>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Dyskusje na temat piłki ręcznej

Status
Zamknięty.
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Jak Ty nie wiesz to nie wiem czy ktokolwiek będzie tu wiedział ????
No właśnie są informacje o piłce nożnej, siatkówce, koszykowce, hokeju ale o ręcznej nie znalazłem ????
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Polski buki to żenada i metr mułu. 2 kolejka PGNiG Superligi piłki ręcznej, a oni nadal nie wystawiają spotkań w ofercie...
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Milenium wystawiło w 1 kolejce ale nie wiem czy cała kolejke czy co.. ale teraz maskara w zadnym buku... nawet nie odpisuja
Sts odpisał że nie dostali jeszcze zgody od organizatora rozgrywek. Może jest jakiś konflikt na linii buki-liga?
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Niezła niespodzianka w hiszpańskiej lidze Asobal. Barcelona nie wygrała meczu poraz pierwszy od 19 maja 2013. Guadalajara, mająca w składzie m.in. legendarnego Humbradosa zremisowała u siebie z mistrzami Hiszpanii i przerwała serię 133. zwycięstw z rzędu.
 
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
&quot;Marek Szpera odchodzi z MMTS Kwidzyn. Prawy rozgrywający kwidzyńskiego klubu od stycznia występować będzie w barwach Energi MKS Kalisz. Z nowym klubem zawodnik związał się 2,5-letnim kontraktem. Dla 30-latka będzie to powrót w dobrze znane strony. Kalisz dzieli raptem kilkadziesiąt kilometrów od jego rodzinnego Ostrowa Wielkopolskiego. Szpera dla MMTS-u rozegrał 71 spotkań ligowych i rzucił 181 bramek. Z kwidzyniakami dwa razy zajął czwarte miejsce w PGNiG Superlidze, wrócił także do reprezentacji Polski. Po znakomitym zeszłym sezonie został nominowany do nagrody dla najlepszego bocznego rozgrywającego ligi.&quot;
źródło informacji: www.sportowefakty.pl, http://www.mmts-kwidzyn.pl/
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
S 0

strazak112

Użytkownik
Reprezentacja Polski piłkarzy ręcznych znalazła się w drugim koszyku przed losowaniem eliminacji mistrzostw Europy, które w 2020 roku odbędą się w Austrii, Norwegii i Szwecji.
Losowanie odbędzie się 12 kwietnia w Trondheim.
Po raz pierwszy mistrzostwa Europy szczypiornistów odbędą się w trzech krajach i pierwszy raz wezmą w nich 24 zespoły (w latach 1994-98 grało w nich 12, a od 2000 roku 16 drużyn). Bez eliminacji do turnieju finałowego awansuje obrońca tytułu – Hiszpania oraz trójka gospodarzy. Do eliminacji zgłosiły się 32 federacje. W kwalifikacjach będzie osiem grup po cztery zespoły. Do finałów Euro awansują po dwa najlepsze oraz cztery z najlepszym współczynnikiem z trzecich lokat, co w sumie da 20 drużyn. Przy dzieleniu na koszyki Europejska Federacja Piłki Ręcznej (EHF) brała pod uwagę wyniki z trzech ostatnich imprez – mistrzostw Europy rozegranych w 2016 roku w Polsce, mistrzostw świata Francja 2017 i mistrzostw Europy Chorwacja 2018. Polska uzbierała w nich 156 punktów (96, 36 i 24), co dało jej 14. miejsce w rankingu. Biało-Czerwoni na pewno nie trafią w kwalifikacjach na Rosję, Czechy, Islandię, Serbię, Czarnogórę, Bośnię i Hercegowinę, Holandię i Portugalię, które są z naszym zespołem w drugim koszyku.
Mecze eliminacyjne rozpoczną się 24 października 2018 roku, a zakończą 16 czerwca 2019.
Podział na koszyki
1: Francja, Chorwacja, Niemcy, Dania, Słowenia, Białoruś, Węgry, Macedonia.
2: Rosja, Czechy, Polska, Islandia, Serbia, Czarnogóra, Bośnia i Hercegowina, Holandia, Portugalia.
3: Łotwa, Litwa, Szwajcaria, Słowacja, Ukraina, Izrael, Turcja.
4: Finlandia, Belgia, Estonia, Grecja, Rumunia, Włochy, Kosowo, Wyspy Owcze.
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Najlepiej chyba trafić z 1 koszyka na Białoruś albo Macedonie.. z 3 ominac Szwajcarię Ukraine i Turcje a z 4? Rumunia w 4? ich tylko trzeba ominąć resztę dadzą radę... Ile drużyn awasnuje z grupy? po 2 ?
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Dzisiaj zaczynamy Me do 20 lat w Słoweni
Myślę że Hiszpania wciśnie Polske z handi spokojnie -5,5
W moim temacie są piłka ręczna zamieszczona
Może ktoś sobie coś wybierze
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Jak na moje młodzi powalcza.. Prawa strona będzie kluczowa.. Mauer i Adamczyk bo o nich mowa beda musieli wziac na siebie ten mecz jak i cały turniej.. Hiszpanie wiadomo klasa itp ale nie wydaje mi sie zeby byl tu pogrom... ja daje +7.5 polska.. Inne mecze to -5.5 Serbia, +2.5 Szwecja, i +6.5 Norwegia...
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Jak na moje młodzi powalcza.. Prawa strona będzie kluczowa.. Mauer i Adamczyk bo o nich mowa beda musieli wziac na siebie ten mecz jak i cały turniej.. Hiszpanie wiadomo klasa itp ale nie wydaje mi sie zeby byl tu pogrom... ja daje +7.5 polska.. Inne mecze to -5.5 Serbia, +2.5 Szwecja, i +6.5 Norwegia...
Powinno wejść moim zdaniem ,lecz to młodziki nie wiadomo co im strzeli ,ale trzymam kciki oby ci weszło :bow::yes:????
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Hiszpania połowa -1,5
Serbia połowa -1,5
Islandia -1,5 połowa
te 2 można walnać za sporo .ale ISLANDI BYM SIĘ BAŁ te 2 1 można spokojnie grać
Ja chyba pogram je za sporo sam niewiem jeszcze Francje walne
Bo coś Chorwaci nawalają niestety ,a czułem ż ebędzie cieżko
Trudno kilka kuponów pojdzie do pieca :slap::sarcastic: ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom