>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Dyskusje na temat tenisa, turniejów itd.

rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
A njesli panowie zmowili sie i wzieli kase od lobby szczepionkowego zeby reklamowac koronawirusa? Wczesniejsza arogancka postawa podbili stawke teraz wiecej naiwniakow nabierze sie na szczepionki. Ktorych jeszcze nie ma
Moim zdaniem biora kase od szczepionkowcow w ramach wydatkow reklamowych
Wielu celebrytow ma znakomita metode podreperowania budzetu. Bierzemy milion, oglaszamy ze mamy koronawirusa, a firmy farmaceutyczne to sobie odbija

Zreszta wielu by to zrobilo na ich miejscu, obdzwonil media, potem firmy farmaceutyczne ile by dali za kampanie reklamowa pod nazwa koronawirus i jazda z koksem.

Zyskuja wszyscy, koszty zerowe a jaka ekspozytura w mediach i 'trending'

Moim zdaniem tak to dziala od poczatku zwraca uwage olbrzymia liczba celebrytow, czesto podupadlych oglaszajaca ze ma koronke.

W sumie chyba kazdy ja ma no ale nie kazdy jest Djokovcem i nie wezmie milionow pod stolem
 
D 219

dolgo

Użytkownik
papaja i koza takze
A njesli panowie zmowili sie i wzieli kase od lobby szczepionkowego zeby reklamowac koronawirusa? Wczesniejsza arogancka postawa podbili stawke teraz wiecej naiwniakow nabierze sie na szczepionki. Ktorych jeszcze nie ma
Moim zdaniem biora kase od szczepionkowcow w ramach wydatkow reklamowych
Wielu celebrytow ma znakomita metode podreperowania budzetu. Bierzemy milion, oglaszamy ze mamy koronawirusa, a firmy farmaceutyczne to sobie odbija

Zreszta wielu by to zrobilo na ich miejscu, obdzwonil media, potem firmy farmaceutyczne ile by dali za kampanie reklamowa pod nazwa koronawirus i jazda z koksem.

Zyskuja wszyscy, koszty zerowe a jaka ekspozytura w mediach i 'trending'

Moim zdaniem tak to dziala od poczatku zwraca uwage olbrzymia liczba celebrytow, czesto podupadlych oglaszajaca ze ma koronke.

W su
A njesli panowie zmowili sie i wzieli kase od lobby szczepionkowego zeby reklamowac koronawirusa? Wczesniejsza arogancka postawa podbili stawke teraz wiecej naiwniakow nabierze sie na szczepionki. Ktorych jeszcze nie ma
Moim zdaniem biora kase od szczepionkowcow w ramach wydatkow reklamowych
Wielu celebrytow ma znakomita metode podreperowania budzetu. Bierzemy milion, oglaszamy ze mamy koronawirusa, a firmy farmaceutyczne to sobie odbija

Zreszta wielu by to zrobilo na ich miejscu, obdzwonil media, potem firmy farmaceutyczne ile by dali za kampanie reklamowa pod nazwa koronawirus i jazda z koksem.

Zyskuja wszyscy, koszty zerowe a jaka ekspozytura w mediach i 'trending'

Moim zdaniem tak to dziala od poczatku zwraca uwage olbrzymia liczba celebrytow, czesto podupadlych oglaszajaca ze ma koronke.

W sumie chyba kazdy ja ma no ale nie kazdy jest Djokovcem i nie wezmie milionow pod stolem
wbrew pozorom bardzo trudno wykryć koronkę wszystko zalezy od założeń danego laboratorium dodając do tego fakt ze djoko był głośnym przeciwnikiem szczepień aż prosi sie o drugie dno
 
S 0

SportChamp

Użytkownik
Teraz Djokovic i jego żona również z wirusem. Mam nadzieje, że lekcja będzie wzięta i na przyszłość środki bezpieczeństwa będą zachowane ;)
Post automatycznie złączony:

Myśle , że akurat Djokovica reptuacja mocno ucierpiała i nie warte byłoby kasy z reklamy z szczepionek
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
e tam na koronawirusie rzady, oczywiscie ich znajomi, rodzinki i firmy farmaceutyczne i kilka innych branz (spozywka, internet) robia taka kase ze wszystko inne to grosze.
Ciekawe czy i kiedy urzedy statystyczne sie zorientuja ze istieje taka branza jak koronawirusologia, ewentualnie powinni zrobic indeks gieldowy firm zarabiajacych na ej pseudopandemii kase
Jeszcze nigdy nie robilo sie tak duzej kasy tak szybko i wlasciwie bez protestow bo kto bedzie polemizowal z ochrona zdrowia hehe
Djokovic wezmie i od dotychczasowych i dorobi od lobby epidemiologicznego, wszak juz w biblii mowili ze wieksza rfadosc i pozytek z jednego nawroconego niz stu prawych
Gdzies tak mi sie obilo o uszy w kosciele

PS Dolgo msz na mysli ze wyniki zostaly zamowione telefonicznie czy ze dogadal sie z agencja reklamowa i uruchomil kampanie reklamowa pod nazwa jestem chory na koronawirusa. Bo sie gubie
 
A 177

Apollo00

Użytkownik
A njesli panowie zmowili sie i wzieli kase od lobby szczepionkowego zeby reklamowac koronawirusa? Wczesniejsza arogancka postawa podbili stawke teraz wiecej naiwniakow nabierze sie na szczepionki. Ktorych jeszcze nie ma
Moim zdaniem biora kase od szczepionkowcow w ramach wydatkow reklamowych
Wielu celebrytow ma znakomita metode podreperowania budzetu. Bierzemy milion, oglaszamy ze mamy koronawirusa, a firmy farmaceutyczne to sobie odbija

Zreszta wielu by to zrobilo na ich miejscu, obdzwonil media, potem firmy farmaceutyczne ile by dali za kampanie reklamowa pod nazwa koronawirus i jazda z koksem.

Zyskuja wszyscy, koszty zerowe a jaka ekspozytura w mediach i 'trending'

Moim zdaniem tak to dziala od poczatku zwraca uwage olbrzymia liczba celebrytow, czesto podupadlych oglaszajaca ze ma koronke.

W sumie chyba kazdy ja ma no ale nie kazdy jest Djokovcem i nie wezmie milionow pod stolem
Koronawirusa nie ma i żaden Małysz, Djokovic itp nie jest na to chory....


Tylko po co Ty piszesz "firmy farmaceutyczne"? I że robią to dla $$$

Owe firmy to jest jeden układ który drukuje kasę a nie ją zarabia i dawno nie chodzi o zyski...

Dlaczego Djok, Lewy i reszta imbecylow robi co im każe menager a nie powie prawdy? Bo system pozwolił im się stać Celebrytą i każde systemowe polecenie Wykonają bez względu czy im zapłacą czy nie....

Jeżeli Djok by powiedział to co tu teraz napisałem to przestał by być gwiazdą a dostał kopa w 4 litery na różne sposoby

Ta epidemia pokazuje że ten cały znany świat i podążanie za $$$ to zwykle frajerstwo, ja już nigdy nie obejrzę meczu, czy zagram w zakładach. Wróciłem do gry amatorsko i to wszystko co mnie łączy ze sportem. Zawodowi sportowcy to frajerzy a ich kibice niczym się nie różnią

Skąd się biorą pieniądze, jakbyś to wiedział to bys rozumiał całą resztę
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
We wtorek organizatorzy turnieju ATP 500 w Waszyngtonie ogłosili, że zaplanowana w dniach 14-21 sierpnia impreza, która miała być wznowieniem cyklu ATP Tour, została odwołana.
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
US Open bez Ashleigh Barty. Liderka rankingu WTA nie poleci do Nowego Jorku z powodu obaw związanych z pandemią COVID-19.
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Rafael Nadal nie weźmie udziału w wielkoszlemowym US Open 2020. Hiszpański tenisista podjął taką decyzję w związku z pandemią COVID-19.

"Po wielu przemyśleniach zdecydowałem się nie grać w tegorocznym US Open. Sytuacja na całym świecie jest bardzo skomplikowana, liczba przypadków COVID-19 rośnie, wygląda na to, że nadal nie mamy kontroli nad tą pandemią. Wiemy, że skrócony kalendarz tenisowy jest barbarzyński w tym roku po czterech miesiącach przerwy w grze. Rozumiem i dziękuję za wysiłek, jaki jest wkładany, aby nastąpił powrót" - czytamy w oświadczeniu Nadala w mediach społecznościowych.
Post automatycznie złączony:

Zawody Mutua Madrid Open nie zostaną rozegrane w sezonie 2020. Prestiżowa impreza została odwołana z powodu pandemii COVID-19.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dzisiaj czytałem na temat US Open, kto zagra a kto nie i może komuś się ta informacja przyda:

U panów nie zagrają między innymi: Federer, Nadal, Kyrgios. Z dużym prawdopodobieństwem nie zagra też Nishikori(koronawirus).

U pań to dopiero jest nieciekawie, gdyż nie zagrają: Barty, Halep, Svitolina, Andreescu, Bertens, Bencic. Nie zagra więc sześć zawodniczek z pierwszej dziesiątki rankingu.

Z dobrych informacji to będziemy mieli okazje zobaczyć Murray'a i Clijsters- otrzymali dzikie karty.
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Dzisiaj ma odbyć się losowanie głównych drabinek US Open 2020.
Swoją drogą mogłyby pojawić się już stosowne tematy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Oby US Open się odbył, bo te protesty w USA są bardzo niepokojące. Mam nadzieję, że jak coś to z gry zrezygnują tylko czarnoskórzy zawodnicy. W turnieju mężczyzn to nie będzie jakaś odczuwalna strata, ale w przypadku kobiet już tak- siostry Williams, Osaka, Stephens, Gauff.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Akurat siostry Williams są w fatalnej dyspozycji. Jedynie marketingowo straciłby turniej bez ich udziału bo sportowo ani trochę.
 
Do góry Bottom