>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [403]

Status
Zamknięty.
gruby85 183

gruby85

Użytkownik
J-W TSONGA - P-H HERBERT
WSZYSTKIE BETY Z PADDY POWER
HERBERT WIN ---------&gt; 7 3/10
HERBERT + 2.5 SETA -----&gt; 2.1 7/10
OVER 3.5 SETA -------&gt; 2.2 7/10
HERBERT OVER 4.5 GEMA W 1 PIERWSZYM SECIE -----&gt; 2.1 10/10
Pojedynek dwoch francuzow. Tsongi, chyba nikomu nie trzeba przedstawiac, aczkowiek moim zdaniem ostatnio nie zachwyca, wrecz przeciwnie po obejrzeniu kilku ostatnich meczy jestem gotow postawic spora gotowke na mlodszego z francuzow. W ostatnich meczach obydwaj mieli slabych rywali o ile Herbert nawet nie dal szansy na przelamanie a sam wygral 5/7 bp, o tyle popularny JO, ktorego glownym atutem jest serwis oddal podanie raz, a przeciwnik mial 5bp w calym meczu. Kolejna sprawa oboje zaserwowali po 14 asow, ale Tsonga mial 6 df przy 2 Herberta. Jo 67% pierwszego podania wygrane 82% z drugiego 50%. Herbert 53% pierwszego podania, wygrane 94%, z drugiego 67%. Wyglada to solidnie, jezeli Pierre bedzie utrzymywal swoj pierwszy serwis na wyskoim procencie to mysle, ze 3 na 4 zaklady bedziemy swietowac byc moze juz po pierwszym secie Kto ogladal ostatnie spotkania JO to wie, ze potrafi sie zaciac jak chociazby z Agutem, Rosolem czy nawet Haider-Maurem. Powodzenia mi i wszystkim, ktorzy pograja te typy, a przede wszystkim P.H Herbertowi.
Dobrze, ze wszystko powchodzilo bo na typy powyzej mam ponad 2k ŁŁŁ poinwestowane, takze trzymamy kciuki, za moje wczasy ????
 
simon999 11

simon999

Użytkownik
IMO powinno wejść wszystko, aczkolwiek PH+2,5 i over 3,5 to na dobrą sprawe to samo.
A ten bet na czysty win to chyba stwierdziłeś, że wakacje wakacjami, ale bez all inclusive ;D
 
gruby85 183

gruby85

Użytkownik
Chyba trzeba postawić na dimitrova plus dwa i pół seta, co wy na to?

Podobno Federer nie ma czasu grac wiecej niz 3 setow, takze nie polecam:zoltakartka:
A tak serio, to tez nie polecam, bo Fedexowi leza korty Australii, a Bulgar jedynie moze ukluc w TB imo
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Chyba trzeba postawić na dimitrova plus dwa i pół seta, co wy na to?
Nic tu nie gra Dimitrov.
Z Lorenzim jeszcze jako tako, ale też bez błysku.
Z Tortelinim zagrał taki piach, że dziwne, że tylko jednego seta mu oddał.
Wiadomo inna motywacja, ale ja bym odpuścił granie czegokolwiek na Dimę pre.
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Dasco/Haase walkowerem oddali jakby coś Pospisilowi i Sockowi :p
Jak zobaczyli, że dziś nie zagrają przez deszcz to uznali, że lepiej pakować manatki i się zwijać
 
gruby85 183

gruby85

Użytkownik
BET RECEIPT NUMBER : O/25835215/0002868
Selection Selection Details Result
1
Tennis
Betting in Running
L Davis v M Sharapova
22nd of January 2016 02:22 am
Total Player A Games
L Davis - Over (5.5) @ 2.20
Pending

Stake and Return DetailsBet placed at 22nd of January 2016 03:19 am Total Stake £400.00
Bet type Single (To Win) Tax@Tax free 0
Number of lines 1 Total stake due £400.00
Stake per line £400.00 Freebets Redeemed £0.00
Channel Internet Total amount paid £400.00
Number of win lines -
Potential Returns £880.00
Total Returns

Reszta siada:cool::cool:
 
mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
...ktoś ostatnio pytał o domowy sposób na nie-zaśnięcie, polecam zgrzewę ulubionego browara, dzisiaj sam przetestowałem i nic nie zanosi się na to żebym miał odpłynąć w najbliższym czasie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom