>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Dziennik Typów by Santoro86

santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Kupon 18/10
Leicester - Bournemouth 1x 2-1
Southampton - Fulham under 4.5 2-0

AKO: 1.35 100j
Zysk/Strata:✅35j
Oddsring
Typy nieco zmodyfikowane ale pobrane od innych użytkowników forum. Kupon na przełamanie, liczę, że wejdzie jak na lokacie 35% ????
edit1/
Dzięki za 26.700 wejść w ten temat !

edit2/
Przełamanie nastąpiło, brawo !
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Kupon 19/10
Friedrichshafen - Generali Haching 1 1.50 103.32j 2-3
Zysk/Strata:⛔103.32j
MarathonBet
Gram razem z Redwitzem ;) Marathon zabrał ostatnio trochę gotówki dlatego liczę, że dzisiaj odda ;)
edit/
Zawiodłem się bardzo mocno na tym kuponie, trzeba odpocząć od siatkówki bo tracę tylko pieniądze przez tą dyscyplinę...gospodarze byli blisko ale brakowało wykończenia w decydujących momentach meczu ???? Drugi mecz z siatkówki przegrany w tie-breaku ????
Walczymy dalej i nie marudzimy ! Jeszcze będzie zielono !
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Grudzień 2013
Kupon 01/12 (FREEBET)
Górnik Zabrze - Widzew Łódź Górnik nie strzeli gola 6.50 20j
Zysk/Strata: FREEBET
WilliamHill
Dostałem darmowy zakład więc inwestujemy ryzykownie ale może akurat się uda ;) Jakoś nie widzę Górnika pod wodzą trenera Wieczorka, także upatruję tutaj niespodziankę ! Oby obrona Widzewa pokryła Nakoulmę i Zacharę to będzie dobrze !
A tak w ogóle wracam po dłuższej przerwie (odpoczynek od bukmacherki a do tego przeprowadzka i brak czasu) ! Sezon zimowy się zaczyna więc będziemy k$$$ięgować ;)
Pozdrawiam
edit/
pierwsze koty za płoty, Nakoulma i Zachara strzelają także pozamiatane :/
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Kupon 03/12
L.Dahlmeier - K.Pałka 1 1.65 100j
Zysk/Strata:⛔100j
Unibet
Inwestujemy razem z RADULĄ ???? Stawiam na lepszą zawodniczkę ;)
edit/
Nie gra się przeciwko swoim ! Mam nauczkę...
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Kupon 04/12
Energie Cottbus - Ingolstadt 1x 1.34 55j 1-2
Zysk/Strata:⛔55j
Unibet
Zagrane na szybko, pisze dopiero teraz ten kupon bo wcześniej miałem problem wejść na forum :/ Niestety wtopa kolejna i pieniądze oddane bukom...raczej bukmacherka odejdzie w zapomnienie w moim przypadku, było nieźle, fajne zyski ale od jakiegoś czasu nie mam z tego już radości ani pasji więc oddawanie pieniędzy mija się z celem...
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Stary rok odkreślamy grubą kreską !
__________________________________________________
2014
Witam ponownie w moim temacie, wracam do inwestowania po 3-miesięcznej przerwie (około ;)) Bilans za rok 2013 jest na ✅ więc postanowiłem trochę i w nowym roku zarobić.
Cel jaki mam to fajne wakacje w sierpniu (Hiszpania w planach). Jak będzie zobaczymy, startuję z budżetem nie za wielkim gdyż mam do dyspozycji niespełna 200j ale myślę, że będzie dobrze i niebawem budżet na inwestycje jak i ten domowy będzie większy dzięki dobrym typom !
Zasada jest prosta - trzymać się swoich zasad ! ???? będę w głównej mierze korzystał z wiedzy wielu dobrych typerów na tej stronie. Ale w wolnych chwilach pojawią się także moje przemyślenia.
Powodzenia życzę sobie i Wam Drodzy Typerzy !
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Styczeń 2014
Kupon 01/01
N.Yuasa (1-3) TAK 25.00 10j
Zysk/Strata;⛔10j
Unibet
Na dzień dobry nieco szalona inwestycja. Typ pobieram od Pawackiego ???? Jak nie wejdzie nie będzie tragedi, natomiast jak będzie zielono to będzie mega radość ????
edit/
Nie ma tragedii :p
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Kupon 02/01
S.Ammann - A.Hajek 1 1.30 100j 4-22
Zysk/Strata;✅30j
Sportingbet
Ammann wczoraj super skok w drugiej serii, dzisiaj liczę, że pofrunie tak dwa razy. Hajek nieźle w kwalach ale w zawodach to już nie ten sam zawodnik, oby Ammann był dzisiaj lepszy od Czecha !
edit/
Brawo Simon ! Szkoda drugiego skoku bo by było zwycięstwo Szwajcara, przyjemnie się oglądało zawody, a teraz k$$$$ięgujemy ????
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Kupon 04/01
S.Groth - V.Pospisil 2 1.47 68j 4/6,3/6,4/6
Zysk/Strata:✅31.96j
Unibet
Fajny kurs jeszcze złapałem na Pospisila więc inwestuję w jego poranny (nasz czas) win. Chłopaki w dziale opisali ten pojedynek mnie ich argumentacja przekonuje więc próbujemy ! Do trzech razy sztuka !
edit/
Zgodnie z planem ! brawo Pospisil ! Wielkie piffffko leci do chłopaków z działu tenisowego !

 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Kupon 05/01
D.Lajović - L.Pouille 1 1.50 100.21j 6/4,7/6,4/6,6/3
Zysk/Strata:✅50.10j
Sportingbet
Typ pobieram od qbali, który na tenisie zna się bardzo bardzo dobrze, Lajović ograny już na kortach w Australii, jest w gazie także powinno być zielono ;)
edit/
Brawo Lajović, brawo qbali !
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Kupon 06/01
M.Cilić - G.Simon powyżej 3.5 seta 1.61 100j 2-3
Zysk/Strata: ✅61j
Bet365
Typ pobieram od Arkadiuszcha, przekonały mnie także poprzednie starcia obu panów. Liczę na walkę i co najmniej 4 sety ;)
edit/
Peffka ! Dzięki Arkadiuszch !
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Kupon 07/01
D.Herrmann - V.Fabjan 1 1.60 150j 2-3
Zysk/Strata:✅80j
Unibet
Typ podsunął na forum levy42. Sądzę, że Niemka powalczy o podium w Szklarskiej Porębie tym samym będzie lepsza w tych zawodach od rywalki, która miała ostatnimi czasy sporą przerwę w biegach narciarskich.
Go Go Herrmann !
edit2/
Solidna forma Herrmann i pieniążki już się księgują ???? Dzięki levy42 !

Kupon 08/10
K.Makarainen - A.Kuzmina 1 1.57 60j 9-8
Zysk/Strata:⛔60j
Bet365
Jeszcze mniejsza inwestycja w biathlon. Ponownie korzystam z wiedzy chłopaków no i wchodze w to ! ;) Kaisa w lepszej formie niż Kuzmina także powinno być dobrze !
edit/
ehhh szkoda, tym razem szczęście nie dopisało.
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Kupon 09/01
Leander Paes/Radek Stepanek ₋ Yuki Bhambri/Michael Venus 1 1.22 103.45j 6/3,6/2
Zysk/Strata:✅22.75j
WilliamHill
Typ pobieram od wonderkido, inwestuję grubo w faworytów tego spotkania, tenis dał sporo zarobić już w styczniu i mam nadzieję, że będzie tak samo i tym razem ;)
edit/
Jestem zadowolony podwójnie bo cieszy wygrana i w końcu trafiony typ z debla ;)
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Kupon 10/01
Rosja - Białoruś 1 1.63 50j 39-33
Zysk/Strata:✅31.5j
Pinnacle
Chłopaki w dziale widzą tu wygraną Rosjan nawet z handi, ja znalazłem spoko kurs na wygraną Rosjan w Pinnacle i inwestuję w niego.
Jak S.Rutenka zostanie otoczony troskliwą opieką to powinno być zielono ;)
edit/
Zgodnie z założeniami ;) k$$$$$ięgujemy ????
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Kupon 11/01
Austria - Węgry 2 1.52 81.85j 25-24
Zysk/Strata:⛔81.85j
Pinnacle
Idę za ciosem i ponownie zaufam ekspertom w dziale piłki ręcznej. Węgry to lepsza drużyna więc liczę na pokonanie kadry Austrii ;)
edit/
Niedobrze...do przerwy spokojne prowadzenia a w drugiej połowie kicha no i Pinnacle wzbogaciło się ????
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Kupon 12/01
Maccabi Tel Aviv - Partizan Belgrad Partizan +18 1.34 100j 88-67
Zysk/Strata:⛔100j
Bet365
Kupon trochę na otarcie łez po wczorajszej wtopie z Węgrami. Chcę mniejszych zysków ale w miarę systematycznych ;) Handi +18 punktów to spora zalicza także inwestuję ;)
edit/
Tragedia...dwa kosze więcej po stronie Partizana i by weszło a tak to kolejna wtopa ????
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Kupon 13/01
Magdeburg - Hannover II 1x 1.57 15j 4:1
Zysk/Strata:✅8.55j
Bet365
Spróbujemy wytypować mecz sparingowy. Magdeburg kadrowo jest mocniejszy, ale to sparing więc potrzeba szczęścia, go go Magdeburg !
edit/
Zgodnie z planem, wygrali ! ;)
 
Do góry Bottom