>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Dyskusje na temat piłki ręcznej

P 0

pavlinho

Gość
Spoko, doczytałem. Taka sama sytuacja była na ostatnich mistrzostwach, Francja miała awans a Portugalia mogła go mieć. Francja podkładając się eliminowała Norwegię. Jak się skończyło każdy wie a sam ładowałem lokomotywę hajsu w to spotkanie. Mimo wszystko zieloności ja tego nie tykam tym razem:) plus wypada rozgrywający Portugalczyków
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Jednak to nie do końca ta sama sytuacja. Francja na Norwegów mogła trafic dopiero w finale, wiec ich puściła. Na Igrzyskach tylko 12 zespołów będzie i wyrzucić Chorwatów jest kuszace
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
Właśnie tak mnie zastanowiło to, o czym napisaliście, ze była podobna sytuacja na MŚ Francja nie puściła Portugalii i pytanie czy przypominacie sobie sytuacje z poprzednich imprez czy Francuzi 'kombinowali' wyrzucając i podkładając się innym :)? Jeśli nie to oznacza to, że mają gdzieś takie sprawy, czują się silni i nie kalkulują :) nie to, co zespoły Anastasiego :p
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Norweżki przegrały przed chwilą -5 z Czarnogórkami a biorąc pod uwagę, że jest to grupa trzy zespołowa i jest tam Rumunia z Neagu, Pinteą czy Bucheschi to robi się strasznie ciekawie. Rumunki muszą dbać o utrzymanie wyniku i później można się bawić w kalkulację co i kto potrzebuje. Norwegia musi jutro nabić jak najwięcej, sprowokowały sobie niemały problem. Grają dzień po dniu, co prawda Nora Mork czy Herrem praktycznie wcale nie grały dziś, ale sama gra nie wyglądała za dobrze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Tez mi się rzuciło w oczy. Norwezki musza teraz wygrać dzisiaj 6 bramkami z Rumunkami a żeby być pewnym awansu. No w zasadzie to 5ma bo gdyby odpadły przy zerowym bilansie bramek to by bylo aż za grubo. Pytanie co to wczoraj się wydarzylo? Skoro w tak ważnym meczu dostają 5ma od Czarnogórek to czy naprawdę świat sie kończy i może ich nie być na Igrzyskach? Wygląda na to ze tak. Dzisiaj nie pogram nic ale tak jak kolega wyżej napisać -oglądać dzisiaj i czekać na kursy na jutro. Może być kolejny fix
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
I jak z tym awansem na igrzyska? Norweżki wygrały wczoraj z Rumunkami 5 bramkami i mają bilans 52-52,co będzie jeśli Rumunia wygra 5 dziś z Czarnogórą a np. będą miały bilans 53-53,czy to one wtedy awansują?
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Ale wszystkie zespołu będą mieć wtedy bilans meczy 1-1 i każdy z każdym wygrał 5 bramkami, chodzi mi o to czy jeśli Rumunki dogadają się z Czarnogórą i zrobią sobie wynik taki żeby turniej skończyć z bilansem bramkowym po 53,to czy wtedy awansują
 
marti55 6,6K

marti55

BOSS
Tu macie linki do rumuńskich gazet. Wszystko opisane:


 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Cały czas się dziwie ze za bukmacherkę biorą sie osoby które najprostszych rzeczy nie mogą ogarnąć. Żniwa dla bukmacherów.

Otóż tak -jeżeli dzisiaj dogadają się na zwyciestwo Rumunkami równo 5 bramkami przy minimum 24 bramkach Czarnogórek to wtedy Norwegia nie awansuje na Igrzyska.

Przy czym kluczowe tu sa słowa RÓWNO 5-ma i MINIMUM 24

Osobiscie nie wierze w takie rzeczy. Jest za ciasno. Wystarczy gwizdek w druga stronę i ktoś zostanie z niczym. Moim zdaniem gospodynie przypilnuja wyniku. Widzę wyrównane spotkanie, być może Czarnogórki przegrają bo się rozluźnia w ostatnich minutach ale awansu Rumunek nie widzę

Chyba ze zagrają zupełnie na wysoki wynik, później ustawia 5 bramek i będą graly ostatnie 2 minuty Panu Bogu w okno. Ale jak wspomniałem - dla mnie zbyt grubymi nićmi szyte
 
marti55 6,6K

marti55

BOSS
Jak ktoś nie czytał linków które wkleiłem to taka ciekawostka:

W 2016 roku na kwalifikacjach do Igrzysk Olimpijskich w Rio Rumunia i Czarnogóra brały udział w tym samym Turnieju Przedolimpijskim. Pokonali gospodarza, Danię, w ciągu pierwszych dwóch dni i razem zakwalifikowali się w Rio de Janeiro. Bezpośredni mecz zakończył się remisem, wynik 23-23.
 
Do góry Bottom