>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

dziewczynki

unclevictor 0

unclevictor

Użytkownik
ale to juz wyzsza filozofia ???? ilu tu jest odwaznych co chodzi z dziewczyna na zakupy :jezora:??
ja chodze z dziewczyna na zakupy ,glownie to centra handlowe.. i nie widze w tym nic dziwnego... naturalna sprawa jak dla mnie, co to za filozofia
czasem serio sie zastanawiam co ja tu robie ????
 
deniak 0

deniak

Użytkownik
O czym gadać? Na początku nie trzeba silić się na wielce yntelygentne teksty, jest jeden temat o którym każda laska ma wiele do powiedzenia i będzie wdzięczna za poruszenie go - dotyczący niej samej ???? Jesli poznajesz nową laskę nie gadaj nic o sobie - SŁUCHAJ (albo choć udawaj że słuchasz) i pytaj ją o rożne rzeczy - począwszy od tego czy lubi truskawki z bitą śmietaną aż po tak poważne tematy jak to czy wierzy w reinkaranację jej pudla ???? Działa zawsze ????
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Mi się wydaje że jeżeli jest pomiędzy facetem i laseczką &quot;chemia&quot; to tematy przychodzą same :] Przynajmniej w moim przypadku zawsze tak jest ????
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
czasem jest tak ze spotkasz sie z dziewczyna nawet czasem gada sie o takich glupotach , plotach i juz 2 godziny zlatuje ;pa co do zakupow jest to ze dziewczyna potrafi obejrzec dokladnie 5 bluzek, a potem stwierdzic ze to nie to i pojsc do nastepnego sklepu zeby pozniej wrocic do pierwszego ????
 
fokus 0

fokus

Użytkownik
czasem jest tak ze spotkasz sie z dziewczyna nawet czasem gada sie o takich glupotach , plotach i juz 2 godziny zlatuje ;pa co do zakupow jest to ze dziewczyna potrafi obejrzec dokladnie 5 bluzek, a potem stwierdzic ze to nie to i pojsc do nastepnego sklepu zeby pozniej wrocic do pierwszego ????
ja tez tak robie ????
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
O czym gadać? Na początku nie trzeba silić się na wielce yntelygentne teksty, jest jeden temat o którym każda laska ma wiele do powiedzenia i będzie wdzięczna za poruszenie go - dotyczący niej samej ???? Jesli poznajesz nową laskę nie gadaj nic o sobie - SŁUCHAJ (albo choć udawaj że słuchasz) i pytaj ją o rożne rzeczy - począwszy od tego czy lubi truskawki z bitą śmietaną aż po tak poważne tematy jak to czy wierzy w reinkaranację jej pudla ???? Działa zawsze ????
potwierdzam nie to ze z autopsji ale na podstawie psychologii
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
beznadziejny temat jak ciekawi cie o czym ludzie gadaj z laskami to sa inne tematy , przeciez wiadomo ze nie gadamy o typach czy cos typerzy zwykli ludzie ;p
 
escabar 24

escabar

Użytkownik
Dokładnie chłopaki, ja jak robie zakupy z &quot;moimi dziewczynami&quot; to chodzę po starym browarze cały dzień z nadzieją że będą zakupy udane, a ona mi po 8 godzinach przychodzi podnosi ręce w geście bezradności i mówi &quot;nic nie ma&quot;. Wtedy to mi się nogi uginają, oczy załamują i ledwo stoję szukając jakiegoś podparcia. Wniosek z tego taki, że zakupy jak zakupy - temat rzeka.



 
Do góry Bottom