>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dziwne rozliczenie

G 0

grege01

Użytkownik
Niech mi ktoś wyjasni o co chodzi z zakładami na skoki narciarskie. Dałem dzisiaj na LIVE 30 zł po kursie 1.45 na zakład : Longest Jump Head-to-Head (1st Round) A. Malysz/V. D. Sevoie . Postawiłem oczywiście na Małysza. Jednakże obaj zawodnicy uzyskali taką sama odległość, tak więc zakład powinien byc chyba rozliczony po kursie 1.00 . Natomiast Bwin rozliczył to w taki sposób, że zamiat 30 zł zwrotu dostałem 21.75. I stąd moje pytanie o co tu chodzi? Spotkał sie ktoś z czyms takim?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Niech mi ktoś wyjasni o co chodzi z zakładami na skoki narciarskie. Dałem dzisiaj na LIVE 30 zł po kursie 1.45 na zakład : Longest Jump Head-to-Head (1st Round) A. Malysz/V. D. Sevoie . Postawiłem oczywiście na Małysza. Jednakże obaj zawodnicy uzyskali taką sama odległość, tak więc zakład powinien byc chyba rozliczony po kursie 1.00 . Natomiast Bwin rozliczył to w taki sposób, że zamiat 30 zł zwrotu dostałem 21.75. I stąd moje pytanie o co tu chodzi? Spotkał sie ktoś z czyms takim?
Nie chce mi się teraz szukać w regulaminie.
Ale jest to zgodnie z ich regulaminem. W przypadku h2h remisu, miejsc ex aequo jest liczone w ten sposób, że de facto jesteś stratny.
Bo liczą Ci wygrany tylko jeden mecz.
30 zł zagrałeś. Policzyli Ci to po 15 zł na zakład. Czyli 15*1,45=21.75.
Drugi zakład masz przegrany. Stąd się to bierze.
Miałem takie sytuacje. I nic z tym nie zrobisz, niestety...
 
G 46

ghs

Użytkownik
Vader dobrze pisze. W przypadku remisu stawka dzielona na pół. Ta zasada nazywa się dead heat i jest starsza niż bwin, w bukmacherce stosowało się ją od dawna. Uważam, że jest całkiem sensowna. Jeśli ktoś postawił na underdoga, a ten zremisował, to znaczy, że całkiem nieźle wytypował i należy się jakiś zwrot ;) Analogicznie w przypadku postawienia na faworyta.
 
H 0

henio

Użytkownik
Prosze o pomoc
Dzisiaj postawiłem na zakład &quot;Czy Valentina Shevchenko (UKR) będzie w Top 3?&quot; obstawiłem że nie i tak faktycznie było bo w trójce była Virpi Kuitunen, Aino Kaisa Saarinen, Marit Bjoergen było to po kursie 1.95 a bwin napisał że była w trójce i uznali że przegrałem zakład.
Prosze powiedzcie o co tu chodzi??
 
Do góry Bottom