>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [403]

Status
Zamknięty.
M 418

maat

Użytkownik
Jest MaaT ?
W meczu Zaksy - Czarni, jakiś scenariusz przewidujesz? Czy standardowe 3-0 dla Zaksy? ????
jest ;) na moje to powinno się skończyć 3:0 aczkolwiek grać tego nie warto po jakimś 1.9 ;) Czarnym będzie ciężko walczyć tutaj
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
D.upa blada. Nie ma bonuska.
Trzeba bylo dać Azarenke zamiast GSW i byłby bonusik 25%
bonus masz tylko od sportów amerykańskich. I tez nie na wszystkie zaklady. Np. chyba na najwyzsze kwarty i kto pierwszy ... pkt w te zaklady bonus sie nie wlicza.


Malyasia Dragons - Saigon Heat over 156,5 w HT wg mnie do gry. Na poczatek dnia. Polecam.
 
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Pobrałem więcej rożenów Liverpool, kurs gruby a jak chcą pkt wywieźć to muszą zacząć grać.
Liverpool jak ma niekorzystny wynik to rożne prawie zawsze robi.
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
U Juroszka linia na Syprzaka 4,5 a widze Janki grubo w over powchodziły bo zbite do 1.6.
Ostatnio dobrze szło z tym kołem, wikingowie tez pewnie bedą na to uczuleni ze Sypa fajnie robi sobie miejsce i będą coś przeciwdziałać, tylko czy im się uda byka powstrzymać, ale takie kursiwo to trzeba wziąć.
Under 4,5 @ 2.02
Kuwa teraz ujowo się będzie mecz oglądało ????
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
za klopa nie bardzo
Norwich dostal wiatru w zagle, Liverpool bedzie gral swoje, czyli praktycznie nic. Moze zmiany cos wniosa do gry Liverpoolu ale do tego czasu to bedzie cienizna. Norwich walnie na 3:1 i bedzie po zabawie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom