>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Dyskusja na temat turnieju tenisowego

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Marcin - Odra--&gt; Jak obliczasz typy to może łaskawie nie tylko swoją rywalizacje tylko wszystkich...
Hehe, podliczam swoje i rywala typy tylko z własnej woli. Nie jestem tu moderatorem, na tyle by podliczać wszystkim typy. Od tego jest Damian i Gusto, którzy zadeklarowali, iż będą podliczać typy. Ja nic nie pisałem. To jest moja własna wola i dobrowolnie poświęcam swój czas na podliczanie swoich i rywala typów.

To by było na tyle 8)
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
To jest jakas parodia zeby kolejki 1/8 liczyc tak dlugo.Kolega damian to chyba juz calkiem zapomnial sie i pojechal na wakacje a pozostali tez sie nie kwapia do zliczania.Nie zachowujcie sie jak dzieci i jesli bierzecie sie za cos to zrobcie cos do konca a nie tak jak teraz jest.

Dzisiaj zaczynaja sie turnieje w Halle i Queens ale oczywiscie nikt nie moze tego podliczyc i nie mozna typowac.To jest dla mnie poprostu chore.Jeszcze nigdy nie spotkalem sie z czyms takim na innych stronach.Sorry ale taka jest prawda.Dzisiaj Gusto z wielka łaską wpisalem wyniki 2 kolejki 1/8, i chyba na tym koniec.Reszte podliczy najprawdopodobniej w przyszlym tygodniu.

To jest chore poprostu.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Spinache spokojnie, dzisiaj zrobię więcej. Nie obiecuję ile ale zrobię. I tak nie można by typować, gdzyż organizatorem jest sam damian i on zadecyduje kiedy będą półfinały. Pogadam z nim i jeśli będą coś więcej wiedział napiszę o tym w dziale. Sorry jeszcze raz za te opóźnienia, ale lepiej późno niż później. :wink:
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Jest to temat do dyskusji na temat turnieju więc wracamy do właściwego tematu tego tematu. Jeśli jest to możliwe wyraźcie swoje opinie na temat swoich rywali ćwierćfinałowych. Mozecie także skomentować każdą z par. Zapraszam do dyskusji :wink:
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Gdybym typował 2 pierwsze kolejki to kto wie co by było.... ale cóż, nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem...!
Gratuluje zwycięstwa Grzegorzowi78 i życze zwycięstwa! ????
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
hehe czemu trafiłem na Benka :p
ja nie chce :p

:mrgreen: Prosze o zmiane :wink: ???? ???? ????
Pary już wybrane, nie będę nic zmieniał. :p

Gdybym typował 2 pierwsze kolejki to kto wie co by było.... ale cóż, nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem...!
Gratuluje zwycięstwa Grzegorzowi78 i życze zwycięstwa!
No. Trzeba było typować. Ale nie martw się. Na US Open będzie druga edycja kunkursu, podobno mają być większe nagrody :wink:
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
dzięki za pocieche...! ???? Najlepiej to wszyscy ex sequo wygrajcie ten turniej...! ????
A co do 2 edycji to z niecierpliwością będe czekał..! ;)
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Nie, nie, nie. Ja mam zamiar to wygrać, ale najpierw musze uporać sie z damianem77 :p Moze w czwartek wreszcie się dogramy ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Mecz Stauciaka ANI M./BENESOVA I. JANKOVIC J./KRIZAN T zaczął sie o 16,20 nie tak jak podaje o 17, pewnie blad buka ????
 
grzegorz78 0

grzegorz78

Forum VIP
Gdybym typował 2 pierwsze kolejki to kto wie co by było.... ale cóż, nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem...!
Gratuluje zwycięstwa Grzegorzowi78 i życze zwycięstwa! ????
Hehe dzięki za gratki. Dla mnie też było ciężko znaleźć czas na typowanie no i większość typów jest tylko w połowie zanalizowana bo analiz szukam na kilku stronach (może ktoś ma jakąś stronkę żeby wszystko było w jednym miejscu) i trzeba do tego dużo czasu, ale starałem się znajdować czas na typowanie. Fakt że jak oboje typowaliśmy (dwie kolejki) to był remis po jeden.
 
stauciak 0

stauciak

Forum VIP
Już nie chce brać udziału w konkursie. To co zrobił Benek jest troche nie wporządku. Co jak co ale ja nie moge siedzieć przy kompie cały dzień. Nie mam na to czasu i ja sobie typuje i wybieram mecze a Benek wybiera sobie jeden najbardziej małoprawdopodobny typ i wstawia swój. Nie ma tego w regulaminie ale tak niepowinna sie zachowywać osoba biorąca udział w konkursie.
 
grzegorz78 0

grzegorz78

Forum VIP
Już nie chce brać udziału w konkursie. To co zrobił Benek jest troche nie wporządku. Co jak co ale ja nie moge siedzieć przy kompie cały dzień. Nie mam na to czasu i ja sobie typuje i wybieram mecze a Benek wybiera sobie jeden najbardziej małoprawdopodobny typ i wstawia swój. Nie ma tego w regulaminie ale tak niepowinna sie zachowywać osoba biorąca udział w konkursie.
Mnie osobiście postawa benka bardzo zdziwiła. Fakt nie było zasady nie obstawiania typów przeciwnika, ale ja sprawdzam jakie typy ma przeciwnik i staram się ich nie obstawiać. FAIR PLAY!!!
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Wiem, że zachowałem się nie fair. Chciałem powtórzyć III kolejkę, ale tak wyszło, że nie będzie powtórki.

Pozdrawiam i Przepraszam...
 
grzegorz78 0

grzegorz78

Forum VIP
Gratki spinache za wygraną!!! Powodzenia w dalszym typowaniu!!! Jak wygrałeś ze mną to wygrasz nawet z Gustem!!! ???? (to był żart) PZDR!!! Ze stanu 2:0 wyszedłeś na 2:4!!! Fakt wszystko zazwyczaj decydowało sę w ostatnim spotkaniu, ale rywalizacja była zacięta!!! Respekt!!! :wink:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom