>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dzika preria - typy i info by pater0

pater0 17

pater0

Użytkownik
Witam to mój pierwszy post. Będę tu umieszczał kupony z lekka poopisywane. No to lecimy :
Oferta na jutro :

1 Mecz - Bagnis - Gulbis - tak duża różnica kursów jest zastanawiająca. Owszem pewniakiem wydaje się Gulbis. Ernests zgubił co prawda seta z Kubotem, ale w decydujących momentach się nie mylił. Nie mniej jest dosyć nerwowym tenistą. Po drugiej stronie Bagnis - długi mecz z Bennetou. W meczu tym pokazał, że nie podda się presji francuskiej publiczności, że ufa swojemu serwisowi i grał dosyć pewnie. Jaki z tego płynie wniosek ? otóż w UNIBET mamy ciekawą ofertę: Liczba gemów - Unibet 31.5 powyżej 1.89 poniżej 1.85. Biorąc pod uwagę występy Banisa i Gulbisa w 1 rundzie uważam, że 32 gemy czy nawet biorąc pod uwagę pojedynek 3 setowy jest do zrealizowania bo jest to średnio 10,6 gema na set. Uważam że ten bet jest bardzo dobry ???? Niestety Bagnis w 2 secie przegrał 5-7 i się posypał całkiem
13 Mecz- Nieminen - Janowicz - po występie w 1 rundzie wydaje się, że będzie to bet dnia. Nieminen w kiepskiej formie (Ołówek urwał mu dwa sety, wcześniej również Istomin, a także Falla wygrywali z Finem) Janowicz po 9 porażkach wygrał i powinen odżyć a 1,66 wydaje się być mimo wszystko rozsądną ofertą. Janowicz mógł spokojnie wygrać 3:0 Zgodnie z planem 3:0 mecz wygrany w 2 tiebreakach i w 3 secie 6:4 powinen dać Janowiczowi dużo pewności siebie pytanie czy wystarczy to na Tsongę, który był jeszcze niedawno do pokonania teraz też jest w nieco lepszej formie chociaż to już nei ten sam Tsonga co kiedyś więc zobaczymy
15 mecz -Tsonga - Melzer wydaje się, że wraca do formy a do tego gra u siebie. Melzer z kolei przegrał ostatni turniej przed RG z Veselym i to sromotnie. W meczu z Goffinem się męczył. Cenne info z tych meczy jest przede wszystkim takie, że Austriakowi nei funkcjonuje serwis. z Goffinem niemal WTA momentami. Tsonga zreguły gra swoje podania bardzo dobrze (często kurs na gemy z podaniem Francuza to 1,08) w związku z czym linia na unibecie 36,5 gema - (przy trzech setach średnio 12 gemów w secie) poniżej 1,85 jest tutaj moim zdaniem ciekawym typem.Zgodnie z planem chociaż i tak Melzer się rozkręcał w ostatnim secie wygrał aż 4 swoje podania, pewnie dlatego, że się Francuzowi nie chciało, fakt zapomniałem wspomnieć, że w meczu z Goffinem przez pewien czas Melzer miał 0% punktów zdobytych przy pierwsyzm podaniu, ale generlanie myślę, że wskazówka celna
Czyli Over, Janowicz, Under 1,89 * 1,66 * 1,85 Ako - 5,80
Zobaczymy co z tego będzie : )Łącznie uważam, że kupon był nieźle skonstruowany, liczyłem, że Bagnis bardziej powalczy, ale się nie udało. Z pozostałych dwóch typów jestem zadowolony. zapomniałem dodać, że przeznaczałem 2j /10j
 
pater0 17

pater0

Użytkownik
Charlotte Hornets
Portland Trail Blazers
1.42
+
Atlanta Hawks
Toronto Raptors
1.62
AKO 2,316
1. 97:105 2. 115:126 +++
----------
San Antonio Spurs
Indiana Pacers
9.50
(ponieważ w mojej ocenie dysproporcja między drużynami nie jest tak duża jak wskazuje kurs)
106:100 -- jak tak patrzę to po pierwszej połowie można było wyciągnąć ze sporym zyskiem.
Od Grudnia będę pisał regularniej z stawkami itd. narazie to takie wprowadzenie i demo ????
 
pater0 17

pater0

Użytkownik
Aalborg - Steua 2,45 - mecz o wyjście z grupy myślę, że steua jest mocniejsza. (1:0) -
Estoril - PSV 2,3 - Mecz o wyjście z grupy PSV raczej silniejsze i w lepszej formie chociaż wyniki Estoril mogą być mylące bo mierzyli się 2 x z Dynamo Moskwa i z FC Porto (3:3) -
AKO
5,635
Bet365
Stawka 2,5/10
---
 
pater0 17

pater0

Użytkownik
Detroit Pistons - Milwaukee Bucks 2 (2,2) 88:104
Toronto Raptors - Dallas Mavericks 1 (1,58) 102:106
(zastanawiałem się czy dorzucić jeszcze Suns ale zrezygnowałem)
AKO 3,49
Bet365
Stawka 3/10
w tej chwili jestem na -2,5 stawki
---
Jeszcze jak szedłem spać to Toronto wygrywało 10:6 a Milwaukee bodajże 6:1. Zawsze tak jest, że jak gra się zza firany to wchodzi a jak się próbuje grać na forum to w plecy ? :/
póki co -5,5 stawki.
 
pater0 17

pater0

Użytkownik
Atlanta Hawks : Charlotte Hornets 1 (1,33) (105:75) izi ????
Utah Jazz : Los Angeles Clippers 2 (1,47) (96:112) izi ????
AKO 1,95
Bet365
stawka 3/10
Bilans -5,5 stawki
___________
dla równego liczenia przyjmijmy, że ako było 2 więc odrobiłem 3 stawki bilans -2,5
 
pater0 17

pater0

Użytkownik
Boston Celtics-San Antonio Spurs 2 (1,26)

Brooklyn Nets-Chicago Bulls 2 (1,62)
-
Detroit Pistons - Golden State Warriors 2 (1,20)

AKO 2,44
BET365
Stawka 2,5/10
póki co bilans -3,5 stawki
 
pater0 17

pater0

Użytkownik
Sacramento Kings - Memphis Grizzlies 2 (1,52) 85:97
New York Knicks - Miami Heat 2 (1,62) 79:86

AKO 2,46
Bet365
Stawka 3/10
Aktualnie bilans +2,5j
IZI ????
 
pater0 17

pater0

Użytkownik
Washington Wizards - Miami Heat 1 (1,52) (atut własnej hali ma dla mnie znaczenie w tym przypadku)
Utah Jazz - Denver Nuggets 2 (1,76)
AKO 2,67
Bet365
Stawka 2,5/10
Aktualny bilans +7j

++++
Aktualny bilans +10 jednostek
 
pater0 17

pater0

Użytkownik
Atlanta Hawks-Boston Celtics 1 (1,34)
Detroit Pistons-Los Angeles Lakers 2 (2,05) (Detroit jest mega słabe, miasto, które upadło, a klub gra koszmarnie natomiast Lakersi jeśli mają jakieś mecze wygrywać to właśnie takie pokonali teraz Toronto Raptors więc myślę, że teraz też dadzą radę)
AKO 2,74
Bet365
Stawka 2,5 j

Chicago Bulls-Dallas Mavericks 1 (1,86)
New Orleans Pelicans-Oklahoma City Thunder 1 (2,35)
AKO 4,37
Bet365
Stawka 1,5 j

Dziś te mecze nie są dla mnie takie jasne, wydaje mi się, że oba kupony powinny wejść ale oba moga też paść.

Byki sprawiły mi wielki zawód bo Pelikany ładnie wygrały (a w hydeparku widziałem ludzi co proponwali Oklahome z hendicapem ???? ) a Byki w dogrywce nie dały rady no nic ale i tak na plus dzięki odpowiedniemu stawkowaniu : )
Aktualny bilans + 13 j
 
pater0 17

pater0

Użytkownik
Arsenal - Southampton 2 (5,0)
Bet365
Stawka 1j
Atrakcyjny kurs. Southampton potrafiło wygrać z Arsenal w Londynie, z City też długo nic nie zapowiadało takiego wyniku, a uważam, że kurs jest na tyle atrakcyjny, ze warto spróbowac.

------
te moje zabawy :/ 13- 1 = wciąż na plus 12 jednostek
 
pater0 17

pater0

Użytkownik
Charlotte Hornets - Chicago Bulls 2 (1,64)
Miami Heat - Atlanta Hawks 2 (2,75)
AKO 4,51
bet365
stawka 1,5
Milwaukee Bucks - Dallas Mavericks 2 (1,5)
Utah Jazz - Toronto Raptors 2 (1,55)
zastanawiam się cyz nie dostawić jeszcze Minessoty bo 1,34 to dużo a 76 ers jest moim zdaniem gorsza ekipa, ale boję się jakiegoś magicznego przełamania.
AKO 2,325
bet365
stawka 3

Powiem szczerze, że nie chce mi się tego liczyć, ale na plus gdzieś kolo 20 j.
Dobrze, że nie postawiłem tej Minessoty ????
 
pater0 17

pater0

Użytkownik
New York Knicks +7 - Cleveland Cavaliers 1 (1,90- próbujemy przełamania Knicks bo kurs jest atrakcyjny biorąc pod uwagę fakt, że u siebie NYK gra lepiej a Cavs na wyjazdach słabiej i w starciach tych drużyn w latach poprzednich w NYC, gospodarze dobrze sobie radzili. Oczywiście LBJ zapewne zrobi różnicę, ale np. w meczu z Bucks Cavs wygrali ledwo ledwo zatem 7 punktowy Hendi może wystarczyc).
Anthony Davis (NO Pelicans) Zbiórki powyżej 11,5 (1,83 - myślę, że ten mecz może być podobny do poprzedniego starcia tych dwóch drużyn chętniej zagrałbym na punkty ale linia na 24 to jednak sporo zbiórki powinny wejść ???? )]

Bet365
Stawka 2,5/10
a jednak buk nie pozwala łączyć tych dwóch zakładów &gt;&lt; a nie widzę jakichś lepszych opcji więc jestem zmuszony do grania ich w singlu po 2,5 j każdy :/
tym bardziej jestem zły, że buk nie pozwolił na akumulowany kupon bo weszłoby ako 4,31 &gt;&lt;
obecnie na plus około 24 j
 
pater0 17

pater0

Użytkownik
Boston Celtics - Los Angeles Lakers +3,5 2 (1,86)
Memphis Grizzlies - San Antonio Spurs 2 (1,95)
Milwaukee Bucks - Miami Heat 2(2,05)
bet365
AKO 7,48
stawka 1,5
Minnesota Timberwolves - Houston Rockets 2 (1,31)
Dallas Mavericks - Phoenix Suns 1 (1,44)
bet365
AKO 1,89
stawka 3

Obecny bilans około 24 j
------
przykra niespodzianka w Dallas bilans +19,5 j.
 
pater0 17

pater0

Użytkownik
Anthony Davies NOP Zbiórki powyżej 11,5 (1,83)
stawka 3
bet365
dziś jakoś nie mam pomysłu w ogóle czuje się jakiś zmęczony ale jak to mówi mój kumpel fan NBA Davies do końca roku będzie robił double-double ????

Wow pożądne machnięcie tylko 3 zbiórki :eek:
bilans + 16,5 j
 
pater0 17

pater0

Użytkownik

Polski Cukier Toruń - Wilki Morskie Szczecin 2 (1,95)
Myślę, że po meczu z Kutnem trener Wilków ogarnął, że ma wartościowych zmienników bo tak się składa, że większość meczów Wilki przegrywają przez trenera potecjał mają dużo większy niż wynik w tabeli.

bet365
stawka 2,5
Rzutem na taśmę bilans + 18,5
 
pater0 17

pater0

Użytkownik
Na szybko z siłowni xeby nie bylo ze zza firany Washington wizards 1,58 vs boston celtics i atlanta 1,40 vs denver
Bet365
Ako 2,2
Stawka 3,5

Fatalnie rozegrana końcówka Wizards gdy już doszli przeciwników na 2 punkty i dali sobie odskoczyć na 10 ;/
bilans +15
 
pater0 17

pater0

Użytkownik
Atlanta Hawks- Denver Nuggets 1 (1,37)
New York Knicks - Portland Trail Blazers 2 (1,37)
Los Angeles Lakers - New Orleans Pelicans 1 (2,25)
Bet 365
Ako 4,22
stawka 1,5
Ponawiamy
Anthony Davies NOP zbiórki powyżej 12,5 (1,83)

stawka 2,5
Bet365
bilans +11
czyli praktycznie powrót do wyjściowej pozycji.. zdarza się. jedziemy dalej
 
pater0 17

pater0

Użytkownik
Indiana Pacers - Atlanta Hakws 2( 1,95)
La Clippers - Phoenix Suns 1 (1,27)
bet365
AKO 2,47
stawka 3

Uff z końcową syreną Clippers ;o ale win ????
Southampton - Man Utd 2 (2,50)
bet 365
stawka 3
Southamtpon chyba już łapie zadyszkę, ja osobiście mam nadzieję, że będzie im się wiodło jak najgorzej bo Koeman pozbył się Borubara zastępując go przerkelamowanym bramkarzyną z Celticu. Man U zacyzna grać coraz lepiej tym niemniej ich występy to wciąż lekka niewiadoma zwłaszcza z uwagi na grę obronną myślę jednak, ze kurs warty ryzyka.

nie było łatwo ale Man U weszło bilans ok. +15 j (-3 na NBA to +12 j.) zobaczymy jak pójdzie z NBA
ok +19 j ????
 
pater0 17

pater0

Użytkownik
Siemankooooooooo witam w mojej kuchni znaczy moim temacie ???? Dziś mam do sprzedania nieużywane typy ???? bueh trolololo: )
Cleveland Cavaliers - Toronto Raptors 2 (3,2) tutaj szukamy niespodzianki moim zdaniem wyrównany mecz kurs to value
bet365
stawka 2

a mogłem zagrać z hendicapem : &lt;
Detroit Pistons - Portland Trail Blazers 2 (1,27)
New Orleans Pelicans - New York Knciks 1 (1,33)
Uta Jazz - San Antonio Spurs 2 (1,19)
AKO 2
bet 365
stawka 3,5

Coś mi mówiło, że spurs to zepsuje :&lt;
bilans +13,5
 
Do góry Bottom