>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Dyskusja LIVE

Status
Zamknięty.
neutralny 430,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Trudny mecz sobie wybrales. Do tego linia bardzo wysoka. Nie wiadomo, czy w Mavs wystapi Porzignis. Absolutnie nie neguje typu, ale osobiscie pogralbym chyba cos innego. Mam nadzieje, ze podejmiesz dobra decyzje. ????

Ps. Sory, ze bez polskich znakow, ale pisze z telefonu.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Brakło mi trzynastu punktów w meczu Bostonu do wygranej :) Szkoda co sądzicie czy jutro Nets z Lekers zapunktują wysoko ??
 
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Siema,

zastanawiał się ktoś na dzisiejszym meczem el. do LM Neptunas - London ?

Kursy na Neptunas moim zdaniem są przesadzone, w dodatku idą w górę. Neptunas to od lat czołowa Litwińska drużyna, która spokojnie pogrywa sobie w europejskich pucharach. Angielska liga to czysto ogórkowa rozgrywka, gdzie mam wrażenie niektóre drużyny z 1 ligi polskiej by tam nieźle namieszały.

Jest coś o czym nie wiem w tym meczu? Bo kurs sadzi na Litwinów ostro w górę, a porównywać jakości litwińskiej do angielskiej koszykówki chyba nie trzeba.

Edit: No i weszło, w sumie można powiedzieć, że Litwini kontrolowali całe spotkanie z wyjątkiem początku 4 kwarty, ale szybko się otrząsnęli i odskoczyli znowu na kilka pkt.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +31
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Po pierwsze mecz jest na neutralnym terenie a po drugie Deandre Liggins,Byron Mullens i Justin Robinson. Dwa pierwsi coś tam pograli w NBA,Liggins jeszcze dwa lata temu miał szansę się odbić w Pelicans ale zrezygnowali z niego po 10 dniach kontraktu i ostatnio grał w Grecji i Hiszpanii. Ogólnie to 177 meczy zagrał w NBA. Mullens to jedna wielka niewiadoma,miał grać w estudiantes od lutego ale wirus pokrzyżował plany. Ogólnie rzecz biorąc klub z Londynu zainwestował kupę kasy w nowych doświadczonych zawodników i nie są bez szans podczas gdy Neptunas bez Galdikasa który rzucił 15 punktów w meczu ligowym w piątek,rozchorował się i nie będzie go dzisiaj. Nawet z nim w składzie mieli problemy z Dziukiją wygrywając 84:81 gdzie byli zdecydowanym faworytem. Nawet Litwini wiedzą że będą mieli ciężki mecz do rozegrania. Galdikas to najstarszy i najbardziej doświadczony zawodnik w drużynie,33 lata ale robi robotę,jego brak spowodował spadek kursów. Z nim w składzie mogliby to wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +67
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Zdążyłem też wygrzebać część informacji które podałeś "massimo" , ale mimo wszystko poszedłbym w stronę Litwinów, widziałem mecze w angielskiej lidze i jest to radosna koszykówka w stylu kto wrzuci więcej i nie ma znaczenia czy bronimy czy nie. Mogę się mylić, może faktycznie niespełnione gwiazdy dziś odpalą...
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Zdążyłem też wygrzebać część informacji które podałeś "massimo" , ale mimo wszystko poszedłbym w stronę Litwinów, widziałem mecze w angielskiej lidze i jest to radosna koszykówka w stylu kto wrzuci więcej i nie ma znaczenia czy bronimy czy nie. Mogę się mylić, może faktycznie niespełnione gwiazdy dziś odpalą...
Też bym poszedł w stronę Litwinów,Brytyjska koszykówka nawet nie może się równać w litewską ale odpuszczam ze względu na brak Galdikisa i fakt że to neutralny teren. Gdyby grali u siebie z kibicami nie przejąłbym się tymi transferami ale doświadczenie może to zrobić różnicę.
 
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Polsat to tylko będzie dawał mecze euroligi z odtworzenia?
Za czasów Canal+ to Euroliga miała jakieś poważanie, a teraz Polsat Sport Extra serwuje Live jakieś Koloseum...
 
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Polsat to tylko będzie dawał mecze euroligi z odtworzenia?
Za czasów Canal+ to Euroliga miała jakieś poważanie, a teraz Polsat Sport Extra serwuje Live jakieś Koloseum...
Euroliga na Polsacie to totalna padaczka. Tak jak mówisz, mecze pokazywane nieregularnie, z odtworzeń i tylko raz na jakiś czas na żywo coś mądrego... Dziwię się, że nikt w Polsce nie chce pokazywać na poważnie Eurlogii ( w sensie chociaż 1-2 spotkania z każdego dnia) bo Euroliga to zaraz po NBA kawał dobrej koszykówki.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Zawsze można ściągnąć sobie eurosport player. Nie wiem ile kosztuje w Polsce ale to dobra opcja,można oglądać Euroligę na żywo i pauzować i przewijać mecz w dowolnym momencie trwania.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Co dalej z NBA Finał jak na razie 3-2 dla Lakers odbędzie się szóste spotkanie czy covid zatrzymał NBA już na dobre.I tytuł został przypisany Lakers??
 
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Dzisiaj o 18 mecz na szczycie CSKA-Barcelona.
Polsat oczywiście nie pokaże tego meczu, bo na Polsat Sport News muszą pokazać walkę MMA z sierpnia 2020.
Pokażą mecz Zenit-Żalgiris o 20:30 z odtworzenia (ten mecz też o 18).
Jaki mózg z CP uważa, że kogoś interesuje mecz trasmitowany z poślizgiem?

Czy oni nie chcą robić konkurencji dla meczu PLK (17:30) czy po prostu wykupili jakiś marny pakiet?
Kiedy Euroliga wróci do C+ i przestanie być traktowana po macoszemu?
 
peplenson 864

peplenson

Użytkownik
Dzisiaj o 18 mecz na szczycie CSKA-Barcelona.
Polsat oczywiście nie pokaże tego meczu, bo na Polsat Sport News muszą pokazać walkę MMA z sierpnia 2020.
Pokażą mecz Zenit-Żalgiris o 20:30 z odtworzenia (ten mecz też o 18).
Jaki mózg z CP uważa, że kogoś interesuje mecz trasmitowany z poślizgiem?

Czy oni nie chcą robić konkurencji dla meczu PLK (17:30) czy po prostu wykupili jakiś marny pakiet?
Kiedy Euroliga wróci do C+ i przestanie być traktowana po macoszemu?
Astoria-Radom mecz pełen emocji,zwrotu akcji,spektakularnych serii. A tak poważnie to szkoda,że mecze Euroligii,są z odtworzenia i transmisje na zywo ich przerastają. No comment
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
MAŁE OGŁOSZENIE. Chciałbym zaprosić Was do tematu - MECZE O WSZYSTKO vs MECZE O NIC. Ma on posłużyć jako miejsce rozmów i wymiany informacji na temat meczów, gdzie jedna drużyna baaardzo potrzebuje wygranej, druga z kolei nie musi wygrać. Taka sytuacja może mieć miejsce szczególnie przed playoffami we wszystkich dyscyplinach (hokej, koszykówka, ręczna, siatkówka). Przykład: jedna ekipa wciąż walczy o awans do playoffów lub o lepsze rozstawienie, z kolei ta druga ekipa jest już pewna konkretnego miejsca i czy wygra czy przegra - nic jej to nie zrobi.

Tu są osoby, które siedzą w temacie koszykówki. Jeśli wynajdziecie przykład takiego meczu, to wrzućcie go do tematu. Nie musi to być typ, wystarczy samo zgłoszenie takiego meczu. Może coś z tego fajnego się uda zrobić.

 
majkelkors 3,4K

majkelkors

Użytkownik
Bardzo ciekawy pomysł, ciekawie jak to statystycznie wychodzi na przestrzeni kilkunastu meczy. W NBA z wcześniejszych lat pamietam, że ostatnia kolejkę-dwie pewne drużyny grają bez swoich gwiazd i kluczowych graczy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom