>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ecoPayz - ogólna dyskusja

I 14

ice05

Użytkownik
czy te Ecopayz to jest cos jak moneybookers ? z buka na Ecopayz a potem na bankowe ? jakie sa oplaty ? karta tylko w euro ?

Tak. Tak. Na stronie do sprawdzenia i w temacie pisane juz było. Tylko w euro
 
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Jezeli chodzi o tą blokadę konta, to całość trwała około 24h. Jedyne co było robione to wpłaty do buka i wypłaty wcześniej, stwierdzili naruszenie regulaminu po czym po 24h odblokowali konto i jest tak, jak było wcześniej.
 
M 8,7K

mcz

Użytkownik
jeżeli chodzi o weryfikację to Ecopayz powinno brać przykład ze Skrilla. ten kto weryfikował swóch rachunek Skrill mobilnie poprzez aplikację ten wie o czym mówię. Wystarczy mieć aparat w telefonie i udostępnianie lokalizacji. a w tym Ecopayz trzeba się pier****ć z jakimiś oficjalnymi listami z banku.
 
J 0

jarek-ekonomik

Użytkownik
Witam mam problem wypłacałem karta 800 PLN i naliczyli 140 zł opłaty i 14 zł jeszcze innej w sumie 954 z konta poszło a 800 brałem coś jest nie tak ?
 
H 32

hortex

Użytkownik
Euronet sobie pobiera od przykładowo 200 zł 13 zł prowizji od niedawna. Niech się walą. W którym bankomacie kurs jest najwyższy z proponowanych po odrzuceniu rozliczenia w euro (gdy karta Ecopayz w euro) i rozliczeniu w złotówkach? W WBK obecnie koło 4.00 (z prowizją Ecopayz za wypłatę).
 
S 1,3K

sircigano

Użytkownik
Najrozsądniej chyba mieć Ecopayz w EUR, karta w EUR połączona z kontem EUR
Wypłacałem z bankomatu Pekao 1000,00pln dnia 04.06
Z konta eco ściągnęło 241,1EUR oraz 4,82EUR prowizji
 
A 320

azael

Użytkownik
Euronet sobie pobiera od przykładowo 200 zł 13 zł prowizji od niedawna. Niech się walą. W którym bankomacie kurs jest najwyższy z proponowanych po odrzuceniu rozliczenia w euro (gdy karta Ecopayz w euro) i rozliczeniu w złotówkach? W WBK obecnie koło 4.00 (z prowizją Ecopayz za wypłatę).
Na te 13 zł nie musisz się zgadzać
 
maarcin14 815,8K

maarcin14

Użytkownik
Dokładnie tak . Od jakiegoś czasu 13 zł to obowiązkowa opłata w euronetach . Oprócz tego należy się nie zgadzać na proponowany kurs
 
H 32

hortex

Użytkownik
Chyba WBK najprzyjaźniejsze obecnie pod względem kursu, chyba że ktoś ma wyższy kurs niż około 4.05 obecnie z prowizją za przykładowo 200 PLN.
 
W 0

winchester

Użytkownik
Nie zapominajcie, że minimalna opłata za wypłatę z bankomatu kartą ecoCard to 1,5€ (2%)- niezależnie od statusu Vip. Więc powinniście wypłacać co najmniej 300 zł, aby nie tracić dodatkowo na każdej wypłacie.
 
H 32

hortex

Użytkownik
Czemu akurat 300 PLN? To może podzielimy się i jutro wieczorem każdy wypłaci w innym bankomacie te 300 PLN i porównamy ile zeszło z konta? ???? Euronet na pewno nie ma 4.15, poza tym ma kilkanaście zł prowizji za wypłatę z karty w EUR. Kompletnie najdroższy jest obecnie.
 
kobe28 319

kobe28

Użytkownik
Mial ktoś problemy z wypłatą z powodu kodu IBAN? Dziś dostałem maila z informacją że wypłata się nie powiodła z racji podania złego kodu IBAN. Dziwi mnie to bo dane konta wprowadziłem poprawne a IBAN (PL) podałem po numerze konta za znakiem &quot;/&quot; tak jak w formularzu do wypełnienia danych. Ktoś miał podobny problem albo wie o co im może chodzić, co źle wpisałem? Napisałem już do supportu i czekam też na ich odpowiedź.
 
kobe28 319

kobe28

Użytkownik
IBAN podaje się przed numerem rachunku.Nie lepiej wyrobić sobie kartę?Mniej śladów,spokojniejszy sen...;)
Dzięki własnie już to ogarnąłem i poprawiłem. Zawsze mi sie właśnie wydawało że IBAN idzie na początek ale zmylił mnie ten ich schemat...
Śladów? ???? Nie mówimy o takich kwotach które byłyby warte zachodu. A co do karty to gdyby była możliwość wyrobienia w PLN to bym skorzystał ale to całe przewalutowanie... już lepiej chyba i prościej raz na jakiś czas zrobić wypłatę chociaż przyznam szczerze, że nie liczyłem wszystkich kosztów związanych z kartą dokładnie.
ed@
Żeby mieć karte w euro trzeba otworzyć kolejne sub konto walutowe ?
 
badi 51

badi

Użytkownik
Próbuję wypłacić z Ecopayz, i gdy wybieram bank to mnie wylogowuję, zaczęło się tak dziać od dzisiaj gdy wszedł nowy layout strony. Kilka dni temu działało wszystko dobrze. Też tak ktoś ma ?
 
Do góry Bottom