>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dzień dobry

michauek 233

michauek

Forum VIP
Witam po ponad 3 letniej przerwie zarówno na forum jak i ogólnie w bukmacherce. A więc dziś w końcu przelałem kasę na neta i rozpoczynam granie po tej bardzo długiej przerwie. Ciekawe kto ze starej gwardii jeszcze tutaj siedzi i ciekawe czy ktoś mnie jeszcze pamięta :p
 
kanonier09 0

kanonier09

Użytkownik
Witam,
Juz od jakiegos czasu przegladam forum i postanowilem zalozyc konto, ale typowanie zaczne podawac od nowego roku. Bede sie oczywiscie staral aktywnie uczestniczyc w zyciu forum. Najbardziej interesuje mnie premiership, tenis i nba, ale typy bede nie tylko z tych dyscyplin. Pozdrawiam
 
naruto 0

naruto

Użytkownik
Dobry bigos
Gorąco witam wszystkich forumowiczów!!
...
... ale nie tylko przywitać się tu przyszedłem.
Na wstępie powiem, że w ogóle nie znam się na piłce nożnej, jednakże jestem tu i obstawiam mecze. Jak to się stało?!?
Pewnego pięknego poranka wybrałem się z kumplem na piwko ...
... dobra oszczędzę wam tego. Znalazłem się w STS&#39;sie także z waszym kolegą (orbit1201 jak się nie mylę) no i zrobiłem swój pierwszy kupon za 10 zł i WSZEDŁ!!!!:gool: 90zł✅ CooL!! cieszyłem się. Co za emocje! następny dzień. Robię kupon za 2 zł. Wstawiłem 1 wynik jakieś rumuńskiej drużyny z II-giej ligi i 4 mecze i co? ... WSZEDŁ!!!!:gool: 120zł✅ oczywiście cieszyłem się. Co za emocje! ... szkoda tylko, że od 2 tyg nie mogłem nic wygrać. Kolega polecił mi to forum, zacząłem więc tutaj obstawiać z głębokim przekonaniem, że się czegoś od was nauczę. Na tym zakończę moją opowieść. Dziękuję za uwagę :cool: oraz z góry dziękuję za wszelkie uwagi dotyczące (moich_typów)
Pozdrowionka
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Witam.
Cieszę się, że zaczynasz. Cieszę się, że mamy nowego użytkownika...
Radziłbym jednak zapoznać się z regulaminem bo Twoje postępowaniu szybko może przysporzyć Ci sporych kłopotów.
Twój temat przenoszę do Hyde Parku, łącząc go z już istniejącym. Dział Kącik Ogólnobukmacherski to zbyt poważne miejsce, aby każdy nowy użytkownik się tam witał i pisał coś o sobie.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Może to natchnie dobrego ducha w graczy, dotąd nie mających powodzenia:
W tym roku wystąpią jeszcze 2 z 3 możliwych a intrygujących dat w zapisie D/M/R:
1.11.11; 11.11.11 ( bo 11.1.11 już mamy za sobą ) i to jeszcze nie wszystko...
Weź ostatnie dwie cyfry roku, w którym się urodziłeś i dodaj swój wiek.
W tym roku wynik będzie wynosił 111 dla każdego!!!
Na przykład: urodziłeś się w 1977 r. czyli w tym roku skończysz 34 lata:
Zatem 77+34=111.
Lub urodziłeś się w 1972 r. czyli w tym roku kończysz 39 lat: 72+39=111.
Zgodnie z chińskim Feng-shui - to jest rok pieniędzy.
W tym roku czeka nas znamienny miesiąc październik.
Będzie w nim 5 niedziel, 5 poniedziałków i 5 sobót.
Takie coś ma miejsce raz na 823 lata!
Pzdr.
edi8
 
777 28

777

Użytkownik
Jako że to mój pierwszy post to witam wszystkich ????

Może to natchnie dobrego ducha w graczy, dotąd nie mających powodzenia:
W tym roku wystąpią jeszcze 2 z 3 możliwych a intrygujących dat w zapisie D/M/R:
1.11.11; 11.11.11 ( bo 11.1.11 już mamy za sobą ) i to jeszcze nie wszystko...
Weź ostatnie dwie cyfry roku, w którym się urodziłeś i dodaj swój wiek.
W tym roku wynik będzie wynosił 111 dla każdego!!!
Na przykład: urodziłeś się w 1977 r. czyli w tym roku skończysz 34 lata:
Zatem 77+34=111.
Lub urodziłeś się w 1972 r. czyli w tym roku kończysz 39 lat: 72+39=111.
Zgodnie z chińskim Feng-shui - to jest rok pieniędzy.
W tym roku czeka nas znamienny miesiąc październik.
Będzie w nim 5 niedziel, 5 poniedziałków i 5 sobót.
Takie coś ma miejsce raz na 823 lata!
Pzdr.
edi8
edi8 jak wtopa goni wtope i bankructwo to tylko kwestia czasu to nic nie natknie dobrego ducha w takiego gracza... wiem coś o tym :p
 
Do góry Bottom