminka pokazuje bardzo dobrze uporządkowany zespół, który pracuje mocno na każdy zdobyty punkt. Tu niema przypadku, a drużyna chodzi jak w szwajcarskim zegarku. Widzew niema zamiaru się zatrzymywać, a na pewno nie z zespołem, który okupuje dolna część ligowej tabeli. Moim zdaniem gospodarze już w pierwszej połowie strzelą gola aby moc potem kontrolować przebieg meczu. Mam tylko nadzieje, że gospodarze nie podejdą do tego spotkania, że mecz sam się wygra, a zagrają na swoje 200%..
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
15:00 Stal Mielec - Wisła Płock
14. powyżej 2.5 gola @ 1.82 / 100j
Wynik: 1:1
Wygrana: 160.16j

Fortuna

Spotkanie drużyn, które w tym sezonie miło nas zaskoczyły, a to, że są tak wysoko w ligowej tabeli nie jest wcale przypadkiem. Obie drużyny prezentują fajny i przyjemny dla oczu futbol, co cieszy. Proponuje na to spotkanie gole, a te w bezpośrednich starciach lubią padać. W pięciu ostatnich pojedynkach padło ich aż 19, co jest mega wynikiem. Stal Mielec dzisiaj bez dwóch ważnych ogniw Matrasa oraz Kasperkiewicza. Jest to z pewnością wielka okazja dla gości żeby strzelić tu gola bądź dwa, a może i więcej. W Stali w świetnej formie jest napastnik Hamulic, który odpalił z formą. W tym wszystkim pomaga mu min. Domański drugi najlepszy strzelec drużyny oraz cały zespół. Na dodatek gospodarze mają 30. minut więcej w nogach po spotkaniu w PP. Goście na braki w składzie nie muszą narzekać, bowiem dzisiaj wyjdą w swoim najlepszym składzie. Wolski, Sekulski, Davo czy nawet Furman z młodym Lewandowskim powinni być w tym spotkaniu gwarancją goli.
Dodam, że obie ekipy odpadły w tygodniu z PP, a więc jest to czas aby na koniec zbliżającej się rundy rzucić wszystkie siły na ligę.
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
12:30 Warta Poznań - Górnik Zabrze
15. Górnik @ 2.68 / 100j
Wynik: 0:0

Wygrana: 236j

Betfan

Spotkanie drużyn, które w tym sezonie dalej szukają formy na tą rundę. Warta jak i Górnik wygrały swoje ostatnie spotkania, tylko, że Warta wygrała u siebie w lidze z Jagiellonia 2:0, aby kilka dni później przegrać i odpaść z PP, a Górnik po czterech porażkach z rzędu w lidze, wygrał w Pucharze Polski 1:2 z GKS Katowice. Jestem zdania, że dzisiaj goście maja szanse, a nawet muszą wygrać to spotkanie bowiem ich sytuacja w tabeli robi się lekko nieciekawa. Kilka dni temu swoje petardy w nogach odpalił Podolski i chyba w nim nadzieja, że to właśnie jego przebłysk na boisku da upragnione trzy punkty w lidze Górnikowi. Fajnie wygląda Japończyk Okunuki, który ciągnie grę na skrzydłach. Do składu wraca Mvondo, a wiec jest kolejna dobra wiadomość. Bielica w bramce raczej zagości na dłużej, choć w spotkaniu w Katowicach przytrafił mu się mega babol..Liczę też na Paluszka, który na ten moment zjada Szcześniaka i co najważniejsze jest groźny przy stałych fragmentach gry. To samo tyczy się Olkowskiego, który jest mega pod formą, a porównując go z Dadokiem to właśnie Dadok wygląda zdecydowanie lepiej. Wygrana w Katowicach powinna dać pozytywnego kopa Górnikowi i mam nadzieje, że dzisiaj zobaczymy zespół, który od początku kontroluje grę, a nie jak ma to ostatnio w zwyczaju, zaczyna grać jak dopiero straci gola. Mecz ciężki, ale na pewno do wygrania..
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom