>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ekspert polskiej piłki

jamrozek 33K

jamrozek

Użytkownik
EKSPERT POLSKIEJ PIŁKI

Specjalizuje się w typowaniu meczów piłki nożnej na polskim podwórku. Bazuję na regularnym oglądaniu spotkań od Ekstraklasy po 2 ligę. Do typów będę dołączał analizy. Mogliście mnie poznać po moich ostatnich wpisach w "Typach Dnia".
 
jamrozek 33K

jamrozek

Użytkownik
21 maja 2022 roku
Dyscyplina: Piłka nożna, Ekstraklasa
Godzina: 17:30
Spotkanie: Lech Poznań - Zagłębie Lubin
Typ: Mikael Ishak strzeli gola
kurs: 1.75
bukmacher: STS

Mamy do czynienia z meczem, w którym zespół Lecha oprócz zwycięstwa będzie miał dodatkowy cel - pomóc Ishakowi zdobyć koronę króla strzelców. Napastnik Lecha otwarcie opowiadał o tym w mediach - "Skoro zrealizowaliśmy cel drużyny w postaci mistrzostwa to teraz mam okazję skupić się na celu indywidualnym i zdobyciu króla strzelców". Przed kolejką Szwedzki napastnik na tyle samo bramek co Ivi Lopez z Rakowa. Więc szansę na tytuł najlepszego strzelca ma rzeczywiście bardzo duże. Dodajmy fakt, że w bramce Zagłębia Lubin zaczął występować młody bramkarz - Kacper Bieszczad z nikłym doświadczeniem ligowym, który jak na nasze warunki jest bramkarzem niskim. Biorąc ten fakt pod uwagę, można dodać kilka dodatkowych procentów na prawdopodobieństwo, że Ishak zdobędzie gola. Moja osobista opinia jest taka, że to właśnie ten zawodnik jest najlepszym napastnikiem Ekstraklasy.
 
jamrozek 33K

jamrozek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, 2 liga
Godzina: 15:00
Spotkanie: Polonia Bytom - Skra Częstochowa
Typ: Polonia Bytom wygra
Kurs:
1.90
Bukmacher:
Superbet

Analiza:

Osłabiona Skra! Goście stracili czterech ważnych graczy - Nocoń (kapitan), Mesjasz i Olejnik (para stoperów) oraz podstawowego bramkarza, Szymkowiaka (do Polonii Bytom). Zastąpili ich tanią młodzieżą, przez problemy finansowe. Polonia Bytom w tym czasie dokonała sensownych wzmocnień. Stebleckiego i Wojtyrę z boisk 1 ligi. Osłabili też samą Skrę zabierając jej podstawowego bramkarza.

Plus atut własnego boiska i fakt, że Polonia to najlepiej ułożony taktycznie zespół z grona ekip walczących o utrzymanie, ich zywcięstwo jest wysoce prawdopodobne.
 
Do góry Bottom