>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dziennik Typera

l-nino 324

l-nino

Użytkownik
Witam wszystkich którzy postanowili odwiedzić mój profil na Forum typowaniem meczów zajmuje sie od 2001 roku.W tym dziale będę podawać typy które sam gram będą to w 99% spotkania Polskiej piłki od ekstraklasy az po lige okręgową.Dlaczego właśnie liga polska??? Dlatego ze obracam sie w środowisko piłkarskim i posiadam czasami informacje o których w prasie ani w internecie nie piszą a wiem to z doświadczenia ze jest to bardzo duży atut.w razie jakiś pytań proszę pisać w wolnej chwili zawsze z miłą chęcią odpowiem na każde pytanie.
 
l-nino 324

l-nino

Użytkownik
GKS Tychy - Miedz Legnica Typ:1x kurs:1,40
stawka:1000 zł
ewentualna wygrana 1400 zł
ewentualny zysk:1400 zł

W sobotę o godz. 16.00 w Jaworznie GKS Tychy zmierzy się Miedź Legnica w 3 kolejce drugiej ligi polskiej grupy zachodniej.Gksa bardzo dobrze rozpoczęła obecny sezon od dwóch dość pewnych zwycięstw.podopieczni Piotra Mandrysza w 1 kolejce pokonali w Jaworznie Górnika Wałbrzych 1:0 po bramce Bartłomieja Babiarza. W ostatnią sobotę udali się w podróż do Bytowa,by pewnie pokonać tamtejszą Bytovią 4:0. Dwie bramki zdobył wówczas Marcin Folc a po jednej dorzucili Marcin Sobczak i Krzysztof Bizacki.W połowie tygodnia obie drużyny rozegrały swoje mecze w Pucharze Polski. Tyszanie ulegli Elanie Toruń 1:3, natomiast legniczanie również nie dali rady innemu ligowemu rywalowi, Chrobremu Głogów, przegrywając 2:3 po dogrywce. Tak więc i jedni, i drudzy skupiają się już tylko na drugoligowych rozgrywkach.myślę ze po meczach pucharowych bardziej w kość dostali zawodnicy miedzi i w tym przede wszystkim upatruje szanse drużyny z Tych.Arbitrem tego spotkania będzie Tomasz Płoskonka który jest szczęśliwym sędzia dla Gksu gdyż zespól ze Sląska wygrywał za każdym razem kiedy ten pan gwizdał.
 
Do góry Bottom