>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [404]

Status
Zamknięty.
niverx 162

niverx

Użytkownik
Piła 10:15.. Legionowia.... 16:16.. 16:19... 17:21... 22:21...
22:23...- 2pkt przez podwójna Pilanek i potem as serwisowy..
24:23...- 2pkt przez podwojna Legionovi a nastepnie as serwisowy...
25;23 - nie mam pytan ???? to tylko kobiety ;)
pytanie czy bd placz dalej czy jak :&gt;
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
A zyskalem miedzy innymi na Gdansku z Modena i teraz chociazby na Legionowie ktore mialo dostac w dupe od Pily bo sa problemy finansowe w Legio, a kazdy wie ze problemy jednocza druzyne i daje jej dodatkowa sile tylko barany graja inaczej nie mowiac juz ile idzie zarobic w dziale tenisa ( przyklad z dzisiaj jak w dziale sie spuszczali nad zajebistym Warwinka.. )
Mam dla Ciebie świetną propozycję, pisz przeciwstawne analizy przeciwko wszystkim tym typom, skoro daje to taki efekt, każdy chciałby mieć pogląd na dane zdarzenie z dwóch stron.
Krytykować jest ogromnie łatwo.
Sądzisz że Paris ma szanse jutro z Ziraatem u siebie? Bo jeśli dobrze patrzę to mają jeszcze szanse na CEV Cup?
Mając w pamięci ich ligowy mecz z Ajaccio wydaje mi się to niemożliwe (fatalni Gasparini, Hoag i Steuerwald) ale są strasznie nieobliczalnie w tym sezonie i choć miałem grać na Ziraat to raczej daruję sobie, kurs średni.
 
M 418

maat

Użytkownik
Co do Resovii jutro:
Poza składem na wtorkowy mecz są Bartosz Kurek, Lukas Tichacek, Dmytro Pashytskyy i Thomas Jaeschke. Na mecz z Lugano do pierwszego zespołu dołączył rozgrywający Młodej Ligi, Marcin Karakuła.
 
M 418

maat

Użytkownik
Mając w pamięci ich ligowy mecz z Ajaccio wydaje mi się to niemożliwe (fatalni Gasparini, Hoag i Steuerwald) ale są strasznie nieobliczalnie w tym sezonie i choć miałem grać na Ziraat to raczej daruję sobie, kurs średni.
Dzięki za odpowiedź. Z tym Halkbankiem to moje niedopatrzenie bo fakt, wyjdzie 6 ekip ostatecznie z drugich miejsc.
 
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
Ale mnie ten uzytkownik Kontekst wkurwia. Mozna cos zrobic, aby dostal permanentnego bana? Tutaj trzeba sie szanowac, a na kazdym kroku podwaza moj autorytet. Podalem dobry typ, a ten od trolli mnie wyzywa! :/
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Ale mnie ten uzytkownik Kontekst wkurwia. Mozna cos zrobic, aby dostal permanentnego bana? Tutaj trzeba sie szanowac, a na kazdym kroku podwaza moj autorytet. Podalem dobry typ, a ten od trolli mnie wyzywa! :/
Od tego masz opcję ignora.
 
M 418

maat

Użytkownik
Zdarza się.
A do Cev Cup to wchodzi się w nagrodę? ????
Mam jedną petardę na LM, 10/10 normalnie
Z tego co wyczytałem to 4 najlepsze ekipy, które nie dostaną się do top12 wystąpią w CEV Cup. Podobnie było w zeszłym sezonie.
W tej edycji wyszedłby Asse-Lennik, BR Volleys, Lugano no i ewentualnie Paris bo Tirol czy Roeselare będzie ciężko zdobyć punkty odpowiednio z Zenitem i Lube.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom