>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dziwna strategia :)

marcinforever 0

marcinforever

Użytkownik
A wiec ostatnio postanowilem grac tak jak by sure betsem na pewniakow juz tlumacze oco chodzi

ostatnio w formule 1 puscilem na masse , raikonena i alonzo ze wygraja 300zł podzieliłem tak ze obojetnie ktory wygra bede na plusie no i wygrał raikonene wygrałem 63zł


teraz np patrze na golfa na US MASTERS i

na Tiger Woodsa płacą 2.25
na Mickelson P. płacą 9.00
na Els E. płaca 13.00

i stawiamy : STawka Zysk % Zysku

Gospodarz 210.81 174.32 58.11
Remis 52.70 174.32 58.11
Gość 36.49 174.32 58.11


obojetnie ktory z nich wygra stawiajac 300zł mamy wygraną 474 zł wiec 174 zł do przodu a moim zdaniem to jest 90% szansa ze ktorys z nich wygra bo niewierze ze potem kolejny faworyt J. Furyk na ktorego płacą 21zł wygra ....


co myslicie o takim systemie na faworytow ?
 
sidney 4

sidney

Użytkownik
Według mnie ta twoja strategia nie jest taka dobra. W końcu może się tak nie stać i kasa pojdzie sie ..... Zacznij grać zobaczymy na twoim przykladzie jak bedzie ????
 
marcinforever 0

marcinforever

Użytkownik
Według mnie ta twoja strategia nie jest taka dobra. W końcu może się tak nie stać i kasa pojdzie sie ..... Zacznij grać zobaczymy na twoim przykladzie jak bedzie ????

no wiesz ile razy sie zdarza ze ktos za 20zł wygrywa ? 1/4 ? to wygrywasz ponad 500zł w 4 takich turniejach a przegrywasz 300

przynajmniej mi sie zdaje ze system dosyc dobry oczywiscie moze sie zdarzyc kicha ze akurat zaden z naszych faworytow niepadnie załózmy w 3 turniejach podrzad ale moim zdaniem sa to bardzo male szanse

sam niewiem czy grac to na golfa bo szczerze mowiac sie tego obawiam narazie chyba odpuszcze ale wypisze sobie kilka turnieji tym systeme i zobacze ile z turnieji tego typu wejdzie
 
W 2

wislak

Forum VIP
Wg mnie system chybiony bo czesto nie wygrywa faworyt.. Jest Raikonen, Alonsoi Massa, ale sa tez Fischicella, Buton i inni ktorzy czasem wygrywają, a jak sie ustabilizuje sezon to bedzie po 1.15 na Raikkonena :;/:
 
marcinforever 0

marcinforever

Użytkownik
Wg mnie system chybiony bo czesto nie wygrywa faworyt.. Jest Raikonen, Alonsoi Massa, ale sa tez Fischicella, Buton i inni ktorzy czasem wygrywają, a jak sie ustabilizuje sezon to bedzie po 1.15 na Raikkonena :;/:
niekoniecznie obstawiamy formułe oczywiscie podalem przyklad akurat ja bylem pewny ze w Melbourne wygra ktorys z nich i niemylilem sie nawet alonzo był drugi wiec nawet denerwowac sie niemusialem


ale interesuje mnie obstawianie takim system np golfa , baseballu itp



Dobra chlopaki zaryzykowałem :twisted: obstawiłem 300zł na golfa

210.81 na Tigera Woodsa
52.70 na P. Mickelsona
36.49 na E.Els

Obojetnie ktory z nich wygra bedzie 174zł do przodu ;-)

życzcie powodzenia by ktorys z nich wygrał zobaczymy czy systemik bedzie sie sprawdzał ;-)
 
L 0

linekwpr

Użytkownik
a jakbyscie to rozwiazali stawiajac np mecz Man Utd - Blackbur kurs 1.30 - 1, 4.00 - X , 7.50 -2

i jak to zagrac na 3 kuponach zeby nie stracic? 8)
 
marcinforever 0

marcinforever

Użytkownik
a jakbyscie to rozwiazali stawiajac np mecz Man Utd - Blackbur kurs 1.30 - 1, 4.00 - X , 7.50 -2

i jak to zagrac na 3 kuponach zeby nie stracic? 8)

Gospodarz 66.74 -13.24 -13.24
Remis 21.69 -13.24 -13.24
Gość 11.57 -13.24 -13.24

byłbyś sporo do tyłu rozdzielając 100zł by byłbyś 13.24 zł do tyłu


gofermarcin jak ktorys z tych niepewniakow wygra to sie zalamie :-?
 
Do góry Bottom