>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ekstraklasa 2008/2009 - opinie/komentarze

S 0

spitfire

Użytkownik
Nie chciałem zakładać nowego tematu, więc kilka słów refleksji na temat magazynu TVP2 -&quot;Szybka piłka&quot;. Poziom słaby, zachowanie &quot;ekspertów&quot; skandalicznie. Dlaczego?
Na minus:
1. Szczęsny i jego paczka obok zaczęli się śmiać, z tego że Polonia wygrała ze studentami w sparingu. No k*** mać żyjemy w kraju gdzie panuje demokracja i każdy z każdym może zagrać .
2. Trytko (nowy zawodnik Arki Gdynia) w wywiadzie powiedział dosyć szybko o przygodzie z Bundesligą, ale to nie powód żeby się idiotycznie śmiać panowie eksperci. To że mówi tak a nie inaczej - nie zmieni nic tego.. Szacunku trochę się należy!
3. Rozumiem, że program ma swój określony czas na antenie, ale niecała minuta nie wystarczy na prezentację/przedstawienie drużyny...
4. Ogółem &quot;eksperci&quot; wyśmiewali słabsze drużyny, kto oglądał chyba wie.
5. Studio - niezbyt ładnie dobrali kolory itp.

Na plus:
1. Prowadząca dwójka: Iwański-Patyra - nawet nieźle prowadzą ten bajzel
2.?
3.?

Cóż, może wielu się nie zgodzi, ale taka jest niestety prawda. Czekam na podsumowanie 1 kolejki-moze się coś zmieni.
Po 1 Polonia gra teraz w ekstraklasie to czego ona tam szuka jak gra z jakims uniwerkiem toc to jest smieszne.
Po 2 Trytko sam wybral bundeslige wiedzial pewnie ze nieda sobie rady tam to po co tam sie pchal pewnie polecial za kasa.
Po 3 Wlasnie dobrze zaprezentowali sklady i druzyny.Krotko zwiezle i na temat poco maja gadac o jakis pierdolach jakie transfery jakie sparingi grali i to wszystko.
Po 4 Wysmiewali te druzyny poniewaz taka jest prawda np Piast Gliwice co w tej druzynie zrobi sam Bojarski i Folc ciezko imn bedzie to wiemy ale oni sie nie nadaja na ekstraklase z tym skladem co dysponuja.
Po 5 Studio jest wlasnie fajne lepsze niz w 4-4-2 na tvp sport i lepsze niz orange ekstraklasa na tvn-nie.
Po 6 Eksperci i prowadzacy sa dobrzy i bardzo dobrze prowadza ten program :jezora:
 
dani1987 0

dani1987

Użytkownik
Śmieszą mnie tutaj niektóre wypowiedzi na temat Wisły Kraków , a dokładnie tego że niby nie ma szans z Lechem i Legią dlatego że nie dokonała żadnych transferów .. Siłą drużyny Wisły będzie to że posiada wyrównany skład ,a rezerwowi zawodnicy z pewnością byli by gwiazdamy w innych polskich klubach , weźmy np. pod uwagę tutaj Cantoro i Jrsika... Wspomnijmy tylko mecz o super puchar polski , gdzie większość zawodników których nawet nie mieliśmy okazji widzieć na ligowych boiskach uznali wyższość w tym meczu Legii dopiero w 87 minucie ...
Mimo to sezon będzie ciekawy ,a tytuł mistrza polski 2009 może być przesądzony nawet w ostatniej kolejce ,Podobnie jak niemal wszyscy nie wyobrażam sobie by którakolwiek drużyna poza Wisłą , Lechem i Legią mogła zdobyć mistrza , te trzy kluby znacznie odskoczą od reszty ...
 
markus 0

markus

Użytkownik
jeszcze nic nie wiadomo co bedzie w tym sezonie, nikt nie wie kto zagra w naszej skopanej lidze, nikt nie zna dokladnego terminu rozgrywania i meczow. Widzew chce wyrzucic Polonie Bytom z naszxje skopanej ligi, Korona moze powrocic do naszje skopanej ligu poniewaz zaprzestano walkiz korupcja ???? kluby nie maja czego sie obawiac. sprawa korony zostanie rozpatrzona w ciagu tego miesiac poniewaz wladze klubu nie zlozyly odwolania jeszcze, ale pot ym co sie dzisiaj stalo zapewne zloza. za nim rozpatrza odwolanie Korony minie miesiac, wiec zespol z Kielc przystapi do sezonu z miesiecznym opoznienie. smiechu warte co sie dzieje, paranoja, korupcja nie jest karana - teraz kluby moga czuc sie bezkarnie i cieszyc sie gra w naszej skopanej lidze.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Wczoraj już drugi &quot;odcinek&quot; &quot;Szybkiej piłki&quot; :] Rzeczywiście była szyyybka ????
Wczoraj nawet było śmiesznie - np. Kołodziejski mówił, że w Wodzisławiu to już są przygotowani na EURO i tam powinny być mecze rozgrywane. A nazwę stadionu zmienić na Odra Arena ???? To akurat było śmieszne :] Bulwersująca była wypowiedź Szczęsnego (czemu sponsor Górnika - Allianz nie ubezpiecza od głupoty) o faulu Bajicia. Jednego to może &quot;wkurzyć&quot; drugiego &quot;bawić&quot;.
Wczoraj dał znać także o sobie pan Jarek- &quot;ekspert sędziowski?&quot; ????
Najgorszy z trójki Kołodziejski-Szczęsny-Mojski jest ten trzeci... no jakoś tak nie pasuje... Brawa za skróty, widać że program &quot;wyrabia się&quot; no i z niecierpliwością czekam na niedzielę - 17-nastego sierpnia :]

PS. Kołodziejski coś wspomniał o zawodniku (ŁKS-u lub Odry), że był na kilku treningach i widziano go kilka razy w jacuzzi a potem sprzedano go do IV-ligowej drużyny ????
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Wczoraj dał znać także o sobie pan Jarek- &quot;ekspert sędziowski?&quot; ????
Najgorszy z trójki Kołodziejski-Szczęsny-Mojski jest ten trzeci... no jakoś tak nie pasuje... Brawa za skróty, widać że program &quot;wyrabia się&quot; no i z niecierpliwością czekam na niedzielę - 17-nastego sierpnia :]
Pierwszy program dla mnie był ok, ale wczoraj tragedia. Szczęsny ? Temu Panu powinni podziekowac. Wysmiewa sie ze wszystkich naokoło, dobrze ze z niego tak sie nie nasmiewali. Kołodziejski... chciał być śmieszny, no ale jakoś nie wyszło. Mojski? Nie było takiego... był przecież Robert Błoński ;P On tez zawsze lubi sie ponasmiewac, ale ma najwieksza wiedze nt. pilki sposrod tych trzech i najbardziej mi tam pasował. Ekspert od sedziow jak ekspert... dla mnie w miare ok oceniał sytuacje. Dwojka prowadzacych na plus aczkolwiek w pierwszym odcinku wygladalo to lepiej.

Jednakze skroty... co mozemy po tych skrotach ocenic ? Nic ! C+ daje im dłuższe skróty kilkuminutowe, a oni je obcinają maksymalnie tak aby zmiescic się w prawie godzinnym programie... szkoda, ze program trwa tak krotko, no ale co zrobic ?

Nie wiem czy nastepnym razem będę ogladał szybką piłkę... znacznie lepiej w tej konfrontacji wypadają Liga+ i Liga+Extra i długo pozostaną niedoscignione.
 
berq 0

berq

Użytkownik
Dzisiejszy mecz Lecha z Wisłą pokazał nam wszystkim, że w polskim futbolu rodzi się nowa &quot;siła&quot;. To dobrze. Lech wypadł dzisiaj zdecydowanie lepiej niż Wisła. Dzięki takim drużynom jak Lech polska liga nie będzie już tak obrzydliwie przewidywalna a rywalizacja dwóch czy trzech drużyn o stołek Mistrza Polski doda kolorytu polskiej lidze. Mam nadzieję, że dzisiejsze zwycięstwo Lecha podbuduje zespół i z jeszcze większym optymizmem Lech przystąpi do rozgrywek pucharowych a Wiśle dzisiejsza porażka pomoże szybko się pozbierać, pousuwać usterki aby w meczu z Tottenhamem zagrać na najwyższym poziomie. ????
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Dzisiejszy mecz Lecha z Wisłą pokazał nam wszystkim, że w polskim futbolu rodzi się nowa &quot;siła&quot;. To dobrze. Lech wypadł dzisiaj zdecydowanie lepiej niż Wisła. Dzięki takim drużynom jak Lech polska liga nie będzie już tak obrzydliwie przewidywalna a rywalizacja dwóch czy trzech drużyn o stołek Mistrza Polski doda kolorytu polskiej lidze. Mam nadzieję, że dzisiejsze zwycięstwo Lecha podbuduje zespół i z jeszcze większym optymizmem Lech przystąpi do rozgrywek pucharowych a Wiśle dzisiejsza porażka pomoże szybko się pozbierać, pousuwać usterki aby w meczu z Tottenhamem zagrać na najwyższym poziomie. ????
Mowienie o &quot;nowej sile&quot; moim zdaniem jest raczej nie na miejscu, po pierwsze nigdy po jednym meczu nie nalezy oceniac sytuacji, po drugie Kolejorz to juz przynajmniej od dwoch sezonow jest marka w Polskiej lidze. Inna sprawa ze Poznaniacy gubia punkty ze slabszymi druzynami /problemy z koncentracja? motywacja?/ a na najlepszych potrafia sie zmotywowac /mecz wczorajszy czy chocby z poprzedniego sezonu z Legia u siebie/. I jeszcze nasuwa mi sie taka refleksja ze nie pamietam aby jakas druzyna Smudy zagrala caly sezon na rownym, wysokim poziomie, Franz przygotowal pilkarzy tak aby Poznanska Lokomotywa od razu ruszyla na pelnych obrotach /chec zaistnienia w pucharach/ i faktycznie Lech zaczal sezon z &quot;wysokiego C&quot; ale niewykluczone a w moim mniemaniu nawet prawdopodobne ze przyjdzie zalamanie formy /pod koniec tej rundy lub w nastepnej/ i watpie by wtedy Kolejorz mial wypracowana juz przewage nad Wisla czy Legia. Legia natomiast zaczela sezon fatalnie, odpadli z pucharow, ale teraz moga sie skoncentrowac wylacznie na lidze w ktorej z meczu na mecz graja coraz lepiej. Jak ustabilizuja forme beda napewno w pierwszej 2 ligi. Co do Wisly to jesli Skorzy uda sie to co w tamtym sezonie, czyli przygotowac druzyne do gry na rownym, wysokim poziomie przez caly sezon to sa faworytami ligi co mnie bardzo cieszy bo im kibicuje. Pamietac nalezy rowniez ze ci pilkarze juz dlugo graja ze soba i to wlasnie Wisla jest najlepiej zgranym zespolem ekstraklasy z bardzo wyrownana i jak na polskie warunki szeroka i dobra kadra, choc do majstra moze to nie wystarczyc.

Gratuluje kibica Kolejorza wczorajszego meczu, zwyciestwo w ladnym stylu i w pelni udany rewanz za poprzedni sezon.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Grupa Żywiec S.A. zostanie sponsorem rozgrywek Ekstraklasy. Na jutrzejszej konferencji prasowej dojdzie do podpisania nowej umowy a także zostaną podane szczegóły współpracy.

Jutro też dowiemy, jak nazywać się będą rozgrywki najwyższej klasy rozgrywkowej w piłce nożnej. Nie jest wcale pewne, że będzie to &quot;Żywiec Ekstraklasa&quot;. Grupa Żywiec S.A. jest właścicielem marek: Żywiec, Heineken (na rynek polski), Warka, Tatra, Specjal, Strong, Królewskie, Kujawiak, Leżajsk i Freeq. Trzecią z wymienionych reklamują na swych koszulkach piłkarze Lecha Poznań.


Jeden z ciekawszych komentarzy do tego

Ja bym proponował Strong Ekstraklasa - sama nazwa odstraszy naszych europejskich przeciwników. Już widzę, jak sir Alex Ferguson trzęsie portkami na to, że zagra z &quot;mistrzem Strong Ekstraklasy&quot; o LM ????
 
Do góry Bottom