>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

dziewczynki

ted 9,5K

ted

Forum VIP
hehe dominik na takie pytania to ci odpowiedza na www.podrywacze.pl/forum
Ja zazwyczaj zaczynam rozmowe tak:
-masz chłopaka?
I odpowiedz jej:
-Nie
-No to juz masz
II odpowiedz jej:
-Mam
-No to teraz bedziesz miała męzczyzne
ps. Nie no smieszny temat, a to hyde park wiec mozemy nt. pogadac ????
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Etam czemu sie smiejecie.
Dobry bajerek to podstawa.Jak dobrze pogadacie to spokojnie panienka bedzie wasza.Na poczatku obczaj jakich kolesi pannienka lubi.Czy ostrych czy słodkich.
 
D 0

dominik-i

Użytkownik
no chlopaki zart oczwiscie bo mam ziewczyne i gadam na loozie i est fajnie ale ciekaw jestem o czm wy gada ci... ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
z jednymi o szkole z drugimi o imprezach , a z trzecimi ogolnie o zyciu
 
S 0

starosta

Użytkownik
uuuu jak na luzie gadacie no to spoko..
jakbyscie nie gadali na luzie to gorzej..
tacy spięci.. nieteges gadanina wtedy
nie wchodzi.






wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia maleńka?
czy mam przejść koło Ciebie jeszcze raz... ?
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
ja rozmawiam o wpływie opadów atmosferycznych na życie seksualne żółwi z Galapagos.
Czy naprawdę niektórzy chcą z tego zrobić drugą fotkę.pl? Tam sobie gadajcie o tym, tutaj - do piachu z takimi tematami... takie moje zdanie.
 
pawelekdabelek 0

pawelekdabelek

Użytkownik
oj domin przyznaj się, że masz 16 lat i chcesz poderwać jakąś dupeczke bo jak tak to temat jak najbardziej wporządku, ale co kogo obchodzi o czym kto gada ze swoją dupą, a może tematy wam się skończyły? ?
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Boze poprostu dziwi mnie wasze zachowanie.
Gadacie jak byscie mieli po 14 lat... i było wow a co to sex.
chyba macie po te 17-18 lat i osobiscie nie widze tutaj powodów do głupich docinek...
 
feever 5

feever

Użytkownik
według mnie tematy przychodzą same;]
tak jak kolega napisal.. tematy przychodza same.. masz zaufanie do dziewczyny mozesz z nia o wszystkim pogadac bo nie ma zadnego skrępowania ani nic.. mysle, ze to wszystko wyjasnia.
temat do zamknięcia.. nie robcie z forum drugiej fotki..
pzdr
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
no ale jak ma dziewczyne to według mnie dziwnie, że się pyta o czym gadać. według mnie tematy przychodzą same ;]
ale to juz wyzsza filozofia ???? ilu tu jest odwaznych co chodzi z dziewczyna na zakupy :jezora:??
 
D 0

dominik-i

Użytkownik
ale to juz wyzsza filozofia ???? ilu tu jest odwaznych co chodzi z dziewczyna na zakupy :jezora:??

byłem 2 razy i juz nie pojde...nie dosyc ze z ciezo zarobionej mamony na sporice to jeszcze czekja chłopie aż sobie wybierze czy to czy tamto...;/
 
Do góry Bottom