>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Jak panowie w pasach tak beda gwizdac to nie ma co liczyc na Ufe, i wróca stare czasy. Jak wojsko nie moze to pasiak pomoże.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Trochę jaja sobie robią. Ale może choć remis wyciągną
Post automatycznie złączony:

Jednak będzie ciężko
 
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Hmmm, kurs [email protected] na Wilki prowadzące 1-0 wydaje się być kuszący trochę 🤔

——————
mam nadzieję, że nikt się nie skusił. Ja już mam zagrane Ak Bars Ml i zagrałem za drobne, zakładając, że albo Wilki wygrają w regulaminowym albo Ak Bars wygrają/wygrają w Ot
——————
Jeżeli się okaże, że Wilki wygrają w dogrywce na koniec to... 😡😡😡
 
Ostatnia edycja:
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Jeżeli ktoś ogląda mecz, to nie mam pojęcia jakim cudem ustali te wszystkie kary w trzeciej tercji 😅 nizhnekhamsk był bliżej niż blisko!
 
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Tak sobie oglądam SKA z Ufą, bo zamykają mi kupon i muszę powiedzieć, że nie wyglada to dobrze. Moim zdaniem, do tej pory, Salavat gra lepiej i radzą sobie nieźle i w obronie i w ataku, a przy odrobinie szczęścia tych goli byłoby więcej niż 2. Lekkim optymizmem napawają mnie ostatnie 2-3 minuty drugiej tercji, bo SKA ruszyło trochę do ataku. Póki co po drugiej tercji SKA 1 Salavat 2

*edit*
myślałem, że to AkBars będą walczyć zacięcie i odrabiać, a SKA sobie poradzi, no ale Ufa mnie wyjaśniła 😂

*edit2*
obrona Częstochowy i gol w dogrywce SKA, wymęczone, że głowa boli 😀
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Gracze CSKA faulują na potege a sedziowie nic, a tamtych ledwo dotkna to juz na ławke, parodia. Przy drugim golu dla był faul na Osipowie ale oczywiscie to nic. Szkoda gadac
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Dziś Hokej Szwedzki ,jak widzicie overki w jakich meczach
Bo ja tylko w NORWEGI grubasa dałem 2 mecze na 1 tercje a kursy spore ,zaryzykowałem sobie i chcem coś zagrać ze SZWEDZKIEGO ,ale niemma pomysłu
Frolunda mi się wydaje overovo
Dziękuję
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ale porazka w Jarosławiu. Atak nie idzie, Lindback wszystko broni , Jokerit wyglada świeżo a do tego ma fure szczescia. Coś sie zacieło w grze Loko i ciezko bedzie wrócic. Typ makulatura dziś
Post automatycznie złączony:

Na żywo zagrałem Minsk po kursue 2,37, bo Dynamo cisnie , i akcje sa grożne

W meczu w Jarosławiu zaryzykowałem zwyciestwo Jokeritu czteroma bramkami, bo jakos nie wyglada mi to dobrze
Jokerit minus 3,5 kurs 3,39
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
A jak Szwedzka myślisz ,ja już popłynołem na 1 norweskim overku ,kurcze dałem Frolunde na gole i Austria na gole ,oby weszło ,to będzie pare groszy ,a jak nie to wszystko wpiach
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Dziękuje Już mi siadły overki 1,5 z NORWEGI czekam jeszcze na LILECHAMER 5,5 ,nie ma co grać na siłę
dałem Salzburga w Austri i INSBRUKA 5,5 I 4,5
Dzięki MARK DUŻO WYGRANYCH TRZEBA SPAĆ BO RANO PRACA
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
ale Vitkowice w dupe dostaja....
NO TAK jak w CZECHACH wszystko możliwe ,jedynie tam grać overy tylko moim zdaniem sam pograłem 4,5 bo 5,5 sie bałem ,ale weszło i w AUSTRI GRAZ TEŻ DAŁ OVER
Zobacze jak dalej z kuponkami bo mam sporo pogranych
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom