>>> 600 zł CASHBACK - ZAKŁAD BEZ RYZYKA! <<<<

ecoPayz - opis portfela i najważniejsze informacje

Status
Zamknięty.
Gucci Mane 23,3K

Gucci Mane

Forum VIP
Dołączył
03/2016
Posty
1605
Ecopayz
Wolność dokonywania bezpiecznych płatności online na całym świecie bez konieczności martwienia się o swoje bezpieczeństwo lub prywatność. Tak brzmi tekst witający nas na stronie ecoPayz. I wszystko to jest szczerą prawdą. ecoPayz zaczyna powoli wypływać na szerokie wody i wkrótce może przyćmić kultowego Skrilla.
Po otwarciu konta wymagane będzie jego zweryfikowanie, czyli tradycja znana z bukmacherów czy wcześniej wspomnianego Skrilla. Potrzebny będzie skan dowodu lub paszportu oraz potwierdzenie adresu w postaci wyciągu z banku czy innych dokumentów. Weryfikacje prowadzone są sprawnie i już po kilkunastu godzinach można uzyskać dostęp do swojego konta.
Co w środku? Przelewy między użytkownikami ecoPayz w trybie rzeczywistym, co oznacza, że wysłany przelew natychmiast jest dostępny po stronie odbiorcy. Możliwość płacenia za pomocą ecoPayz w różnych miejscach w internecie. Ważną zaletą jest fakt, że każdemu posiadaczowi konta przysługuje fizyczna karta MasterCard, co otwiera możliwość płacenia za zakupy w sklepach czy w internecie. Możemy również wygenerować ecoVirtualcard, czyli jednorazową wirtualną kartę, której możemy użyć tylko do jednej transakcji zanim dojdzie do nas karta fizyczna co zajmuje około dwóch tygodnii. Koszt ecoVirtualcard to około 2€ lub równowartość w polskiej walucie.
Po rejestracji do dyspozycji mamy konto w PLN oraz w EUR i do każdego konta przysługuje karta fizyczna. Dodać można również kolejne, gdyż ecoPayz oferuje również konta w wielu innych walutach. Stan konta ecoPayz można zasilić na wiele różnych sposobów. Między innymi PayU, Trustly czy Przelewy24. Wygodną opcją jest metoda paysafecard, choć tutaj mamy od czynienia z dość sporą opłatą wynoszącą 7%. Niemniej jednak istnieje sporo metod za pomocą których możemy doładować swoje konto i zarazem kartę. W kwestii wypłat sprawa jest prostsza. Środki możemy wypłacić na konto bankowe. Można też na przykład ewentualnie wymienić się z innym posiadaczem ecoPayz.
Pieniądze trzymane na kontach ecoPayz są całkowicie bezpieczne co gwarantuje licencja Financial Conduct Authority (FCA). Samo ecoPayz oferuje swoje usługi od aż 18 lat co również potwierdza wiarygodność tej firmy. Wszelkie połączenia zabezpieczane są szyfrowaniem SSL. Z pozostałych informacji możemy dodać, że użytkownicy mają możliwość pobrania aplikacji na telefon zarówno w App Store jak i Google Play, co sprawia, że ecoPayz jest narzędziem wygodnym, przydatnym i bezpiecznym. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób porzuca znanego Skrilla na rzecz bohatera naszej krótkiej recenzji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Status
Zamknięty.