>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dziennik Tradera

G 20

goldeverest

Użytkownik
Witam wszystkich. Jakiś czas temu zainteresowałem się tradingiem na Betfair. W UK poznałem kilka osób które zajmują się handlem kursami zawodowo i muszę przyznać że bardzo mnie to zainspirowało. Zaczołem szukać jak najwięcej informacji na temat giełdy zakładów sportowych i dziś myślę że wiem już wszystko o tej giełdzie. Dodatkowo postanowiłem przyswoić trochę psychologi by panować nad emocjami oraz stworzyłem żelazne zasady których pilnie przestrzegam. Wiem że można osiągnąć sukces finansowy za pomocą tej giełdy. Takie nazwisko jak Adam Todd zna chyba każdy trader jego historia niezwykle motywuje. Postaram się dorównać temu czlowiekowi. Traduje tylko in play gram tylko tenis. Mam przygotowane różne schematy i strategie w zależności od scenariusza meczu. Wiem w którą stronę powędruję kursy nabrałem takiego wyczucia grając u zwykłych bukmacherów. Kapitał z jakim startuje to 60E przedstawię również cel gry no bo dla jaj tak sobie nie traduje. Będe pisał podsumowania każdego dnia. Powodzenia i pozdrowienia dla reszty kolegów z branży.
 
G 20

goldeverest

Użytkownik
10.07.2015 Dziś zauważyłem pierwszą okazje do tradingu

Shapatava S vs Krejcikova B. pierwszym moim zakupem był back na Shapatową przy stanie 4:4 przy jej serwise po kursie 3.7 za 2 euro. Wygrała gema na 5:4 a następnie przełamała ,,Krecika&quot; na 6:4. Po wygranym secie dograłem jeszcze za 2 euro na Shapatovą po kursie 1.34. W drugim secie Shapatowa wyszła na prowadzenie aż 4:1 ale ,,Krecik odrobił straty i zrobiło się 4:3 i serwis ,,Krecika&quot; więc postanowiłem uciekać z rynku.
 
P 3

preplayer

Użytkownik
miałeś szczęście, że przełamała po prostu, bo gdyby tak nie było, nie byłoby tak kolorowo ;)
Im ciężej pracujesz, tym więcej masz szczęścia (tak mawiają).
@a co do tematu
Nie lubie gry in, ale bardzo podoba mi się Twoja stawka względem kapitału. Powodzenia! ????
 
G 20

goldeverest

Użytkownik
szymi&gt;&gt;&gt; szymi poruszył‚ bardzo ważną… sprawę™ mianowicie chodzi o stawkę. Z racji iż mój kapitał początkowy to 60euro nie dopuszczalne jest granie all in. Owszem zysk będzie duży ale ryzyko w stosunku do zysku nie kalkuluje się™. Aktualnie na jedną… transakcje przeznaczam 3,4% kapitału przez co muszę™ mieć‡ wysoką… skuteczność‡. Dlatego moim krółtkoterminowym celem jest dobicie do kwoty 100euro wtedy będe™ już ryzykował‚ tylko 2%. Oczywiście przy takim kapitale trading to bardziej ciuł‚anie eurocentów ale mam juź plan jak zbudować‡ kapitał‚ pod trading. Nie zamierzam wykł‚adać pienię™dzy na trading z wł‚asnego portfela wię™c postanowił‚em że zbuduje kapitał‚ kosztem bukmacherów i graczy. Czę™sto widać‡ jak ,,grube ryby&quot; na betfair manipulują… kursami i te kursy sporo się™ różnią… od tych co widzimy u bukmacherów i stwarza to idealne warunki do grania surebetow dzięki którym bę™dzie można obracać‡ bonusami czy też zająć‡ się™ freebetami ???? Ogólnie jeśli chodzi o budowe™ kapitału chcę dojść do kwoty 5000euro wtedy 2% to 100euro na transakcje i przy takiej stawce zysk już będzie przyzwoity a jednocześ›nie takie stawki są… dość szybko przyjmowane i co najważniejsze będe widział owoc swojej pracy bo teraz przyznam że te eurocenty mnie nie zadawalają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
G 20

goldeverest

Użytkownik
11.07.2015 Dziś ciekawy trejd. Vanda Lukacs
Tamira Paszek w drugim secie była bardzo ciekawa sytuacja. Przy stanie 2:1 punkty 40:15 zdecydowałem że zagram na Lukacs kurs był warty ryzyka 4,3. Ostatecznie Lukacs wygrała seta 6:3 a ja zdecydowałem się sprzedać zakład bo 3 secie serwować zaczynała Paszkowa. Trochę meczące są te małe stawki ale już niedługo będzie za co tradować.
 
G 20

goldeverest

Użytkownik
Jeśli rynek idzie nie po mojej myśli to tnę straty tak do 40-50% max. Przed każdą transakcją układam plan i rozważam różne scenariusze na wysokich stawkach trzeba będzie mieć już wszystko dopracowane. Tutaj mam ciekawy trejd z przed chwili. M Spernanzoni vs Viktor Galovic śledziłem pierwszego seta wygrał go zdecydowanie Galović ale Spernanzoni w każdym gemie coś ugrywał raz do 30pkt raz do 40pkt i widziałem jego szanse w 2 secie. Kurs 17.5 był atrakcyjny i spodziewałem się że ,,Spernan&quot; wygra 2 seta miał serwis szanse były duże potem miałem w planie po wygranym secie sprzedać zakład z kursem Lay 3,5 inkasując 8 euro. Ale trzeba było uciekać z rynku mimo to zysk jest.
 
S 0

szymi

Użytkownik
Aktualnie na jedną… transakcje przeznaczam 3,4% kapitału przez co muszę™ mieć‡ wysoką… skuteczność‡. Dlatego moim krółtkoterminowym celem jest dobicie do kwoty 100euro wtedy będe™ już ryzykował‚ tylko 2%. Oczywiście przy takim kapitale trading to bardziej ciuł‚anie eurocentów ale mam juź plan jak zbudować‡ kapitał‚ pod trading. Nie zamierzam wykł‚adać pienię™dzy na trading z wł‚asnego portfela wię™c postanowił‚em że zbuduje kapitał‚ kosztem bukmacherów i graczy.
Witam , moje pytanie było podchwytliwe , ale po twojej wypowiedzi wnioskuję ze wiesz co robisz . A to jest ważne !!! Pozdrawiam i życzę powodzenia w walce ...
 
G 20

goldeverest

Użytkownik
Aktualnie kończe już obracać bonus u bukmachera BET365 więc kapitał na trading wzrasta o 50€. Wyliczyłem że z bonusów tych renomowanych, wypłacalnych bukmacherów można uzbierać dodatkowe 300€ a to są już konkretne pieniądze pod bezpieczne tradowanie no i będzie czym zarządzać. Zainteresowałem się też tradingiem przed meczowym jest równie ciekawy co in-Play. Wrzucę później kilka screnów z tradingu na naszej rodzimej ekstraklasie. No i pojawiają się też analizy przedmeczowe teraz rusza sezon i będzie się działo. Oczywiście z tenisa nie rezygnuje.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
To co grasz w tenis jest fajne, ale trzeba się trochę znać na dyscyplinie i jak wszędzie mieć szczęście.
Próbowałem tenis in-play i cienko to u mnie wychodziło.
Możesz zdradzić jak wygląda trading w Twoim wykonaniu na piłce kopanej?
 
L 10

lostdesperado

Użytkownik
To co grasz w tenis jest fajne, ale trzeba się trochę znać na dyscyplinie i jak wszędzie mieć szczęście.
Próbowałem tenis in-play i cienko to u mnie wychodziło.
Możesz zdradzić jak wygląda trading w Twoim wykonaniu na piłce kopanej?
kolego, a czemu cienko u Ciebie w in play w tenisie? Mam jeden fajny motyw na kopaną, chyba założę temat i poproszę innych mądrzejszych ode mnie, żeby pomogli go modyfikować ????
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
kolego, a czemu cienko u Ciebie w in play w tenisie? Mam jeden fajny motyw na kopaną, chyba założę temat i poproszę innych mądrzejszych ode mnie, żeby pomogli go modyfikować ????
Nie wahaj się.
na pewno nie jestem mądrzejszy, ale też może coś doradę ????

Tenis jest nieprzewidywany i przeważnie ustawiam się nie po tej stroni co powinienem. Długo by o tym pisać.
 
L 10

lostdesperado

Użytkownik
Napiszę wieczorem o kopanej i o moich przygodach z tenisem in play (w tym widzę największy potencjał, oczywiście za konikami, ale te są chyba najtrudniejsze do nauki), bo teraz jestem w pracy a sporo pisania będzie, a w domu mam też wszystkie rozpiski.
 
Do góry Bottom