>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [403]

Status
Zamknięty.
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
stara spiewka virtusow dla gimbusow : &quot;wrócimy silniejsi&quot; ????
daj spokój z nimi, była i jest beka z nich. Więcej streamów Jarząbka i głupkowatych zachowań taza którego powinni wyrzucic tej drużyny, tylko problem kto za niego i koło się zamyka :;/:
 
shake7 56

shake7

Użytkownik
daj spokój z nimi, była i jest beka z nich. Więcej streamów Jarząbka i głupkowatych zachowań taza którego powinni wyrzucic tej drużyny, tylko problem kto za niego i koło się zamyka :;/:

nie sledze juz sceny cs&#39;a aż tak jakies pojedyncze informacje do mnie wazniejsze trafiaja. Nie wiem,może michu ? Nie ma utalentowanych gimbow w tym kraju? zobacz na srednia wieku poszczegolnych ludzie z mainstremowych klanów a u nas na neo pasze i taza
 
rymbaba 344

rymbaba

Użytkownik
Lesser dwa pudła na pierwszym strzelaniu. Teraz, żeby Doll nic nie odwalił w stójce
E: ???? tak, patrze jak on ma strzelać a tu już na mete wjeżdża. Ładnie Doll, powinien być plusik
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
nie sledze juz sceny cs&#39;a aż tak jakies pojedyncze informacje do mnie wazniejsze trafiaja. Nie wiem,może michu ? Nie ma utalentowanych gimbow w tym kraju? zobacz na srednia wieku poszczegolnych ludzie z mainstremowych klanów a u nas na neo pasze i taza
pewnie jakieś odstępne za wykupienie z CSGL gdzie gra z innocentem, szpero itd. mimo, że byłby on idolo do ekipy z racji stażu w VP jako standin
Zza granicy nikogo nie wezmą bankowo, a polska scena CS&#39;a nie osiągnie wiele w tym roku
 
majkeloo 10

majkeloo

Użytkownik
pewnie jakieś odstępne za wykupienie z CSGL gdzie gra z innocentem, szpero itd. mimo, że byłby on idolo do ekipy z racji stażu w VP jako standin
Zza granicy nikogo nie wezmą bankowo, a polska scena CS&#39;a nie osiągnie wiele w tym roku
Tego czy osiągnie jeszcze nie wiesz... Bo odpala się na katowice wygrają i będzie to ich cały rok bronić. Tylko tyle że reszta teamów gra a u nas sklepy tworzą zamiast trenować albo streamy i MMy z widzami bez sensu strata czasu.
 
maciek1990gw 47

maciek1990gw

Użytkownik
Tunezja - Nigeria 0-1 , 55 min
Tunezja over 0,5 @ 2,5
Tunezyjczycy wyglądają lepiej technicznie od Nigeryjczyków . Kilka fajnych dośrodkowań , sądzę że powinni ukuć coś. Bramka dla Nigerii po błędzie w środku pola.
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
@Czaro

a to River Plate to pewnie jeszcze gorsze niż General co?
Bym powiedział, że lepsze ale też nie wiadomo ile też błąd mówić

Zagadki obie w sumie, ale River Plate to ze dwa mecze widziałem i w 1 części sezonu grałem na nich trochę, tylko 4 porażki ale 11 remisów aż

A z kim grają? Też bramki powinny być
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom