>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Dyskusje o La Liga - w sezonie 2023/2024 - Newsy, Transfery, Zakłady długoterminowe

ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Quique Sánchez Flores oficjalnie nowym trenerem Sevilli. Umowa do 30 czerwca 2025 roku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1007
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
OFICJALNIE: Isco przedłużył umowę z Realem Betis do 2027 roku!

Nadchodzi puchar Afryki, oraz Puchar Azji a więc duże straty dla klubów w postaci powołań do kadr narodowych.
Zawodnicy opuszcza min:
◾
Superpuchar Hiszpanii
◾
1/8 oraz ćwierćfinał Copa Del Rey
◾
20, 21, 22, 23 i 24 kolejkę LaLiga
◾
Pierwszy mecz 1/8 Ligi Mistrzów

Lista zawodników, którzy wezmą udział w pucharach:
🔹
Real Madryt, Barcelona, Osasuna i Getafe nie poniosą “strat”

🔸
Atletico Madryt: Reinildo (Mozambik)
🔸
Girona: Ibrahima Kebé (Mali)
🔸
Real Sociedad: Hamari Traoré (Mali). Umar Sadiq (Nigeria), Takefusa Kubo (Japonia)
🔸
Athletic Bilbao: Iñaki Williams (Ghana)
🔸
Real Betis: Abde Ezzalzouli (Maroko), Chadi Riad (Maroko) , Youssouf Sabaly (Senegal)
🔸
Sevilla: Youssef En-Nesyri (Maroko)
🔸
Celta Vigo: Jonathan Bamba (Wybrzeże Kości Słoniowej)
🔸
Las Palmas: Nuke Mfulu (DR Kongo), Saúl Coco (Gwinea Równikowa), Munir (Maroko) i Sory Kaba (Gwinea)
🔸
Mallorca: Omar Mascarell (Gwinea Równikowa), Amath Ndiaye (Senegal)
🔸
Deportivo Alaves: Jesús Owono (Gwinea Równikowa), Abdel Abqar (Maroko) i Abde Rebbach (Algieria)
🔸
Rayo Vallecano: Babe (Wyspy Zielonego Przylądka), Pathé Ciss (Senegal)
🔸
Valencia: Mouctar Diakhaby (Gwinea), Selim Amallah (Maroko)
🔸
Cadiz: Rominigue Kouamé (Mali), Momo Mbaye (Senegal)
🔸
Granada: Famara Diedhiou (Senegal)
🔸
Almeria: Idrissu Baba (Ghana), Houboulang Mendes i Marciano Sanca (Gwinea Bissau), Dion Lopy (Senegal)

P.S.
1. stycznia w dziale Rozgrywki Międzynarodowe odpali się odpowiedni temat dotyczący Pucharu Narodów Afryki oraz Puchar Azji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1387
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Skąd info ? Wczoraj jakiś gość co ma dobre info na temat transferów powiedział, że nie ma to najmniejszych szans
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Oficjalnie: Xavi podczas konferencji prasowej ogłosił, że po 30 czerwca nie będzie już trenerem Barcelony!

Od 30 czerwca nie będę kontynuował pracy w Barcelonie. Myślę, że klub potrzebuje zmiany dynamiki. Gracze się uwolnią. Myśląc jak culé, uważam, że najlepiej jest odejść 30 czerwca. Uważam, że nadal możemy rozegrać dobry sezon.
Latem zapowiada się świetna karuzela transferowa z trenerami ;)
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Sytuacja kontuzjowanych piłkarzy w Barcelonie:

• Ferran Torres: miesiąc przerwy. Doznał urazu mięśnia dwugłowego uda prawej nogi. Nie zagra w 1. meczu z Napoli.
• Marcos Alonso: przeszedł operację ze względu na problemy z plecami. Powinien wrócić za około 3. tygodnie.
• Ter Stegen: po operacji pleców jest już bliżej powrotu do gry. Mówi się, że wróci na mecz z Granadą 11 lutego.
• Joao Félix: doznał skręcenia prawej kostki podczas treningu. Jest szansa, że wróci na 1. mecz z Napoli.
• Iñigo Martínez: wraca już do kadry na mecz z Alaves.
• Raphinha: jego celem jest powrót na mecz z Celtą Vigo 17 lutego.
• Sergi Roberto: dyskomfort w ścięgnie Achillesa. Chce wrócić na mecz z Granadą lub Celtą Vigo.
• Gavi: wróci dopiero w następnym sezonie po poważnej kontuzji więzadła krzyżowego.
• Alejandro Balde: uraz ścięgna podkolanowego. Przeszedł dwa dni temu operację. Będzie pauzować około 4. miesiące.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1290
Baqu 761,8K

Baqu

Forum VIP
𝐎𝐅𝐈𝐂𝐉𝐀𝐋𝐍𝐈𝐄: Kamil Jóźwiak nowym piłkarzem @GranadaCF! 🇦🇹

Skrzydłowy @CharlotteFC, który w barwach amerykańskiego klubu wystąpił w 55 meczach, strzelił 4 ⚽ i zanotował 12 🅰 wraca do Europy.

Reprezentant Polski z klubem @LaLiga 🇪🇸 podpisał 1,5-roczny kontrakt. Brawo!

Link
 
Otrzymane punkty reputacji: +1407
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
W Anglii zapewne poleciał by jakiś zakaz dla chłopaka, a Hiszpania no cóż..

Ja z nieco inna informacja. Savio, który obecnie przebywa na wypożyczeniu w Gironie, latem przechodzi do Manchesteru City. Myślę, że latem tych transferów z Girona będzie więcej trener plus min. Dovbyk.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Gil Manzano zawieszony przez hiszpański sędziowski komitet techniczny na dwie najbliższe kolejki laliga.
Zawieszenie może zostać zwiększone.
 
Baqu 761,8K

Baqu

Forum VIP
Mam nadzieje ze nie musze tłumaczyć: Xavi will stay with Barcelona for another year after agreeing to finish his contract in 2025

 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Mam nadzieje ze nie musze tłumaczyć: Xavi will stay with Barcelona for another year after agreeing to finish his contract in 2025

Tak naprawdę nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Najpierw decyzja, że odchodzi i niema mowy o zmianie decyzji, a tu nagle CYK i obrót sytuacji o 360 stopni. Fani Realu zapewne otwierają szampany bo dobrze wiemy jak wyglądała Barcelona przez połowę sezonu.
Teraz trzeba go dograć i sięgnąć po wicemistrzostwo kraju, a co dalej?. Euro 2024, letnie transfery?, powrót podstawowych graczy po kontuzjach i może Xavi, który uczy się na błędach wniesie w końcu coś nowego...
 
Baqu 761,8K

Baqu

Forum VIP
Tak naprawdę nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Najpierw decyzja, że odchodzi i niema mowy o zmianie decyzji, a tu nagle CYK i obrót sytuacji o 360 stopni. Fani Realu zapewne otwierają szampany bo dobrze wiemy jak wyglądała Barcelona przez połowę sezonu.
Teraz trzeba go dograć i sięgnąć po wicemistrzostwo kraju, a co dalej?. Euro 2024, letnie transfery?, powrót podstawowych graczy po kontuzjach i może Xavi, który uczy się na błędach wniesie w końcu coś nowego...
ja sie zgadzam z podsumowaniem https://www.fcbarca.com/117626-plusy-pozostania-xaviego-hernandeza.html

Xavi został gdyż czul poparcie od wszystkich nawet Deco, tak na prawdę jego odejście byłoby lekka katastrofa i fakt nie jest on najlepszym trenerem ale zdecydowanie wszystko co robi jest z myślą o Barcelonie. Teraz dla mnie najważniejsze pytanie to czy Lewandowski zostanie.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
ja sie zgadzam z podsumowaniem https://www.fcbarca.com/117626-plusy-pozostania-xaviego-hernandeza.html

Xavi został gdyż czul poparcie od wszystkich nawet Deco, tak na prawdę jego odejście byłoby lekka katastrofa i fakt nie jest on najlepszym trenerem ale zdecydowanie wszystko co robi jest z myślą o Barcelonie. Teraz dla mnie najważniejsze pytanie to czy Lewandowski zostanie.
Lewandowski myślę, że zostanie na jeszcze jeden sezon. Bardziej mnie dziwi to, że Roque miał być jego następcą ,a jak na razie to gość nam się gdzieś schował.
Zobaczymy czy na dłużej zostaną Felix i Cancelo?. Ten drugi ostatnio mocno elektryczny, ale skoro nie gra na swojej nominalnej pozycji to co się dziwić.
Pytanie tez na ile padły obietnice dla Flicka, że przejmie latem zespół.
 
Baqu 761,8K

Baqu

Forum VIP
Lewandowski myślę, że zostanie na jeszcze jeden sezon. Bardziej mnie dziwi to, że Roque miał być jego następcą ,a jak na razie to gość nam się gdzieś schował.
Zobaczymy czy na dłużej zostaną Felix i Cancelo?. Ten drugi ostatnio mocno elektryczny, ale skoro nie gra na swojej nominalnej pozycji to co się dziwić.
Pytanie tez na ile padły obietnice dla Flicka, że przejmie latem zespół.
Tez mi sie wydaje ze zostanie - Xavi byl po jego stronie. Roque jednak potrzebuje czasu i dorastanie pod skrzydłami Roberta bedzie dla niego idealne.

Felix... sam nie wiem natomiast Cancelo to totalna przeplacona pomylka, mam nadzieje ze go nie zostawia.

Z Flickiem podobno nawet nie rozmawiali, nie maja na niego dineros, następca miał być Marquez.

Nawet Cwiaki zrobił o tym nowy odcinek DLACZEGO XAVI JEDNAK ZOSTAJE W BARCELONIE? - YouTube
 
Do góry Bottom