>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dziwne wpłaty i wypłata na nieznane konto

cassapian 108

cassapian

Użytkownik
Wchodze dzisiaj na skrilla, bo dostałem wypłate od stargames i chce wypłacić
Patrzę na historie konta i tam kilka wpłat kartą kredytową na kwote prawie 3000 EUR z dnia 11.03 i wypłata 2890 EUR na jakies rosyjskie konto w dniu 12.03
Co to ma być?
 
W 7

wezy1

Użytkownik
Cześć. Właśnie sprawdziłem czy doszła wypłata z bet365 a tu patrzę a ktoś kartą Mastercard wpłacił 12.000 zł i od razu wypłacił na rosyjskie konto. Zmieniłem hasło i napisałem do Skrilla. Ciekawe co za akcja...
 
A 861

amigo007

Użytkownik
No coraz ciekawiej. Ciekawe skąd te osoby znały wasze hasła. Bardzo dziwne. Dajcie znać jak coś się wyjaśni. Obydwoje macie karty skrill? Ja nie wyrabiałem i u mnie nic się nie dzieję.
 
W 7

wezy1

Użytkownik
No coraz ciekawiej. Ciekawe skąd te osoby znały wasze hasła. Bardzo dziwne. Dajcie znać jak coś się wyjaśni. Obydwoje macie karty skrill? Ja nie wyrabiałem i u mnie nic się nie dzieję.
Nie mam karty Skrill. Na początku myślałem, że ktoś włamał mi się na moją kartę kredytową ale nic takiego nie miało miejsca bo mam limity, więc spokojnie. Patrzę i mam tak:
23.39 - wpłata 4000 zł Mastercard
23.39 - wpłata 8000 zł Mastercard
23.40 - wypłata 11.996 ( 4 zł opłaty)
Pozmieniałem hasła, kasę (300zł) wypłaciłem z moneybookers chociaż i tak pewnie teraz zablokują konto na jakiś czas. Wypłata na jakiś rosyjski adres mailowy.
 
Do góry Bottom