>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Konkurs Edycja 4 (16.05 - 23.05.2023)

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Proste zasady, weź udział i daj sobie szansę na nagrodę!

W tej edycji do wygrania 3 x 50 PLN na Skrill

Konkurs trwa od dzisiaj do wtorku 23.05. 2023 do godziny 17:00


Post konkursowy


Zasady konkursu:
a.) polub nasz fanpage i post konkursowy, jeżeli masz już polubiony fanpage to wtedy tylko sam post konkursowy
b.) w komentarzu podaj swój login z forum
c.) Z osób, które spełnią oba warunki zostanie rozlosowana nagroda/y
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Przepraszam za opóźnienie i dziękuję wszystkim za udział, niestety muszę ponownie powtórzyć to co mówiłem już przy wcześniejszych edycjach, żeby wziąć udział w losowaniu, muszą być spełnione wszystkie warunki



Zasady konkursu:
a.) polub nasz fanpage i post konkursowy, jeżeli masz już polubiony fanpage to wtedy tylko sam post konkursowy
b.) w komentarzu podaj swój login z forum
c.) Z osób, które spełnią oba warunki zostanie rozlosowana nagroda/y
Wszystkie warunki spełniły 27 osoby z 29 osób, które wzięły udział, czyli mają polubiony nasz fanpage (podstawa), polubiony post konkursowy oraz w komentarzu podany swój login z forum. Jeszcze raz podkreślam, że warunkiem koniecznym jest mieć polubiony nasz fanpage, jak to będzie spełnione to wtedy w kolejnych konkursach, które będą "wystarczy" polubić post konkursowy oraz napisać w komentarzu swój login z forum, na prawdę ciężko o bardziej przejrzyste i proste zasady. Wszystkim osobom, które nie polubiły jeszcze naszego profilu, a wzięły udział w konkursie wysłałem zaproszenie, może to pomoże przy kolejnych edycjach, a teraz to co najważniejsze

50 zł na Skrill wygrywają:


L lucaxx95
maarcin14 maarcin14

pawros pawros

maarcin14 maarcin14 oraz pawros pawros przyślijcie mi swój mail do Skrilla w celu wypłaty nagrody.
L lucaxx95 nagroda wysłana.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +388
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom